Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) clon válasza Dwatti (#5645) üzenetére


clon
aktív tag

A H8 kijelzőjére nincsen méretes fólia vagy üveg, ami van az a széleinél feljön vagy ha nem akkor kisebb a mérete. A Magic kijelzője meg két szélen nem ívelt csak laposodik vagy akárhogyan is nevezik. Így erre rakni valamit ami nem válik fel a szélén egy csoda lesz. Mivel a H8-ra a nem kevés eladás után sem gyártanak üveget ami két szélen íves, hogy ne váljon fel akkor a Magic esetén mennyi lesz az esély :D
A mesterséges intelligencia amit bele tettek majd olyan lesz, hogy teletöm reklámmal mikor "feltérképezte" a tulajdonost. Emlékszem a pattintott kőkorszakban a weboldal tulajok sírtak, hogy saját költségen nem bírják fenntartani az ingyenességet, DE ha egy kicsi bannert tennének a jobb felső sarokban az senkit nem zavarna és fedezné az oldal költségét. Nokéremszépen ma megnyitsz egy úgynevezett híroldalt és alul-felül-jobbra-balra körbe reklámhirdetések és felugrik egy reklám ha bezárod akkor beúszik egy másik oldalról majd a bal alsó sarokból is fellopakodik egy, stb. és ehhez tartotik egy klikkvadész cím és alatta 1db kép meg vagy 10 sorba 0 információ - nagyjából erre kell majd a mobil mesterséges intelligencia jön John Anderton különvéleménye...

[ Szerkesztve ]

(#5652) Dwatti válasza clon (#5651) üzenetére


Dwatti
addikt

Aki nem akar rá fóliát stb berakja egy flip tokban és máris védve van. 2 évig használtam a BB készülékem flip tokban és nincsen rajta karc. Ez a H Magic kijelzője Samu edge koppintás tehát lehet rá fólia azokra is van.

[ Szerkesztve ]

(#5653) nrg_52 válasza Dwatti (#5645) üzenetére


nrg_52
addikt

En nem adnam erte oda a h8-at.😊

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5654) clon válasza Dwatti (#5652) üzenetére


clon
aktív tag

Ez sajnos nem samu edge koppintás, mert ott egy határozott sugarú ív vagyis 1/4 ív van itt meg egy lapos ív ami miatt szerintem pont nem jó rá a egyik samu kijelzővédő sem. A hátoldali ívvel is ez a progléma samu vagy lg esetén, hogy azok majdhogynem teljes ívek itt meg a középső jelentős részben egyenes.

Nekem sincsen rajta semmi csak egy Nilkin szilikon tok, de itt sokaknak fontos az utólag felhelyezhető védelem.

[ Szerkesztve ]

(#5655) Blac1 válasza Corsa02 (#5644) üzenetére


Blac1
aktív tag

Kiváncsiságból most probáltam ki az NFC-t egy Huawei P8Lite telefonal. Nem tudtunk küldeni semmit egymásnak.

(#5656) Corsa02 válasza Blac1 (#5655) üzenetére


Corsa02
őstag

Hmm...értem, köszönöm. Akkor nem nálam lesz a gubanc :)

The Truth Is Out There --->

(#5657) ntomi0730 válasza Dwatti (#5631) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Ez a téma amit linkeltél nem fekete, hanem normál fehér Emui5 néven. :(

(#5658) Dwatti válasza ntomi0730 (#5657) üzenetére


Dwatti
addikt

Linkeltem az Emui 5.0_Dark.hwt témát is ! (elsőre mellé lőttem :) )

[ Szerkesztve ]

(#5659) Dwatti válasza nrg_52 (#5653) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem bejön , hogy elöl van az ujjlenyomat olvasó a home gombon .

Corsa02 Blacberryvel sem tudtam társítani.

[ Szerkesztve ]

(#5660) ntomi0730 válasza Dwatti (#5658) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Köszönöm, ez már tökéletes!

(#5661) dokee78


dokee78
félisten

A 131 rom esetén már nem vagyok Vip a Hicareban.
Sőt telefon számot sem tudom társítani,mert nincs ott a magyarországi ország hívó szám.
131-ben mintha gyengébb lenne a WiFi vétel is.

Telekom 120-as fenn van valahol?

