Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) TGa válasza #86973952 (#3200) üzenetére


TGa
tag

Az érdekesség, hogy kb két másodpercet megjelenik chat fej aztán eltűnik, az értesítési sávon látható továbbra is, de azok plusz mozdulatok. Felhasználói tudásom szerint megvizsgáltam minden beállítást de nem ment...
FB-t én sem használok, kizárólag messengerről van szó

[ Szerkesztve ]

(#3202) #86973952 válasza TGa (#3201) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem tudom, én ezen még nem próbáltam, de miután nagyon sok működési hibája van nem is nagyon fogom. Csak megnézem néha változott -e valami.

Egy másik telefonon néztem, hogy teljesen nulla használattal (tehát csak be volt kapcsolva a telefon, kikapcsolt képernyő és net mellett) FB -vel és a pajtásával 83-85 % -ra merült, azonos idő alatt ezek nélkül pedig 90 % -ra. Bárhonnan is nézem, ez alsó hangon durván 50% -os fogyasztás növekedés, és akkor a net még be sem volt kapcsolva.

Továbbá még néhány probléma, amit tapsztaltam:
- Nem érkezik meg az értesítés, de mail -ben közben már megjön. Volt hogy 20 perc is eltelt a kettő között.
- Nem aktiválódik a messenger, csak ha rábökök, vagy ha FB -ből nyomok az üzenetekre.
- Hibernálja magát az app, de fogyasztása van.

(#3203) TGa válasza #86973952 (#3202) üzenetére


TGa
tag

Messenger chat fejek feladat megoldva:

http://www.handy-faq.de/forum/huawei_ascend_p7_forum/309253-huawei_ascend_p7_schwebendes_icon_facebook_messenger_aktivieren.html

Telefon kezelőben a felugró ablakok kezelésében kell engedélyezni!

[ Szerkesztve ]

(#3204) JDMKid válasza TGa (#3198) üzenetére


JDMKid
tag

nálam rendesen működik a messenger.

A fogyasztásra visszatérve: letöröltem az FB-t és az éjszakai 20%-os akksi csökkenés 2%-ra változott.
Minden más változatlan maradt, csak az FB-t gyalultam le. Szal az FB-nek sokkal masszívabb fogyasztása van, mint gondoltam volna.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#3205) #86973952 válasza TGa (#3203) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lehet, én tényleg nem néztem. Viszont a további működését nem fogja befolyásolni, másik készüléken nekem nem EMUI van. Bár nem is nagyon vágyom az FB -re, már rám jön a vakarózás tőle. :D

JDMKid:
Nem mindig ennyire durva, elég változóan fogyaszt. Lenne mit helyretenni a szoftverben, nem véletlenül panaszkodnak rá ennyien.

[ Szerkesztve ]

(#3206) JDMKid válasza #86973952 (#3205) üzenetére


JDMKid
tag

nekem egy hónapja kezdte el ezt a -20%/éjszakát, de azóta folyamatosan. Addig ilyen durva nem volt. Majd egy pár hét múlva újra felteszem, és meglátjuk akkor mit mutat.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#3207) #86973952 válasza JDMKid (#3206) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nálam anno egy háttérkép/csengőhang kezelő/letöltő okozott problémákat a telefonnál, illetve a fogyasztásnál. Minél több program elérhető egy készülékre, minél több a változó, annál nagyobb a hibalehetőség is. Ezért nem lesznek igazán okosak a telefonok, mert ha valaki nem ért hozzá, akkor az csak egy butafon marad. (Persze ezzel senkit nem akarok leminősíteni, csak e nélkül nem megy)

Főleg, ha ilyen szuper módon összerakott programokkal van tele a net, vagy a Play.

[ Szerkesztve ]

(#3208) TGa válasza #86973952 (#3207) üzenetére


TGa
tag

Az én telefonom még két napos, így üzemidőről nem tudok nyilatkozni :) első töltés után most megy másfél napja és 30%-on van, átkapcsoltam energiatakarékos üzemmódba.

(#3209) #86973952 válasza TGa (#3208) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem sokat fog érni, szerintem. Mármint az energiatakarékos mód. Néhány nap, vagy 1-2 hét és beáll magától is. :) Használattól, töltési mennyiségtől függ.

