Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) godlock


godlock
csendes tag

Sikerült megoldanom :)

(#1402) njnl válasza elin (#1392) üzenetére


njnl
aktív tag

Basszus, én még nem láttam ilyen tokot, de nagyon tetszik. Félek, ez az ikonos funkció csak S6 (Edge)-n működik, gondolom ott van a kijelzőnek ilyen okostok funkciója és ez a tok csak egy átlátszó plexi.

blasi20

Itt és itt írok az üzemidőről.
Saját normál használatom 4-5 óra között van a kijelző időm, ez szinte facbook és böngésző használatából áll. A 6-7 óra úgy hozható elő, ha nincs használva proci pergető app. Tehát filmezel, youtubeozással, ilyesmi :)

Annyi nagy kérés lenne, hogy aki linket oszt meg az használja a LINK funkciót. Megkönnyítené sokunk dolgát.... Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#1403) #04441088


#04441088
törölt tag

NFC-t hogy tudom bekapcsolni? Átnéztem minden menüt, de nem találom. :R

(#1404) kinzo válasza #04441088 (#1403) üzenetére


kinzo
csendes tag

Üdv ezt a kérdést már én is feltettem,de nem érkezett válasz,XDA-n van róla leírás,de ahogy ott kivettem csak root után tudsz bele életet lehelni,valami sorokat kell módosítani,csak idáig jutottam,mert az enyém nincs rootolva.

kinzo

(#1405) blasi20 válasza #04441088 (#1403) üzenetére


blasi20
tag

Ha kínai 64gb-os telód van akkor van benne nfc de ha eu-s 16os akkor sztem ne folytasd a próbálkozást hanem olvasd el a MA tesztet..

(#1406) igali


igali
tag

A PLK-AL10 típusra (kínai verzió) kiadtak egy új OTA frissítést, B190. :)
(Nem mintha bajom lett volna a B180-al.)

[ Szerkesztve ]

(#1407) elin válasza njnl (#1402) üzenetére


elin
tag

Ha lentebb görgetsz, ott van a képeken, hogyan kell installálni. ;)
Roppant kíváncsi lennék rá, viszont volt már flip tokom, nekem nem jött be, képes voltam kiverni a saját kezemből a telefont, mikor nyitva volt :U

Most egy ilyen nagyon vékony, ám H7 szépségét kiemelő tokom van. Viszont itt hívták fel a figyelmemet arra, hogy ezek a vékony tokok nem védik a kamerát. Olyat keresek, ami átlátszó, de vastagabb, mint a kamera
EZ vagy EZ ?

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#1408) bkiky01


bkiky01
senior tag

Android 6.0 nagyon instabil, van aki fent hagyta?

(#1409) unskillful válasza bkiky01 (#1408) üzenetére


unskillful
tag

Nekem az van fent. Igazából semmi bajom sincs vele.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#1410) lacka01


lacka01
csendes tag

Más is találkozott már azzal a jelenséggel, hogy a gyors töltés hiába van bekapcsolva, mégse mükődik. 10:19-kor tettem rá a töltőre 17%-al, és még csak 89%-nál jár. Közbe nem csináltam semmit a telefonnal. Valakinek valami ötlet?

Honor 7 Mystery Grey & Huawei Ascend G620S & Huawei Ascend Y300 & Nokia Lumia 800 Cyan

(#1411) BOBAKILL válasza unskillful (#1409) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Egy darabig nekem sem volt bajom a 6.0 betaval, de egy idő után furán dobálta a wifit, jobban merült és pár funkció hiányzik még ami eddig bent volt.
A végleges verzió már biztos tökéletes lesz.

(#1412) bkiky01 válasza BOBAKILL (#1411) üzenetére


bkiky01
senior tag

Tudni valamit arról mikorra tervezik a véglegeset?

(#1413) lkereki válasza lacka01 (#1410) üzenetére


lkereki
tag

Nekem a nem gyári USB kábel miatt volt ilyen anomália. Ha nem a sajátját használod esetleg, akkor az lehet a hiba oka.

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#1414) Viziputyus


Viziputyus
újonc

Kezdőként kérdezem: animált gif-et hogyan tudok háttérképként használni?
Köszönöm a segítségeteket!

(#1415) godlock


godlock
csendes tag

Feltettem a Vibert és nem jön aktiváló kód vmiért. Próbálom visszatenni a B121 de nem sikerül. Esetleg tette e már valaki vissza a régebbi verziót?

(#1416) B. Tamas


B. Tamas
aktív tag

Holnap valószínűleg nekiesek (esnék) a telefon rootolásának, ugyanis néhány funkcióra 2 programnak sajnos kell. Viszont az ebben a hozzászólásban lévő kisokosban az ADB linkje már nem működik. Tudom, gugli a barátom, de annyit találtam hogy nem tudom eldönteni melyik lehet a jó nekem. Valaki légyszi töltse fel valahová a tuti ehhez való ADB-t. Előre is köszönöm.
Eddig csak HTC telefont mókoltam, ott adatvesztés nélkül lehetett rootolni, feltételezem ez a Honor 7-el sincs másképp, végre sikerült 90%-osan belaknom, nem szeretném előlről kezdeni.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#1417) BOBAKILL válasza bkiky01 (#1412) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Valahol úgy olvastam hogy februárra ígérik az OTA frissítést. A hihonor.com oldalon biztos fent lesz az új firmware amint elkészül.

