Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#169) eurolac válasza kali (#165) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia!
Igen, nagyon megköszönném ha leírnád akár priviben is a különbségeket, biztosan sokat segítene a döntésemben. :R Vagy itt off-ban, hátha másnak is segítene mert hasonló dilemmában van.

A pénztárcám nincs tele nekem sem mint nagyon sokunknak. Annyi van, hogy a munkahelyem besegít a vásárlásnál (-Áfa) mert a telóimat 85%-ban munkára használom,(email, fényképek küldése, navigáció, sok céges telefonálás,stb) 15% csak a saját használat.
Honor 9 után nekem is szimpatikusabb a front oldalon lévő ujjlenyomatolvasó, ill. autóban is praktikusabb ha tartóban van. Persze, a hátoldalit is megszoknám. Viszont ahogyan a két telefon topikját olvasom, nekem a Honor View 10 sokkal problémamentesebbnek tűnik. De lehet csak sokkal kevesebb került ki forgalomba.
Próbáltam dönteni a kijelzők miatt is. Az is forma forma: Oled beéghet, IPS-nél egyre több telefontípusnál olvasom a besárgulást, gondolom valami olcsó ragasztó miatt. Konkrétan a Honor 9 topikjában is sok panasz volt rá, de a Xiaomi telóknál is nagyon sok besárgult kijelzőről olvastam különböző tipusoknál.
Érdeklődve várnám az összehasonlításodat, hiszen neked mindkét teló rendelkezésedre áll!

# Anonymus95: köszi a tippet a P9 lite 2016-al kapcsolatban. Megnézem a garlevelét és ha még benne vagyunk a két évben mindenféleképpen beadom szervizbe. A 16 GB belső tárhely nagyon szűkös már, az a legfőbb gond vele.

Eurolac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.