(#3210) Tompie


Tompie
őstag

Na azt is megtudtam, hogy a telefon tutira fog menni az "Android edition" 64GB memóriakártyával :)

[ Szerkesztve ]

(#3211) Zotya21


Zotya21
senior tag

sziasztok

rendeltem én is egy p7 et feketében

tudom így utólag mindegy de azért a processzor sebességével nem voltam telejesen megelégedve de még is jobban kellett mint egy tojás alakú samsung

sokkal szebb és jobb anyagokból van ez :DD

szóval van rá valami custom rom vagy más felület ami szép és jobban fut ?

vagy a gyári is beáll egy idő után faszára ? :)

de ezen okoktól eltekintve van hozzá custom rom ? (hogy más legyen ha valami nem tetszik stb)
jah és olyan böngésző ami flash lejátszós ? mert hallottam egyik videóban hogy nem viszi alapból mert ugye krómba bármilyen szánalmas is nem raknak droidba nemtudom miért

köszi

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#3212) ricsi8800gt válasza Zotya21 (#3211) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Miért is lenne gond a proci sebességével?Nekem 1hete jött meg de gond nem igen van vele,nagyon szép és jo kis teló ez nagyon

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3213) JDMKid válasza Zotya21 (#3211) üzenetére


JDMKid
tag

a dolphin browser pl. viszi a flasht, ha felteszed a plugint

/azért a 4x1,8 GHz-nek még mindenre elégnek kell lenni mostanában, meg arra készülj fel, hogy ez nem samsung, hogy minden sarkon főzött romot találsz rá.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#3214) Newlachka válasza Zotya21 (#3211) üzenetére


Newlachka
őstag

nincs custom rom,és egyenlőre nem is lesz.

(#3215) #86973952 válasza JDMKid (#3213) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ahol stabil a rendszer, ott mindig kevesebb a c ROM. ;]

Zotya21:
A procival amúgy nincs gond, viszi a gépet rendesen, én elég aktívan nyúzom.

Milyen FW van rajta? Nem kellene frissíteni? Mert a rendszer szépen fut, nálam 3 fajta FW volt fent.

(#3216) Zotya21 válasza ricsi8800gt (#3212) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát mert pl a samsung s4 a qualcomm 800 vagy 800 al kb 15000 el több pontot hoz antutuba
ugyanúgy full hd ban és a tesztvideókban is láttam pár durva döccenést alap menü lapozgatás közben is

de csak örülök neki ha bírja faszán :DDD

JDMKid köszi akkor az kötelező lesz :)

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#3217) #86973952 válasza Zotya21 (#3216) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezért kellene elolvasni az összefoglalót. Ezért készült.

AnTuTu -ban meg lehet e-penis -t mérni és csapkodni egymás homlokához az emelt pontszámokat. Nem hivatalos, nem pontos, és szinte minden márka csal benne. Ettől függetlenül Snapi 800 jobb SoC, de sokszor a szoftver fontosabb, mint a hardver. Vagy az összeszerelés. Meg nem mindegy, hogy mire használod, mik az igényeid. Nem vagyok nagy játékos, de nekem mindegyik gond nélkül futott (FIFA, GTA...stb.)

[ Szerkesztve ]

(#3218) JDMKid válasza Zotya21 (#3216) üzenetére


JDMKid
tag

erre szokták mondani, ha antutura kell a teló, akkor note 4-et kell venni, vagy ilyesmit :D

nálam menüben nem szokott akadni, kivéve az időjárás appot, ott laggos kicsit lapozgatás közben, de még bőven elviselhető.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#3219) #86973952 válasza JDMKid (#3218) üzenetére


#86973952
törölt tag

Gyáriba kapott időjárás app -ot érdemes is leszedni/kilőni, bár nem tudom ezt használod -e, mert nem írtad. Kegyetlen sok a fogyasztása.

Egyébként heti 1-2x indíts újra (használat függő), droidnál ez nem árt, nagyon jót tesz a működésnek. Akár 3x is.

