Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) csab001 válasza #86973952 (#3800) üzenetére


csab001
tag

És mi a vélemény az Etotalk-ról és az Aliexpress-ről?
Úgy hallottam, azok is megbízható oldalak.
Nézelődtem itt is, van fórumtárs, akinél jó áron be lehet szerezni telefonokat, de gondolom Ő is valamelyik kinti oldalról rendeli.

(#3802) #86973952 válasza csab001 (#3801) üzenetére


#86973952
törölt tag

Többen dícsérik, de nekem nincs benne tapasztalatom ilyen téren. Alin leginkább én gyártókat kerestem anno.

Néhány rendelnek telefont és egy idő után elég nagy kedvezményeket kapnak, azért vannak aprón jó áras cuccok. Nem egyszer ingyen is kapnak a "csomag" mellé telefont. Nem gagyit. Szóval azért lehet náluk jobb áron telefon, mint ha te rendelnéd.

(#3803) csab001 válasza #86973952 (#3802) üzenetére


csab001
tag

Értem!
Akkor talán az a legegyszerűbb megoldás, ha innen nézek valamit.
Köszi az infót. :-)

(#3804) Zotya21 válasza csab001 (#3803) üzenetére


Zotya21
senior tag

ugyvan [link]

én is nagyon örülök ennek a hirdetésnek XD
hogy 10 el olcsóbb mnit amenyiért én vettem és valószínüleg jó is

porterocka ma fel hívtam mind a 3 számukat
kettőn egyből hangposta a 0-24 esen meg nem veszik fel aztán hangposta :DDD

de közben kaptam egy emailt hogy

ön vásárolt nálunk nemrég és mondja el véleményét a boltunkról
hát tudnék mit mondani de akkor nem lenne garancia a telóra :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#3805) csab001 válasza Zotya21 (#3804) üzenetére


csab001
tag

Hehe! :-)
Ezt Én hirdetem, mivel tegnap este megkaptam barátnőmtől a telefont. Csak ugye ez nem dual-sim.
Cserébe most adhatom el, hogy tudjak venni egy két kártyásat.
Egyébként gyönyörű, alig bírom ki, hogy ne piszkáljam, de hát ugye új, így csak megvizsgáltam kicsit... :-)

(#3806) bubus66 válasza Zotya21 (#3804) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Igen én is írtam nekik egy e-mailt valamit kérdeztem tőlük a fülük bozótját nem mozdítják a válaszra.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3807) GSPLR válasza Zotya21 (#3804) üzenetére


GSPLR
senior tag

Írsz nekik, hogy vegyék fel a kibaszott telefont, vársz. Nem fogják felvenni. Következő emailben említheted a fogyasztóvédelmet, hirtelen ők fognak hívni téged. Csak egy ötlet.

Huawei

(#3808) Zotya21 válasza bubus66 (#3806) üzenetére


Zotya21
senior tag

először emailre válaszoltak hogy ha két évem van akkor küldenek futárt ha 1 év akkor meg én rendezem

aztán jó akkor mondom kérem a futárt mikor tudnának küldeni stb
erre már persze nem válaszoltak

GSPLR jah hát végén annak kell lenie ha nem válaszolnak de azért holnap megpróbálom előbb

mert mi se szeretjük munkahelyen ha munkaidő előtt 1 vagy fél órával akarnak valamit
de éjszakás után azért mégis érdemes aludnom

https://500px.com/slayer_art

(#3809) Merseyside


Merseyside
tag

Na, már 4 napja vagyok tulaja ennek a szépségnek, gondoltam leírom a tapasztalataimat.
Kijelző nagyon ott van, szép színek élesség rendben van.
Villámgyorsan talál mind WIFI-t mind GPS-t, még lakásban is.
Gyors, nem röccen sem a menüben, sem net alatt. (Operát használok)
Kamerája is jó, de szoftveresen még jobbá lehet tenni. (Snap Camera)

Ami nem tetszik:
A rádió nem RDS
Híváskor a hívó/hívott képe kis méretben jelenik meg, de ezt Rocket Dial-lal orvosoltam.
A zenelejátszó elég fapados, de gondolom erre is van orvosság.
Hirtelenjében ennyi.

