Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) Tex válasza #86973952 (#4738) üzenetére


Tex
senior tag

Köszi szépen! :R
Most már nem is kell a root jog. :N

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4752) Tompie


Tompie
őstag

NFC-vel kapcsolatban kérdezném, hogy ugye 2db járt hozzá, továbbiakat lehet venni hozzá? Illetve ezek univerzálisak nfc címke és kész vagy kifejezetten Huawei-el esetleg azon belül is P7-el kompatibilis legyen?

(#4753) #86973952 válasza Tompie (#4752) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én Xperia -st használok. Azért mert abból találtam jó áron műgyanta kulcstartót.

Sőt, még a lezárt NFC tag -et is lehet használni, csak kell hozzá egy jó program. ;)

Szerk.: NFC ReTag FREE
Ezzel eddig még mindegyik NFC -t tudtam írni. Azt is, amit nem tudtak eladni a mobil üzletben, mert senki nem tudta használni. Készüléktől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#4754) Tompie válasza #86973952 (#4753) üzenetére


Tompie
őstag

Magyarán bármely nfc címke jó hozzá?!

(#4755) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah tegnap jött a futár :D

felhív aztmnodja melyik emelet melyik ajtó ?

csak nézek mint a hülye (falun lakok családi házban)

aztán azt mondta hogy rossz címet írtak fel neki akkor majd hétfőn jön XD közben telefonon is el lett nekik mondva meg emailben is hogy hova

ez már agyrák :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#4756) KKrisz751 válasza #86973952 (#4750) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Mobilexpressz

Mivel, kollégáim közül már 2-en P7est, és egy másik kolléga már TV-t(nem olcsót) rendelt tőlük, minden esetben hibátlanul és korrektül szállítottak, így meg mertem kockáztatni. Egyébként maradtam volna nagyobb helyi boltnál. Csak ott 1 hét a rendelése, mert nincs raktáron.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4757) Zotya21 válasza KKrisz751 (#4756) üzenetére


Zotya21
senior tag

lol azt írja a 2 év garanciával 151 ezer :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#4758) #86973952 válasza Tompie (#4754) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én mindegyiket tudtam használni. Azt is, amire azt mondták, hogy csak 1 fajta készülékhez jó. Azzal a programmal, amit feljebb írtam. Lehet van olyan, amivel nem jó, de nehezen tudom elképzelni. A gyári NFC app nem valami jó.

Amúgy simán ki tudod próbálni, csomagoláson keresztül is.

Zotya21:
Ezek tényleg agybetegek....

KKrisz751:
Remélem nem jársz/jártok vele rosszul.

Amúgy bolti garancia lesz rá. A két éves garanciás ára indokolná, hogy magyar disztribútortól legyen, de ahogy látom az sem gyártói garancia.

Nekem ilyen esetekben a származásával van gondom, meg hogy a szerviz milyen alkatrészeket használ fel javításkor.

[ Szerkesztve ]

(#4759) Deeday válasza Tompie (#4752) üzenetére


Deeday
senior tag

http://nfcshop.hu/termek/ntag216-kor-nfc-matrica-29mm/

Ilyet rendeltem nekem amire kell tökéletes...

[ Módosította: philoxenia ]

LG G4

(#4760) Tompie válasza Deeday (#4759) üzenetére


Tompie
őstag

Köszönöm a válaszokat :)

(#4761) #86973952 válasza Tompie (#4760) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én a matricákért nem vagyok oda. Nyomot tud hagyni, nem minden felület szereti, és nem minden felület jó neki sem. Bár irodában egy asztalra ragasztott NFC nem rossz dolog.

Én ezért vettem műgyantás kulcstartókat. Kulcs mindig van nálam (lakás, kocsi..stb.). Éjszakára meg nem használok extra módokat.

Szerk.:
Ilyet:

Csak más márka van rajta, vagy üres. Matricák nekem ott pihennek a csomagban a fülhallgató mellett, mert azt is nagyon sokat használom (semennyit). :D

[ Szerkesztve ]

(#4762) Tompie válasza #86973952 (#4761) üzenetére


Tompie
őstag

oké, logikusan hangzik :)

Akkor egy kérdés azaz kettő :)
1. Mi a különbség a pl státusbáron is beállítható Automatikus fényerő és a beállítások/megjelenítés Intelligens háttérvilágítás között?

