Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Zsoltg4s válasza KKrisz751 (#5498) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Megpróbálnám még egyszer wipe után, de most is csak áll a telepítés. Innen hogy lépjek ki?
Pirossal kiírta már az elején, hogy ne nyomjak powert és ne vegyem ki az akkut.

(#5502) GSPLR válasza Zsoltg4s (#5501) üzenetére


GSPLR
senior tag

Szép is lenne ha kivennéd :DDD

Huawei

(#5503) #86973952 válasza sinak (#5496) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az a baj, hogy nem tudom melyik pontosan az, aminél más. Végig kell nézegetni. Talán a negyede lehet az online témáknak, aminél más. Aminek a képét bevágtam feljebb, annál is biztos más, ahogy látszik. Az előképét látod kiválasztás előtt a téma-kezelőben.

KKrisz751:
A legegyszerűbb kikapcsolás az a törlés. :)

A csere az már más téma, de természetesen az is lehetséges. Azért legyen bekészítve a gyári ROM, meg egy friss custom recovery mentésed, hogy gyorsan vissza tudj állítani mindent, ha meghalna valami. Meg figyelj a fájl jogosultságaira. HA jól emlékszem rw-r--r-- van annak is.

Ezt egyelőre még direkt nem tettem be az összefoglalóba.

GSPLR:
Azt meg tudnád majd tőle kérdezni, hogy mi most az aktuális build száma?

(#5504) Zsoltg4s válasza GSPLR (#5502) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Tudom, de ezt írja. :(((

(#5505) #86973952 válasza Zsoltg4s (#5504) üzenetére


#86973952
törölt tag

Minden kötél szakad, akkor B609 -cel elvileg vissza lehet állítani rendben a telefont. Nekem sikerült így bootloop -ból is visszahoznom, úgyhogy szerintem nálad is működni fog.

Utána viszont megnézném, hogy mit ír a Root Checker a ROOT jogosultságra. Nálam nem ROOT -oltnak írta ezek után. Előtte ROOT -olt volt, custom recovery -vel, módosított system tartalommal. Minden szépen visszaállt.

(#5506) KKrisz751 válasza Zsoltg4s (#5500) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Mivel csomagoltad ki a rollback-et.?
Total commender, vagy winrar programmal?

Ha már félórája áll...

Nem mondom, hogy ezt csináld, mert a te telefonod. És ne én legyek aki idióta tanácsot adott.
Ha én jártam volna így, mivel így nem maradhat, megnyomnám a bekapcsoló gombot egy kis időre, de először nem kapcsolnám ki, ha nem reagál, akkor kikapcsolnám.
Majd megpróbálnám normál módon bekapcsolni és megnézném mi történik. Ha eljut a bootlogóig és esetleg ott megáll, vagy ismétli magát, akkor, leállítanám, és megpróbálnék belépni recoverybe. Ha sikerül akkor egy wipe-ot csinálnék és vissza tenném a B609-et. 3 gombos módszerrel.
Ha felmet teljesen úgyis újraindul és teljes elindítást csinálnék. Vagyis megadám email címet, stb, amíg a telefon fel nem áll. Majd újra indítanám, hogy tiszta legyen és lássam hiba mentesen indul el.

Aztán újra indítanám recoverybe és wipe. Kikapcsolnám power gopmbal.
majd ismét megpróbálnám 3 gombosan a rollbackB133-at feltenni.

[ Szerkesztve ]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5507) Zsoltg4s válasza #86973952 (#5503) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Nincs ötleted hogy tudnék kilépni innen? Több mint fél órája itt áll...
Azt írja:
android system recovery 3e
Huawei softvewere installing
Donot press powerkey or remove battery!
This phone is secureboot phone.
Install sdcard dload update app
Verifyng update package...

