Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) hriska válasza Black&White (#849) üzenetére


hriska
aktív tag

Igen,vissza kell.
Nekem simán felment a frissítés :)

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#852) igali válasza Black&White (#849) üzenetére


igali
tag

Ok köszi, de hol tudom letölteni, és hogyan tudom visszatenni a gyári recovery-t?
Kérlek adj egy letöltési linket, valamint egy leírást, hogy hogyan tudom feltenni!

[ Szerkesztve ]

(#853) hriska válasza igali (#852) üzenetére


hriska
aktív tag

Amit letöltöttél romot,azt ki kell bontanod ....
Itt egy leírás :)

Recovery.img-t kell kiszedned abból a romból,ami most fent van!!!!De szigorúan abból!Tehát ha a 173-as van fent,akkor töltsd le a 173-as romot és abból szedd ki!

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#854) igali válasza hriska (#853) üzenetére


igali
tag

:W
Hiába... Elindítom a Huawei UPDATE Extractor progit, betallózom az UPDATE.APP fájlt (PLK-AL10-C92B188 változatot), és a program összeomlik. A legfrissebb verzióval, a telepítős, és a nem telepítős változattal is kipróbáltam.
Közben valószínű, hogy egyszerre szerkesztettük át a postot- most látom, higy a 173-as próbáljam meg)
Valaki eltudja küldeni a RECOVERY.IMG fájlt?

[ Szerkesztve ]

(#855) hriska válasza igali (#854) üzenetére


hriska
aktív tag

A 173-as kell?
Elküldöm...

A 0.9.9.3-as extraktor simán szétszedi a 173-at :)

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#856) igali válasza hriska (#855) üzenetére


igali
tag

Igen megkérlek.

(#857) Hawk02 válasza igali (#842) üzenetére


Hawk02
tag

Nekem is ez van a kütyün. Kinai,de könnyedén lehet angolra változtatni.A belső tárhelyre a TWRP mappába létre kell hozni egy Theme mappát és oda kell bemásolni az ui.zip-t.Recoverybe belépve nekem már angol nyelvű volt ezután.
Egy kis segítség:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=63638491&postcount=16

Ez alapján csináltan én is.

(#858) igali válasza Hawk02 (#857) üzenetére


igali
tag

Köszönöm a segítséget! ;)
TWRP megléttel sikerült frissítened a rendszert? Gond nélkül feltelepítette?
Nekem sajnos sehogy sem ment, visszaraktam a gyári recovery-t, és még úgy sem frissült, mert telepítés közben sikertelenséget írt ki. Ezután belső teljes frissítéssel végeztem el (a rendszerben, azaz nem a 3 gombos hard reset módszerrel) és azzal frissült is a rendszer. Érdekes ezzel viszont törlődött a root jogosultságom (kizárólag reklám blokkolás céljából van rá szükségem).

(#859) Black&White válasza igali (#858) üzenetére


Black&White
addikt

Root jog önmagában is meghiúsíthatja a frissítést, mivel a TWRP-ből telepített su rendszeralkalmazásként települ.Ha reklámblokkolást használsz, az szintén módosítja a rendszert, ugyanis átírja a gyári host filet.
Márpedig frissítés közben csekkolja a system fájlokat és le is áll hibával, ha változást talál.
Szóval frissítés előtt pl adaway-ben hirdetés blokkolás tiltása, su-ban pedig teljes unroot menüpont.Reboot, majd mehet a frissítés

(#860) igali válasza Black&White (#859) üzenetére


igali
tag

Köszönöm a hasznos információkat! :R

(#861) Soltee válasza igali (#858) üzenetére


Soltee
tag

Milyen reklámblokkolót használsz?
Mert én próbáltam párat... most az adaway van,de a reklámok helye ott marad csak maga a reklám nem. Úgyhogy semmivel nem vagyok előrébb.....

(#862) hriska válasza Soltee (#861) üzenetére


hriska
aktív tag

AdFree

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#863) Dexxter182


Dexxter182
tag

Sziasztok
Nem tudjátok hol és mennyiért tudom a törött kijelzőmet megcsináltatni?

Nem sikerült zsebre tennem, és a jobb felső sarka betört, viszont a kijelzőnek semmi baja csak a keret meg a glass repedt meg.