2. Ha új sd kártya kerül a telefonba azt PC-n meg kell formázni majd telefonban is? vagy elég a telefonban? esetleg egyik sem? :)

(Mivel ebay-ról rendeltem most majd először SDFormatter-rel PC-n megformázom majd nyomatok egy h2testw 1.4-t :) csak, hogy kiderüljenek az olvasási/írási sebességek illetve a valódi méret :) mindezek után telefonban format :) )

(#4763) #86973952 válasza Tompie (#4762) üzenetére


#86973952
törölt tag

1.
A kettő azonos. EMUI 3 -ban már Fényerő lesz a neve a megjelenítés menüben.

2.
Elég egyszer. Én mindig ellenőrzöm és formázom a kártyát. Mindig gépen csinálom, mert hozzászoktam néhány készüléknél a partícionáláshoz, egyebekhez. Úgy meg egyszerűbb. Meg beépített kártyaolvasóm van. EASEUS vagy MiniTool.

[ Szerkesztve ]

(#4764) Tompie válasza #86973952 (#4763) üzenetére


Tompie
őstag

hmm
Ha az intelligens háttérvilágítást bekapcsolom akkor nem állítja a fényerőt illetve a státusbáron nem kapcsolódik be az automatikus fényerő.
Ha a státusbáron bekapcsolom akkor állítja a fényerőt és a beállításokban nem kapcsolja be az intelligenst.

Én úgy gondolom nem ugyan az mivel a beállítások menüben is két külön helyen lehet ki/be kapcsolni ezt a két funkciót. Ezért is kérdeztem, viszont ha be van kapcsolva az intelligens semmi változást nem látok.

(#4765) #86973952 válasza Tompie (#4764) üzenetére


#86973952
törölt tag

"Az intelligens háttérvilágítás funkcióval a fényerő fokozatosan alkalmazkodik a külső viszonyokhoz úgy, hogy használója szinte észre sem veszi a változást."

EMUI 3 -ban már megfelelően működik. A beállításokban való állítás a stat bar -ra is hatással van.

Én nem vettem észre, hogy ne működött volna jól, mivel értelmetlen volt számomra bemászni a beállításokba, amikor csak egy legördítéssel állítható a főképernyőn is.

[ Szerkesztve ]

(#4766) Tompie válasza #86973952 (#4765) üzenetére


Tompie
őstag

Na ez az amit nem vettem észre ha az intelligenst bekapcsolom csak ha az automatikus fényerőt :)

(#4767) KKrisz751 válasza #86973952 (#4761) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Közben változott a rendelési hely, mert írtak mailt, hogy nincs fehér raktáron és az 2 hét. Így lemondtam.

Nekem meg még a héten kell. Így rákerestem A p7 re, és kidobta az árukereső legalább tonnányi helyen. Kiválasztottam egy 71500 as áron lévőt és felhívtam.
Korrekt ember így telefonon. Mobilkereskedés. Közölte fehér van, de nem 71500 hanem 80e és 2 év garancia. Ha rendelem, szerdára kézhez kapom GLS-el. Utánvétes. Vagyis ha ideér, addig nem engedem el a futárt amíg meg nem néztem, hogy hibátlan és működik-e. Hugom ráadásul futározott, így beizzítottam, hogy ha ide ér akkor legyen ott ő is. Így tudja mi a helyes eljárás.

Elvileg az árukereső szerint megbízható a hely. (de aztán azt akár kenőpénzért is kiírhatják). Vagyis most várok rá.

MÁS:
Láttam neked vannak NFC kulcstartóid. Mennyibe kerülnek? Hol beszerezhető?
Mert itt pécsett sehol nem találtam. 1-2 darab jóljönne.
(Nem tudom milyen kellene igazán, legalábbis ezekben van valami frekvencia különbség ha jól tudom.)

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4768) #86973952 válasza Tompie (#4766) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lehet nem működik rendesen. DE őszintén megmondom sosem néztem, érdektelen volt a leírtak miatt. Wipe gondolom meg volt az első használat előtt? Lehet sosem volt jó, nem tudom. :D

KKrisz751:
Nem szeretnék lebeszélni senkit a vásárlásról, de sok dolgot tapasztaltam már, amiért nem bízom az áron aluli termékekben. Ezek általában használt készülékek szoktak lenni és a származása kétséges. Magyar disztribútortól biztos nem kapja annyiért, hogy ennyibe tudja adni.