(#5508) GSPLR válasza #86973952 (#5503) üzenetére


GSPLR
senior tag

Az menni fog, csak kérdés mikor tudnak rá válaszolni (nem éppen szabadidőbarát a foglalkozásuk). Na mindegy, a lényeg hogy be vagyok sózva :DDD

Huawei

(#5509) Zsoltg4s válasza KKrisz751 (#5506) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Winrarral csomagoltam, mint eddig is a többi telepítőt.
Az lehet gond? A többinél ment. 2.3 general, B609...

(#5510) #86973952 válasza KKrisz751 (#5506) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is ezt csinálnám, de ilyet nem tanácsolhatok, mert nem tudom mi lesz az eredménye. Viszont más lehetőség nem nagyon van, mert szerintem reggel 6 -kor is így fog állni, ha csak addig le nem merül.

Zsoltg4s:
Amúgy érdemes a letöltést is megismételni, lehet hibás a fájl. Vagy leginkább másolás közbeni hiba, mert ha a tömörített fájl lenne hibás, akkor nagy valószínűséggel meg sem lehet nyitni.

Wipe gondolom meg volt telepítés előtt, az SD -t pedig leformáztad és csak a frissítést tetted rá, de bekapcsolt állapotban már nem volt a telefon utána? Tehát amikor betetted az SD -t, akkor már csak a 3 gombos frissítéssel indítottad el?

[ Szerkesztve ]

(#5511) KKrisz751 válasza Zsoltg4s (#5509) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Pont akartam mondani, hogy az a jobb.
Nekem be van téve total alá, és néha totalból hibázik a kicsomagolás.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5512) Zsoltg4s válasza KKrisz751 (#5506) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Rövid nyomásra nem reagált. nyomtam hosszan, bejött a Huawei logó és telepít ismét valamit. Emui megy körbe mint a 3.0-ál. Ezt nem értem, mert a ROLLBACK133SP01.rar tartalma van a kártyán...
66%-nál jár, mindjárt írom mi lett.

[ Szerkesztve ]

(#5513) #86973952 válasza Zsoltg4s (#5512) üzenetére


#86973952
törölt tag

Majd a végén állni fog egy darabig. Egyébként sima B609 újrarakáskor is áll 100% -nál. Bár csak néhány percig, de ez más művelet. ÉS Krisz -nek is beállt telepítés közben egy darabig.

(#5514) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Bocsi a szerkesztési időm lejárt. Hosszú power gomb nyomás után, bejött a logó, lefutott a telepítés és most meglett a 2.3. :DD
Most csinálok egy Wipet és felrakom a general 2.3 verziót.
Tanácsos?

Még az lenne a kérdésem, hogy 2.3 rootolása az összefoglalóban leírtaktól eltérően csináltam, csak simán a Rootgeniust futtattam le. A root jogokat megadta mindennek a kinguser. Mi a különbség a leírtak és a sima rootgeniusos rootolás között???

[ Szerkesztve ]

(#5515) #86973952 válasza Zsoltg4s (#5514) üzenetére


#86973952
törölt tag

Oké. :)

Root Checker -rel azért less rá. Bár szerintem a ROOT -ot már a B609 ellőte.

(#5516) KKrisz751 válasza Zsoltg4s (#5514) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Akkor ez mondható mormálisnak?

Nekem ugyan így megállt de a legelején. vagyis felvillant, hogy ellenőrzi a romot és ki is kapcsolt, majd power gomb hosszabban, és lefutott a telepítő rendesen.

Lehet mindenkinek máshol áll meg, de ezek szerint biztos, hogy megáll valahol.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5517) #86973952 válasza KKrisz751 (#5516) üzenetére


#86973952
törölt tag

Valószínű, hogy ütközik a 2 FW, de áthidalja ezen a módon.

(#5514) Zsoltg4s:
Igen, wipe után. Én ennél semmiképp nem hagynám el.

(#5518) KKrisz751:
Igen. Bár ennél nem tudom, de előfordul, hogy indítás után még frissít és beállítja a fájlokat a helyére. Tehát mindenképp csak normál újraindítás után menjen a wipe, majd a hivatalos B133.

