Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) gproject


gproject
aktív tag

elegge sar most az autofokuszom
eddig nem tunt fel, hogy ilyen lassu es bizonytalan lenne, az update csinalhatott valamit

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#1202) lkereki


lkereki
tag

Sziasztok!
Nekem is fent van a 6.0
B130-ról B140-re, majd B313-ra tudtam frissíteni. 130-ról egyből nemsikerült.
Eddig szép és jó minden, nagy bánatomra azonban kikerült a Privát mód... Vagy csak én nem találom? Arra gondolok, amikor két különböző jelszóval (vagy ujjlenyomattal) korlátozni lehetett bizonyos appok elérését: vendég módban pl. nem jelent meg a Viber.
Nem látta valaki ezt a funkciót...?

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#1203) njnl válasza davidsz (#1186) üzenetére


njnl
aktív tag

Thx :R
Nem tudom, hol a hiba :(((

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#1204) biggamer


biggamer
veterán

Hátha valakinek jól jön a tipp :

Vásárolj nálunk Honor telefont és most BLUETOOTH HANGSZÓRÓT adunk ajándékba!

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1205) csako válasza biggamer (#1204) üzenetére


csako
veterán

Na basszus, nem jókor vettem meg a telefont (előző csütörtök) :))
Az vigasztal, hogy nem tudtam volna hasznosítani szerintem.

BOBAKILL-nek üzenem, hogy most az éjszakai merülés jónak tűnik vagy legalábbis nem vészes, óránként csak kb. 1,1% ment le.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1206) BOBAKILL válasza csako (#1205) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Örülök neki. Általában valamelyik google szolgáltatás a ludas ilyenkor. "Beragad" a programban egy folyamat vagy valami hasonlo történik vele és ezért meríti az akksit. Reméljük továbbra is jó lesz.

(#1207) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Sziasztok!

Ti mekkora fényerőt szoktatok beállítani?

(#1208) csako válasza lenovomen (#1207) üzenetére


csako
veterán

80-90% + Auto

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1209) iTomi81


iTomi81
tag

Üdv Mindenkinek! Most barátkozom a gondolattal hogy lesz egy ilyen telefonom. Az volna a kérdésem hogy az értesítő led beállítható e valahogy úgy hogy a viberre és a messengerre is jelezzen? Mert alapból csak az smsre és a nem fogadott hívásra jelez...

Előre is köszönöm.

(#1210) csako válasza iTomi81 (#1209) üzenetére


csako
veterán

Messengerre biztos be lehet, appon belül kell bekapcsolni.
Light Managerrel pedig egyedileg színezheted is.
Vibert nem használok.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1211) lenovomen


lenovomen
aktív tag

És nem merül gyorsan a telefonod? Kb meddig bírja akkora fényerővel?

[ Szerkesztve ]

(#1212) csako válasza lenovomen (#1211) üzenetére


csako
veterán

Ezt még tapasztalom, nincs meg olyan régóta a telefon, kb. 5 óra képernyőidő jött ki eddig nekem.

Ajánlom a Válasz gomb használatát, könnyebb kitalálni, hogy kinek/mire válaszolsz ;)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1213) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Az nagyon kevés. Én inkább minimumra veszem, csak bírja sokáig. :)

(#1214) spider80 válasza lenovomen (#1213) üzenetére


spider80
őstag

5 óra képernyőidő nagyon kevés 80%-os fényerővel? Te mennyit hozol ki belőle?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1215) rebuilt


rebuilt
tag

itt is érdemes körülnézni aki még nem ismerné persze mindenki csak saját felelősségre.
Elég mélyen beleszoktak mászni a telok lelki világába :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha már eladtad amit hirdettél vedd a fáradtságot és írd oda hogy ELKELT vagy akár törölheted is.Mind a ketten jobban járunk!!!;

(#1216) sweatyy


sweatyy
csendes tag

Sziasztok!

Én csak most ismerkedek a telóval a 6.0 még egyenlőre hagynám most készülök felrakni 130-ra a 140-et a korábban belinkelt oldalról csak le kell töltenem a frissítést azt átnevezni update.zip-re ezt közvetlen be a dlod-ba és ráengedni frissítőt?
Ennyi az egész vagy kell még valami, illetve van valami elrontható dolog benne?

