Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) #86973952 válasza barmar (#4650) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azért ezt a részét jó lenne "felnyitni". :) Még nem is néztem eddig, hogy van -e valamilyen módon erre lehetőség.

Pedig a Biztonsági módot meghagyták, amit viszont a legtöbb készülék továbbra is kihagy, kiiktat.

[ Szerkesztve ]

(#4652) #86973952


#86973952
törölt tag

Lehet igazam lesz, és nem kerül elő semmilyen P8 a CES -en. Azért még meglátjuk, de nem tudom, hogy lesz -e még valamilyen külön esemény.

- Honor 6 Plus (3 kamerás - 1+2)
- P7 zafír

került elő eddig.

Sajtóesemény: Jan. 5. (volt)
Kiállítás: Jan. 6-9.

CNET - CES 2015 - Okostelefon rovat

[ Szerkesztve ]

(#4653) JDMKid válasza #86973952 (#4652) üzenetére


JDMKid
tag

Én is úgy tudtam (több helyen is olvatam), hogy a ces-en fogják bemutatni a P8-at.
Vártam a sajtóeseményt, de nem látok róla hírt sehol sem.

Kár érte...nagyon kíváncsi vagyok már a formájára, a legjobban az érdekel, hogy megtartják-e a fém keret+üveg elő- hátlap kombót. :U

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#4654) #86973952 válasza JDMKid (#4653) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én kételkedtem benne, és továbbra is így vagyok vele. Nem ez lenne az első false állítás a szakmai oldalak részéről. Az információkat persze eddig is megosztottam róla, illetve azt még vegyük figyelembe, hogy ott a még csak 2015. 01. 07. reggel 8 óra van (UTC-08:00), most kezdődik a második nap (sajtóesemény nem számít bele). Így tehát még bármi lehet.

(#4655) Zotya21 válasza JDMKid (#4653) üzenetére


Zotya21
senior tag

csak nehogy beálljanak a sorba és Samuféle tojásfón lesz ebből is mint az iphoneból meg még egy csomó márka olyan már mint a samu

pont ezért is vettem p7 et mert nem állok be a sorba

https://500px.com/slayer_art

(#4656) Merseyside


Merseyside
tag

Bocs ha esetleg láma a kérdés, de a gyári tárcsázó háttérszínét meg lehet valamivel változtatni?
EMUI 2.3 van használatban.

YNWA

(#4657) #86973952 válasza Zotya21 (#4655) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pedig már most elkönyvelheted, hogy a P7 formavilága már nem fog visszaköszönni.

Ezt már bizonyították a mostani készülékekkel is, hogy más irányba indultak el. Mate 7, G7, Honor 6, Honor 6+...stb.

Szerintem formailag valahol a Mate 7, G7, és az iPhone 6 között lesz, illetve ezek keverékéből.

Merseyside:
2.3 alatt ha jól emlékszem még nincs erre lehetőség.

(#4658) Merseyside válasza #86973952 (#4657) üzenetére


Merseyside
tag

Kösz. Ezek szerint 3.0 alatt lehet módosítani.

YNWA

(#4659) #86973952 válasza Merseyside (#4658) üzenetére


#86973952
törölt tag

Téma szerint. Vagy manuálisan, fájl szinten:

[ Szerkesztve ]

(#4660) Merseyside válasza #86973952 (#4659) üzenetére


Merseyside
tag

Köszönöm. Bonyolult feltenni a 3.0-t? Ezt a telót még root-olni sem mertem, pedig mindegyiken megcsináltam eddig.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#4661) JDMKid válasza #86973952 (#4657) üzenetére


JDMKid
tag

Nekem speciel a mate7 formavilága is tetszik, és a g7 sem csúnya. A mate7-nél egyedül az ujjlenyomatolvasó rondít bele a hátlapba szvsz.
Ha valami hasonló formájú lesz a p8 akkor tetszeni fog. Csak ebben az esetben a huawei is itt fog tartani, hogy mindegyik telefonja ugyanúgy néz ki, csak más méretben. :N

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#4662) Tompie


Tompie
őstag

A következő problémám akadt.
Van egy nekem bevált hangrögzítő app (hi-q mp3). Ma csináltam felvételt és 25:28-ig vette fel utána leállt az app vagy passz. Aztán csináltam még egy felvételt azt végig felvette ami 27:06 volt.
Az alkalmazás bent van a védett alkalmazások között így elvileg nem kellett volna leállítani.

Régi telefonomon nem volt ilyen probléma akár 2 órát is gond nélkül rögzített.

Ötlet? :)

(#4663) #86973952 válasza JDMKid (#4661) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az egy dolog. Egyébként tényleg nem rosszak.

A probléma csak az, hogy ha a P7 -re ránézel, azt nem kevered össze egy telefonnal sem. Az újabb Huawei készülékeket viszont igen. Sajnos. Ettől még lehet szép, de nekem pont ezért jön be a P7. Nagyon el lett találva külsőre, szerintem.

Merseyside:
Nem bonyolult, benne van az összefoglalóban. Persze ettől még csak saját felelősségre.

Meg arra is készülj fel (ha felteszed), hogy a 2.3 backup nem fog működni 3.0 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#4664) JDMKid válasza #86973952 (#4663) üzenetére


JDMKid
tag

Ez így van, a p7-ben a forma + az anyaghasználat volt az "extra" más telókhoz képest. Azért talán a p8-hoz is kitalálnak valami kis pluszt.

/a zafír edition is nagyon tetszik belőle. Az már hétköznapi körülmények között megkarcolhatatlan. Egy upgradelt hardverrel jó ajánlat lenne.

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#4665) zeon.hu válasza #86973952 (#4659) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ez melyik témában van?

#?*@&!

(#4666) #86973952 válasza zeon.hu (#4665) üzenetére


#86973952
törölt tag

Free tárcsázója.

JDMKid:
Az elvileg csak belpiacos marad. Meg környező országokra. Az ára meg embertelen, túlárazott a piacra.

[ Szerkesztve ]

(#4667) Merseyside válasza #86973952 (#4663) üzenetére


Merseyside
tag

Akkor inkább egy másik tárcsázót dobok fel. Mindenesetre köszi!

YNWA

(#4668) #86973952 válasza Merseyside (#4667) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem kell ettől annyira félni. Nem olyan komoly dolog, mint a ROOT.

Igazából, leegyszerűsítve csak annyiról van szó, hogy csinálsz egy wipe -ot, ami hasonló a gyári visszaállítshoz, aztán a telefon saját programjából feltelepíted. Néhány gombnyomás, meg időben sem sok.

B133 -at visszarakni sem bonyolult.

Ott is egy wipe kell, aztán rámásolod az adott mappát az SD -re, majd 3 gombossal indítod el a telefont. Mindent csinál magától.

[ Szerkesztve ]

(#4669) Merseyside válasza #86973952 (#4668) üzenetére


Merseyside
tag

Nem akarom újra belakni a telót. Vannak rajta olyan fényképek a tel.könyvben, amiket letöröltem már, meg újra letöltögetni a különböző progikat...Lusta vagyok rá. :) De azért kösz a segítőkészségedet, üdítő ez a topic az LG F6 és az XPERIA P után.

YNWA

(#4670) KKrisz751 válasza #86973952 (#4659) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Er rohadt jól néz ki.

Saját téma? Nem osztod meg? 2,3 emiun van?

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4671) #86973952 válasza Merseyside (#4669) üzenetére


#86973952
törölt tag

Na az nem mindegy. Nem is a letöltögetős része a rossz, hanem újra berendezni a mappákat, egyebeket...meg a beállítani, ami kell...

Azért remélhetőleg véglegesnél megoldják ezt, mert talán egy-két kivételtől eltekintve simán átörökíthető a backup 2.3 -ból.

KKrisz751:
Gyári téma. Valami Sci-fi témából lett véve. Talán játék vagy film, nem tudom már. Néhány oldalon nagy feneket kerítettek neki. Önmagában a téma szerintem túlzott. Variálni lehet, de egy csomó elem megmarad, ami nem szép. Pl. gyári widet kinézet.