[ Szerkesztve ]

(#5518) KKrisz751 válasza Zsoltg4s (#5514) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Én előbb hagytam leindulni teljesen.

Majd simán újra indítás, megvártam íg újra feláll a rendszer és csak az után léptem ki és wipe. Majd ment fel a general B133

Amúgy úgy néz ki, lényegében szabad az átjárás a két rom közt ílyen módon.

[ Szerkesztve ]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5519) Zsoltg4s válasza KKrisz751 (#5518) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Ok, most wipe, már a general verza itt van a gépen és utána megy fel az.
Azt el kell árulnom, hogy a memóriakártyát telefonnal formáztam, és így raktam rá a romot is géppel. Majd kikapcs és háromgombos.
Bedöglött a kártyaolvasóm... ;]
Szerintetek 2.3 recoveryéből ha felflasholom a Supersu zippet lesz root?

[ Szerkesztve ]

(#5520) #86973952 válasza Zsoltg4s (#5519) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azért nem ajánlott úgy, mert akkor egyből újra belakja a készülék az SD kártyát, tehát már rögtön a folyamat végével nem lesz formázott. Sokaknak ezért volt problémája a telepítéssel, normális visszatéréssel. DE az a lényeg, hogy ment így is, még ha kicsit döcögve is.

(#5521) KKrisz751 válasza #86973952 (#5517) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

B609 alatt nem lehet a szövegeket módosítani?

Olyanra gondolok, mint pl feladat kezelőben alul, hogy mennyi a szabad hely. Vagy a telefon kezelőben a feliratok.

Legfőbb problémám, hogy nem tzudom elolvasni ezeket annyira vékonyka betükkel vannak írva.

A többit, lásd képek, vagy beállításokban az ikonok, pláne háttér fehérsége helyett más szín, ahogy láttam is lejebb képernyőképeken, vagy a értesítési ikonok, lehet témákban módosítani jól láthatóra, de a fentieket nem találtam sehol. A témákban már meg van mit kell módosítani.

Lehet azok programon belül vannak, ott kellene módosítani? A méretekkel van bajom leginkább.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5522) mikesa


mikesa
tag

Kijavítottam a témámat, lehet tőteni! ;-)

[link]

(#5523) Zsoltg4s válasza #86973952 (#5520) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Ez így van, formázás után már voltak rajta mappák, de sikerült így is.
Most egyből kiírta, hogy van rendszerfrissítés. 680 mega. De pont az volt a cél, hogy ismét 2.3 legyen. Nekem nem jött be a 3.0.
Jobban merült az akku, Nem tetszett a grafika, nem lehetett állítani a ciklust az adatforgalomnál, stb...
De kinek a pap, kinek a papné...
Én inkább a papnét választanám. :DD :DD :DD

(#5524) #86973952 válasza KKrisz751 (#5521) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem biztos lehet módosítani. A kérdés az, hogy az UI mennyire fogja szeretni. Ehhez a részéhez viszont már tényleg sok idő kellene. Mert nem biztos, hogy a betű méretezésével van a gond, hanem nem engedi nagyobbra venni.

Csak hogy érthető legyen:
Grafikai elemeknél is van aminél tök mindegy, hogy mekkora a bemásolt .png mérete, mert ráigazítja. Valamelyiknél meg oda kell figyelni, mert kicsúszik a helyéről.

Zsoltg4s:
Az akksinak ugyanannyi idő kell, hogy beálljon, mint friss telefonnál. Tehát a fogyasztása annak is rendben van, mint EMUI 2.3 alatt, csak hagyni kell beállni.

Ez nincs egyébként másképp custom ROM -nál sem. Tehát ha valaki feltesz egy MIUI -t, akkor kell egy kis idő, hogy beálljon. Az elején még a CPU is vagy 10-15% -kal jobban fog pörögni.

[ Szerkesztve ]

(#5525) KKrisz751 válasza Zsoltg4s (#5519) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Szerintem ne azt a módszert válaszd.