(#1217) BOBAKILL válasza sweatyy (#1216) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Így van, ennyi az egész amit irtál. Elrontani nagyon nehéz. ;)

(#1218) lenovomen válasza spider80 (#1214) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Igen, 5 óra az valóban jó teljesítmény. Nekem kb. 45%-os fényerővel 6 órát üzemel. Wifivel fél óránként 8%-ot merül. Főként böngészek ilyenkor.

Pedig én is most vettem egy hete. :/

[ Szerkesztve ]

(#1219) vasn


vasn
tag

Ha vkinek sikerült 6.0-ról visszaállnia gyári 5.0-ra írja már meg. Köszönöm.

(#1220) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Üdv!
Szeretnék karácsonyra egy új telefont beszerzezni, Xperia z3, huawei p8 és honor 7 amik tetszenek.
Gondolom itt mindenki a honor 7et fogja ajánlani mert mindenkinek az van :) , de azért várnék egy két reális választ hogy mért ezt vagy azt, mik előnyök hátrányok.
Maga a kezelőfelület a z3nál tetszik a legjobban, meg a támogatás is jó a z szériánál. Másik kettő készüléket azonban nem ismerem, de azok újabbak.
Igazából lényeg hogy mindennapi használat mellett ne lassuljon akadjon. Vibert, messengert használok meg böngészéshez Chrome-ot, néha egy kis játék.
Köszi előre is segítséget! :)

(#1221) BOBAKILL válasza krisz4b70 (#1220) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szerintem olvasgass a kiválasztott telefonok fórumán hogy milyen hibák, bugok vannak és akkor talán jobban tudsz dönteni. Én biztos hogy Honort vagy Huaweit vennék, engem nagyon meggyőztek. Nehezen is tudnék dönteni a P8 meg a H7 között. Azért vettem H7-et mert drágább a P8, és nincs benne ujjlenyomat olvasó. De nagyon szép telefon mindkettő.
Sonyt én személy szerint nem vennék, sokan csalódtak benne a környezetemben. Szép telefon az is, de kamerája érthetetlen módon gyenge képet csinál, forrósodik és indokolatlanul drága. Mindegyik erős telefon,a sonynál szerintem gyorsabb és pörgősebb a rendszere. Android 6.0 is hamarosan érkezik a H7re hivatalosan. Én a bétát használom és bazi gyors a rendszer az 5.0hoz képest is.
A Huiawei/Honor telókban nincs alkalmazás menü hanem az oldalakon van az összes alkalmazás. Nincs tele haszontalan alkalmazásokkal, nem tudsz dínót rakni a fényképre mint a sonynál. :D
De a leghasznosabb funkció hogy ki tudod választani mely programok fussanak a háttérben, melyek használhatják a wifit vagy a mobilnetet. A sonyban tudtommal ilyen nincs. Továbbá témázni tudod úgy a telefont hogy külön tudod állítani az ikonokat, hátteret, betűtípust stb.

Tehát én a H betűsök közül választanék és abból is a H7-et. De neked kell döntened. ;)

(#1222) #09908736


#09908736
törölt tag

Ééés Marshmallow, nincs App2Sd gomb. Bakker. Csak azt tudod beállítani, hogy az SD legyen az alapértelmezett tárhely, ami második SIM behelyezésénél problémás lehet.

(#1223) fjudors válasza vasn (#1219) üzenetére


fjudors
aktív tag

xdd-n van rollback leírás+szükséges cuccok

(#1224) danee91


danee91
senior tag

[link]

mai nap amig a keszlet tart

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#1225) James67 válasza iTomi81 (#1209) üzenetére


James67
aktív tag

Viberre nem fog villogni. Sem a gyárival és ha jól tudom más appal sem.

Redmi Note 8 4/64

(#1226) imrus72 válasza vasn (#1219) üzenetére


imrus72
tag

Az XDA-n én nem találtam teljes leírást a visszatérésre 5.0-ra.
De a 4PDA-n igen.
ITT
Angolul is le van írva,a 3. lenyitható fül alatt,akinek sikerült ez alapján visszatérni szóljon!