YNWA

(#3810) Zotya21 válasza bubus66 (#3806) üzenetére


Zotya21
senior tag

nah nekem válaszoltak

péntekre küldenek futárt de nme végeznek ünnepek előtt
hát ezt gondoltam is ezért nmeszeretek gariztatni mert sokat kell várni
de hát aki nem kőgazdag az gariztat :DDD

Merseyside jah igen egy jó zenelejátszó orvoslást én is "igyényelnék" ha van :D

legalább equalizer vagy miuis zenelejátszó (ha van és az jobb)

szóval van valami jó alternatíva ?

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#3811) #86973952


#86973952
törölt tag

(#3812) bubus66 válasza Zotya21 (#3810) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem válaszolnak akkor a barátomnak nem lesz onnan rendelve telefon. Nem fogok(unk) nekik könyörögni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3813) zeon.hu válasza #86973952 (#3811) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

lehet, hogy már le volt írva valahol, de az értesítőn a színeket hogy lehet variálni?

#?*@&!

(#3814) #86973952 válasza zeon.hu (#3813) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én nem láttam ilyet, de annyira nem is mélyültem bele.

Valaki írt már korábban olyan programot, amivel lehet vezérelni. Nem tudom már mi volt az, mert számomra ez értelmetlen. Viszont ahogy HTC -nél, szerintem ennél sem működik az ilyen programok 99 % -ka.

De ha más nem, akkor marad az Xposed, egyik nap láttam is egy ilyen modult, csak nem tudom melyik volt az... Jó lenne feljegyezni ezeket, mert már kifolyik a sok infó a fülemen. Bár a modulozást már tényleg saját felelősségre javaslom, mert ott már bőven lehetnek gondok. Lazán haza lehet vágni vele a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#3815) Zotya21 válasza bubus66 (#3812) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah mert innét akarsz rendelni ?
hmm szép gondolat :DD

https://500px.com/slayer_art

(#3816) zeon.hu válasza #86973952 (#3814) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor a fenti képen az értesítő színei a témával együtt jöttek?
Már írtam, hogy sok hs-t készítek, ahhoz lenne jó egy egyszerű variálási lehetőség.

#?*@&!

(#3817) bubus66 válasza Zotya21 (#3815) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nem én akartam innen rendelni, hanem az egyik ismerősöm, de má nem akar Köszi, hogy megosztatod.. Ha már (szegény) te így jártál velük akkor legalább más ne járjon így. Fogom is reklámozni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3818) #86973952 válasza zeon.hu (#3816) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azt hittem a ledes értesítőre gondolsz. :D

Azokat én csináltam, korábban, azért ilyen. DE ezt már feldobtam korábban.

(#3819) zeon.hu válasza #86973952 (#3818) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, értesítő sáv,srry.
Majd keresgélek akkor, rémlett, hogy volt már róla szó.

#?*@&!

(#3820) #86973952 válasza zeon.hu (#3819) üzenetére


#86973952
törölt tag

Bent van a blogomban. EMUI 2.3 -as téma készítés manuálisan. 3.0 -nál is működik, csak 1-2 dolgot át kell még rajta szabni, pl.: navi gombok. Meg a status bar háttérenék sötétítése.

Majd ha lesz időm frissítem a blogot, új tartalommal is.

[ Szerkesztve ]

(#3821) #86973952


#86973952
törölt tag

Kellene csinálni EMUI alá is egy MiTools -hoz hasonló modult, amiben még kevésbé hozzáértők is tudnak variálni. Anélkük hogy hazavágnák a rendszert, telefont.