Magánszemélytől veszek használtat, akkor arról általában tudom, hogy "x" bolttól, vagy "y" szolgáltatótól került ki. Utóbbi esetében meg biztos, hogy gyártói garancia jár rá, ami itthon intézhető. A külföldi gyári garanciás készülékek nagy valószínűséggel egy itthoni szervizben fognak kikötni (bár ezt ez a cég nem is titkolja). Nagyobb boltoknál már inkább belemegyek ilyenbe (pl. Expansys, emag).

Persze magánszemélytől vásárolt készüléknél meg a letiltás a kockázat. Így csak megbízható személytől érdemes. Meg ugye mostanában nagyon sok készülék kerül ki függetlenül a szolgáltatóktól (nem csak P7, nem csak Huawei), így annak biztonsága, hogy egy bolt független készüléket árul, az nem lesz letiltva, nem szolgáltatós, már nem érvényes. Az utólagos függetlenítésről nem is beszélve.

Én elhiszem, hogy a mai világban nagyon fontos az ár, de ezzel együtt a kockázat is magasabb, még ha jók is a tapasztalatok egy-egy cégről. Az sem szimpatikus, ha letiltásra kerül egy készülék, a cég meg készségesen mondja hogy megoldja, jó gyorsan. Na az sem lesz legális módszer.

NFC: Én az Arénában vettem (BP). Már nem emlékszem pontosan, de azt hiszem 1.000 HUF volt 2 db, mert senkinek nem tudták eladni a fent leírt okok miatt. Azóta azért valamennyit csökkent az ára. Akkoriban ezek 1.000-1.500 /db -ba mentek (mert később még vettem máshol 2 darabot), azóta viszont nem tudom. Mármint a műgyantás kulcstartót.

(#4769) Tompie válasza #86973952 (#4768) üzenetére


Tompie
őstag

Nem volt wipe viszont ha megjön majd az új sd kártya, betétel előtt lesz wipe. Meg biztonsági mentés.

(#4770) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah XD amíg nem voltam itthon ma elvitték a telót
hát érdekes csak egy gsm futáros papírt adtak amin rajt van a fuvarszám aztán ennyi
szóval gratuláltam az itthon lévőknek is :D
se cseremobil se semmi
nem mintha használtam volna a cseremobilt mert másét nem szívesen bántom még a végén fizethetek azután is

lehet nem látom többet a telót :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#4771) KKrisz751 válasza #86973952 (#4768) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Mondjuk én is össze tudok rakni egy ilyen weboldalt, de mivel minden adat ott van, és nem mai.
[link]
(Nem reklámozni akarok.)

Mindenki írhat bármit egy ilyen oldalon, de gyik alatt, azt írja, hogy:
" Csak eredeti, gyári és európai piacra szánt telefonokat forgalmazunk!"
"Minden készülékünk – kivétel nélkül – bontatlan csomagolású, kártyafüggetlen, magyar nyelvű menüs és természetesen az összes tartozékot tartalmazza."

Bár annyira nincs áron alul. Ha bele gondolsz, hogy MediaMar,.,,-bán 114e és mivel dolgoztam ott egy ideig sanszos, hogy 50-70 közt szerezhették be annyire nem irreális.
Pláne, hogy Itt az "új" Mate7-es, ami ennek az árát lejebb tolja.

Na majd meglátjuk. Ha használt, hamar kiderül.

NFC: Azért kérdeztem, mert kb 500 Ft ért láttam a neten most, és a posta többe kerül mint a kulcstartó.

[ Szerkesztve ]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4772) #86973952 válasza KKrisz751 (#4771) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jó, hát ilyen szövegeket én is tudok írni. :D Meg kizártnak tartom, hogy ezen az áron (meg akár drágábban is) saját költségen kiutaztatná külföldre szervizelni. Futárral, a határidők miatt. Főleg, hogy a garancia hosszabbítás ebben az esetben is csak szervizbe érkezéstől indul el. Huawei -nél meg régióra van bontva sajnos a garancia (ezt jó lenne majd orvosolni), tehát Expansys -tól, és mondjuk Angliából származó készülék szervizét angliában intézik. Meg ugye ezt ők le is írják, egy Soroksári úti szervizzel csináltatják. Magyar menü amúgy a china verzión is van.