[ Szerkesztve ]

(#5662) Dwatti válasza dokee78 (#5661) üzenetére


Dwatti
addikt

Én nem is voltam Vip, a WiFi vétel szerintem ugyan az (nálam )

(#5663) mm89 válasza Blac1 (#5655) üzenetére


mm89
őstag

B131 van nálam. NFC működik.
Egy nexus 5 nek tudtam képet küldeni. Szerintem azt ronthátok el, hogy a H8 nak kicsit feljebb van az nfc chipje (vagy mi) és nem pont egymásra kell tenni a két telefont, hanem a H8 at egy kicsit lejjebb. De könnyen megtalálható, csak mozgatni kell kicsit a telefont a másik hátulján fel-le.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#5664) sajp63


sajp63
tag

Sziasztok.
Meg tudna nekem vsalaki mondani, hogy hol kell beallitani azt, hogy az okosgombon mukodjenek a jobbra, balra, fel, le huzas gesztusok a menuben, galeriaban, stb.

(#5665) Corsa02 válasza mm89 (#5663) üzenetére


Corsa02
őstag

Az igaz, hogy nem ugyan ott van ez NFC antenna, próbáltam természetesen mozgatni, meg pont ott összetartani a két telefon de semmi.
Viszont voltam most a Médiában, és az ott kiállított Honor 8-al simán ment, meg egy Huawei Novaval is elsőre.
Úgy tűnik kicsit válogatós inkább :D

Dwatti --> Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There --->

(#5666) peanar


peanar
senior tag

Működik az NFC a H8 telefonon. Lepróbáltam, mindkét telefon H8 volt és oda vissza működött a fájlátvitel. Igaz, játszani kell vele, a két eszköznek össze kell érnie (hasonló mint a paypass-es fizetés, ott is hozzá kell érinteni a terminálhoz) és egyszer csak láss csodát, működni fog.
A fájlküldő telefonon a megosztásnál ki kell választani a Huawei Beam (NFC) opciót, míg a másik eszközön, telefonon honornál az Egyebek menüpont alatt az NFC-t kell bekapcsolni, majd jöhet a két telefon hátlapjának "összesimogatása" :)
NFC matricák használatára, beolvasására biztosan remek megoldás, de fájlátvitelre nem igazán alkalmas, jobban mondva macerás, ha fájlátvitel, akkor a Wi-Fi Direct. Az utóbbi sokkal egyszerűbb (nem kell össze érinteni a telefonokat) és gyorsabb ;)

(#5664) sajp63
Beállítások/Ujjlenyomat azonosító

[ Szerkesztve ]

(#5667) Dwatti válasza sajp63 (#5664) üzenetére


Dwatti
addikt

Ujjlenyomat azonosítónál, de eléggé korlátozott funkció.

[ Szerkesztve ]

(#5668) Corsa02 válasza peanar (#5666) üzenetére


Corsa02
őstag

Igen, ahogy írtam, Honor 8-al és Huawei Nova-val rögtön működött, viszont 2 Samsung telefonnal és egy NFC-s Hifivel is próbáltam azokkal nem hajlandó működni. Válogatós na :D
Egyébként igazad van, a fájlátvitelnek nincs különösebb értelme igy mert macerás.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There --->

(#5669) sajp63


sajp63
tag

Koszonom a valaszokat!

(#5670) gaben0211 válasza Dwatti (#5642) üzenetére


gaben0211
tag

már megcsin@ltam köszi működik :)

(#5671) gaben0211


gaben0211
tag

aksi nálatok mennyit bír? nálam fél nap de igaz hogy tegnap került hozzám szóval elég sokat nyomogatom. intenzíven van használva. amúgy szerintetek a gyári képernyővideó rögzítőnek minek kell a hívás engedély? meg még jópár alkalmazásnak aminek szerintem nemlenne rá szüksége. de csipázom mikor jön valaki aki mindenbe bele akar kötni... fórum szerintem azért van hogy akármit megtudjon kérdezni az ember még akkor is ha hülyeség vagy ha már 100adjára k3rdezik ugyanazt. nem kötelező válaszolni semmire sem szerintem . .

[ Szerkesztve ]

(#5672) dokee78 válasza gaben0211 (#5671) üzenetére


dokee78
félisten

Ez belefért volna az előző hozzászólásba is.
Max 1,5 napot.

(#5673) Corsa02 válasza gaben0211 (#5671) üzenetére


Corsa02
őstag

mennyi kijelzőidő volt a fél nap alatt?