(#3822) gabor907


gabor907
tag

hivatalos android 5.0 mikor jön rá ha egyáltalán jön rá??!!

core

(#3823) #86973952 válasza gabor907 (#3822) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nincs róla hivatalos információ. Jön, majd. Bár ez EMUI mellett nem sokat számít. Mármint hogy milyen dorid fut alatta.

[ Szerkesztve ]

(#3824) bubus66 válasza #86973952 (#3823) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szia mitől van az, hogy ha vonalas készülékről hívnak akkor a hívó felet úgy hallom, mint ha egy pincébe lennék?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3825) #86973952 válasza bubus66 (#3824) üzenetére


#86973952
törölt tag

Gondolom szolgáltatói probléma, nálam nincs gond a vezetékes számokkal. Bár vonalassal ritkán beszélek.

Legalábbis tudomásom szerint technikailag nincs annak jelentősége, hogy miről hívnak.

[ Szerkesztve ]

(#3826) bubus66 válasza #86973952 (#3825) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig csak a vonalassal csinálja, és sokszor érteni sem lehet, szolgáltatói lenne nem hiszem mert a összes többi telekomosnál jó, csak én nálam nem..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3827) #86973952 válasza bubus66 (#3826) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nálam sincs gond, nincs minőségi különbség. Ami nálam fontos, mert sokszor ülök kocsiban, vagy úton.

DE én még nem hallottam ilyet, hogy egy telefon külön válogatja minőségben a vezetékes, vagy a mobilos hívásokat.

Pécsi nagyszülőmnek szokott elég rossz lenni a vonala, de az minden telefonról az, sajnos.

(#3828) bubus66 válasza #86973952 (#3827) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a telefonnak van valami gondja.

Pl.: az ügyfélszolgálatnál is ugyan úgy volt, hogy hol hallottam, hol nem.

Én nem azt mondtam, hogy külön válogatja hanem hogy valószínű, hogy a telefon a sz@r...

Vagy is azért kérdeztem.

Na mindegy, ha ezt csinálja karácsony után akkor megy a piacra.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3829) #86973952 válasza bubus66 (#3828) üzenetére


#86973952
törölt tag

De ha nem válogatja külön, akkor hogy tesz különbséget a vezetékes és a mobilos hívások között? Egyáltalán technikaliag ezt hogy teszi meg? Ne viccből kérdezem, mert én még nem hallottam ilyenről.

Nyilván lehet rossz egy telefon, vagy a hangszorója, de ez az én értelmezésben mindenhol rossz. Tök mindegy miről hívnak. Nyilván az ilyet javítatni kell.

Szerk.:
Amúgy Telenor és Vodás vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#3830) bubus66 válasza #86973952 (#3829) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig csak a vonalasról érkező hívások voltak szarok most már a mobilé is az. Az az érzésem, hogy ez a telefon lesz meg a legkevesebb ideig.. Ez nem különbség hanem vagy az egész sz@r úgy ahogyan van, vagy csak az fls- része a sz@r ami valószínűnek tartok.

Nyilván lehet rossz egy telefon, vagy a hangszórója, de ez az én értelmezésben mindenhol rossz. Tök mindegy miről hívnak. Nyilván az ilyet javítani kell.

Nem nyílván, hanem biztos, hogy sz@r én ugyan meg nem javíttatom. akkor így marad vagy eladom..

Ja és vissza tette, 133-ast azzal is ugyan úgy csinálta.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3831) #86973952 válasza bubus66 (#3830) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor szervíz.

Bár persze el is lehet adni, de nem igazán látom az összefüggést. :D
Vagy elmegy bukóval, vagy elküldöd javítani és ugyanott tartasz.

Szoftvert hiába teszed vissza, ezt nem fogja befolyásolni.

Attól még hogy nem jellemző az ilyen hiba, mindenhol előfordulhat. Én biztos nem használnám így, hanem szervizbe küldeném.

