Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) #86973952 válasza cicmanyek (#5095) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor ott nálad van valami gond.

RR3 -at 512 RAM -mal, Mali 400 -zal is röhögve elviszem, akadás nélkül.

KKrisz751:
Tiltsd le a Firefox saját player -ét. Egy csomó oldal, játék nem megy vele.
Többi böngészővel gond nélkül lejön: Chrome, Maxthon, Opera.

tsabeekaa:
Lehet állítani a betű méretét.

[ Szerkesztve ]

(#5102) tsabeekaa válasza #86973952 (#5101) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Állítottam a legnagyobbra is.

(#5103) #86973952 válasza tsabeekaa (#5102) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor hol kicsi a méretezés? Melyik résznél, kiírásnál?

[ Szerkesztve ]

(#5104) zeon.hu válasza #86973952 (#5072) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

3 vezeték, 3 port, mind ilyen volt.

#?*@&!

(#5105) tsabeekaa válasza #86973952 (#5103) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Ez a kép magában nagyobb így mint a telefon. Ha képernyőméretre kicsinyíted, akkor már érthetőbb. De a nagyobb feliratok alatt lévő kisebb feliratok nagyon aprók lesznek...De mindegy is...a 133 már hasít vissza. Igaz Szubjektív, de az nekem szebb, kidolgozottabb felület.

(#5106) #86973952 válasza zeon.hu (#5104) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem tudom, lehet másik gépen kellene megnézni, ha tudod. Nálam minden gond nélkül ment.

Vagy felrakod, amit mikesa betett CWM -es zip -et. Abban a set_immutable.list is el van távolítva.

(#5107) cicmanyek válasza #86973952 (#5101) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Fasza. És viberre valami megldás van vagy ez ilyen?

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#5108) #86973952 válasza tsabeekaa (#5105) üzenetére


#86973952
törölt tag

Másik betűtípussal szerintem jobb a hatalmas méretezés:


Újraindítás sem árt, érvényesítés után. Hátha nem mindent vált át.
Egyébként 2.3 alatt nem nagyon voltak a menüben kis szövegek a menüpontok alatt, szerintem ez zavarhat meg. Bár persze nem mindenkinek ugyanaz jön be, a lehetőség meg adott átjárni. Nekem jó a szemem, szóval simán tudom még normál méreten is használni. Ez meg nem mindenkinél van így.

2.3 -nál:

(#5109) KKrisz751 válasza #86973952 (#5101) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Ja a firefox nem jön le, opera alatt lejött, de akkor sem akrt felmenni, így kiderült a kárty olvasóm volt a hibás. Azért nem is láttam a kártyát néha ha bele tettem. Ezért rakta fel hibásan a fájlt. Ezért volt FAIL.

Most másik olvasóval felment a fájl, és fel is telepítettem.
Működik minden. Csak nem tetszik.

Annyit még megpróbálok, ha már pár órát eljátszottam vele, hogy visszaállítást hogyan viseli. És ha vissza állítom az appokat és a hátteret stb akkor lehet jobban vog tetszeni. de...

Pl.: Egyik ami zavaró az értesítési rész.
Az oké, hogy külön lapra pakolták, és ez jó, de a kapcsolók, gps, wifi, adat stb. miért csak 4 lehet egy sorban, miért nem 5 Lényegében pont annyi kell. (wifio, adat, szinkron hang, gps ennél több felesleges, kevesebb hülyeség), miért batár nagyok, mikor a régiben normális méretűek voltak, ráadául a grafikájuk is ronda gyerekes. 4 éves fiam rajzol ilyen szinten.

Össze téve a két telefon egymás mellé páromé és az enyém neki 2.3 nekem 3.0 és a régi szebb a sok apróságban.
Ugyanakkor az óra, vagy telefonkezelő, linkelt képek alapján is, és élőben is, stb szebbek.
Viszont a jobb felső sarokból eltüntették a bveállítást alulra, nagyon kicsi ikonnal, oda ahova a google aszisztens is van. Kit zavart a jobb felső sarokban, minden programban ott van, ezeknek miért került alulra, egy hosszú sor közepére? Teljesen értelmetlen. (Csak azért áttenni másikoldalra a fékpedált a kocsiban, mert mindenki másnak a egymás mellett van, az baromság és nem kuriózum)

