Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25037) honda130


honda130
tag

Sziasztok! :R
Köszi az eddigi segítséget, jól haladok. Csnáltam mentéseket a gyári romról, vissza is állítottam már az egyikre. Működik szépen. :C
Gondoltam, ma felteszem az egyik általam letöltött gyári rom-ot a telóra. Ki is választottam az első két Európai Ruu-t. (vagy mi az) Kivettem a kártyát a telcsiből, betettem a laptopba és áttettem rá a két romot. Utána vissza a telefonba a kártyát, beléptem a 4ext-de, letöröltem a cache-eket, ahogy a tudástár írta, full wipe-ot csináltam, telepíteni szerettem volna sd kártyáról, azon belül kikeresni a megfelelő fájlt. Itt jött a probléma, hogy a gyökérre tett két rom nem látszott valamiért. De miért? :W Valami még kell hozzá? De mi? :U
Tegnap, mikor letöltöttem ezt a sok gyári romot, akkor ide a topikba betettem egy képet arról, hogy az egyik rom úgymond kakukktojás, mert az konkrétan csaomagolt fájlnak látszik. Na ha azt felteszem, akkor az látszik a 4ext-ben, elvileg el is indul a telepítés, de nem sikerül, mert azt írja ki angolul, hogy telepítés megszakítva. :(( Mi lehet a probléma? Kénytelen voltam az előző két mentésem közül választani egyet és azt feltenni a telefonomra. :W Még jó hogy az működik. :R
Bocsi hogy ennyi smyle-t teszek, de itt a kislányom és kérte hogy tegyek párat.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.