Manuálisan szétkapva a témát viszont jó dolgokat lehet belőle kihozni, csak egy csomó mindent ki kell belőle venni/cserélni. Egy-egy menü rész jó, meg kékes színű átlátszó stat bar is (legördítve).

Szerk.: Talán benne van a téma csomagban, amit ide is bedobtam. EMUI 3 -ból való témák. Nincs benne, majd holnap feldobom.

[ Szerkesztve ]

(#4672) KKrisz751


KKrisz751
aktív tag

Na többet nem teszek fel.

De lényegébe ha csak arra használom a telót amire muszáj, és nem lógok a fb-n, csak 4 óránként hagyom szinkronizálni, nem beszélgetek 10-20 perceket, napi 1 néha 2 órát is szoktam. És a gps-t se használom ha nem kell.
Akkor kb ennyit bír 1 nap alatt.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4673) Newlachka válasza KKrisz751 (#4670) üzenetére


Newlachka
őstag

Ez az utolsó aksis képem,szerintem ha kell 4 napot is elmegy..hogy a gps-t mi használta végig azt még kutatom,de az okos telefon 1 napos üzemidőre képes.ennyi

(#4674) bubus66 válasza Newlachka (#4673) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Időjárás widget nem használhatta a GPS-t?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4675) Newlachka válasza bubus66 (#4674) üzenetére


Newlachka
őstag

nem,de kikapcsoltam meg be a gps-t és utána már nem jelezte

(#4676) bubus66 válasza Newlachka (#4675) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor talán beragadt?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4677) Newlachka válasza bubus66 (#4676) üzenetére


Newlachka
őstag

az volt szerintem, bedig kínosan ügyeltem rá,hogy semmi se húzza pluszba az aksit :)

(#4678) #86973952 válasza Newlachka (#4675) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azért az érdekes, hogy a telefonokon többségében mindig a helymeghatározók "ragadnak" be. :U

(#4679) Newlachka válasza #86973952 (#4678) üzenetére


Newlachka
őstag

igen pont ezen pörögtem most...

(#4680) sanyee75 válasza Newlachka (#4679) üzenetére


sanyee75
tag

Nem lehet,hogy az eszköz renszergazda menüben az android eszközkezelő használja a gps-t? Evvel lehetne megtalálni az elveszett vagy ellopott telefont.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#4681) Newlachka válasza sanyee75 (#4680) üzenetére


Newlachka
őstag

nem nem használom ezt az opciót..úgy vagyok vele, ha bamba voltam és elhagytam akkor így jártam:)

(#4682) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Egy kis érdekesség:

Mai napon ki akartam próbálni, hogy meedig érzékeli a Samsung Galaxy S4 álltal Hotspot-olt Internetet, és nagy meglepődésemre, már többb mint 100 méter volt a Galaxy S4 és a P7 között és még így is be tudta fogni a elet, és ráadásul a google-t is betöltötte :)
Volt ott még egy Sony Xperia SP.......az a telefon még a jelet se látta, nem hogy még rá is csatlakozzon.....

[ Szerkesztve ]

(#4683) sanyee75 válasza Atlantisz48 (#4682) üzenetére


sanyee75
tag

Kérdés: A Samsung jeladója volt erős vagy a P7 vevője? :)

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#4684) Tompie


Tompie
őstag

Miért lövi ki kb. 25 perc felvétel után az appot? Mikor benne van a védett alkalmazások közt? :W

(#4685) Atlantisz48 válasza sanyee75 (#4683) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Természetesen a P7 vevője volt erős :DD

(#4686) Merseyside válasza Tompie (#4684) üzenetére


Merseyside
tag

Mert le van korlátozva. Én emiatt fel is hívtam a Huawei ügyfélszolgálatot, ott mondták hogy így van belőve a telefon. Nálam 1,9 GB-nál lőtt ki. De ezt megmondta Porterocka fórumtárs is, hogy valszeg gyárilag van így korlátozva.