[ Szerkesztve ]

(#3220) Zotya21 válasza #86973952 (#3217) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát igen iphonnak sincs miliós pontszáma mégis jól megy

engem se a pontrekordok érdekelnek csak azért mégis látszik belőle valami
de akkorse cserélném le ezt az üveg + fém külsőt egy müanyag izére

hát kb a godus fog menni rajt mint játék semmi más szerintem max kipróbálás szempontjából 1-2

az én álláspontom hogy ha van gépem nem játszok telefonon csak nagy ritkán

van egy tabletem kb ilyen pontszámokkal full HD de azon nagyon meglátni a 4.0.4 miatti gyengeségeket

jah hát akkor türelmetlenül várom a futárt :DDD

köszi

https://500px.com/slayer_art

(#3221) Zotya21 válasza JDMKid (#3218) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah hát az egyetlen samu ami tetszett az a note 1 volt de aztán megláttam még abba az időbe hogy mekkora és elrettentem XD

https://500px.com/slayer_art

(#3222) JDMKid válasza #86973952 (#3219) üzenetére


JDMKid
tag

a gyári időjárás appra gondoltam.
ha letörlöm attól még főképrnyős időjárás widgetem megmarad? mert az tetszik.

2-3 naponta újra szoktam indítani, naná. van hogy éjszakára ki is kapcsolom

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#3223) #86973952 válasza Zotya21 (#3220) üzenetére


#86973952
törölt tag

Majd nézd meg milyen FW -vel jön, mert az nagyon nem mindegy. Néhány teszt nem nagyon van megelégedve a készülékkel, de ennek 90 % -ka azért van, mert az első FW kb. trágya. Amikor rendes forgalomba került a készülék, már elérhető volt egy újabb frissítés, illetve van amelyik már azzal érkezett.

A most kikerülő készülékek már aktuálisabbak, de meglepetés mindig van.

JDMKid:
Én is használom, szeretem, de nem egy stabil app. :) Vannak néha működési gondok, de szép, pontos. Viszont sokat is fogyaszt, kb. dupláját, mint az átlag.

Engem ezek nem zavarnak, együtt tudok vele élni. DE néhányan letiltják.

[ Szerkesztve ]

(#3224) JDMKid válasza #86973952 (#3223) üzenetére


JDMKid
tag

most nézem, hogy a gyári időjárás appot nem engedi letörölni. Gondolom csak kilőni lehet, ha a widgetjét leveszem a főképernyőről.
/De túl jól illik a témámhoz, úgyhogy nem fogom. :D

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#3225) Zotya21 válasza #86973952 (#3223) üzenetére


Zotya21
senior tag

ahham
és amit innét le tudok szedni az jólenne helyette ? (gondolom igen)
vagy frissíteni elég ?

https://500px.com/slayer_art

(#3226) Solad válasza Zotya21 (#3211) üzenetére


Solad
őstag

Nekem első pillanattól kezdve jól és akadásmentesen fut a gyári rom, mit szeretnél hogy jobban fusson?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3227) #86973952 válasza JDMKid (#3224) üzenetére


#86973952
törölt tag

ROOT nélkül csak letiltani tudod. Törölni nem.

Androidnak meg van az a "szépsége", hogy attól még hogy valamit nem használsz, simán futhat tovább és fogyaszthat is. Egyébként engem sem zavar. Akit meg igen, az vagy kilövi vagy törli.

Zotya21:
Benne van az összefoglalóban. Elsősorban a 3 gombost javaslom, ha nem vagy akkora "szakértő" (még). Az egyszerű és biztonságos. Legfrisebb FW itthon, hivatalos forrásból a B133 (a letöltője is ott van az összefoglalóban). Ettől eltérő lehet Vodafone -os készülékeknél, ahol jellemzőbb inkább az egyedi FW (B123-B127). Utóbbi esetben OTA frissítés lesz.

(#3228) repvez


repvez
addikt

Na megnéztem , napkozben a melóhelyen van térerő,de itthon hiába van 2-3-as csik a térerőnél mégis azt irja, hogy nincs szolgáltató és az akksi diagramnál is pirossal jelzi a készenléti részt.
Itthon folyamatosan wifi van kapcsolva.

