Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#149) utomi válasza Straw (#144) üzenetére


utomi
senior tag

Persze.

1,
Az összes gyári Samsungos Widget szépen átméretezhető. Ahogy a tesztben is írták ha belépsz widget szekesztés módba nem lép ki így nagyobb eséllyel tudod az adott oldalt testre szabni.

2,
Az alkalmazás indító felületen az ikonok könyvtárba csoportosíthatóak ugyanúgy ahogyan mondjuk iPhone4-en is. (Ez nem volt benne a tesztben pedig iszonyat hasznos sok programnál!) Ráadásul én döntöm el, hogy hány oldal legyen , ugyanis szabadon hozzáadható plussz oldal így nagyobb eséllyel válogatom szépen kategóriákra a programokat. Értem ezt úgy, hogy akkor is hozzáadhatok egy plussz oldalt ha nincs még tele az előző.
Nem is beszélve arról, hogyha az Alkalmazás indítón alul a kis számokra hosszan nyomunk átlehet pörgetni az oldalakat. Így gyorsan eljutok oda ahová akarok.
Ami szintén kimaradt a tesztből, ha két újjal összehúzom az oldalt az ALKALMAZÁS indítón akkor ugyanúgy előhozza az oldalak kicsinyített mását mint widget nézetben. (Mac-esek kedvéért Exposé szerű nézet)
Plussz az alkalmazás indító lenkerék szerűen továbbgördíthető, tehát soha nem érsz a végére.

A gyári widgetek pedig legalább annyira szépek és hasznosak lettek mint a Sense-ek. Gyorsba ennyi jut eszembe pedig van még több finomság is.

Abba a hibaba esel, hogy azt hiszed minden a specifikacio. Fognak meg turpissagok kiderulni az SGS2rol, kapasbol mondok egyet: gyenge wifi antenna. Szerintem Joeynak igaza van. En a felbontast preferalom a szinekkel szemben, szoval szerintem a HTC kijelzoje jobb mint az SGS2e.

Nem hiszem mert nyilván nem. Nem tudom ezt hol olvastad tőlem. A felbontás pedig marha jó dolog, de a SAMOLED+ nem csak a színekben jobb. De mind1.

Amugy az irasodbol tisztan latszik, hogy elfogult vagy. Nem tudom miert kell erzelmileg vonzodni egy telefonhoz, vagy egy gyartohoz.

:Y :C Mert aki anélkül, hogy bármelyik telefon is a kezében lenne máris megállapítja, hogy a Sense 3 odaveri neki az egyértelműen nem elfogult. :D
Elfogult legfeljebb olyan értelemben vagyok, hogy ez a telefon (SGS2) egyszerűen lenyűgözött. Pedig nem kevés teló megfordul a kezemben. De a Samsungot mint gyárat annyira nem kedvelem. Ez nem is erről szól.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.