Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) davidsz válasza paolinho (#350) üzenetére


davidsz
őstag

Szerintem bizonyítottuk, hogy ez nem egy biztosan működő dolog.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#352) janston válasza imrus72 (#349) üzenetére


janston
aktív tag

Tényleg nem akarok itt rémeket terjeszteni, de most a vonaton utaztam és telefonálni szerettem volna és meglepődtem, hogy nem tudok -> teljesen ledobott a hálózatról kb. 30 másodpercig nem jött vissza (ilyen nem fordult még elő más telefonnal). Főleg azért volt meglepő, mert először mikor vonatoztam feljött egy szuper-technológia ismertető, miszerint a telefon több adótoronyhoz csatlakozik egyszerre, hogy ne szakadjon meg a vétel, na puff..

(#353) imrus72 válasza janston (#352) üzenetére


imrus72
tag

Vonaton mindegy milyen szuper technológiát használ a telefon, egyszerűen vannak holt terek. Nagyon sokszor jártam már így ahogy te. Eldobja a hálózatot, aztán visszajön. Ez van, nem a telefon a hibás.

(#354) Prime110 válasza janston (#348) üzenetére


Prime110
aktív tag

Szép történet és esetedben szerencsésen jött ki, de melyik áruház volt ilyen gáláns?

(#355) unskillful


unskillful
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Honor 7-re van-e kangvip tools? Az egyik előző telefonomon szintén emui rom volt, és ott találkoztam ezzel az appal. Egy csomó jó dolgot lehetett vele állítani.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#356) janston válasza Prime110 (#354) üzenetére


janston
aktív tag

Mammutban sikerült végül beszereznem. Van gyárilag hívásrögzítő a telefonon? Tudtok valamit ajánlani ha mégsincs?

(#357) paolinho válasza janston (#356) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, van. Igaz nincs beépítve a tárcsázóba, de gyárilag telepített app.

(#358) BOBAKILL válasza janston (#352) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Azért lehetett sztem mert alapból 4G-n van a telo. És lehet ott nem volt olyan mértékű a lefedettség és kereste a legjobb megoldást a telefon abban a fél percben. Pár helyet ismerek ahol még 2g sincs, mindez nagyváros mellett. De csak pár száz méteren. :)
Ssztem ezen ne aggódj, sok mindentől függhet a jel eldobása. Régi sim is okozhatja stb. De sztem ez nem a telefon hibája, hanem a hálózaté.

"Unskillful": ilyen nevű nincs de mot tudtál vele állítani?

[ Szerkesztve ]

(#359) unskillful válasza BOBAKILL (#358) üzenetére


unskillful
tag

Például bővített kikapcsoló menü, google play services letiltása, akkumulátor kijelzés változtatása stb... Olyan, mint miui-nál wsm tools, vagy sima aosp romoknál xposed framework alatt a gravity box modul.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#360) BOBAKILL válasza unskillful (#359) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ja értem. Ezekhez valszeg root jogosulság is kellene nem? De sajnos ilyen mélybeállítási lehetőség nincs alapból rajta.

[ Szerkesztve ]

(#361) unskillful válasza BOBAKILL (#360) üzenetére


unskillful
tag

Igen root kell hozzá.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#362) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Sziasztok! Van lehetoseg betutipust allitani az emuiban?

(#363) BOBAKILL válasza ThorsHUN (#362) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem lehet, legalábbis én nem talált ilyen beállítást.

(#364) Louis1


Louis1
tag

Sziasztok!
Esetleg tud valaki sötét hátteres témát, ahol a Tárcsázó, Címtár, Üzenetek és Beállítások háttere is sötét színű (nem feltétlenül fekete)? Én felraktam a Dark_Bloom_v1_beta1 témát, de néhol alig látszanak a feliratok.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Louis1

(#365) Golota válasza janston (#352) üzenetére


Golota
aktív tag

Milyen memória kártyát használsz? Valahol volt róla szó, hogy a lassú microSD is okozhat ilyen laggolási problémákat. Én egyszer rengeteget szívtam egy korábbi telómon ezzel, pedig elvileg a kártya rendben volt.

Ha a Honor 7 nálad akad, dobálja a hálózatot, akkor járj utána, mert ezek nem normális jelenségek, nem konstrukciós hiba. Eddig 2 teló volt a kezemben ebből a típusból (egy kiállítási darab ls a sajátom), de ez az általam látott egyik leggyorsabb, megmegbízhatóbb teló. Tényleg villámgyors. Nem laggel, nem fagy, melegszik. A hálózatkezelés abszolút első osztályú és a wifi antennája is nagyon erős, még ott is stabilan tart, ahol a korábbi telóim már rég eldobták a jelet.

SZóval nézz utána és próbáld rendbehozni, kezdve az SD kivételével. Ha nem megy, vidd vissza, mert ez a telefon nem olyan, mint amilyennek leírod és akkor a tiéd egy selejt (ezt mondjuk erősen kétlem),

Apropó, vonat: aki sokat utazik, az tudja, hogy sem a vonat, sem az autópálya mellet nincs normális hálózat. Pl Polgár-Debrecen pályaszakaszon kb 10x dobja el a jelet az ÖSSZES teló.

