Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) GSPLR


GSPLR
senior tag

(#4202) #86973952 válasza zeon.hu (#4199) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem jó. Többi telefonon nálam működik, P7 -nél csak a widget -et teszi ki, de nem irányít tovább kattintáskor.

Gondolom majd kap egy frissítést.

Másik telefonnál gyári ROM -on volt olyan probléma, hogy néhány app nem ment az FW frissítés után. Aztán 1-2 hétre rá kaptunk egy Google Play frissítést és minden működött rendesen. Pl.: az összes Angry Birds leállt indítás után.

Valami új "rendszerű" cucc volt az FW -ben, amit csak később érzékelt a Play és a legközelebbi frissítéssel aktualizálta a verziót kompatibilsre. Lehet erről van szó, vagy csak szimplán béta miatt kell egy javítás az FW -nek. Utóbbinál meg természetesen az FW -t kell javítani, de szerintem előbbiről van szól.

[ Szerkesztve ]

(#4203) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

kösz nektek!
azért megnyugtató, hogy nem nálam a hiba :)

#?*@&!

(#4204) #86973952 válasza GSPLR (#4201) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az a baj, hogy egymásnak ellentmondó képek kerülnek ki a P8 -ról. Ráadásul jó kicsi a keze annak a figurának, aki a hátlapot tartja, egy várhatóan 5,2 colos készülékhez. :D

HA tényleg úgy fog kinézni, ahogy a legtöbb képen, akkor engem nem vettek meg. Az ájfón 6 -ra hajaz a kinézet. Bár ebből úgysem lesz semmi tavasznál előbb, vagy nyár elején.

(#4205) GSPLR válasza #86973952 (#4204) üzenetére


GSPLR
senior tag

A képekre én sem adok, viszont a specifikációt "elhiszem". Ami a kinézetet illeti, szerintem a P7-et nem nagyon tudják majd überelni, változtatni meg kell (sajnos)...

Ebben a linkelt cikkben már Kirin 930-at írnak és ez szerintem nagyon sanszos.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#4206) #86973952 válasza GSPLR (#4205) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem a beltartalomban sem szabad biztosnak lenni. Én szinte 100 % -ig biztos vagyok abban, hogy a 930 -nak egy javított változatát fogja kapni.

Szerkesztve, kicsit félreérthetően írtam...

Addig még legalább egy mobil ki fog jönni 930 -cal. Így volt ez a 910 -nél is, aztán 910T lett a P7 -ben.

[ Szerkesztve ]

(#4211) JDMKid


JDMKid
tag

Valaki akinek emui 2.3 van, az megtenné, hogy a Dream nevű gyári témát feltölti?
A belső memórián lévő HWThemes mappában kellene lennie.
3.0-ra frissítésnél eltűntek a gyári témák, de szeretném a Dream ikonjait használni.
Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#4212) #86973952 válasza JDMKid (#4211) üzenetére


#86973952
törölt tag

Van a blogom alatt egy bejegyzés EMUI 2.3 - Saját téma szerkesztése manuálisan (update: 2014. 11. 27.) névvel. Ott találsz egy témacsomagot (tömörített fájl), amiben benne vannak a "régi" P6/P7 témák.

Persze egyszerűbb csak azt letölteni, de hátha a többi is érdekel. :) (legalábbis azt hiszem benne van?)

A korábbi EMUI -ban is csak számokkal jelöli a téma fájlt, nem a nevével. (ha jól emlékszem)

[ Szerkesztve ]

(#4213) JDMKid válasza #86973952 (#4212) üzenetére


JDMKid
tag

azt a témacsomagot már letöltöttem. De abban csak az online témák vannak benne, a gyárilag telefonon levők nincsenek.
És a dream az olyan téma volt amit nem kellett letölteni, alapból fent volt.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#4214) JDMKid válasza JDMKid (#4213) üzenetére


JDMKid
tag

na, már tárgytalan a dolog.
közben megtaláltam a gyári témapakkot neten

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#4215) #86973952 válasza JDMKid (#4214) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezt? [link]

Most találtam én is.