Amit feltett rootgenius-t porterocka, azt indítsd el, dugd rá a telefont és futtasd le.

A supersu.zip es megoldás nem oldja fel a telefont. Bootloader alatt jól látszik a zöld Phone locked felirat.
A rootgenius amit le tudsz innen tölteni, az a kingusert teszi fel és fel is oldja.

A feloldás meg ha jól tudom kell, hogy twrp recoveryt fel tudd tenni.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5526) Zsoltg4s válasza KKrisz751 (#5525) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi, rootgenius lesz, de a twrp nem nagyon kell. Pár progimnak kell csak a root jog.

(#5527) #86973952 válasza mikesa (#5522) üzenetére


#86973952
törölt tag

Meglesem, egész jónak tűnik a képek alapján. :)

(#5528) mikesa válasza Zsoltg4s (#5523) üzenetére


mikesa
tag

Lehet az adatciklust is állítani, benne van a ROM-ban!
Majd kikeresem....

(#5529) Zsoltg4s válasza mikesa (#5528) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Nekem nem sikerült, de köszi, már sikerült visszatérni a 2.3-ra. Ez jobban tetszett és ez is volt olyan gyors és stabil szerintem. Most már a general verzió megy fel. Remélem ez végig fut.

(#5530) Zsoltg4s válasza Zsoltg4s (#5529) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Végigment, fent van a 2.3 General, RootGeniussal rootolva. Még a TB megy fel, majd egy kis "gyomlálás", és belakás. Ismét. Van Titanium mentésem, de a szűz telepítéseket jobban szeretem.

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET!

( kicsit becsúszott a sportszelet, hogy tégla lett, de NEM!!! )
Így 40 felett már nem olyan egyszerű ez a romolgatás...
728 megát ír a 3.0-ra otán. De köszönöm, nem kérem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5531) jegenye77


jegenye77
addikt

A felső értesítési sáv áttetsző,nincs a fekete háttér a sáv mögött.Viszont ha olyan hátteret választok ami világos vagy épp fehér, akkor semmit nem lehet látni belőle.
Vagy az ikonok színét meglehet változtatni?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5532) #86973952 válasza jegenye77 (#5531) üzenetére


#86973952
törölt tag

Manuális téma szerkesztéssel lehet:

Amúgy alapban szerintem jönni fog majd rá frissítés, ami hozzá fogja igazítani.

(#5533) jegenye77 válasza #86973952 (#5532) üzenetére


jegenye77
addikt

Ahhoz szerintem én kevés vagyok.Gondolom root is kell hozzá.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5534) #86973952 válasza jegenye77 (#5533) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem. Benne van a blogomban. Sima téma szerkesztés. A .hwt téma fájl olyan mint egy .zip (gyakorlatilag az), benne egy csomó fájlal, meg kevéske paranccsal.

EMUI 3.0 rész még nincs lefrissítve, majd ha időm lesz rá, de ebből a szempontból nincs eltérés.

Szerk.:
Közvetlen link - EMUI - Saját téma szerkesztése manuálisan

EMUI 3.0 -ban már több dolgot lehet módosítani, majd azokat is leírom pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#5535) KKrisz751 válasza jegenye77 (#5531) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Ja igen ez is zavart nagyon.
Se alul, se felül nem látrtam a feliratokat ha betettem a hátteremet.

Nem lenne rossz, ha a következő frissítésben ezeket lehetne állítani. Vagyis lehessen áttetszó, vagy fekete hátterű.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5536) #86973952 válasza KKrisz751 (#5535) üzenetére


#86973952
törölt tag

Hozzá fog igazodni, ahogy MIUI -ban. Attól nem félek, hogy a Huawei nem fogja frissíteni, javítani. Elég sok az elérhető frissítés, meg figyelnek a felhasználói visszajelzéskre.