MM azért kapja olcsóbban, mert nagy cég, és rengeteget rendel.

Nem kötekedésből írom ezeket, csak segíteni szeretnék. Remélem ezt érted és érzed is.

Mate 7 nem sokat mozgatott, de ez várható is volt, mert az phablet kategória. Sajnos még mindig annyi a P7, mint Mate 7 megjelenése előtt. Az első időben esett sokat az ára. Kivéve az sufniknál és/vagy használtan. Többi helyen kicsi volt a mozgás. Meg sok helyen nagyon pofátlanok: MM, Edigital. DE így "kényszerítik" az embereket a hitellel történő vásárlásra. Nagy biznisz. A szolgáltatókról már inkább nem is írok semmit, mert amit itthon csinálnak...még nálunk fejletlenebb országokban sem ennyire pofátlanok. Vicc ami itthon megy.

Az jó ár. Pécsett tuti nincsen? Nem egy elveszett város pedig..

Tompie:
Én azért nyomnék egy mentés, meg a wipe -ot. :)

[ Szerkesztve ]

(#4773) KKrisz751 válasza KKrisz751 (#4771) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Lejárt az idő szerkesztéshez.

Nem az ár volt a lényeg. Ha lehetne szolgáltatónál kapni fehéret, megvettem volna ott. De közölték itt helyben, hogy limitált volt a fehér és nem lesz, csak fekete. Környékbeli városokban telenornál ugyan ezt válaszolták. Kifizettem volna a 98-at is érte, és akkor a kezembe kapom azonnal, biztos helyről.

De ha már rendelem, akkor hogy 75 vagy 85 mindegy. 100as keretet szántam erre, ennyit spóroltam ki. Ennyibe kerül a szolgáltatónál.
Ekkora összegnél amúgy sem szívesen vásárolok neten, most meglátjuk.

Mondjuk saját tapasztalatom annyi, hogy mikor itthon megvettem a hugom fiának a távirányítós helipotert 18750ért, neten rendelve, aztán 2 napra rá kínai oldalon ugyan azt 8500 ért láttam, majd megrendeltem és még a tájékozatótól kezdve minden ugyan az volt, hülyén éreztem magam.
Így sokszor úgy érzem, hogy nem az olcsóbbik ár az irreális, hanem a drágábbik.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4774) KKrisz751 válasza #86973952 (#4772) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Itt egy másik, ahol hasonló az ár, ez mégolcsóbb...
[link]

De érdekes az ÁSZF
"A készüléken NEM szabad szoftvert frissíteni, amennyiben mégis megteszi, az garanciavesztéssel jár! Ha szoftvert szeretne frissíteni, kérem, keresse fel szervizünket. A kizáró okok miatt bekövetkezett meghibásodások javítási költségei jótállási időn belül is a vevőt terhelik."

Nem akarok linkelni egyesével: De vannak árak bőven. Széles tartományban.
[link]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4775) #86973952 válasza KKrisz751 (#4774) üzenetére


#86973952
törölt tag

Tudom, ismerem őket, az árakat. :)

Egy telefon viszont szerintem más, mint egy hűtő, vagy egy játék. A leírt okok miatt. Van itt egy-két szervizes a témában, szerintem tudnának mesélni. Én inkább nem teszem meg. :D Főleg, hogy kimerítene néhány szabálysértést. Meg már írtam is.

Amúgy még mindig akarok venni én is egy P7 -et, de inkább donor készüléknek, aminél viszont nagyon fontos az ár. Erre nem költenék feleslegesen súlyos pénzeket. ÉS ennél nem érdekel annyira a garancia minősége.

(#4776) bubus66 válasza #86973952 (#4775) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#4775) porterocka

Igazad van.

L:http://mobilkereskedes.hu/index.php][link] Ennél a kereskedésnél anno vettünk egy telefon LG- köze nem volt EU-hoz valami arab össze vissza tákolmányozott ( az első frissítésnél sikerült is alaplaposra vágni) utána meg a kukába. Igaz szépen be volt csomagolva, mint vadi zsír új lenne. Szerintem nem, hogy Eus-s nem volt de még új sem. Áron alul csak így lehet eladni..