[ Szerkesztve ]

(#1227) imrus72 válasza imrus72 (#1226) üzenetére


imrus72
tag

Nem vártam másra.
A leírás alapján sikerült kb 10 perc alatt visszaállni 5.0 b121-es romra. :K

[ Szerkesztve ]

(#1228) BOBAKILL válasza imrus72 (#1227) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az email probléma mellet volt még valami más gondod is 6.0 beta alatt? Mert nálam nagyon hasít és az email-ek is megjönnek. Nyilván valamivel jobb lesz a végleges verzió mint ez de én problémával nem találkoztam. Valaki írta még korábban hogy nincs képátméretezés, de a képszerkesztő tudja; szóval nem értem. De gondolom a véglegeset felrakod majd te is, főleg hogy most már unbrick-elni is tudod. :D

(#1229) Tangerine válasza BOBAKILL (#1221) üzenetére


Tangerine
senior tag

Nekem is Z3 volt a másik jelölt. Ha azt is megkaptam volna 100e-ért akkor lehet az lett volna. Nekem kimondottan szimpi a Sony általában, az előző 3 telóm is SonyEricsson volt.
Van egy Z3 tabletem, az is teljesen OK, semmi gond vele.
Ami a melegedést illeti a H7 adott idő alatt sokkal melegebb lesz mint a Z3TC (ugyanazzal a játékkal), bár lehet, hogy a nagyobb kütyün (8") jobban eloszlik a hő. Úgy gondolom, hogy a Z3TC egy nagyra nőtt Z3, de lehet hogy nincs igazam.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#1230) imrus72 válasza BOBAKILL (#1228) üzenetére


imrus72
tag

Igen nálam a Gmail push probléma rendesen beállt .
Mindent megpróbáltam,de nem javítható sajna .
A honor 6 topik összefoglalóban is van pár javítási ötlet erre,mert ott is fent állt már ez a gond,de semmi nem segített.
az meg nem pálya,hogy nem kapom meg az emaileket,csak ha felélesztem a telefont.
Egyébként mindegy volt ,milyen email klienst raktam fel,sehogy sem volt jó,más üzenetek hibátlanul jöttek viber,face,hangouts.
Ha rootolt lenne lenne még ötletem,de azt még nem akarom.
Ezen kívül minden oké a rommal,a duppla koppos ébresztés nem működött,de ezt még elviseltem volna.
Üzemidő semmivel nem volt jobb sajnos.
A véglegest természetesen felrakom.
Még gondolkoztam,hogy ráfrissítek újra a 6.0-val,és nem wipe-olok,hátha úgy jó lesz,de nincs már energiám.
Már nem vagyok a régi ,egyre jobban utálok romolni.

krisz4b70 : nekem is a Z3 volt a másik jelölt. Ott a melegedés a gond egyedül,bármilyen hardverigényesebb műveletnél forrósodik,akár egy programok visszaállításánál is pl. ez itt zéró,de tényleg semmi,+nincs ujjlenyomat olvasó.
Ami előnye a Z3-nak ,a kamera ,a beton stabil rendszer,és a markánsan jobb üzemidő.

(#1231) doongoo válasza apezka (#915) üzenetére


doongoo
addikt

NFC van a PLK-Al10-ben? Ellentmondásosak az infók a webshopokban.

(#1232) BOBAKILL válasza doongoo (#1231) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én úgy tudom hogy abban a verzióban van nfc, mivel valamilyen prémium verzió vagy mi. De azért még nézz utána.

(#1233) jon100


jon100
újonc

Akit érdekel a marshmallow rottolása azzal megosztom de először nyisd a bootloadert mert b313 fríssités után
ha nyitva volt visszazár ez TWRP recovery már jó erre a verzióra a forrás 4pda kipróbáltam működik benne van a stock recovery is ha vissza akarnál állni van egy ui.zip amit akkor használj ha nem tetszik a kinai twrp ez átalakítja angolra és a kinézetét is megváltoztatja aki nem tudja annak leírom hogy amikor telepíted a twrp recoveryt újra indítod a telefont a belsö tárhelyen megkeressed a twrp mappát abba létrehozol egy theme mappát és bemásolod a ui.zip -et ugy ahogy van kibontás nélkül.[link]

(#1234) mpeter94


mpeter94
tag

Sziasztok!

Vmall.eu-ról rendelt telefonnál hogy működik a garancia?

(#1235) fila


fila
senior tag

Több hónapi gondolkodás után megrendeltem a Honor 7-et! :DD

Amazonról, európai kiadást, mai napon akciósan 300 euróért :K

Igaz karácsonyig nem ér ide, csak két ünnep között.