A másik meg hogy feltettem azt a task killert,de nem lettem vele előrbbre,mert ha belépek az appba és minden progit bepipálok, hogy zárja be megcsinálja átlag 160-200mb ot szaadit fel, majd kilépve a fömenübe és onnan ismét elinditva a task killert ugyan ugy ott van az összes app ujra és megint ugyan anyni memoriát lehet felszabaditani

A FB appal nekem is vannak furcsaságok, ahogy irtam régebben a massenger csak akkor értesit ha megnyitom és a face is néha a chatfej nálam is eltünik,pedig bekapcsoltam az elrejtés elöl ki van véve a pipa.

A következő, hogy ma reggelre ha a FB nál lehuzom a képernyőt hogy frissitse a hireket akkor egy eddig ismeretlen olyan futtyentős hang játszódik le ami eddig nem volt és mindig amikor frissitek. Most vagy a Task killer miatt van valami vagy a FB állitott valamit ,mert csak ezt az appot tettem fel és változtattam meg

(#3229) #86973952 válasza repvez (#3228) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor lehet hogy árnyékol a tok, csak erős térerőnél nem nagyon van jelentősége. Vagy otthon vannak gondok.

Task killert be kell állítani automatikus kilövésre. Azt is be lehet állítani, hogy milyen időközönként lője, illetve hogy legyenek -e kivételek. Illetve az automatikus indítást is, amikor újraindítod-bekapcsolod a telefont.

Nálam ilyen még nem volt FB -vel. Task killer meg mindegyiken van. Bár mostanában másikon nem frissítettem az FB -t, meg a messenger -t sem. Task killerhez nem tartozik hang funkció.

Szerk.: Pontosabban Task Manager -hez, mert a Task Killer egy másik program.

[ Szerkesztve ]

(#3230) repvez válasza #86973952 (#3229) üzenetére


repvez
addikt

minden létező funkciót bekapcsoltam és 5mpes frissitést állitottam be a TM-ben .Tehát az összes nem fontos apot és funkciót bepipáltam neki hogy lőjje ki,de ugyan ugy megjelennek mintha semmi nem lenne olyan appok is mennek amire mégcsak regisztrálva sem vagyok igy azóta hogy megvan a telefon mégcsak rá sem kattintottam, mint a bitcasa meg a játékok.

ÉS csak annyi változott az akksi fogyasztásban, hogy a task appot is bjelzi mint nagy energiafogyasztásút, tehát nemhogy javult volna még jött hozzá pluszba egy

(#3231) Zotya21 válasza #86973952 (#3227) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát eddig wp telóm volt szóval ott eléggé korlátozott minden
a tabletet se én használom egyszer frissítettem C rommal szóval mondhatjuk hogy majdnem kezdő leszek
jah nekiálltam olvasni az összefoglalót

kártyafüggetlen telót veszek mindig

https://500px.com/slayer_art

(#3232) #86973952 válasza repvez (#3230) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nálam tökéletesen működik a kilövés. Fogyasztáson is meglátszik. Simán, automatán lövi őket. A listában egyébként azért láthatod, mert mindazt a programot, amit kilő, és van fogyasztása, azt bezárja. Ezáltal lesz a taskernek is fogyasztása, de nem annyi, mint ha azok végig futnának.

Az meg hogy látod, hogy azok nyitva vannak: Pont ez a lényege, azok az alkalmazások állandóan futnak, csak egy task kezelőn kívül más nem nagyon fogja Neked megmutatni. A gyári kezelők meg főleg nem, teljesen torz fogyasztást mutatnak. Nem jeleznek ki minden programot (sőt...), vagy a fogyasztási értékét egy másik app -hoz, esetleg funkcióhoz teszik hozzá.

Általában a programok többsége folyamatosan próbál működni, ezért a task kezelőnek ki kell őket időnként lőnie. Van amelyik pár másodpercenként, van amelyik fél vagy 1 percenként újra előbújik.

Az igazi lényege ennek az, hogy ha vannak olyan programok, amiket használni szeretnél, de nem akarod letiltani vagy törölni (mert akkor nyilván nem tudnád használni), akkor a fogyasztását erősen csökkentheted ezzel.