YNWA

(#4687) philoxenia válasza Merseyside (#4686) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hangfelvételről volt szó, ha jól emlékszem...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4688) Merseyside válasza philoxenia (#4687) üzenetére


Merseyside
tag

Akkor bocs. :)

YNWA

(#4689) philoxenia válasza Merseyside (#4688) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Itt írta.
Ellenben a saját hangrögzítővel is csinálja ezt? Nemigen szoktam ilyenre használni a telót....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4690) Tompie válasza philoxenia (#4689) üzenetére


Tompie
őstag

Még nem próbáltam mert ez vált be jó minőséget csinál egyből mp3-ba olyan kódolással amit beállítok erősítést is tud, hogy hangosabb legyen a felvétel. Szal mindent tud ami nekem kell.

(#4691) philoxenia válasza Tompie (#4690) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Belenéztem, több opció van, szerintem mp3 is lehet, mert van koncert is...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4692) Merseyside


Merseyside
tag

Felraktam a DW tárcsázót és amikor telefonálok azt írja ki, hogy a "DW le van tiltva a felugró ablakokban."
Hol lehet ezt beállítani? Az értesítésekben már engedélyeztem, de nem segített. Működik rendesen, csak nem a DW jelenik meg ilíenkor, hanem a gyári.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#4693) zeon.hu válasza Merseyside (#4692) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

értesítési sávban nincs ott az engedély kérése?

#?*@&!

(#4694) Merseyside válasza zeon.hu (#4693) üzenetére


Merseyside
tag

Nincs. A kijelző alján jön fel az infó, hogy tiltva van. Egyszer régebben megtaláltam, hogy hol lehet ezt beállítani, de most a szemem kinéztem, akkor sem találtam meg.

YNWA

(#4695) Tompie válasza philoxenia (#4691) üzenetére


Tompie
őstag

.m4a-ba rögzít.

(#4696) barmar


barmar
aktív tag

Emui 3.0-nal tudom állítani az ikon betuinek méretet? Letolteni lehet új betutipusokat?

(#4697) zeon.hu válasza Merseyside (#4694) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

tipp:
beállítások-alkalmazások kezelése-DW- és itt van olyan, hogy "elindítás alapértelmezettként".
EMUI 3.0 fut nálam, 2.3-nál nem tudom, hogy megvan-e.
de ha nem megy, playen van a "Default app manager", azzal alapértelmezetté teheted.

mellesleg az értesítéskezelőben van a felugró ablakok kezelése.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#4698) Eraah


Eraah
tag

Sziasztok! :))

Egy ismerősöm vett most ilyen telefont, egy kis segítség kéne azoktól aki ilyet használ.

Kellene neki egy olyan magyar billentyűzet, ahol vannak a megszokott "emoji"-k, illetve magyar billentyűzet is, valami olyanra panaszkodott, hogy fel tett egyet és külföldi számokról kezdték el hívogatni.

Köszi szépen a segítséget!

(#4699) #86973952 válasza Eraah (#4698) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mit tett fel?

Egyébként én úgy látom, hogy a Swype, meg a Swiftkey -ben van. Bár utóbbi nem a legmebízhatóbb. Play -en beírja és kihoz egy csomót.

Külföldi számról hívogatás: Billentyűzetet telepíteni Play -en kívülről nem igazán érdemes. Egyébként meg néhány programnál lehet ilyen. Pl. Viber. Teszt hívás. Vagy ha csinál egy hiba riportot, akkor is lehet ilyen.

Én egy custom MIUI -n csináltam egy hiba riportot, aztán hívogattak Indiából a készítők, hogy segítsenek.

(#4700) #86973952


#86973952
törölt tag

Januárban várható a P7 -es EMUI 3.0 végleges verzió. Hibák javítása miatt elvileg hó végére, ami szerintem inkább február lesz.

Visszajelzések szerintem jól sikerült a rendszer, de miután van "1-2" hiba, így ezt bele kellett kalkulálniuk a határidőbe.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.