(#366) Golota válasza Louis1 (#364) üzenetére


Golota
aktív tag

Theme Emuidark. Fent van a playen.

(#367) imrus72 válasza Golota (#365) üzenetére


imrus72
tag

Polgár - Debrecen abszolút igaz. És még azt tenném hozzá hogy a Bluetooth modul is nagyon jó benne.

(#368) Goxi válasza janston (#352) üzenetére


Goxi
tag

Már csak azért is nagyon meglepő a térerő probléma, mert a Huawei Signal+ antenna technológiáját kapta a teló. YouTube n van is egy reklám videó, ahol IPhone 6-al van összehasonlítva a vételi stabilitás.

(#369) Louis1 válasza Golota (#366) üzenetére


Louis1
tag

Köszi, kipróbálom ezt is.
P 7-en lehetett változtatni betűtípust, ezen miért nem :F

Üdv.: Louis1

(#370) janston válasza Golota (#365) üzenetére


janston
aktív tag

Nem raktam még bele memo kártyát, egyelőre állítgatom, tesztelgetem, még várok a hosszabb távú következtetésekkel.
A hálózateldobást azért említettem mert még sosem volt ilyen, főleg ilyen sokáig, Dunakeszi-Pest között az előző telómmal, és abban nem volt ilyen csúcsszuper technológia :)

(#371) Goxi válasza csabibmx (#140) üzenetére


Goxi
tag

A VMall-os készülékek szolgáltató független telefonok?

(#372) kerxy válasza janston (#370) üzenetére


kerxy
senior tag

Én még csak szemezek a készülékkel, tehát még nincs meg, de jelenlegi telómon (S4) van térerő Dunakeszi - Nyugati között. Lehet, hogy hibás az antennád vagy ilyesmi...

(#373) Liliom9


Liliom9
tag

Tisztelt Admin!

Ezt a leírást, hasznos információt , ami a már régóta működő másik H7 fórumon van összegyűjtve, bele lehetne tenni egy összefoglalóba (persze a szerző engedélyével).

Aztán ezt lehet bővíteni, fejleszteni, pontosítani.

[ Szerkesztve ]

(#374) Golota válasza janston (#370) üzenetére


Golota
aktív tag

Valami gixer lesz azzal a példánnyal. Új firmware van már rajta?

(#375) janston


janston
aktív tag

Azóta frissítettem, de még nem tudtam tesztelni. Mindenképpen utánanézek a dolognak, ha ismét jelentkezik a probléma.

(#376) imrus72


imrus72
tag

Aki esetleg nem elégszik meg a gyári témaválasztóval,annak ajánlom a nagyszerű ;] kínai fórumot,ahol szép custom témákat lehet leszedni 10-70 mb méretben komoly ikonkészletekkel.
A fórumot érdemes lefordítani a google fordítóval.
Regisztrálni kell,majd a letölteni kívánt téma topikjába írni bármilyen hozzászólást,szmájlit stb,aztán láthatóvá válik a letöltési link,sokszor csak egy txt fáljt tudsz letölteni,abban van a letöltés linkje.
Bonyolultnak hangzik,de nem az.

Fórum

[ Szerkesztve ]

(#377) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Hogyan tudtátok megadni a hangutasításoknál a Dear Honor parancsot? Én akárhogy próbálkozok, mindig azt mondja, hogy a 3 próbálkozás nem egyezik. Pedig tök ugyan úgy mondom őket. :F

(#378) gproject válasza szente (#377) üzenetére


gproject
aktív tag

adj meg masik parancsot, amit konnyebb kiejteni
pl. hello seven

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#379) szente válasza gproject (#378) üzenetére


szente
addikt

Próbáltam neki a "halló"t is, de akkor is ugyan ez volt. akkor úgy látszik neked működik, csak én vagyok béna.

(#380) paolinho válasza Goxi (#371) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, független, de tudtommal a dual sime-es telók jellemzően mind függetlenek.

(#381) janston


janston
aktív tag

Milyen memóriakártyát javasoltok a gépbe? Márka/típus?

(#382) szente válasza gproject (#378) üzenetére


szente
addikt

Na most sikerült a "hello seven", meg az ajánlott "okay amy" is, viszont én azt hittem, hogy ilyenkor elkezd prüttyögni a telefon, hogy hahó itt vagyok. De nem ez történik, hanem elkezd visszabeszélni. :D
Rosszul értelmeztem ezt a funkciót?

janston: Én valamilyen akármilyen márkásabb (Kingston, Samsung) Class10-es kártyát tervezek bele.

[ Szerkesztve ]

(#383) paolinho válasza szente (#379) üzenetére


paolinho
őstag

Akkor valami még mindíg nem jó. Az enyém el kezd zenélni, villogni a vaku, és azt mondogatja, hogy "I am here"

(#384) szente válasza paolinho (#383) üzenetére


szente
addikt

Neked mi a hívószavad?
Azt hiszem, nekem a hangaszisztens jön be.