[ Szerkesztve ]

(#3832) bubus66 válasza #86973952 (#3831) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Na az az ami nem fog megtörténni, legalább is én általam, hogy szervizbe megy, max elcserélem ott meg úgysem bukok rajta.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3833) bubus66 válasza bubus66 (#3832) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Megoldottam(tuk) a szervizes barátommal..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3834) philoxenia válasza bubus66 (#3833) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hogy vót?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3835) bubus66 válasza philoxenia (#3834) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Valami szervizes programot lefuttat rajta, vagy 20 percig tekergett (azt hittem már telefon se lesz belőle), és lás csodát jó lett, legalább is eddig.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3836) #86973952 válasza bubus66 (#3835) üzenetére


#86973952
törölt tag

Leírnád "részletesebben" a dolgot, majd ha ráérsz? Lehet másnak is a hasznára válik, ha ilyen problémába futna bele.

Meg engem is érdekel, hogy mi lehetett a gond. :)

(#3837) philoxenia válasza #86973952 (#3836) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam előfordul néha erős visszhang, de mindig külföldre szinte és általában mozgásban lévő partnerrel.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3838) #86973952 válasza philoxenia (#3837) üzenetére


#86973952
törölt tag

Külföldnél szerintem nincs az a telefon, ami tökéletes hangot adna. Ez inkább szolgáltatói probléma. Érdekes dolog az, ha külföldről telefonálok másik külföldi számra, akkor meg jó a hang. Legalábbis németeknél és angliában biztos igaz ez.

Egyik ügyfelem egy india származású amerikai figura. Tehát elég sokat utazik, és ha mondjuk kint ér el telefonon, akkor össze sem lehet hasonlítani a minőséget...

Szerk.: Magyarország e tekintetben nagyon távol áll fejlettségét tekintve nyugati országokhoz képest. DE akár említhetjük a vezetékes netet, vagy a szolgáltatói kimaradásokat is. Vagy hogy miért vannak helyenként még mindig 1900 -as és 1910 -es főnyomócsövek Budapesten.

[ Szerkesztve ]

(#3839) bubus66 válasza #86973952 (#3836) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Termesztésen csak annyit tudok, hogy rákötötte a laptopra, és elindított egy programot. Nem nagyon engedett a közelbe, de gondolom, hogy szervizes cucc amivel mélyebben tudnak turkálni a telefonba. Azt tudom, hogy a 133.as végű került rá, 3 x újra indult a telefon a program futtatása közben. Lehet, hogy legyalult róla mindent.

Szerintem, meg ha valakinek lesz ilyen akkor az vigye el a szervizbe, mert ez már a mi tudásunkat meghaladja.

Szívesen megtudakoltam volna de nem árult el semmit sem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3840) #86973952 válasza bubus66 (#3839) üzenetére


#86973952
törölt tag

Alapvetően igen, igazad van.

Főként engem érdekelne, tehát ha feloldódna az a titok, akkor szívesen képben lennék ez ügyben. :)

(#3841) bubus66 válasza #86973952 (#3840) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Igen ha valamit elárul akkor azt Privátban meg osztom majd holnap jön hozzánk akkor majd kicsit ki faggatom

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3842) Cunaja válasza bubus66 (#3841) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Nekem szintén a telefonálás hangja a gond!
De nem mindig, teljesen mindegy 2G, 3G, vagy éppen 4G ha a teló úgy akarja, akkor normális a hangzás, ha nem akkor torzít.

Ehez szerintem sem kellene szervíz, mert nem hangszoró hiba, hanem szoftveres. Minek legyünk telefon nélkül hetekig ha nem muszály.
Szóval kérünk szerezd meg az infót! :F
Üdv:

Ui: 4G MT- szolg és 133 -as szoft.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#3843) #86973952


#86973952
törölt tag

Aki nincs képben, de szeretne ismerkedni kicsit a MIUI felülettel (vagy csak kipróbálná), de nem feltétlen szeretne áttérni a gyári felületről, annak ajánlom figyelmébe ezt: [link] (ez egy launcher).