KKrisz751

Amúgy meg szerintem azt a pár 10000 Ft nem szabad sajnálni, amennyivel, drágábban megveszed a hivatalos üzletben, és nem a sarki GSM-be aminek a származását még a "Kántor" sem tudja nyom követni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4777) Zotya21 válasza KKrisz751 (#4774) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah én is itt csesztem rá

most várom mikor hívnak hogy nem a gyári verzió van rajt ezért fizessek érte

de ha ezzel jönnek én nem tudom becsüljék fel mennyit ér nekik vigyék a francba vagy dobják a kukába és végeztünk

aztán veszek egyet normális boltból

De mi a francot csinálnak ezekkel hogy csak egy bizonyos verzióval mennek ? hogy lehet ez ?

egy normális telefonnak kellene minden gyári verzióval működni
és amugy is akarok rá emui 3.0 verziót tenni

https://500px.com/slayer_art

(#4778) #86973952


#86973952
törölt tag

Csináltam egy újabb mentést a merülésről. Jelenleg betegen fekszem itthon, tehát nem annyira aktív használat, mint ha dolgoznék, de azért az átlagos használat szintjét szerintem eléri. Képernyő nálam általában 90% -ban nettel fut, 2 óra 6 perc képernyő idő, és valamivel ennél több, 2 óra 11 perc hanghívás.

(#4779) PhaetonV10


PhaetonV10
tag

Sziasztok. Egy kérdésem volna. Sms t akartam írni át csúsztam a második sms be és ki írta h átalakítva multimédia üzenetté. Ezt hogy lehet kikapcsolni?

(#4780) JDMKid válasza KKrisz751 (#4771) üzenetére


JDMKid
tag

én ebayről vettem NFC taget, 500 ft-ért 3db-ot. Felragasztósat. Ha nem kell azonnal, érdemes onnan megrendelni.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#4781) Tompie válasza #86973952 (#4772) üzenetére


Tompie
őstag

Mihelyt megjön az sd kártya nyomok, addig nem mókolok. :-)

(#4782) KKrisz751 válasza bubus66 (#4776) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Nem sajnálom rá, hanem szolgáltatónál nem tuok fehéret venni. MM ban csak 2-3 hét mire lesz, vgyis marad a net.

Most beizzítottam hugomat, hogy a webshopos kapcsolatokon nézzen utána holnap a boltnak.
legrosszabb esetbe mivel szerdai a szállítás, még délelőtt lemondom. Csak a legvégső esetben veszek feketét. Viszont akkor azt boltba.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4783) Newlachka válasza PhaetonV10 (#4779) üzenetére


Newlachka
őstag

nem lehet ahogy én tudom, ez pedig azért van,mert a 3sms ára több lenne mint egy MMS-é.
Vagyis én ezt olvastam 2-3 napja,mert tőlem is megkérdezték ezt.Nekem amúgy 3 sms után vált át mms-é

[ Szerkesztve ]

(#4784) zeon.hu válasza Newlachka (#4783) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

úgy tudom, hogy a Handcent sms-ben beállítható, hogy átalakítsa az ékezetes karaktereket, így rövidíthető az sms.

#?*@&!

(#4785) Heyter


Heyter
újonc

Sziasztok

Tudja valaki hogy a P7-ben lehet-e úgy szöveget bevinni hogy megnyomok egy kis
mikrofon gombot a bill-eten és amit mondok szöveggé alakítja?

Ugyanis a kis mikrofon megvan a swype bill-en de a megnyomása után semmi sem
történik,csak villan egyet aztán annyi.

Próbáltam már más biil-t de annak a Google Voice Search kellett azt meg nem engedte
telepíteni.

(#4786) Heyter válasza Heyter (#4785) üzenetére


Heyter
újonc

Szasztok

A Google Asszisztenst kellett telepítenem az pedig lehozatta a "Hangalapú keresést"

Mostmár tudok sms-t írni hang-al de internet kapcsolat kell hozzá.

(#4787) zeon.hu válasza Heyter (#4785) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nálam tökéletesen működik a hangalapú bevitel swypeval (fizetős verzió).
netkapcsolat van? mert anélkül nem megy.

#?*@&!

(#4788) #86973952 válasza zeon.hu (#4784) üzenetére


#86973952
törölt tag

HA jól emlékszem a kódolás állításával is lehet növelni az egy sms -re jutó karaktereket. Gondolom ez a program sem csinálja másképp, mert ezt a szolgáltató határozza meg. Csak néhány ékezetes betű ékezet nélkül fog megérkezni. Korábban beszéltünk már erről.