(#385) unskillful válasza szente (#384) üzenetére


unskillful
tag

Miután elmondtad a "hívó parancsot" még azt is mondani kell hogy "Where are You". Nálam működik tökéletesen. Több különböző hívó paranccsal is próbáltam.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#386) szente válasza unskillful (#385) üzenetére


szente
addikt

Jé tényleg, köszi! :DDD :R

(#387) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

Honor 7-ben is van TouchPlus smart fóliára/üvegre lehetőség? Honor 6-ban és P8-ban is van elvileg

(#388) kodmen


kodmen
tag

Üdv!

A dual-sim + memória affér miatt szétnéztem a piacon hogy mely teló is jönne szóba. Háát... a Sony Xperia Z5 Dual-t találtam, pont kétszer annyiba kerül, nincs benne infra, cserében van NFC és vízálló. :F No meg csúcs szuper a kamerája, bár a villanó nem az igazi.

Tudtok mondani valamit arról, hogy hogyan lehet együttélni két SIM-mel és 10 giga tárhellyel? A mostani egy SIM-es telóm is 16 GB-os, amiből van 2-3 szabad, de emellett a 32GB-os kártyán is terpeszkedik még 20GB adat. Márpedig a felélem a belső tárhelyet, az komoly lassuláshoz fog vezetni szerintem. Tapasztalat?

(#389) Prime110 válasza szente (#384) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ezt a funkciót a P8-ban is imádom, de én simán lequrvázom a telefont és villog is, hogy igen, itt vagyok! :D

[ Szerkesztve ]

(#390) ThorsHUN válasza kodmen (#388) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nekem is ezzel van a bajom:(
Ket SIM es keves tarhely:( foleg h a 20 Mpes kepek azert fogjak a helyet

(#391) szente válasza Prime110 (#389) üzenetére


szente
addikt

Igen, nagyon fun, de vagy nem tud megküzdeni egy csomószor az akcentusommal, vagy süket. :D Még szerintem párszor be kell neki tanítanom a hívó szót mire jó lesz.

kodmen: Részben ezért váltottam az előző telefonomról, mert az is 16GB-os volt bővíthetőség nélkül. Ha dual sim-esként akarod használni, akkor szerintem ez nem a te telefonod lesz.

[ Szerkesztve ]

(#392) kodmen válasza szente (#391) üzenetére


kodmen
tag

Szomorú. :O
Ennyi erővel kár dual-sim-nek nevezni az ilyen telefonokat. Tényleg nem fér el még egy nyílás és csatlakozó a telón? Kezelni tudná őket egyszerre, csak hely szűke van...

(#393) szente


szente
addikt

Valakinek van tapasztalat esetleg egy ilyen tokkal? [link]
Elméletileg a beállításokban ez lenne a rácsos inteligens tok. Kicsit eltántorít ennek a konkrét toknak az olcsósága, mert a vmall-on, ahol elvileg tuti eredeti van, ott több mint a duplája ennek.

[ Szerkesztve ]

(#394) szokeherceg


szokeherceg
tag

Hol lehet most a legjobb áron hozzájutni? :)

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#395) unskillful válasza szokeherceg (#394) üzenetére


unskillful
tag

Én a Média Marktban vettem 127.900.- ért. Kupont nem fogadnak el rá, de 0%THM-es részletre is el lehet hozni önrész nélkül. Mondjuk én inkább kifizettem, mert nem szeretem a hiteleket.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#396) capri79


capri79
csendes újonc

Sziasztok!
Ha minden igaz, van egy 100 euró értékű kuponom Honor 6+ vásárlásához a vMallon (regisztráltam és e-mailben küldték a kuponkódot). Ha valakit érdekel, írjon! (Én múlt hét óta Honor 7 tulaj vagyok, így nem tervezek új telefont. ;-)

(#397) Louis1 válasza szokeherceg (#394) üzenetére


Louis1
tag

A Hardveraprón hirdetnek 110-ért is.

Üdv.: Louis1

(#398) Louis1 válasza szokeherceg (#394) üzenetére


Louis1
tag

Bocsánat, úgy látszik közben elkelt.

Üdv.: Louis1

(#399) igali válasza kodmen (#388) üzenetére


igali
tag

Ha tetszik a telefon külseje és tudása, de kevesled a 16GB (ebből 10GB a felhasználható) belső tárhelyet, akkor van egy jó hírem, ugyanis van 64GB-os változatban is, ami állítólag teljes NFC-el is rendelkezik. :)

Aki már boldog Honor 7 tulajdonos, annak javaslom e igen hasznos tanácsokkal, tippekkel ellátott videót.
Én csak néztem és ámultam, hogy wááá, na neee nagggyon jóóó! :Y :C
Íme a videó: [link]

Én is nagyon örülnék, ha lenne a fórum elején egy részletes leírás a 16GB-os és a 64GB-os változatokról, és kiegészítő alkalmazásokról, tippek, trükkök, tanácsok, root leírás stb... mert nagyon sokunknak segítene, és könnyebben tudnánk egymásnak is. :R

[ Szerkesztve ]

(#400) ThorsHUN válasza igali (#399) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hivatalosan, itthon? Hazai garival?

Mas.
Hol lehet megnezni kiallitva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.