[ Szerkesztve ]

(#4216) JDMKid válasza #86973952 (#4215) üzenetére


JDMKid
tag

Igen.
Van benn egy egész jó ikoncsomag is :))

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#4217) barky


barky
tag

Sziasztok :)

Barátnőm kapott karácsonyra egy ilyen huawei p7 telefont vannak rá témák letöltöttem egy párat rá is került a készülékre.. Az éérdekelne engem hogy hogyan is lehetne ezeket a témákat feltelepíteni az eszkőzre? Kell hozzá külön progrsm vagy mi a titok? :)) Az sd kártyára pakoltam neki..

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#4218) #86973952 válasza barky (#4217) üzenetére


#86973952
törölt tag

Benne van az összefolalóban.

Mi nem sikerült? Vagy mi a probléma?

(#4219) barky válasza #86973952 (#4218) üzenetére


barky
tag

Total comander van file kezelőnek a telefonján az szépen jelzi is a téma fileokat de nem engedi telepíteni az összefoglalót nem találtam még illetve láttam :( egyszerűen nem tudom hogy kell a telefonra felrakni a témát :/

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#4220) barky válasza #86973952 (#4218) üzenetére


barky
tag

Megnyitottam géppel az oldalt igy már megtaláltam az összefoglalot :)) köszii szépen (tepefonnal voltam fent az elöbb) köszii szépen a segítséget :D

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#4221) barky válasza #86973952 (#4218) üzenetére


barky
tag

Iconokat lehet vele változtatni egyébként :) :F

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#4222) #86973952 válasza barky (#4221) üzenetére


#86973952
törölt tag

Telefonos változatát ne használd ennek az oldalnak, mert elég szegényes, sajnos...

Az alkalmazáson belül lehet külön is állítani az ikonokat. Testreszabás alatt, akár variálhatók is a témák.

Szerk.: Mármint ki lehet választani, hogy melyik téma ikonjait használja. Külön ikonokat pakolgatni csak bonyolultabban lehet, fájl szinten.

[ Szerkesztve ]

(#4223) barky válasza #86973952 (#4222) üzenetére


barky
tag

Köszi szépen :)) már látjuk ezt is :) file szinten esetleg nem tudnád le írni hogyan kell? :D Unnalmas óráimban elbibelődnék vele neki :) de nagyon szépen köszönöm rengeteget segítettél igy is tényleg! :)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#4224) #86973952 válasza barky (#4223) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nézz be a blogomba, ott a leírás. Elsőre kicsit húzós, de aztán menni fog lazán.

(#4225) zeon.hu válasza #86973952 (#4222) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Off:
"Külön ikonokat pakolgatni csak bonyolultabban lehet, fájl szinten."

Kivéve, ha nem használsz valami widget szerkesztőt (pl zooper). Ez esetben bármely ikon packból kiszedve a png fájlokat (pl ZArchiver-el) , majd azokat képként berakva a widgetbe, hozzárendelve az eredeti appot.
Persze bármihez hozzá lehet rendelni bármit, szóval még ikonok sem kellenek feltétlenül :)
Pl itt egy ikon sincs nálam, mégis minden működik: [link]

#?*@&!

(#4226) barky


barky
tag

Ha valaki talál (csinál) egy Hello Kitty's témát annak az illetőnek nagyon hálás lennék ha feltöltenné ide nekem (link) :))

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#4227) #86973952 válasza zeon.hu (#4225) üzenetére


#86973952
törölt tag

Persze, de ha valaki feltesz egy launcher -t akkor is lehet. :)

Viszont itt a téma-kezelőről volt szó, ott ilyen lehetőség nincs.

Ott a Desktop Vizualizer is, azzal is lehet ikonozni, meg külön méretezni is. Persze még számtalan lehetőség van, de témával manipulálni csak a kezelőben, vagy fájl szinten lehet.

