Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • igali

    tag

    Lehet, hogy mások már kérdezték...
    4.4 azaz KK alatt a Facebook Messenger felugró ablaka nálam eltűnik, 4.2.2 B132 build-nál ilyen gond nem volt. Ez a Messenger, vagy a KK hibája? Lehet ezt valahogy orvosolni? :(((
    A build.prop fájlban már átírtam azt a sort, amivel a Beállításokban látható az Értesítéskezelő, és abban engedélyezve van a Messenger...

    Ti melyik SMS kezelő alkalmazást javasoljátok, ami 160 karakterként számol el egy SMS-t, 1 betű= 1 karakter ,normális, helyes, magyar karaktereket is lehet használni? 4.2.2 alatt a HandCent SMS-t használtam, de ezen képtelen normálisan működni, mindig elfelejti, hogy az maradjon az alapértelmezett, kb 20perc múlva már nem is "emlékszik" rá. :O

    Az oldallal kapcsolatban: Telefonon is a Google Chrome böngészőt használom, szinkronizálva van a gépi böngészővel, de telón képtelenség bejelentkezni az oldalra, arra hivatkozik, hogy "MEGVÁLTOZOTT A BELÉPÉS MÓDJA..." Igen, ok értem én, gépen emailcímemmel, jelszavammal szépen betudok lépni, de telón viszont nem, pedig teljesen ugyanazt nevet, jelszót írom be. :(((

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés