Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25201) honda130


honda130
tag

Sziasztok srácok! Bocsi az off kérdésért, de nem tudom igazán hol tegyem fel. Kérdeztem a "Megérkezett az LG G2" topikban az LG mobilokról, de nem igazán mozog a topik. Van hely ahol rendesen pörög az LG fórum is? Köszi!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25202) elmouse válasza Ace owner (#25199) üzenetére


elmouse
aktív tag

Miért is? Mi a jó megoldás alkalmazások átvitelére készülékcserénél vagy romolgatásnál?

Ka nama kaa lajerama!

(#25203) Ace owner válasza elmouse (#25202) üzenetére


Ace owner
addikt

Újra letöltöd.. apelmee vagy kelzsoca múltkor wayteq topicban kifejtette hogy miért, lényeg hogy nagyon megtudja kavarni a dolgokat, főleg ha (mint ahogy említette is valaki) más típusú romról váltottál.

Galaxy Fold 4

(#25204) Krisztian156 válasza zho-lee (#25198) üzenetére


Krisztian156
csendes tag

Akkor most az általad leírt módon tegyem vissza azt a mentèst amit mèg a legelső rom felrakása előtt mentettem el, (de azt azt hiszem, hogy cwm-el csináltam most meg 4ext van fent az nem baj? Vagy tegyek fel egy Revolution HD-t? )vagy pc-ről tegyem fel a gyárit?
Ezt nem tudom hogyan kell :P Leírnád lègyszi...

(#25205) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! Egy haveromnak unable to mount sd card problémája van 4ext-ben. Tegyek fel új cwm-et, az megoldja. Egy másik hülye kérdés... Win 8.1 alatt nem ismeri fel a gép a telefont és sehol sem találtam rá drivert. Nem nagy tapasztalatom van a témában, sensationnel pedig még annyi sem. Bocs a sok hülye kérdésért. Rákeresetem a válaszokra a fórumban, de nem sikerült megfejteni a kérdést.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25206) kaciokos válasza hajbel (#25205) üzenetére


kaciokos
őstag

Ööö, mi volt az első kérdés? :) Ha az, hogy a CWM megoldja-e, én inkább frissebb 4ext-et keresnék rá, ha van, Sensation-re az szokott jó lenni. SD kártya és foglalat tuti jó?

Win 8.1 alatt volt iutt valaki, aki próbálkozott, de végül keresett egy Win7-es gépet. :)

(#25207) hajbel válasza kaciokos (#25206) üzenetére


hajbel
addikt

a frissebb 4ext-et ugyanúgy kell telepíteni, mint cwm-et boot menüből? Linket tudnál adni?

Tehát a win 8.1 alatt felejtős... :(

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25208) kaciokos válasza hajbel (#25207) üzenetére


kaciokos
őstag

Linkem nincs, de tudtommal 1.0.0.5-ös a legfrissebb, legalábbis egy hónapja még az volt, keress rá.

B terv: ha jól emlékszem, 4ext-nek van frissítő app-ja, telepítheted azt is.

(#25209) Krisztián156 válasza hajbel (#25207) üzenetére


Krisztián156
tag

A 4ext recovery updatert letöltöd marketból (ez ugye fizetős) vagy megkeresed neten, és az magától felrakja neked a legfrisebbet :D 1.0.0.6-os a legfrisebb...

(#25210) Ace owner


Ace owner
addikt

Nos én itt hagylak titeket, eladó lett a telefonom. Szóval ha valaki keres Sensationt akkor nálam talál eladót. Esetleg Yoobao 7800 külső akksit is adok hozzá.

Galaxy Fold 4

(#25211) hajbel válasza Krisztián156 (#25209) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz a degítséget fiúk, de az a baj, hogy nem bootol be a rom, ezért nem tudok apk-t telepíteni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25212) zho-lee válasza Ace owner (#25210) üzenetére


zho-lee
addikt

Jó kis telefon.. :C

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25213) Ace owner válasza zho-lee (#25212) üzenetére


Ace owner
addikt

Jo rajta a boot img :DDD

Galaxy Fold 4

(#25214) zho-lee válasza Ace owner (#25213) üzenetére


zho-lee
addikt

:R
Nagyon féltem, amikor eladtam, na nem miatta, hanem a csere készülék miatt..
Átléptem a "sötét oldalra" mert SGS 3-at vettem.
De egy kis idő múlva betörtem azért a Samut, kezd olyan lenni, mint a többi normális droid :DDD