A feladatkezelőben a réginél felül jól látható vastag betüvel voltak egyik oldalon mennyi a foglalt hely, és a másikon a szabad. Most meg alul vékony betükkel, nekem akinek rosszabb a szeme 2 dioptria, már koncentrálnom kell rá, hogy elolvassam. (Annak ellenére, hogy tényleg több a szabad memória alapban is.)
Meg hiányzik a seprű amit megnyomok. Gördíthetem fel, de ha ki vannak kapcsolva a gombok, akkor először azok jönnek fel, majd a google aszisztens, aztán eltalálom, hogy feljebb húzva törli az össeset.
Miért nem oldalra kell húzni, miért felfelé? (hogy egy kézzel menjen aha...)
Értem az egykezes módot de ez kétkezes telefon. max akkor egyekezem, ha hívnak, minden máshoz kétkezesen használom. Ha meg kikapcsolom, miért nem maradt az oldalra húzás. Ami kétkezes használatnál jobb. Az ember balra-jobbra lapoz ösztönösen. Én is jobbra balra akartam kihúzogatni elsőre.
Elég lett volna csak áttetszővé tenni és ugyn így ber jellel egy sorba tenni, szűkíteni a szürke sávot.

Ilyen sok idegesítő apróság ami miatt nem tud tetszeni. Lényegében egy teljesen logikus, felületet, össze kuszáltak. És kiegészítettek pár jó dologgal.

Ez magánvélemény, és senkit nem akartam megbántani.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5110) Tompie válasza KKrisz751 (#5109) üzenetére


Tompie
őstag

Ezt hívják úgy, hogy az ember a megszokásainak a rabjai :)
Minden ami más a megszokottól az furcsa és keressük a kifogást a régihez képest :)

Mikor a facebookon is kitalálták az idővonalat mindenki lázadt, ma meg (már mindenki megszokta)??? :D

(#5111) tsabeekaa


tsabeekaa
aktív tag

Hogyan kell visszaállni 133-ra? Megáll a "telepítés" Verifyng update package...műveletnél.

(#5112) barmar válasza #86973952 (#5108) üzenetére


barmar
aktív tag

Honnan szedsz le és hogyan raksz be betustilusokat a temakezelobe?

(#5113) zeon.hu válasza #86973952 (#5106) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

az lesz, ha megtalálom :)

#?*@&!

(#5114) Tompie válasza tsabeekaa (#5111) üzenetére


Tompie
őstag

Letöltöd a B133 ROM-ot és sima ROM telepítéssel, 3 gombossal pl.

[ Szerkesztve ]

(#5115) tsabeekaa válasza Tompie (#5114) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Azt csinálom.....20perce ott áll...

(#5116) Tompie válasza tsabeekaa (#5115) üzenetére


Tompie
őstag

Én azt csinálnám, hogy belépek a recovery menübe hangerő + és bekapcsoló nyomva ott wipe ezután 3 gombossal install.
Amúgy az EMUI 3.0 nekem sem pikk pakk ment fel, de szépen felment azért időbe telt.

[ Szerkesztve ]

(#5117) tsabeekaa válasza Tompie (#5116) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Csak innen hogy lépjek ki...ugye kikapcsolni nem szabad..

(#5118) Zsoltg4s válasza Tompie (#5092) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Ez engem is érdekelne, hogyan lehet megváltoztatni a statusbarban a parancsikonok színét, mert ez a zöldes valami nagyon zavaró...

(#5119) #86973952 válasza KKrisz751 (#5109) üzenetére


#86973952
törölt tag

Miért nem teszed fel a MIUI -t (v5)? Szerintem bejönne neked. A leírásodból a v6 viszont már tuti nem (szerintem). Az mondjuk más kérdés, hogy erre nem is érhető le. :D

zeon.hu:
[link]

tsabeekaa:
Elvileg wipe recovery -ből, aztán dload mappa SD -re, és felmegy.

(#5120) Tompie válasza Zsoltg4s (#5118) üzenetére


Tompie
őstag

Jelen pillanatban nekem is ennyi zavaró vagy inkább szokatlan van az EMUI 3.0-ban :)

(#5121) tsabeekaa válasza #86973952 (#5119) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Ezek megvoltak......szakítsam meg és próbáljam mégegyszer?

(#5122) zeon.hu válasza #86973952 (#5119) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

huh, nem egyszerű megérteni :)
kösz!

#?*@&!