[ Szerkesztve ]

(#4228) barky válasza #86973952 (#4224) üzenetére


barky
tag

Igazi pelikán vagyok de azt hol találom meg? :((( :DD

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#4229) #86973952 válasza barky (#4228) üzenetére


#86973952
törölt tag

[link]

Valahol láttam már Hello Kitty -s ikoncsomagot. Majd ha megtalálom belövöm, de most nem tudom keresgetni, és rengeteg téma van lent. Max. megnézem MIUI -ban, azt át tudom járni.

(#4230) barky válasza #86973952 (#4229) üzenetére


barky
tag

Egy isten vagy :R köszönöm szépen a blogot peddig csekkolom :)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#4231) #86973952 válasza barky (#4230) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szívesen, de úgyis akartam már ilyet felbodni, mert szerintem másnak is lenne igénye rá. MIUI -ban most néztem van vagy 5-6 ilyen téma, de valahol EMUI -ban is van, csak meg kell majd keresnem...

(#4232) barky válasza #86973952 (#4231) üzenetére


barky
tag

Átekinthető jól értelmezhető a blog :) haza megyek jobban át nézem majd aztán meg is probálok egyet összehozni :) meg köszönném ha fel tudnád dobni azokat :D

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#4233) zeon.hu válasza #86973952 (#4227) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ezért is tettem offba.
de rövid tanulással a lehetőségeket kibővíti kb végtelenre :)

#?*@&!

(#4234) #86973952 válasza zeon.hu (#4233) üzenetére


#86973952
törölt tag

Persze, mindent meg lehet oldani, fényképeket is fel lehet használni. Ikonok sem fontosak. Sokáig használtam úgy telefont, aztán egy idő után már vágytam vissza a "hagyományosra".

Bár maguk az ikonok másodlagosak a téma fájl szintű szerkesztésénél, szerintem. Ott inkább a többi változó érdekes. Menü, stat bar, navi bar...stb. Nekem pl. jobban tetszik a sötét menü, stat bar, háttérképpel.

Ott a Buzz is, gyakorlatilag olyanra csinálod/szerkeszted a főképernyőt, amilyenre akarod, akár laponként is. Ott ugye beépített widget szerkesztő is van.

Egy MIUI -hoz hasonló programot kellene írni, amivel szét lehet bontani a témákat telefonon. BOOT animációtól kezdve minden külön integrálható, de ehhez én csak részben értek. Majd meglátjuk mit hoz a jövő... Ez egy forradalmi újítás lenne az EMUI alá, és biztos, hogy felhasználói szinten oldható csak meg, mert a Huawei nem fogja megcsinálni.

Szerk.: Az én elképzelésem szerint közel 20 féle változó/elemcsoport lenne állítható, egy beépített widget, illetve egy ikon szerkesztővel.

[ Szerkesztve ]

(#4235) zeon.hu válasza #86973952 (#4234) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

finoman szólva is: csináááld!! :)

#?*@&!

(#4236) #86973952 válasza zeon.hu (#4235) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ehhez én ennyire nem értek, meghaladja a jelenlegi képességeimet, tudásomat. :) Kellene hozzá egy programozó is. Főleg, hogy így része lenne a moddolás is a programnak.

Persze mindezek csak ROOT után használhatók.

[ Szerkesztve ]

(#4237) Tex válasza #86973952 (#4234) üzenetére


Tex
senior tag

Kezdetnek ez megteszi?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4238) Deeday válasza Tex (#4237) üzenetére


Deeday
senior tag

Szép. Ez mi és honnan van ? :P

LG G4

(#4239) Red B válasza zeon.hu (#4176) üzenetére


Red B
tag

Köszönöm,de ez a program nekem túl bonyolult.

(#4240) #86973952 válasza Tex (#4237) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem értem a kérdést. Mit szeretnél ezzel? :)

Maga a gyári téma-kezelő egy nulla, ahogy eddig sem volt másképp, korábbi verziókban: 1.6 - 2.0 - 2.3, és nincs ez másképp 3.0 -nál sem.

[ Szerkesztve ]

(#4241) #86973952 válasza Deeday (#4238) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lejárt közben a szerkesztési...

Ez a gyári téma-kezelő EMUI 3.0 alatt, meg egy gyári téma.