Mindenesetre két készüléket szerettem nagyon, mert szerethetők voltak: HTC Touch Diamond (win), és a Sensationt.
Kivánok sok szerencsét az eladáshoz, és és sok örömet a vevőnek, és neked is az újhoz :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25215) Krisztián156


Krisztián156
tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni a gyári állapot visszaállításában? Én csak a romot szeretném visszarakini, mert nem működik a GPS :P
A teló HTC DEV-es en van nyitva... A CID HTC_032
Ehhez ez jó? RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.45.401.2_Radio_10.56.9035.00U_10.14.9035.01_M_release_208857_signed
Rádugom a telót az usb-re bootloaderbe teszem, és ezt az exe-t pedig csak elindítom a gépen?

(#25216) Krisztián156


Krisztián156
tag

Egy próbaképp feltettem egy Revolution HD romot, hátha az visszahozza a GPS-t de sajnos nem :(

(#25217) Ace owner válasza zho-lee (#25214) üzenetére


Ace owner
addikt

Hú S3nak elég rossz híre van.. Ez a Wayteq jó lesz nekem, ha elfér a zsebemben persze, ha nem akkor gáz van :D
Köszi egyébként. :R

Galaxy Fold 4

(#25218) randras_83 válasza Ace owner (#25217) üzenetére


randras_83
addikt

Melyik wayteq? Én N4-re váltottam, de ettől még a Senny volt az első droidos telóm, imádtam és ki is képzett romolásból meg problémamegoldásból. :) :))

https://www.flickr.com/randras83/

(#25219) Ace owner válasza randras_83 (#25218) üzenetére


Ace owner
addikt

Sima talk5. De nem Jön Össze a.it akarok mert nem jelentkeztek meg senseiert..:(

Galaxy Fold 4

(#25220) kirkri


kirkri
addikt

Sziasztok!

Szerettem volna a tesóm Sensation telójára custom ROM-ot tenni, de sajnos a Bootloader nyitásnál megakadok.
Több One X telefonon is csináltam már nyitást, illetve ROM cseréket, így nem vagyok teljesen kezdő a témában, de a Sensation kifog rajtam. A tokent lekértem a HTCDEV-ről de amikor használnám, unlock token check failed üzenet fogad. Gyorsan átfutottam a topikot a keresővel és két fórumtárs említette ezt a hibaüzenetet, de aztán a válaszoknál kicsit összezavarodtam, mert valamilyen vezetékes módszert emlegetnek.

Segítene nekem valaki, hogy mi a fenét kellene csinálnom, hogy ki tudjam nyitni a bootloadert és fel tudjam tenni a twrp-t?

Előre is köszönöm!

21 éve a Prohardveren! ™

(#25221) htc07 válasza kirkri (#25220) üzenetére


htc07
addikt

Valószínűleg azért nem működik az unlock, mert volt szervízben a telefon, és alaplapcserés.

A kábeles trükk valamiért felszívódott az internet bugyraiban, sehol nem lehet megtalálni működő windowsos verziót, pedig én még azzal S-OFF-oltam.

[link] ezzel talán sikerül bootloadert nyitni, de még ott az S-OFF, amihez kellene a kábeltrükk, amit nem tudok most neked belinkelni, de hirtelen a google dobott egy ilyet: [link], hátha segít.

(#25222) kirkri válasza htc07 (#25221) üzenetére


kirkri
addikt

Köszönöm a válaszod, akkor megpróbálok okosodni az oldalakon amiket belinkeltél. :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#25223) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Sensation... Vettem egy digitizert, igazából Pyramid, nincs is ezzel gond...
Működik is, de egy idő után,,, pár óra pl... elkezd ugrálni a kép, mint állat...
De össze-vissza. Mintha nyomkodnám... És nyomkod is mindent össze-vissza...

Szerintetek egy kalibrálás ezen segíthet, vagy gyári hibás?
Esetleg valaki találkozott már ilyennel?

És még valami...Z10e-n van Z15e rom, amivel igazából semmi gondom, csak nem magyar...
Hogyan tudok rátolni egy magyar romot, de a legegyszerűbben?
S-Off, Hboot 1.29 Sw meg ugye 715e rom, de valami nem tudom milyen régió, mert united emigrates angol van benne...

[ Szerkesztve ]

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#25224) htc07 válasza evko (#25223) üzenetére


htc07
addikt

A digitizert újra kell kalibráltatni a telefonnal, mert nem ugyanolyat szereztél bele, amilyen addig volt benne. (ugyanez volt nálam is, fél év szívás után találtam rá) [link]

ha meg S-OFF, akkor recovery-n simán tolsz rá egy új romot.

[ Szerkesztve ]

(#25225) evko


evko
aktív tag

Sziasztok.

Sensation xe... erinto 2 ujjra nem zoomol... csak 2 kattintasra...
Mi lehet a gond?
Talalkozott mar vki ilyesmivel?

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#25226) htc07 válasza evko (#25225) üzenetére


htc07
addikt

Fejlesztői lehetőségekben kapcsold be a mutató helyének mutatását, ez kereszteket rajzol majd oda, ahol megérinted a telefont. Ha több ujjal érsz hozzá egyszerre, akkor több keresztet kellene látnod. Ha nem így van, akkor digitizerrel lesz gond, el lehet játszani a szabványlépéseket (hátlapi csatlakozó stb). Ha látod az összes keresztet, akkor szoftveresen lesz valami gond, gyorsítótár ürítés stb. talán segít.

(#25227) evko


evko
aktív tag

multitouch teszt is csak 1 pontot jelez... sw hiba lehet??

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#25228) htc07 válasza evko (#25227) üzenetére


htc07
addikt

Gyári ROM van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#25229) evko válasza htc07 (#25228) üzenetére


evko
aktív tag

szerintem az, de nem gyari digi...

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#25230) kirkri válasza evko (#25229) üzenetére


kirkri
addikt

Esetleg be tudnád linkelni a helyet, ahol vetted a digitizer-t?
Én is most szeretnék venni, de elkerülném az eladódat.

Ezzel az eladóval már lebeszéltem, van neki PYD_6024 és PYD_1.2 változat is.

21 éve a Prohardveren! ™

(#25231) htc07 válasza evko (#25229) üzenetére


htc07
addikt

pár hsz-el feljebb linkeltem a megoldást digitizer kalibráláshoz

[ Szerkesztve ]

(#25232) evko


evko
aktív tag

na, este jovok. kodzi

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#25233) evko válasza htc07 (#25231) üzenetére


evko
aktív tag

Az is lehet a baja???
Es az ugralas? Lehet a nem jol tapado ragasztastol???
Mivel ragasztjatok le???

Mert most mar otletem sincs...

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#25234) Krisztian156


Krisztian156
csendes tag

Sziasztok! tudna valaki seíteni abban, hogy hogyan kell RUU- val gyári romot feltenni? A cid em htc_032 Es t mobilos a telo. Nyitott a bootloader a htc dev-en. Csak letoltom a gyai ruut es telo bootloaderbe es elinítom az exe-t?

(#25235) htc07 válasza evko (#25233) üzenetére


htc07
addikt

annak nem sok köze van hozzá, hanem inkább a hátlapi érintkező.

(#25236) evko


evko
aktív tag

Na, nem tudni, melyik a jó digi...
Mert van nekem 6042-es és szar... Persze, kínai, de szar...
Szóval, a fene tudja.
Szerintem ezeknek a digiknek, amiket lehet ebayen venni a nagy részük hibás.

Egyedül a gyárit lehet kalibrálni és van egy ilyen kínaim:
PYD V1.0
E21945 1
ICACichia
94V-0 1115

Vagyis, majdnem ilyen, 1-1 szám tér el...
Na, azt is lehet kalibrálni.

De a nem gyári 6042-es hülyeségeket ír ki, nem lehet kalibrálni... Nem tudom, honnan van, mert ezt itthonról vettem valakitől... Kár volt, nagyon nagy kár...

Nem tudom, nagyon csalóka ez az egész...

Az biztos, hogy jóval több a hibás az ebayen meg úgy bárhol a világon (nem a gyári), mint a működőképes...

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#25237) htc07 válasza evko (#25236) üzenetére


htc07
addikt

ja igen, én speedshopról vettem annó :) tizenhány ezerért.

[ Szerkesztve ]

(#25238) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

Sziasztok!
Szétszedtem a telom ,(tisztitottam a képernyőt,mert poros volt)de persze összerakni nem tudtam normalisan.azt hiszem eltört a szalagkábel a bekapcsoló gombnál.most meg nem tudom bekapcsolni.meg tudja vki mondani h mennyiért cserélik?köszi

(#25239) walsh82


walsh82
csendes tag

Sziasztok!