Már csak egy átlátszó tokot kéne rendelni valahonnan. Nincs valakinek ötlete honnan érdemes?

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1236) Soltee


Soltee
tag

A minap jártam úgy, hogy a régi twrp-t raktam a telóra. Bootloop lett.
Megpróbáltam fastboot-ba újrarakni a b121-es img-ket és teljes 3 gombos flash. Nem működött 5%-nál mindig megáll.
Most felraktam az új TWRP-t és bejön, igaz kínai, de legalább van.
A kérdésem az lenne, ha van TWRP, valahogy életre kelthető-e a teló? A régi telókon működött az, hogy twrp-be backup és bármi gond volt csak visszaállítás és kész volt.
A honor 7-nél is működhet ez?
Köszönöm a segítséget!

(#1237) danee91


danee91
senior tag

Reggeli kommentemben elírtam, most javítam:

[link]

Még mindig 279 euró, ma 23:59-ig.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#1238) rebuilt válasza Soltee (#1236) üzenetére


rebuilt
tag

Azt tanácsolom nézz körül a 4PDA-n

vagy itt dobd fel a kérdésedet szoktak segíteni

cappa72 is keresheted ő is nagy mágus :K

[ Szerkesztve ]

Ha már eladtad amit hirdettél vedd a fáradtságot és írd oda hogy ELKELT vagy akár törölheted is.Mind a ketten jobban járunk!!!;

(#1239) imrus72 válasza Soltee (#1236) üzenetére


imrus72
tag

Igen a ruszkik előrébb járnak mindig moddolásban,de elég nehéz kihámozni a fordított szövegből az értékes tartalmat. Én is a4PDA-t javaslom az XDA topik is elég halott ilyen téren sajnos.

(#1240) Soltee válasza imrus72 (#1239) üzenetére


Soltee
tag

Köszi nézegettem... De oroszul nem naon tudok a google meg hülyén fordít.
Megpróbáltam a 6-ról vissza 5-re is, de semmi.
Eddig az új TWRP-vel értem el eredményt, de nem tudom hogyan tovább..

(#1241) fila válasza danee91 (#1237) üzenetére


fila
senior tag

Németbe 19% az áfa, a különbözet mág rájön a 27% itthoni áfa miatt, szállítással együtt 305,8 euróban áll meg. Ez még mindig jelentősen az itthoni ár alatt van....

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1242) elin válasza fila (#1235) üzenetére


elin
tag

Én ilyet rendeltem és csodák-csodájára a szokásos 3-4 hét helyett 2 hét alatt ideért.

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#1243) fila válasza elin (#1242) üzenetére


fila
senior tag

Köszi

Kemény tok?

Mennyire karcolódik?

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1244) imrus72 válasza elin (#1242) üzenetére


imrus72
tag

Nekem NILKIN tok van,és istenjó !
Olyan mintha semmi nem lenne rajta,de mégis védi + a nyílásokat is védi a portól!!

(#1245) elin válasza fila (#1243) üzenetére


elin
tag

Nem kemény, azokat nem szeretem, mert szinte lepattannak a telóról.
Karcolódásról még nem tudok nyilatkozni, ma hozta a postás :) De az előző telefonomon is ilyen típusú volt, semmi baja ;)

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#1246) rebuilt válasza Soltee (#1240) üzenetére


rebuilt
tag

cappa72 kollégát keresd ő biztos tud segíteni egy próbát megér

Ha már eladtad amit hirdettél vedd a fáradtságot és írd oda hogy ELKELT vagy akár törölheted is.Mind a ketten jobban járunk!!!;

(#1247) fila válasza imrus72 (#1244) üzenetére


fila
senior tag

Nillkin az jó :) Nekem eddig a Nillkin és az Imak vállt be más telóknál.

A white az átlátszót jelent jelen esetben?
Milyen nyílásokat takar? a töltőét nem ugye?

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1248) cotag


cotag
senior tag

PLK-L01FS ebben nincs 800mhz LTE???Ezt Árulja speedshop.....
Ne vegyem meg???
s.o.s

(#1249) davidsz válasza cotag (#1248) üzenetére


davidsz
őstag

L01em van. Voda 4G szépen megy. Veheted.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1250) fila válasza cotag (#1248) üzenetére


fila
senior tag

A speedshop-os leírás szerint tudja a 800-as LTE-t.

Hálózati frekvencia (4G) :

LTE 800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.