(#4242) Tex válasza #86973952 (#4240) üzenetére


Tex
senior tag

Csak arra gondoltam hogy a 20-ból már 6 meg is van. A Huawei elkezdte... hátha folytatják. ;)

(#4238) Deeday: E3 témaszerkesztő. Témák/Saját/Testreszabás (alul).

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4243) #86973952 válasza Tex (#4242) üzenetére


#86973952
törölt tag

Kizártnak tartom. :) Mivel a legtöbb dologhoz ROOT kellene, azt meg nem fogják szorgalmazni a felhasználók felé.

MIUI egy kicsit más, ott bővebb is a szerkesztési lehetőség.

Ezeket a dolgokat most is meg lehet oldani, csak több program kell hozzá, meg bele kell nyúlni a téma fájlba. Úgy egy kicsit egyszerűbb lenne. Moddolás is, mivel nem kell több apk, meg csak olyat engedélyezne a program, ami nem vágja haza a készüléket.

Szerk.:
Másszóval a Téma-kezelő (bővebb), Zooper, Desktop Vizualizer, Xposed (csak 1-1 modullal) egybegyúrva egy EMUI -ra csinált, WMS kezelő - MiTools párossal.

[ Szerkesztve ]

(#4244) zeon.hu válasza Red B (#4239) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

csak elsőre tűnik annak a Robot, de hamar rá lehet érezni.
egyszerűbb dolgokban én is tudok segíteni, de a topikjában mindenre kaphatsz választ.
a programban vannak előre elkészített letölthető parancsok is kezdőknek és a 005-ös számú kell neked pont: "Wifi kapcsolgatása-csak akkor legyen wifi, ha van elérhető konfigurált hálózat"

#?*@&!

(#4245) toeki


toeki
senior tag

sziasztok

barátnőm vett egy p7-et és olyan problémába ütközött amiben nem tudtam segiteni :D

A gyári billentyűzetet használva sms-ben van olyan funkció ahol smile-k vannak, viszont messenger vagy viber alatt már nincs.
Arra gondoltam hogy a marketről leszedve egy másik billt talán megoldja a dolgot de 4-et kipróbálva egyik sem lett jó.

Valakinek ötlet? Csak keveset próbáltam (ezesetben tudtok ajánlani egyet?), vagy ez valami huawei feature hogy smile csak sms-nél?

előre is kösz :R

(#4246) #86973952 válasza toeki (#4245) üzenetére


#86973952
törölt tag

Erre gondolsz? Ez nálam mindenhol megy.

(#4247) Tompie válasza #86973952 (#4246) üzenetére


Tompie
őstag

Nálam is megy, mivel mindenhol ugyanaz a bill jön elő mindenhol ugyanúgy kell előhívni a smile-kat.

(#4248) GSPLR


GSPLR
senior tag

Fiúk lányok, mennyi nálatok az átlagos kijelzőidő? Lehet nem ártana egyet wipeolnom, ez már a harmadik frissítés ami a telefonomon van és még nem lett gyalulva egyszer sem... Mondjuk az is igaz, hogy elég sokat használom a telefont játékra, igaz ezek nem 3D-sek, de net az kell nekik.

Huawei

(#4249) #86973952 válasza Tompie (#4247) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lehet leszedtek valami bővítményt, ami egy + gombot/funkciót ad a billentyűzethez. Ezért kérdeztem, hogy mire gondol, mert szerintem nem erre. Vagy nem tudom. :D

GSPLR:
Csinálj, nem árt neki, főleg ha vannak beragadt, maradvány fájlok is.

Én nem játszom a telefonon, így sajnos ezt nem tudom megmondani.

(#4250) toeki válasza Tompie (#4247) üzenetére


toeki
senior tag

sajnos nincs nálam a telefonja igy nemtudok képet linkelni :S
sms-nél a bill-en megjelenik egy külön smile-fej amire rányomva bejön több oldalnyi emoteikon.
lehet eddig nem jól fejeztem ki magam, valójában erre lenne szüksége :S

ezt most a saját telómról mentettem, de valami hasonló jelenik meg nála is sms-nél viszont sehol máshol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.