(#5123) repvez


repvez
addikt

valaki tapasztalt már olyan problémát , hogyha gépre dugom a telefont és csak simán intézőben másolgatok rá nem a suitban akkor nem jelenik meg nálam hogy leválasztható és a telefonnál sincs ilyen menü, akkor nem kell eválasztani? Csak azért érdekes,mert ezután mindig ott marad az értesitő sávon az usb jel és a csak töltés felirat meg hogy érintsem meg tovbbi usb opcioért,de az éintésre meg csak eltünik az értesitő sáv és nem csinál mást.
el sem tünik onnan.

Eddig 2 gépredugásból 2x ez volt. 121es firm

(#5124) #86973952 válasza Tompie (#5092) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én még mindig nem értem, hogy mi a probléma a stat barral??!! :D Stat bar hol zöld? A háttérhez igazodik.


Vagy a lehúzott részre gondolsz, az ikonok színére? Választasz egy másik témát és kész. :D Vagy csinálsz olyat, ami tetszik.

(#5125) Tompie válasza #86973952 (#5124) üzenetére


Tompie
őstag


Pl ha megnyitok bármilyen alkalmazást, csak emiatt nem akarok témát váltani :) 2.3-nál fekete volt, és minden alkalmazásnál erre a zöldre vált.

[ Szerkesztve ]

(#5126) Zsoltg4s válasza #86973952 (#5124) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Igen, én is az ikonok színére gondolok.
Minden gyári, előretelepített témában ilyen zöld marad.
Végig próbáltam mind a tízet.

[ Szerkesztve ]

(#5127) barmar válasza Tompie (#5125) üzenetére


barmar
aktív tag

Azért ilyen mert ilyen színű a hattered. Amúgy ez szerintem is szarul néz ki. Sokkal elegánsabb ha fekete. És 3.0nal csak akkor lesz fekete ha a háttér is fekete

[ Szerkesztve ]

(#5128) Tompie válasza barmar (#5127) üzenetére


Tompie
őstag

A főképernyőn csak az alja ilyen zöld, felfelé feketébe megy át, mikor elindítom az alkalmazást akkor lesz full zöld.
Meg mondom 2.3-nál feketére váltott, de ennyi bajom legyen majd megszokom :D
Ahogy néztem 3.0 alatt több szabad RAM van :)

(#5129) barmar válasza Tompie (#5128) üzenetére


barmar
aktív tag

Nem teljesen átlátszó, hanem a hattered szinvilagat mutatja.

(#5130) tsabeekaa


tsabeekaa
aktív tag

Semmi változás. A 133 nem megy fel, de a b609 sem indul...Lehet tégla lett?

(#5131) #86973952 válasza Tompie (#5125) üzenetére


#86973952
törölt tag

DE ezt mondom. :D Olyan színű, amilyen a háttér a főképernyődön, azt mossa el. HA piros a háttered, akkor pirosas lesz az is.

Zsoltg4s:
+ akinek problémája van a stat bar ikonokkal, vagy a színével, háttérrel, ezt nem értem. :D (EMUI 3.0)





(#5132) KKrisz751 válasza Tompie (#5110) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Nem megszokás rabja vagyok. Anno ADW indítót használtam. Ennél is felraktam, kipróbáltam be is állítgattam, aztán le si szedtem. Emui2.3 sokkal jobb.
PL: ADW-ben szerettem, hogy lapokra, csoportokra tudtam osztani, amellett, hogy lényegében volt asztal és programtár. lapok, a rendszer, autós, játék, gps, programoknak külön külön.

Ennél ilyen nincs, de mégis megoldottam. 1 napig volt fent az az ADW amitől 2 évig nem tudtam szabadzulni, pedig sok launchert próbáltam. Számomra a leg letisztultabb volt. Minden ott ahol alapból kerestem volna.
Emui 2.3 ugyan ez volt. Kezembe vettem és pillanat alatt átláttam. Ez a letisztultság. Logikus, értelem szerű.
Felraktam most is mindent, és igen a biztonsági mentés működik B609 alatt. AVgyis B133 alatt lementettem mindent, és itt vissza állítottam. Háttér, programok, stb..

Szívesen átszoknék, de miért a rosszabbra.

PL: Ami most ebben a mp-ben idegesít. Megnézzem mennyi memória szabad.
2.3 : feladat kezelő jobb széső gomb és látom.
3.0 : ?, hol? Mert ha nem fut app akkor nem ír ki semmit, csak leszűkíti a képet. Elíndítsak egy programot, hogy megnézzem mennyí, ja de akkor csak fogyasztott méretet látok nem az "üreskjáratit"

Akkor ez most logikus az 3.0-ban? Ugyehogynem.