The Truth Is Out There --->

(#5674) benoce válasza Corsa02 (#5668) üzenetére


benoce
tag

NFC, igaz nem hifi, csak egy ébresztőóra, NFC-val párosítás, majd szól a zene egyből.
Megjegyzem, én nem egy BT hangszórón próbáltam az NFC-t párosításra, ment egyből.

(#5675) Corsa02 válasza benoce (#5674) üzenetére


Corsa02
őstag

Melyik BT hangszórón próbáltad? Nekem a Samsung Level Mini Box van azzal nem akar NFC-n párosodni.

The Truth Is Out There --->

(#5676) gaben0211 válasza Corsa02 (#5673) üzenetére


gaben0211
tag

31 %ot ír ki most

(#5677) benoce válasza Corsa02 (#5675) üzenetére


benoce
tag

Sony SRS-X11, és SRS-X55

(#5678) Corsa02 válasza gaben0211 (#5676) üzenetére


Corsa02
őstag

Úgy értem, hogy hány óra, hány perc? --> ha rányomsz a fogyasztási szintnél a kijelzőre akkor kiírja.

benoce --> értem, köszönöm az infót.

The Truth Is Out There --->

(#5679) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok! Az miért van, hogy a névjegyzékben helyesen jelennek meg a telefonszámol (pl.Kovács István), de a tárcsázóban már fordítva (István Kovács). Tud erre valaki megoldást?

(#5680) mm89 válasza Corsa02 (#5665) üzenetére


mm89
őstag

Pont ezt mondom. Két H8 esetén azért ment könnyebben mert uhyanott van az nfc benne, meg nyilván a Novában is. Egyébként kb az ujjlenyomat olvasó magasságában.

(#5666) peanar
Nem. Nem érted az nfc fájlküldés lényegét.
Megnyitsz egy képet, összerakod a két telefont, amikor kiadja az nfc hangot akkor a küldő telefonon ráböksz a képernyőre. innentől el is veheted egymástól a telefonokat átmegy a kép. Tehát sokkal egyszerűbb.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#5681) Corsa02 válasza mm89 (#5680) üzenetére


Corsa02
őstag

Ez világos, de párom Samsung telefonján is tudom hol van az NFC antenna (az akksin) és közvetlen egymás felé tartottam. Sajnos nem megy, nem egy érvágó dolog, de egy-egy kép átküldésére szoktuk használni időnként.

The Truth Is Out There --->

(#5682) Corsa02 válasza benoce (#5677) üzenetére


Corsa02
őstag

Na közben egy új infó.
Sikerült a BT hangszóróval összehozni, el kell inditani a zenét és ha bekapcsolva van az NFC és ráteszem a BT hangszóróra akkor rögtön felismeri. Viszont ha csak bekapcsolva van az NFC akkor nem párosodnak össze, csak ha zene is szól. Régebbi telóimnál nem igy volt.

The Truth Is Out There --->

(#5683) nrg_52 válasza Sawyer_ (#5679) üzenetére


nrg_52
addikt

Nevjegyzek->beallilasok->lista rendezesi elve/nevjegyek megjelenitese megfeleloen be van allitva?

@Dwatti #5659: Samsung galaxy alpharol jovok, ott elol a home gombon van az ujjlenyomatolvaso, (nyilvan nem ilyen minosegu, viszont szinten nagyon jol hasznalhato), de nekem kenyelmesebb, hogy hatul van, nem kell fogast valtani a feloldashoz.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5684) ctibor válasza nrg_52 (#5683) üzenetére


ctibor
senior tag

Igen, megfelelően, hiszen azt írta, hogy a névjegyzékben jól jelenik meg. Csak a tárcsázott számoknál van fordítva. És ez így van a nejem Honor 8 telóján, éppúgy, mint az én P9+ telómon. Nézd csak meg, a tiéden is így lesz.

Sajna ez Huawei, pontosabban EMUI bug. Nem lehet vele mit kezdeni. Legalábbis egyelőre.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#5685) nrg_52 válasza ctibor (#5684) üzenetére


nrg_52
addikt

Akkor biztos csak az enyem UFO, ugyanis nalam jol jelennek meg mindket helyen:

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5686) Jenka válasza ctibor (#5684) üzenetére


Jenka
csendes tag

Nállam is jól jelenik meg mindkettő helyen.

Más:

Az normális, hogy telefonálás közben ki be kapcsolgat a kijelző? Mármint azt tudom, hogy elvileg a közelségérzékelő ki be kapcsolja, attól függően, hogy milyen közel van a fejemhez a telefon, de ez, ha nem távolítom el, ugyanazon a ponton tartom, akkor is ki be kapcsolgatja a kijelzőt.