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#864) -ZsoLi- válasza Dexxter182 (#863) üzenetére


-ZsoLi-
tag

https://m.facebook.com/sultanmobilszerviz/ itt érdeklődj nagyon korrektek.

(#865) Panther2


Panther2
csendes tag

Tudna valaki segíteni a bootloader nyitásban? A másik fórumban leírtak nem működnek. A huaweinek íirt levélre a kódért nem jön válasz.

(#866) paolinho válasza Panther2 (#865) üzenetére


paolinho
őstag

A Huawei nekem sem küldött választ de davidsz leírása nálam tökéletesen működött.
Esetleg még próbáld meg ezen írottak alapján, hátha....

(#867) opeter87


opeter87
senior tag

Sziasztok!

A Telekomos és a független telefon (pl. Edigitalnál kapható) miben különbözik egymástól? Azt tudom, hogy a Telekomos is független. De vajon a Telekom saját ROM-ot tesz rá vagy ugyanaz van rajta mint a "függetlenen"?

(#868) Panther2 válasza paolinho (#866) üzenetére


Panther2
csendes tag

Köszi a második alapján adott unlock kódot.:)

(#869) njnl válasza opeter87 (#867) üzenetére


njnl
aktív tag

Ugyan az. Fent van talán egy T-mobilos applikáció. Ennyi.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#870) opeter87 válasza njnl (#869) üzenetére


opeter87
senior tag

oké, köszönöm :R

(#871) xSide válasza njnl (#869) üzenetére


xSide
őstag

Nincs fent, gyári rom.
Sajnos a 4x beesett a 00-ba, biztim volt így csere.
Nem bírtam kivárni, pont lejárt az egyik előfizum így kihoztam a 7-et...
Ég és föld!
A névjegyeknél előforduló zavaró sorrendcsere állíthatósága zavar egyedül, eddig a 2 napos telcsimnél...
Üdv köztetek :-D

[ Szerkesztve ]

(#872) Hawk02


Hawk02
tag

Tanácsot kérnék. PLK-L01 kütyüre.Rendszer jelenleg B130. Recovery az update zip-ből lett kiszedve.(B130) Root van.
Viszont,SYSTEM.IMG nincs B130,mi van akkor,ha a B121 SYSTEM.IMG-t tenném vissza? Gondolom nem lenne gond,mert a SYSTEM nem változott mikor a frissítés megjött OTA-n.Esetleg rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#873) #67075584


#67075584
törölt tag

Sziasztok! Üdvözlet mindenkinek!
Erősen gondolkodom ennek a telefonnak a megvásárlásán a következő csere alkalmával / Dec. 04 /. Előtte viszont lenne pár kérdésem azokhoz akik már használják.
1. A telefon szoftvere nennyire stabil? Nem fagy, nem laggol, nincs benne semmi bosszantó bug?
2. Tud-e csatlakozni valamennyi hazai 4G hálózatra? / 800 is lényeges mert Vodánál csak ez van /
Előre is köszönöm a segítséget. Rengeteg tesztet elolvastam róla, valahol / nem emlékszem melyikben / azt írta a tesztelő, hogy neki egy hetes használat során többször is fagyott. Ez persze lehet a telepített programok miatt is, azért érdeklődnék olyantól aki már használja.

(#874) csajszi29 válasza #67075584 (#873) üzenetére


csajszi29
tag

Szia! Én már lassan másfél hónapja nyüstölöm, eddig még egyszer sem tapasztaltam lassulást, fagyást. Mondjuk csak pár alap alkalmazás van rajta, pl waze, messenger, bkk menetrend, ebank.

Xiaomi Redmi Note 10

(#875) #67075584 válasza csajszi29 (#874) üzenetére


#67075584
törölt tag

Helló!
Köszi a gyors választ, akkor biztos hogy ezt veszem meg. Időközben utána olvastam, minden hazai LTE frekvenciát támogat. Amúgy a készülék nagyon szép, jó minőségű, nem is habozok tovább.

(#876) anzo válasza Hawk02 (#872) üzenetére


anzo
senior tag

A System biztosan változott egy frissítés kapcsán, ha megnézek az update.zip-et gyakorlatilag csak a system mappában frissíti a fájlokat.
Hogy felteheted e a 120-as system.img -t nem lehet biztos választ adni mindenesetre nem biztos, hogy szerencsés, de nem értem miért akarsz visszalépni? Mondjuk nekem a 140 van fent és semmi gondom nincsen vele jobb mint a 120.