Angol nyelvtudás ehhez viszont kelleni fog. Magyarul csak régebbi verzó van fent 1-1 oldalon, azok viszont több funkcióban eltérnek. Nyilván nem lesz egy teljes értékű MIUI, de sok olyan funkció van benne, ami rámutat a ROM -ra.

Én tabra szedtem ezt le (azon sajnos csak gyári droid van..), nálam tökéletesen működik.

bubus66:
Köszönet.

[ Szerkesztve ]

(#3844) bubus66 válasza Cunaja (#3842) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Én megszerezhetem az infót ha programot nem tudom mert azt biztos, hogy nem kaptam meg meg ha meg is kapnám nem biztos, hogy tudnám is használni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3845) zeon.hu válasza #86973952 (#3838) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

én voipról telefonálok kizárólag és a vezetékes irányba indított hívások sokkal jobbak, mint mobil felé.
ok, alapból gyengébb a minőség, elsősorban a kis késés miatt, de ez jár 4.50Ft-ért (vezetékes irányba 0.3Ft) :)

#?*@&!

(#3846) #86973952 válasza zeon.hu (#3845) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nekem 2 korlátlan előfizetésem van (Telenor), így nem nagyon szoktam használni. + a Voda, ahol csak hálózaton belül korlátlan, de az meg családi célra van, szóval ott megint nincs költség.

Néha egy-két lánynál/Nőnél rá vagyok kényszerülve. Pl.: Viber. Vagy nagyszülőknél Skype (90 évesen még ez is megy :D )

Nálam elsősorban az fontos, hogy jó legyen a GPS, jó minőségű legyen a beszéd (jópár óra beszélgetés van 1 nap nálam munka miatt), gyors/jó net, jó wifi, na meg hogy számomra tetszetős legyen a kinézet.
Szerk.: Na meg hogy EMUI vagy MIUI legyen rajta. :D (legalábbis droid alatt)

[ Szerkesztve ]

(#3847) bubus66 válasza #86973952 (#3846) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(90 évesen még ez is megy :D ) Az igen nem semmi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3848) zeon.hu válasza #86973952 (#3846) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a vodás kártyám üres, csak az elérhetőség miatt van meg.
voiphoz ugye az állandó net a fontos, erre van a mifi, amit minden egyéb eszközhöz is használok (vezetékes net nem megoldható otthon).
skype, viber is megy ismerősök és család felé, asszonyt is, nagyobbik gyereket is így hívom, mert sokat beszélünk.
3 hónap alatt 3.5$ se ment el telefonálásra. igaz, nem lógok állandóan a vonalon, de átlagos felhasználás mellett ez szerintem komoly spórolás.

#?*@&!

(#3849) zeon.hu válasza bubus66 (#3847) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

dédnagyapámat 92 évesen tiltotta el az orvos a motorozástól (nem hosszabbította meg a jogsiját), el is küldte a dokit a francba :))

#?*@&!

(#3850) KKrisz751


KKrisz751
aktív tag

Megvan az !G jelzéshiány oka.

Egyszerű.
Átb..tak a 1220-on és a boltba is. Mert a AllIn-M Csomag nem támogatja a 4G-t.
Bosszantó, legalábbis, hogy a t..ömért nem mondják, hogy nem tudja a csomag ne erőlködj.
Mondjuk, nem éreztem eddig se hiányát a 4G-nmem, legalábbis net sebességben amit nézek abban nem érzem, itthon meg wifi megy.
De most legalább nem hiányolom a jelzést, és nem idegeskedem miatta, hogy lehet rossza telefon.
Vagyis a telefon jó, csak a csomag nem lép fel a 4G-re.

Majd bedobom munkatársam kártyáját,és azzal ellenőrzöm.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.