Viszont, ha pl. van neted, és mellé a szinkronizáció be van kapcsolva, akkor sok programot fog ébreszteni, működésre sarkallni a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3233) #86973952 válasza Zotya21 (#3231) üzenetére


#86973952
törölt tag

WP után nagyon más lesz. Egy alap droid is nagyon más élményt nyújt, de egy egyedi kivitelezésű UI (EMUI - MIUI) nagyon fura lesz Neked elsőre. Maga a droidos dolgok is, meg a nyitott OS.

iOS -ből talán annyival egyszerűbb az átállás, hogy a kezelőfelületben vannak hasonlóságok. Persze ettől még nem lesz azonos. BB -ből vagy Firefox -ból még mindig egyszerűbb az átjárás.Ubuntu -ról még nem tudok nyilatkozni, de remélem hamarosan ez meg fog változni. :D

[ Szerkesztve ]

(#3234) jegenye77 válasza repvez (#3228) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem is lett az a furcsa hang a facsén.
Beállításoknál le kell venni a hangot.Valami frissítéssel jöhetett,hogy automatikusan bekapcsolt.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3235) #86973952 válasza jegenye77 (#3234) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én nem értem, hogy egy ilyen volumenű cég (FB) hogy engedhet meg magának ilyen "zs" kategóriás szoftvert. Azt még meg tudom érteni, hogy a webes felületen időnként vannak gondok, aminek a többsége betudható a terheltségnek, de egy app -ot ennyire rosszra megcsinálni... ráadásul a frissítések nem hogy javítanának rajta, néha még rontanak is.

(#3236) GSPLR


GSPLR
senior tag

Szép estét!

Még mielőtt elnyom az álom pótolnám a hiányosságomat, amit ígértem.

P7-L10V100R001C02B129 (Vodafone legfrissebb verziója - 2 hét masszív napi használat)

Lebegő Gomb bug: az előző Vodafone verzióban hibás volt, bizonytalanul működött, ezt igazolni tudom, mivel próbáltam anno. Ez a frissítés teljes mértékben "javította" a hibát. Azért írtam, idézőjelbe mert most annyira megcsinálták, hogy például ha egy játékba belépek, akkor is ott van a képernyőn, persze helyezhető bárhova, de engem kiégetnek az ilyen dolgok. Nem rossz ez a funkció, de nekem teljesen felesleges, számomra eddig se volt jelentősége és ezután se lesz. Akik használni szeretnék és Vodafone-os a telefonjuk, azoknak ez egy plusz pont lehet.

Új funkció a beállításoknál: Intelligens tok. Ki-be kapcsolható, eddig ez nem volt a telefonomon, ezzel a frissítéssel érkezett. Ezt se fogom használni, valakinek biztos jól jön (bár jó kérdés, hogy ez hogyan működik ennél a telefonnál).

Két új funkció a telefonkezelőben: A telefonkezelőn belül irány a tárhelytisztító, itt pedig jobb felső sarokban a fogaskerék ikon:

Gyorsítótár ürítése mindennap: Ki illetve bekapcsolható
Miniatűrök törlése havonta: Ki illetve bekapcsolható

Ez a kettő eddig nálam nem volt, ez is ebben a frissítésben érkezett. Az első funkciót használom, a másodikat nem, mivel nem nagyon értem, hogy ez pontosan mit is takar.

Gyári böngésző: Véleményem szerint ezen is faraghattak valamit, mert kicsit gyorsabb és stabilabb lett, érezhető a különbség.

Kamera: Itt nem vettem észre semmi újdonságot, szerencsére nem vették ki a némítást belőle :D (lesifotósoknak nem hátrány)

Összességében a frissítés nagyon jól sikerült, bár az előző verzióval sem volt semmi problémám. A gyári alkalmazások optimalizálva lettek egy picit ismét, ez leginkább a RAM használásnál és az üzemidőn vehető észre, pár százalék javulás (g**i jó a telefon :D).