(#5687) ctibor válasza Jenka (#5686) üzenetére


ctibor
senior tag

Ezek szerint a szolgáltatói ROM verziókban már figyeltek erre?

Nekünk mindkét telónk független, de az én előző telefonom is Huawei volt, egy G8-as, és abban ugyanúgy megvolt ez a hiba. Ezért állítottam olyan nagy bizonyossággal, hogy általános jelenségről van szó -- elnézést!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#5688) clon válasza ctibor (#5687) üzenetére


clon
aktív tag

Nem tudom milyen szolgáltatói ROM-ra gondolsz, de elvileg a szolgáltató nem nyúlhatott bele a készülékbe nem véletlenül függetlenek a szolgáltatói készülékek pedig ez nem jellemző csak vásárlói felárért vagy még azért sem.
Nekem edigis, OTA-B120 mégis rendben van a névjegyzék és tárcsázás esetén is. Mondjuk nálam nincsen gond 2 sim kezeléssel (vonalbontás), nem volt raszteres a fénykép, nincsen beszélgetéskor hangprobléma (másik fél nem vagy rosszul hall).

(#5689) mantequilla válasza nrg_52 (#5685) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Nócanak megadod a szamat? Jo csaj? :DDD

(#5690) Blac1


Blac1
aktív tag

Nekem telenoros van. És a névjegyzékben a vezetèknév van elől és a tárcsázóban pedig a keresztnèv.

(#5691) Dwatti


Dwatti
addikt

Nekem független, mindkét helyen ugyanúgy jelennek meg. lehetséges hogy számít az is,hogy a Goggle címtár / névjegyeknél hogyan vannak fent.

(#5692) garrotter válasza nrg_52 (#5685) üzenetére


garrotter
tag

Hogyan rögzítetted a névjegyet? Külön adtad meg a vezeték nevet és keresztnevet a megfelelő rubrikában, vagy csak beírtad a teljes nevet?
Mert ha így írod be és a vezetéknevet választod előre, akkor vesző is szokott lenni a névben. (nem akarom elrontani a tied, csak keresem a megoldást :) én még a goggle contactoknál a gépen rendeztem évekkel ezelőtt és nekem eddig minden androidos telefonom a névjegyzékben jól, a tárcsázóban fordítva jelenítette meg)

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#5693) Blac1 válasza garrotter (#5692) üzenetére


Blac1
aktív tag

Tudom hogy nem engem kérdezel. De hátha rájövünk az okra ezért én is válaszolok. Én külön adttam meg. És van vesző.

(#5694) malnabokor


malnabokor
senior tag

NFC: Ahogy fentebb is írták, a chip a telefonban a kamerák mellett van (a képernyő felől az előlapi kamera mögött) ezt a területet kell érinteni a másik telefon, vagy egyéb eszköz nfc területére. Fém tokok árnyékolhatják a dolgot. Nekem tökéletesen működik a dolog.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#5695) peanar válasza mm89 (#5680) üzenetére


peanar
senior tag

Köszönöm, de teljes mértékben értem az nfc átvitelét, max te nem érted hogy mire gondoltam...
Ahoz hogy nfc-n átmenjen egy adat, mindenféleképpen össze kell érinteni a két telefont, míg pl. az általam említett másik módszerrel nem és ráadásul az átviteli sebesség is eltér. Amúgy nem hinném hogy akár engem vagy bárkit meg kellene győzni...mindenki azt használja, ami neki és a telefonjának szimpatikusabb 😉

(#5696) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Huawei Hicare használja valaki engedélyezve és akkor mire lehet számítani?

(#5697) szatocs1981 válasza Blac1 (#5693) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Kontaktokon belül lehet állítani, h mit szerint rendezze: vezeték vagy keresztnév

[ Szerkesztve ]

(#5698) Corsa02 válasza szatocs1981 (#5697) üzenetére


Corsa02
őstag

...az a kontaktlencse németül :D :R

óóó már szerkesztetted :D

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There --->

(#5699) Blac1 válasza szatocs1981 (#5697) üzenetére


Blac1
aktív tag

Be van állítva. De hiába.

(#5700) Nick no.1 válasza Blac1 (#5699) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Írd be az egész nevet egy sorba ! például; Vezetéknév; Kovács Benő
Így mindenütt ebben a formában fog megjelenni.. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.