(#877) Darth11


Darth11
aktív tag

Sziasztok,

Egy ilyen tokot vettem páromnak a telefonjára, de a menüben csak rácsos vagy ablak nélküli tokot lehet kiválasztani az intelligens toknál.

Esetleg van rá valamilyen alkalmazás, ami az ilyen egy ablakos tokot is tudja kezelni?

Köszi

(#878) fjudors válasza Darth11 (#877) üzenetére


fjudors
aktív tag

ja
EMUI 3.1

;]

(#879) opeter87


opeter87
senior tag

Sziasztok!

Még egy kérdésem lenne, eléggé ellentmondásos információk vannak ezzel kapcsolatban a neten.
Van-e NFC a telefonban?
A MA teszt szerint nincsen, a Telekom weboldalán nincs erre vonatkozó információ. Itt ugyan a 64GB verzió volt tesztelve, de NFC-t írnak. A GSMArena tesztben is azt írják, hogy van NFC.
Most akkor van NFC vagy nincs? Vagy a 16GB-osban nincs a 64-esben meg van?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#880) Soltee válasza opeter87 (#879) üzenetére


Soltee
tag

Pontosan így van!!!!

(#881) Black&White válasza opeter87 (#879) üzenetére


Black&White
addikt

A 64-esben van, de csak kártya-emulációs módot tud.

(#882) opeter87 válasza Soltee (#880) üzenetére


opeter87
senior tag

Köszönöm, nem fontos az NFC, csak nem értettem a helyzetet.

#881 Black&White
:R

[ Szerkesztve ]

(#883) ORCA58 válasza opeter87 (#879) üzenetére


ORCA58
addikt

Sosem értettem a hivatalos teszteket készítőket. Lehet magyar vagy külföldi, sok lényeges dolgot meg sem említenek. Tisztelet a kivételnek!
Pl. lehet-e Sd kártyára telepíteni, vagy átpakolni alkalmazást. Sok kisebb memóriával rendelkező telefonnál ez nagyon fontos kérdés.
Máskor, megy olyan dolgokat írnak létezőnek amit ki sem próbálnak, csak hallottak róla. Ha nem tudják kipróbálni, akkor alkalmatlanok vagy a tudatlanságuk miatt, vagy nincs hozzá megelelő felszerelésük.
(Olvastam olyant, hogy egy filléres USB OTG kábel hiányában nem tudták kipróbálni . :F

[ Szerkesztve ]

(#884) Soltee


Soltee
tag

Úgy nézem a 130-as fw és a 140-es egy és ugyanaz csak régió verzió az eltérés...
Ahogy a kínai 173 pl uaz mint az EU-s 121... a 188-as pedig a 130-as...

[ Szerkesztve ]

(#885) Tangerine


Tangerine
senior tag

Már lassan lemondok róla, hogy ilyen telóm lesz. :O

11-én megrendeltem a vmall.eu-n, kifizettem, és még mindig nincs nekik mert "Awaiting Stock" állapotban van a rendelésem. Nem tudom, meddig kéne várnom. :W

Csak tudnám miért árulnak olyat, ami nincs. :((

Jár még így valaki? :F

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#886) imrus72 válasza Soltee (#884) üzenetére


imrus72
tag

Nem ugyanaz a 130-as,és a 140-es. A kamera szoftver is jelentősen különbözik.

(#887) #09908736


#09908736
törölt tag

Meguntam a várakozást webboltra, úgyhogy bementem egy üzletbe és vettem egy 16GB-s feketét. Első blikkre az ujjlenyomat-olvasó tényleg bitanggyors, most át kell álljak arra, hogy ne gombbal ébresszem a telefont, hanem ujjal.

(#888) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

Várható valamelyik külföldi vagy belföldi webshopban Blackfriday szerű akció a 64GB-os változatra?
vMall, vagy Oppomart-on nem látok rá nyomot sajnos.

Egyáltalán hol lehet még a fentieken túl kapni?