FM widget:
2.3: széles csík 2 gombal. Középen, bekapcsoló gombal, be kapcsol a rádió
3.0 : 2 kocányi, bekapcsoló gombal, elindul a full képernyős rádió app, amin be kell kapcsolnom a rádiót.

Miért nem csak simán bekapcsolódik a rádió megnyitás nélkül. Akkor minek a widget? Ennyi erővel az app ikonja csak 1 kockát foglal. Ez is baromság.

Óra:
2.3 van időjárásban, 4 kockányi és 2 kockányi.
3.0 időjárás, és 4 kockányi, 2 kockás nincs, vagyis vagy elpazarolok egy sort, vagy kiveszem, takarékoskodás kecske,/káposzta esete, nincs.

Tök jó az alsó virtuális gombsor átlátszósága:
De ha olyan hátterem van, amin ott egy szép fehér felirat van, akkor konkrétan csak emlékezetből tudok rányomni. Miért nem árnyalható vagy inverzelhető vagy vált autómatikusan a háttér alapján?

Ezek minden napos átlag használatú gyakorlati dolgok.

Megszoknám, ha jó lenne, de ... és mondom, kinek mi tetszik.
És jók a egyéb változáások, de a felület túl baba lett. Gyermeki baba. :D

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5133) KKrisz751 válasza KKrisz751 (#5132) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Egyik oldalt móricka rajz, másik oldalt normális rajz.

Egyik oldatlt móricka rajz, másik oldalt képek, nembeszélve a betü méret vastagság stb ről.
(Ami orvosolható nagyítással, csak akkor az ikonok alatti szövegek tördelőznek, tök logikus igaz? Vagy értelmetlen.)

Lássuk mennyi a szabad memória üresjáratban. Jé nem látszik.

Vagyis van egy egyébként nagyon szép felület, jobb memória kihasználtság, stb, de egy csomó aprósággal el van rontva az egész.

nem akarok miui-t. Gyári romot akarok. Jót és szépet. :D
Inkább az újdonság varázsa az ami sokaknak tetszik, és nem az, hogy tényleg jobb.
A memóriakezelés viszont hibátlan lett, játék után is kilövi rendesen.
Megelégednék csak annyival is. A többi nem kellene.

Este van, hagyok neki 1 napot.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5134) #86973952 válasza KKrisz751 (#5133) üzenetére


#86973952
törölt tag

EMUI 3.0 ez is:

A többi az a Flat stílus, most ebben utazik mindenki, mert ez (lesz) a divat.

MIUI -t azért írtam, mert ott kb. azt szabsz át, amit akarsz. Simán beállításokból, vagy téma kezelőből. Mókolás nélkül (mármint ha már fent van a ROM):

[ Szerkesztve ]

(#5135) barmar válasza #86973952 (#5134) üzenetére


barmar
aktív tag

És hogy, mivel csinálod ilyenné?

(#5136) #86973952 válasza barmar (#5135) üzenetére


#86973952
törölt tag

Másik témával, meg ha kell csinálok magamnak olyat, ami tetszik. Nem egy ördöngős dolog. Bár egy kicsit mostanában le vagyok terhelve, és lenne mit csinálni, mert EMUI 3 -at sokkal jobban át lehet szabni így, mint 2.3 -at.
Ez is ugye csak félkész...:

Ez ugye ebben a formában használhatatlan, olvasatatlan, csak jelzés szinten kell venni. Az a lényeg, hogy hátteret is lehet betenni, ez 2.3 alatt nem lehetséges. Ahogy stat bar mögé sem megoldható utóbbiban.

Szerk.: Egyébként B602 -ben 5 oszlopos volt a stat bar -on az ikon elhelyezés. Ezt butaság volt levenni 4 -re B609 -ben.

[ Szerkesztve ]

(#5137) KKrisz751 válasza #86973952 (#5136) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Na ez az.

Vagy nekiállok amatőrként és csinálok egy témát, vagy nézhetem a csúnya kinézetet.
De ha már ennyire átszabható miért nincs fent olyan program a telón ahol mindent cserélhetek akár a miuiban.

Mind1, még erőszakolom magam, de minél többet nyomkodom annál jobban nem tetszik.

Ha nem találok holnapra megoldást, hogy normális legyen a beállítások menü és az ikonok közt se találok normálisat, vissza rakom a régit.