A témákhoz amikről lemaradtam...FB egy rakat szar úgy, ahogy van. Bekerült a Messenger alkalmazásuk 2014 10 legrosszabb alkalmazása közé (több lista van és a fogyasztási listán is rajta szerepel), azt hiszem ez sokat elárul. Én nem regeltem FB-re, nem is fogok, így első dolgom volt a telefon kézhezvételénél szépen megszabadulni tőle, valamint a Twittertől is.

Térerő problémához annyit fűznék hozzá, hogy alu keretet (hátulja GG üveg volt) használtam én is kb 2 hónapig. A problémát én is tapasztaltam, hiába a dual antenna (alul, felül). Igaz nem mindenhol, kizárólag a WC-n (igen ott szoktam olvasgatni híreket :D), ott is csak időszakosan, de volt hogy teljesen nullára visszaugrott. Most, hogy a Nillkin Frosted-et használom, ez a gondom is megoldódott (van térerő a WC-n :D), ráadásul visszakaptam a telefonom szépségét is ezzel a tokkal.

Zotyának nem tudok érdemben válaszolni, a legutolsó ehhez hasonló bejegyzésből nálam veszekedés lett. Annyit azért hozzátennék, hogy ami az AnTuTu-nál plusz 15ezer oda, az a kezelőfelületeknél és a stabilitásnál pont fordítva van a P7 javára ;). A nagy TouchWiz, köszönőviszonyban sincs egy EMUI-val. Arra azért készülj fel, hogy a P7 egy kicsit más, mint a hypeolt készülékek többsége, de ezt jó értelembe értsd (elég sok, elméletben "jobb" telefont gyűr le, tapasztalatból írom). Anno amikor filóztam én is, hogy milyen telefon legyen a következő, tartottam kicsit az EMUI felülettől. Most ott tartok, hogy szerintem (szubjektív) a Top 3 kezelőfelület között van, minden túlzás nélkül. Persze az is előfordulhat, hogy ez sem tetszik valakinek, nekik ott van a számos launcher Play-ben (bár senkit se biztatnék a használatukra, egy-kettő eszi az akkut és hajlamos érdekes dolgot művelni a telefonnal). Remélem beválik neked is ez a telefon, én nagyon szeretem, simán lehúzom vele a következő másfél évet. :)

Jó éjszakát!

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#3237) #86973952 válasza GSPLR (#3236) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pont ma jutott eszembe, hogy rákérdezek erre a lebegős dologra B127 alatt. :D

Leírásból számomra az derült ki, hogy a lebegő gombon kívül semmi különbség nincs a B133 -hoz képest. Persze az alapvető, egyedi jegyeken kívül (ami a Vodás FW -hez tartozik), mint pl. a kamera némítás lehetősége.

Az már mondjuk más kérdés, hogy megoldottak egy hibát és csináltak egy újat. Ez a lebegő gombos dolog nem nagyon jön nekik össze eu -s verziókon. Ennyi erővel az eltűnési hiba is maradhatott volna, mert az kevésbé zavaró, mint ha játékoknál vagy FHD -ban ott marad.

Érdekes, hogy china verziós P7 alatt sikerült ezt megcsinálni. EMUI 3 alatt már feltehetően jó lesz (ahogy L00 -nál), de mint az már kiderült, funkcióiban korlátozott lesz.

Mindegy, majd ez is megy bele az összefoglalóba.

Szerk.: Most jutott eszembe, hogy ma birizgáltam egy EMUI 3 -as Huawei -t, megnézhettem volna a lebegőt rajta...

[ Szerkesztve ]

(#3238) bubus66


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok ma én is belépek a klubba. Tegnap rendeltem, egy P7 a Telekomtól.

jegenye77 Üdv.

porterocka

Neked meg külön köszönet a részletes leírásért, a "Téma Összefoglalóban". Elolvastam, és mindenre meg találtam a választ. Azért biztos, lesz még kérdésem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3239) Newlachka válasza bubus66 (#3238) üzenetére


Newlachka
őstag

szia, legyen:)
de használd a keresőt :D :D :D

(#3240) bubus66 válasza Newlachka (#3239) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg ez eszembe se jutott, na akkor már nem is lesz kérdésem Köszönöm a szíves fogadtatást szerintem nem sokat fogok akkor itt kérdezni...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3241) Newlachka válasza bubus66 (#3240) üzenetére