[ Szerkesztve ]

Honor 90

(#889) igali válasza Markyxx (#888) üzenetére


igali
tag

Nem valószínű, mivel még új és csúcs kategóriájú telóról van szó.
Tudom nem olcsó, de ha össze tudsz annyit gyűjteni, akkor javaslom vegyél 64GB-osat (PLK-AL...), nem fogod megbánni. ;)

(#890) Prime110 válasza Markyxx (#888) üzenetére


Prime110
aktív tag

Belföldön hivatalos úton nem kapható a 64GB-os verzió, ezért nehéz lenne rá bármiféle BF-akciót szervezni.

(#891) igali válasza Prime110 (#890) üzenetére


igali
tag

Véleményem szerint ez nem igaz, mert pl itt is lehet vásárolni. Én tőlük vettem, nagyon korrektek voltak, sőt telefonon is értesítettek. Mivel magyar beszállítói cég, Magyarországon forgalmazzák, ezért rájuk is vonatkozik a magyar szabály...
A Black Friday az külön téma...

(#893) Soltee


Soltee
tag

Ezen a telefonon nem lehetséges full rom telepítés???????
Úgy értem nem az IMG-k külön telepítgetése, mert mindent felrak nekem a SYSTEM.IMG kivételével :(
Minden eddig ismert telefonon volt full rom telepítésre, de ennél nem találok leírást hozzá....

(#894) Black&White válasza Soltee (#893) üzenetére


Black&White
addikt

Amit keresel az a 3 gombos frissítés.
Ennél tisztább, vagy teljesebb frissítési módszer nincs.
Hogy a system.img-es hibád mi okozza az más kérdés, kicsit kifejthetnéd jobban hogyan próbáltad, linkelhetsz képet is a hibaüziről.

(#895) Soltee válasza Black&White (#894) üzenetére


Soltee
tag

Köszi a gyors reagálást!
Úgy kezdtem, hogy bootloadert nyitottam, majd root és TWRP.
Minden ment elsőre.
Aztán fel akartam tenni a 140-es fw-t.
Töröltem a root-ot, visszaraktam a recoveryt ezzel eltünt a TWRP is.
Aztán már a bootloader visszazárása sehogyse ment.
Ezért akartam a leírás alapján a b100-as SYSTEM.IMG és RECOVERY.IMG visszarakni.
A RECOVERY fel is ment a SYSTEM-re meg hibát írt.
Mindezt kábel rádug-hangerő gomb és bekapcs. download mod.
Van más megoldás is?

Köszönöm a segítséget!

(#896) Ateess


Ateess
tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok és szeretnék erről a termékről egy kis leírást/véleményt kérni tőletek, akik már használják egy ideje a telefont.
Mennyire vagytok megelégedve vele, mind szoftveres, mind hardveres téren, továbbá kamera fronton (eléggé fontos nekem, mert a jelenlegi telefonom sajnos ebben elég gyenge)?
Maga a ház mennyire strapabíró, nem hajlik-e, stb.

Egy szónak is száz a vége, szóval minden pro és kontra véleményre kiváncsi vagyok! :D

Egyébként emellett a telefon mellett még a Huawei G8-al és az ASUS Zenfone 2-vel szemezek, hátha valakinek van azokról is tapasztalatuk, hogy melyik miben jobb, vagy rosszabb.

Köszönöm előre is mindenki segítségét!

Üdv,
Atis

[ Szerkesztve ]

(#897) janston


janston
aktív tag

Ha valakinek hiányzik még a B140-es frissítés, akkor ez alapján tudja telepíteni. Nekem sikerült gond nélkül. Nincs root a készüléken.

(#898) Black&White válasza Soltee (#895) üzenetére


Black&White
addikt

Láthatólag az USB hibakeresés, illetve az adb driverek rendben vannak, ez akkor pipa.
A Bootloadert nem kell visszazárni.
Nem tudom melyik leírás után mész, de a ROM-hoz tartozó Recovery-t raktad vissza?

(#899) Soltee válasza Black&White (#898) üzenetére


Soltee
tag

Igen persze.
Olyan nincs h komplett romot telepítsek?

(#900) Soltee válasza Black&White (#898) üzenetére


Soltee
tag

Ja azt el is felejtettem, hogy elöször látszólag sikerült minden lefutott a frissítés 100%-ig kiírta sikeres, ujraindult, de maradt b130.
Többször lefutattam, de mindig maradt...
Ezután gondoltam, hogy a nyitott bootloader miatt van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.