Eladósorba kerül Sensation-öm.
A telefon 2011.09 havi gyárilag független Speedshop-ban vettem .
Minden gyári tartozékkal , egy 1900mAh-s akksival , 8Gb-os kingston micro sd kártyával .
Adok hozzá egy szilikon tokot is.
Rootolt, S-on (4ext smartflash-el bármi telepíthető) jelenleg 4.4.2 kitkat fut rajta (Sultan).

irányár: 35.000 HUF

Üdv

(#25240) elmouse válasza walsh82 (#25239) üzenetére


elmouse
aktív tag

10. Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
...
16. A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni.

...

Ka nama kaa lajerama!

(#25241) kisgergely80


kisgergely80
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségért fordultam hozzátok.
Sense 5-ös vipers rom van a telefonon, tökéletesen működik hónapok óta. Viszont tegnap amikor bedugtam a fülhallgatómat, akkor magától újraindult a telefon és azóta is fennáll ez a dolog. Tegnap előtt még zenéltem vele és nem ázott be, meg semmi. Próbáltam más fülhallgatóval is és ki is tisztítottam a csatlakozot, de semmi. Ez egyértelműen csatlakozó csere, vagy más is lehet a gond forrása?

evko
Én hobbi boltban vettem nagyon vékony, brutálisan erős kétoldalú ragasztót. Gyöngyök ragasztására használják, vagy valami hasonló célra. Abból vágtam ki a szükséges mintát pengézővel és hibátlanul működik. Olyan erősen ragadt, h miután sikerült betörnöm az új digitizert, alig tudtam letépni a telefonról a csere előtt.

[ Szerkesztve ]

(#25242) kisgergely80 válasza evko (#25236) üzenetére


kisgergely80
tag

Lejárt a szerkesztési időm.

Én ezt rendeltem 2x is és mind a 2 hibátlanul működött.

(#25243) htc07 válasza kisgergely80 (#25241) üzenetére


htc07
addikt

[link]

egyébként tegnap jött ki a vipers-hez frissítés: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25244) kisgergely80 válasza htc07 (#25243) üzenetére


kisgergely80
tag

Köszönöm, el is felejtettem ezt a lehetőséget. Viszont kipróbáltam és úgy sem jó. Elvileg ez a hátlap kopása miatt van, ugye? Körberagasztottam, de nem segített, így levettem a hátlapot és akkor is újraindul.
Igen, láttam ma a frissítést, köszi. Most töltöm, már csak 2% :)

(#25245) kisgergely80 válasza kisgergely80 (#25244) üzenetére


kisgergely80
tag

Feltettem az új vipers romot és megoldódott a dolog. Valami szoftveresen történhetett. De, h mi, az örök rejtély marad. :)

(#25246) evko válasza kisgergely80 (#25242) üzenetére


evko
aktív tag

Köszönöm szépen! :)
És kétoldalút nem tudsz nekem linkelni? :)

Mert rákerestem és van bőven... De ki tudja, melyik a jó...
És eléggé olcsónak tűnnek... Ilyen 300-600ft körül..

Amit te vettél, milyen árban volt? :)

[ Szerkesztve ]

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#25247) htc07 válasza evko (#25246) üzenetére


htc07
addikt

például, én hasonlót vettem annó, nem tudom hogy 2mm vagy 3mm széles volt.

(#25248) kjanos19


kjanos19
tag

Sziasztok!

ViperS 5.1.0 romot használok, problémám az hogy hiába 1,2-re állítom az órajelet, újraindítás után mindig 1,5ghz re áll vissza. Valaki használja így hosszútávon? Vagy a soc bírja a hosszútávú 1,5öt? Szeretném még 1 évig kihúzni ezzel a telefonnal legalább.

Válaszotokat előre is köszönöm!

hello.

(#25249) Beri válasza kjanos19 (#25248) üzenetére


Beri
addikt

Tickeld be az apply settings on boot checkboxot.
Egyébként igen, tudja az 1.5öt, az XE alapból annyival került a boltokba.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#25250) kjanos19 válasza Beri (#25249) üzenetére


kjanos19
tag

Ti hogyan használjátok? :) :B

hello.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.