Szerk.:
Úgy értem, hogy magától vált. Általában ez más szoftvereken a fekete és a fehér szín szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#5537) jegenye77 válasza #86973952 (#5534) üzenetére


jegenye77
addikt

Elsőre kicsit magas de majd holnap jobban megnézem.
Köszönöm.
Valami frissítés tényleg kellene erre mert ez így nem jó.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5538) #86973952 válasza jegenye77 (#5537) üzenetére


#86973952
törölt tag

A leírás még működik, csak a + dolgok kellenek bele. Meg EMUI 3.0 -nál már ennél komplexebb, másabb a navi gombsor módosítás.

MIUI v5 még megy majd ebbe az összefoglalóba, meg néhány apróság. Aztán csak utána fogok ezzel foglalkozni. Az összefoglaló most fontosabb.

Illetve közben más összefoglalókat is módosítgatok, azok meg teljesen mások, szóval kell az odafigyelés. SoC -ban is.

Szóval előreláthatólag következő hét végén meg lesz.

Mivel erre a szerkesztési módra saját magamtól jöttem rá, tehát 0 -ról épül fel, így más ütemben is tudom frissíteni. Komplexitása miatt meg nem mindegy, hogy mit írok le. :)

[ Szerkesztve ]

(#5539) KKrisz751 válasza #86973952 (#5536) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Ha ezeket a nüanszokat javítanák, már érdemes foglalkozni a rommal számomra is.
De jelen állapotában, napi használatnál szenvedtem vele.

Azon túl, hogy egy jó témát is össze kellene hozni.

Gondolkozom, hogyan kellene kikeresni az ikonokat ami a beállításoknál vannak, az 2.3 ban, és a 3.0 helyére tenni őket. Így már szines lenne a beállítások:
Ugyany ilyen módon, ha az értesítési ikonok is 2.3 aló át tenni 3.0 ba, téma szinten.

Adni az értesítés felülethez egy jó hátteret. (láttam egy kéket a topicban fehér szöveggel, az pl jól látható sötétebb fényerőnél is.

És az alsó gombsort a 2.3-asra cserélni.

Így már kezelhetőbb lenne a telefon számomra. Csak hát idő kellene hozzá, meg egy képszerkesztő. De azt sose csináltam. Illetve alap szinten webooldal tervezéskor nagyon régen, még modemes időkban. Azóta kicsit lépett a világ. :D

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5540) #86973952 válasza KKrisz751 (#5539) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem kell rajta gondolkozni, benne van az irány a blogomban. Csak néhány dolgot hozzá kell tenni, mert van + menüpont is 3.0 -ban 2.3 -hoz képest.

Lehet okoskodni 3.0 -ban is, csak tényleg nagyon idő hiányában vagyok mostanában.

Navi gomb:

Menü ikon:

Szerk.:
Amúgy ha lesz rendezett Xposed, akkor pillanatok alatt módosítható egy csomó dolog téma szerkesztése nélkül is. Majd ha ott tartunk leírom hogyan.

[ Szerkesztve ]

(#5541) #86973952 válasza #86973952 (#5540) üzenetére


#86973952
törölt tag

Menü ikonok egyébként itt vannak a téma fájlon belül:
/com.android.settings/res/

Ezen belül meg változó, hogy melyik mappában, témától is függ. Általában 1-2, vagy max. 4 mappa van benne. Tehát gyorsan meg lehet találni.

(#5542) jegenye77 válasza #86973952 (#5540) üzenetére


jegenye77
addikt

Xposed az valóban jó lenne.P6-on használtam.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5543) Carti


Carti
csendes tag

Sziasztok,

Befrissült EMUI 3.0-ra a telefon, azóta nem tudok megosztani semmit, mert ha kiválasztok 1 képet és a megosztásra nyomok, feljön 1 pillanatra az ablak hogy hol akarok megosztani de utána rögtön beugrik az email küldés, csatolva az állomány. Ha törlöm a postafiókot, akkor a megosztásnál rögtön kéri, hogy regisztráljak e-mail fiókot.
Esetleg van ötletetek, hogy mi lehet a gond? :(