Végig néztem az összes témát, rengeteget leszedtem, hát... ha ez a jövő akkor inklább elavulok. :D
A régiben is csak 2-3 téma volt ami épkézláb, a többi mind gyerekes, vagy egyszínű.

Ez olyan lett mint egy koncepció autó.
rettentő ronda kívül, de sok hasznos újítás van benne.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5138) #86973952 válasza KKrisz751 (#5137) üzenetére


#86973952
törölt tag

A csúnya és a nem tetszik között szerintem sok a különbség. :)

Amúgy meg akinek nem tetszik, az ne használja. Meg van oldva a probléma. Gyári UI -n soha nem lesz ilyen mélyen személyre szabható a kinézet. Nekem ha nem tetszik valami, akkor azt megoldom, ha nem lehet megoldani, akkor megválok tőle.

Hidd el, hogy nekem aztán édes mindegy, hogy ki-mit használ. Szerintem a 2.3 is nagyon frankó kis UI. Sőt, én a 2.0 -t is imádtam. Régebbit még nem használtam.

2.3 témákat amúgy lehet használni 3.0 alatt is.

Nem sértésnek szánom ezt, csak a hibának leírt dolgok nagy részén lehet segíteni. Főleg, ha valaki tud mókolni a készüléken, mint te. Ami meg nem megy, abban mindig is szívesen segítettem, mindenkinek. HA tudok, mert nekem sincs végtelenítve az agyam.

Pl. ahogy írtam, hülyeség volt 4 oszlopra csinálni a stat ikonokat, főleg B602 után. Az sem túl jó, hogy nem írja a RAM -ot a bezárógatós rész. Viszont én ezeket nem érzem olyan problémának, hogy ezért visszatérjek 2.3 -ra. Pont magasról ejtek rá, semmit nem változtat az életemen, használati szokásaimon. RAM -ot sem nézegetem állandóan, nem érdekel. HA valakinek nem tetszik a betű, Flat stílus, az már egy más dolog.

Következő projekt nálam a MIUI lesz ezen a készüléken. ROM -ot már magyarítottam.

[ Szerkesztve ]

(#5139) #86973952


#86973952
törölt tag

Amúgy ha valaki visszatért már B133 -ra B609 -ről, akkor írja meg. Elvileg mennie kellene, és biztos megoldható.

Én nem fogom ezért visszatenni, hogy tudjam működik -e. Vagy rájöjjek a folyamatra.

(#5140) Tompie válasza #86973952 (#5139) üzenetére


Tompie
őstag

Ez engem is érdekelne.
Mert most már nem tudom, ha wipeolni akarok akkor utána B133 menjen fel vagy B609?

(#5141) #86973952 válasza Tompie (#5140) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mármint nem tudod, hogy melyik EMUI -t tedd fel véglegesen? Vagy újra akarod kezdeni, felépíteni B609 -re? Mert utóbbi felesleges, mindent visszatenni és újra feltenni.

(#5142) Tompie válasza #86973952 (#5141) üzenetére


Tompie
őstag

Egyrészt azért érdekel, ha egyszer úgy adódik, hogy vissza akarok térni 2.3-ra akkor ahhoz B133 kell.
Illetve ha tiszta rendszert akarok wipeolással 3.0-val akkor mi a menete ?
Azt hittem 609 után simán vissza megy a 133 :)
De volt már itt aki elakadt, azt meg nem akarom :)

(#5143) #86973952 válasza Tompie (#5142) üzenetére


#86973952
törölt tag

B609 -et feltenni újra sima ügy. Ahhoz nem kell újra visszamenni a B133 -ra. Csak simán wipe -olsz, ha szeretnél, aztán felmegy 3 gombossal.

2.3 -ra térésről nem tudok nyilatkozni. XDA -n még nem láttam erről visszajelzést, de lehet csak az én figyelmem kerülte el, mert kicsit fáradt vagyok.

Szerk.:
HA jól tudom, L00 -nál az 5 FW -ből egynél nem lehetett visszatérni 2.3 -ra. Illetve meg lehetett oldani, csak komplikáltabban.

[ Szerkesztve ]

(#5144) Tompie válasza #86973952 (#5143) üzenetére


Tompie
őstag

Ok akkor B609 újra rakása wipe-al sima ügy.