Heyter:
Azt nem is fogod tudni telepíteni.

A diktálás funkcióhoz egy google alkalmazást használ, anélkül a gyári alkalmazások (és a legtöbb ilyen alkalmazás) alatt nem működik. Azt hiszem a Hangalapú keresés az, de már nem emlékszem rá pontosan.

(#4789) p.b.


p.b.
csendes tag

Remélem a végleges EMUI 3.0 -ban visszatér az az opció ami a 2.3 -ban már megtaláltam, mégpedig, hogy le lehetett blokkolni bizonyos appokat , hogy ne induljanak el bekapcsoláskor (asszem indításkezelő néven futott).
Tudom, le lehet tölteni mindenféle kezelőket, hozzá, de ha már egyszer benne volt akkor azt erőltetném :)

Beszerzésről személyes tapasztalat:
Én a speedshopban vettem valamikor november végén akciósan 99.900-ért egy-egy fehéret és feketét.
Azt mondta az ember, hogy teljes gyári garis és vihető márkaszervízbe gond nélkül (remélem soha nem lesz rá szükség).
Hozzáteszem soha nem is csinált semmi váratlan dolgot, pedig volt szoftverfrissítés ide-oda-amoda.
Hibátlanul és flottul megy minden rajta, ahogy a telefontól el lehet várni.
Csak sajnos már nem forgalmazzák, legalábbis a neten már nincs rá opció az oldalukon...

(#4790) bubus66 válasza zeon.hu (#4784) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Belehet állítani saját üzenet küldőjébe is Üzenetek/Beállítások/Haladó/7-bites optimalizálás és 160 karaktert fog írni. EMUI3.0

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4791) zeon.hu válasza bubus66 (#4790) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Soha nem küldök sms-t, ezért nem jártam utána :)

#?*@&!

(#4792) p.b. válasza bubus66 (#4790) üzenetére


p.b.
csendes tag

Nekem a 3.0-s verzióban mem engedi állitani. Ki van kapcsolva és szürke/nem kapcsolható.

(#4793) bubus66 válasza p.b. (#4792) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig kapcsolható

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4794) p.b. válasza bubus66 (#4793) üzenetére


p.b.
csendes tag

Hmm ...

(#4795) bubus66 válasza p.b. (#4794) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

A frissítés után csináltál egy Gyári Beállítások visszaállítását? Mert az hiszem nekem is az oldotta meg csak.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4796) p.b. válasza bubus66 (#4795) üzenetére


p.b.
csendes tag

Eleve úgy frissítettem, hogy még előtte felment a general B133, majd wipe, EMUI 3.0 aztán ismét wipe. Nem volt backupolva sem, szóval szűz volt mint Madonna még 10 évesen :)
Azután ez nem volt piszkálva benne.

[ Szerkesztve ]

(#4797) castor84


castor84
csendes tag

Sziasztok!
A nagy T-nél most lehet megint kapni P7-et ajándék B1 TalkBand-el. No meg ha minden igaz online vásárlásnál egy hordozható töltőt is adnak. Max ár 88. Csak ha valaki ilyet keresne. Én ma rendeltem meg, csütörtökre ígérik a kiszállítást.

[ Szerkesztve ]

(#4798) barmar


barmar
aktív tag

Felfedeztem egy elég hülye bugot 3.0 alatt. A fokepernyon előhozva a menüt, az átmeneteknél ha ranyomok az ismétlésre, amivel körbe tud forogni a menü, akkor onnantól kezdve laggos lesz a fokepernyo. Hiába állítom vissza, indítom újra a telefont. Csak a wipe segített. Utána kiprobaltam megegyszer és újra ugyan ez történt. Úgyhogy ezzel óvatosan :-) (nekem a perspektíva effekt van beallitva, ott látszik)

[ Szerkesztve ]

(#4799) #86973952 válasza barmar (#4798) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nekem az EMUI 3 óta azon van, december eleje óta gond nélkül megy.

(#4800) p.b. válasza barmar (#4798) üzenetére


p.b.
csendes tag

Hasonló nálam is előfordult egyszer. Teljesen megakadt szintén a "perspektíva" alatt, de újraindítottam és azóta nem produkálta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.