Köszönöm

Üdv, Carti

(#5544) mikesa válasza Zsoltg4s (#5523) üzenetére


mikesa
tag

Mobil adatforgalom - ciklus menüpont megjelenése EMUI 3.0 alatt:

Telepítsd az activity launcher - t a Play áruházból
Nyisd meg és válaszd ki ”all activities”
Azon belül ”settings”
És keresd a ”data usage” menüpontot
Vagy megnyitod, vagy azon hosszan nyomva kiválasztott, hogy tegye ki parancsikonnak. ;-)

(emui 3.0 alatt is működik, csak elfelejtették berakni a menübe a hivatkozását a kedves "programozók" :-))

(#5545) #86973952 válasza Carti (#5543) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem biztos, hogy jó értem, de csak a mail ugrik ki, te meg máshogy akarod megosztani? Illetve semmilyen lehetőség közül nem tudsz választani, csak mail -en keresztül megosztani?

Ez nem hinném, hogy a mail fiók hibája, mert attól még lehetne máshogy is megosztani. Ráadásul megosztásnál nem lehet alapértelmezett lehetőséget beállítani, aminek meg is van az oka.

Miből nyitod meg? Simán galéria alkalmazásból?

Első körben én azt próbálnám ki, hogy nem csak tölröm a fiókot, hanem le is tiltom az alkalmazást. Alkalmazás kezelőben. Utána nyomj neki egy újraindítást, és nézd meg, hogy most már van -e választási lehetőség. HA van, akkor örülés van, és vissza is lehet állítani engedélyezettre a mail app -ot. Utána megint újraindítás, és nézd meg, hogy engedi -e választani a többi lehetőségeket.

HA megint nem engedi, vagy a folyamat közben egyszer sem engedett, akkor a wipe -ot javaslom.

Nyomsz egy biztonsági mentést, aztán recovery -ből egy wipe -ot, utána megnézed, hogy jó -e már, és mehet a visszaállítás. Egyébként ajánlott a teljes verziós B609 FW -t feltenni, mert OTA -nál lehetnek ilyen (vagy ehhez hasonló) gondok.

[ Szerkesztve ]

(#5546) Merseyside


Merseyside
tag

Na én is felraktam a B609-et, semmi gond vele, de a root valamiért nem megy.
Beírom az adb devices-t, és utána ezt adja ki: "a megadott nevet (adb) a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként." Pedig a leírás szerint csináltam. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#5547) #86973952 válasza Merseyside (#5546) üzenetére


#86973952
törölt tag

HiSuite módban van a telefon, előtte a HiSuite felismerte, telepítette a géped a driver -eket? A meghajtók között ott van a telefon, kibontva 2 meghajtóval (belső tároló és SD kártya)?

(#5548) zeon.hu válasza Merseyside (#5546) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

talán 2 napja volt szó róla, hogy sokan nem csak a fájlokat teszik az adb mappába.
a letöltött zip-ből kell bemásolni csak(!) a fájlokat, összesen 8-nak kell lennie.

#?*@&!

(#5549) zeon.hu válasza Merseyside (#5546) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Képi segítség:
[link]
link2

#?*@&!

(#5550) Carti válasza #86973952 (#5545) üzenetére


Carti
csendes tag

Köszönöm,

Letiltottam a mail app-ot, újraindítottam, kiválasztottam 1 képet, megosztás, erre megint 1 pillanatra (1 másodpercre) felugrik a kisablak a választási lehetőségekkel, hogy hol akarom megosztani, de most meg a 'Mentés a Drive-ra' ablak ugrik fel, megkérdezve, hogy hova akarom menteni a képet.
Letiltom a drive-ot is, aztán újraindítom és meglátjuk.

Szerk.: Újraindítás után ha meg akarom osztani, kiírja, hogy a galéria alkalmazás leállt. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.