Már csak másik dolog érdekel :)
Ha mást nem holnap megtudjuk mert KKrisz751 visszatér :)

[ Szerkesztve ]

(#5145) Tompie válasza #86973952 (#5143) üzenetére


Tompie
őstag

Itt arról van szó ha jól láttam.
bár itt L05 meg L07ről indul :)
na jó nekem ez már sok :)

[ Szerkesztve ]

(#5146) KKrisz751 válasza #86973952 (#5138) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Ja azt csinálom, megpróbálok egy épkézláb témát összerakni.

Más:
Valakinek meg vannak a 2.3 csengőhangjai, és notification hangjai?
Mivel azt viszont megszoktam és másikra nem áll rá a fülem. Most hívtak és nem vettem fel. Meg se hallom hiába recseg. :D

Ha meglenne valakinek a teljes akkor tegye fel valahova legyen szíves és vissza teszem ebbe is magamnak.
Arra nem gondoltam, hogy a gyári hangok negyede lesz csak itt.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5147) KKrisz751 válasza Tompie (#5144) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Nem vagyok elvetemült, vagy mégis. Nem vagyok feladós típus, csak ha nem tudom megoldani épkézláb módon. (vagyis nem akarok szakmát tanulni annyit nem ér)

Most megnéztem, hogy kell témát szerkeszteni proterkocka linkjei közt a 2GB ot felraktam. Kikerestem azokat amikből lehet építkezni, mint pl.:
Black God, és Powersaving témák 2.3 alatt
Azért eltartott egy darabig míg megtaláltam. Már csak jó lenne tudni a sokmilliókarakter.hwt ből melyik melyik, mert akkor a tröbbit kidobnám a telóról..

Kell egy olyan téma amiben a beállítások alatt lévő ikonok vannak és összevarázsolni a kettőt, ha be lehet tenni a helyükre a 2.3 as ikonjait, hogy ne ovis kinézete legyen.

Ha ez nem megy akkor megy vissza, de ha megy vissza akkor szólok, hogy sikerült-e.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#5148) Tompie válasza KKrisz751 (#5147) üzenetére


Tompie
őstag

Oké és :R

(#5149) Deeday válasza KKrisz751 (#5093) üzenetére


Deeday
senior tag

Köszönöm elolvasom és keresek linket is a letölthetőségre, csak gondoltam szivesen segítetek itt a bambáknak is ;) Köszönöm elkezdem akkor újra átolvasni 12.alkalommal is az összefoglalót és megkeresem a letöltési linket.

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#5150) #86973952 válasza KKrisz751 (#5147) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ne is mondd... ezt utálom a legjobban. Nem tudom ki volt az az agyonművelt, aki számokat adott a témáknak név helyett. Gondolom direkt...

Ennél már csak az a jobb, amikor MIUI témákat szerkesztek, ott meg nem ritka a kínai karakteres téma név. Na az is tuti frankó.

Deeday:
Ebben keresd, ahogy ezt írtuk:
Folyamatosan frissülő összefoglaló

Ez van fent a fejlécben is. Amint van valami újdonság, szinte azonnal le szoktam frissíteni, és szerintem elég részletesek a leírások is. Nagyon sok mindenre kitér, még alap dolgokra is.

Még egy kezdőnek is megy ez alapján, úgyhogy neked főleg sima ügy. :)

Szoftverfrissítés fejezet (az elején) alatt fel vannak sorolva az FW -k. Külön válogatva általános, Voda, vagy L00 típusra is. Illetve külön vannak választva az EMUI 2.3 és az EMUI 3.0 FW -k. Az is ott van, hogy melyiknek mi az előfeltétele, illetve szinte mindegyik linkel ellátott.

L00 -nál nincsenek linkek, ami tégéd nem érint, meg 1-2 olyan FW -nél, ami csak jelzés szinten van. Az leginkább olyan embereknek szól, akik értenek is hozzá. Név szerint a B125 és a B138.

Vodás FW -khez nem tudok linket, mert azokhoz nincs. Vagy nem állítható 100% biztonsággal, hogy megegyezik vele, még ha az FW száma azonos is.

A szoftverfissítés telepítési útmutatója meg lejjebb van, a haladó rész alatt. Az is elég részletes, még az esetleges hibákra is kitér.

B609 -ről B133 -ra visszatérésről egyelőre nincs információ. Azt nem mondom, hogy nem lehet megoldani, de még egyelőre nem láttam erre vonatkozó leírást. Én meg nem fogok azért visszatérni, hogy megnézzem. Szerintem ez érhető.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.