Newlachka
őstag

nehogy komolyan vedd már:D

[ Szerkesztve ]

(#3242) bubus66 válasza Newlachka (#3241) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vettem komolyan tudom, hogy keresőt kell használni. Aztán kérdezni, ha ott nem találsz választ vagy, esetleg nem egyértelmű.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3243) Newlachka válasza bubus66 (#3242) üzenetére


Newlachka
őstag

humorérzék 0-a
:))

(#3244) jegenye77 válasza bubus66 (#3238) üzenetére


jegenye77
addikt

Üdv a klubban! :)
Kérdezz bármit nyugodtan!Segítőkészek a fórumtársak itt is!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3245) bubus66 válasza Newlachka (#3243) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg akkor meg vagyok nyugodva. Csak mert te ezt nem humornak szántad... És tudom is hogy miért szerintem te is az F6 topikhoz kapcsolódik. Na mindegy én meg azon tettem túl magamat. Megígérem, hogy nem nagyon foglak zaklatnia a kérdéseimmel.

jegenye77

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3246) Newlachka válasza bubus66 (#3245) üzenetére


Newlachka
őstag

pedig humornak szántam és bíztam benne,hogy a 3 szmájli érthetővé is teszi ezt..
Gondoltam, ha már valaki 2400 napja itt van, az tudja alapból,hogy először kereső és utána kérdező..
és gondoltam,hogy érti a tréfát..de nem...

bocs,hogy egyáltalán idejöttél :D :D :D

(#3247) #86973952 válasza bubus66 (#3238) üzenetére


#86973952
törölt tag

Elírás még lehet benne, tehát ha ilyen van azt jelezzétek. :) Az sem baj, ha a "megoldással" együtt, mert akkor nem kell keresgetnem.

Azt majd megírhatnád, hogy a Magentás készülék független -e, erre kíváncsi leszek, így lassan fél év elteltével.

-----

A B127 -es részt meg kb. 1 óra múlva majd lefrissítem benne, ez csak a magyar Vodásokat fogja érinteni.

(#3248) treck1985 válasza JDMKid (#3206) üzenetére


treck1985
tag

Nekem is kb 1-2 hónapja merül esténként 15-20%-ot. Ha kikapcsolam a wifi-t és a mobilnetet, akkor is. Nem tudom hogy mi lehet a pontos oka. Minden futó alkalmazást kilőttem, de úgy is merült...

(#3249) JDMKid válasza treck1985 (#3248) üzenetére


JDMKid
tag

én a facebook-ra gyanakszom, nagyjából az utolsó frissítése óta csinálta ezt.
Ma megnéztem letörölt facebookkal, és letiltott időjárás appal, 8 óra 45 perc alatt merült 1%-ot, a 20% helyett. Nem mindegy...

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#3250) #86973952 válasza treck1985 (#3248) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azt kell megnézni, hogy mik vannak rajta, amik húzhatják az akksit. Egyes programoknak tök mindegy, hogy van -e net vagy nincs... sajnos. Illetve a szinkronizációtól 2-3x annyi program is működhet, mint nélküle. Nekem mondjuk elég fontos, mert dolgozom is a telefonon, így pl. a mail szinkronizáció is elengedhetetlen.

Illetve az, hogy "XY program eddig tök jól mőködött, de X ideje mégsem", ez droid alatt simán előfordulhat, egy frankónak nem nevezhető frissítés után, ami ugye az app -ot érinti.

-----

A B127 -et (mint azt írtam) mindjárt beírom, de aki ettől eltérőt tapasztalna, akkor szóljon.

Egyébként aki feltette, és tapasztalta ezt a lebegő gombos problémát B127 alatt, az csinált egy visszaállítást utána a gépnek? Azután is ez volt a gond. Simán lehet hogy megoldja, mert a frissítés összeakadhat a jelenlegi problémával. Ezért nem szeretem az OTA -t. Lehet egy general verziós B127 megoldaná a problémát. Ezért simán lehet az is, hogy nem mindenkinek áll fent ez a "bug" B127 alatt.

Szerk.: Addig nem is frissítem le az összefoglalót. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.