(#1418) iTomi81


iTomi81
tag

Hello Mindenki! Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

1. Használja valaki navigációra is a készüléket? Mennyire megbízható? Mert a munkám során naponta szükségem van rá? ( IGO szülinapi verzió van meg)
2. Illetve úgy olvastam hogy dual active a készülék. Mennyire működik jól ez a funkció? Mennyire megbízható ezen a téren? Mert a samsung telefonoknál a második kártyához a térerő és a hangminőség sokszor nem a legjobb, ez tapasztalat.
3. és ha állandó a két kártya használata akkor hogy alakul az üzemidő?

Én folyamatos két kártyával szeretném használni, állandó mobilnettel, messenger, viber és napi szinten navigáció. De fontos hogy mind a két kártyát megbízhatóan kezelje!
Az ujjlenyomat olvasó hab a tortán ha tökéletesen működik és az asszony nem tud bele piszkálni :))
:C

Vélemények?

Előre is köszönöm a válaszokat...

[ Szerkesztve ]

(#1419) Soltee


Soltee
tag

Visszatértem a b140-re... sokkal sokkal jobb mint az MM!!!

(#1420) csako


csako
veterán

Úgy tűnik PLK-L01-re érkezett egy B170-es frissítés.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1421) lacka01 válasza lkereki (#1413) üzenetére


lacka01
csendes tag

Köszi :-)
megpróbálom azzal, remélem ez lesz a hiba oka, hogy nem a sajátjával, hanem a "tesójáéval" töltöttem.

Honor 7 Mystery Grey & Huawei Ascend G620S & Huawei Ascend Y300 & Nokia Lumia 800 Cyan

(#1422) lkereki válasza iTomi81 (#1418) üzenetére


lkereki
tag

1: Napi szinten navigálok (IGO Szülinapp, Google Maps felváltva, Waze, Traffi Hunter), teljesen megbízható, gyorsan talál jelet nem dobja el. 5.1-el és 6.0-val is használtam, nincs különbség.

2: Mindkét slot-ot használom (céges és magán) napi szinten sokszor 5-6 órát telefonálok (3-4 minden nap megvan), felváltva mindkét számról, nincs panasz se az én, se a hívott fél részéről. Netezés, Viber, emailek folyamatosan mennek nálam.

3: A kocsiban töltöm, mert a navi(k) szívják az akksit. Ha az irodában kell dekkolnom, akkor a nap végére kb. 20 % marad,4,5-5 óra kijelzőidővel. Mobilnetet, Wifi-t, GPS-t, Bluetooth-t soha nem kapcsolom ki. Kicsit jobban megnyomva le lehet meríteni hamarabb is, ez ennyit bír. Az S6-ot tettem le ennek a kedvéért, az is kb. ennyit bírt.

+1: Ujjlenyomat olvasó jól műxik, van benne vendég mód, ha az asszonynak mégis meg kell mutatni a telefont... ;] Sajnos ez a 6.0 bétában (remélem csak egyelőre), nincs benne.

Szerintem nem fogsz benne csalódni, nálam egyetlen rossz dolog a fényképező... Szar képeket csinál, de túlélem valahogy.

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#1423) apezka válasza iTomi81 (#1418) üzenetére


apezka
tag

Kellemeset neked is! :)

1. Személy szerint én csak párszor használtam "navigációra" de akkor is google maps-ot az nem volt különb mint amikor még az S II-n navigáltam. Nem tudom mit értesz megbízhatóság alatt, oda navigál a célhoz, illetve a cél ott van ahova navigál.
2. Valóban dual active a készülék, nekem két voda kártya van benne, eddig még nem panaszkodtak, hogy nem vagyok/voltam elérhető valamelyik kártyán. Beszélgetés közbeni bejövő hívást jelez, a hívás fogadás gond nélkül megtörténik. Hangra sem panaszkodtak és én sem a másik hangjára. Ahol korábban rossz minőséget tapasztaltam az S II-vel ott ugyan úgy megmaradt, de az a másik fél telefonhibája.
3. Furcsa mód én azt vettem észre, hogy nőtt az aku időm 2 napról 2,5-re, egyenlőre én sem értem a dolgot, de örömmel fogadtam... (a céges nano sim megérkezéséig egy kártyával és egy memóriakártyával használtam. Nem azért mert kellett, a memkari, hanem mert volt...)

Én navi nélkül, két sim, wifi/mobilnet felváltva, face, messenger és gyakori telefonálással 2-2,5 napot sikerül kisajtolni. Ujjlenyomat olvasó kiváló, gyors, de meg kell szokni a mozdulatot, hogy az ember úgy vegye ki a zsebéből, hogy már fel is oldódjon... :)

Fontos, hogy a kínai verzió nem tudja a voda 4G-t, így ennek megfelelően válasz verziót! Személy szerint nekem a 64Gb és az NFC megéri a 4G hiányát...

Két kártya esetén ajánlott lecserélni a hívás kezelőt, egyrészt, hogy a névjegyek igény szerinti rendezésben legyenek, másrészt, hogy kártyához lehessen rendelni a névjegyeket. Nekem a True Phone jött be legjobban.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#1424) iTomi81


iTomi81
tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kimerítő és pontos válaszokat. Már rendelem is a telefon és remélhetőleg kedden meg is lesz. Köszönöm szépen még egyszer.

(#1425) njnl válasza elin (#1407) üzenetére


njnl
aktív tag

Tényleg, kemény. Én már rendelem is. :DD
Majd írok róla véleményt. Sajna én nem ismerem a belebújtatós tokokat, barátnőmnek van P8-on, neki nagyon bevált, de ugye annak nem áll ki a kamera.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#1426) blasi20 válasza csako (#1420) üzenetére


blasi20
tag

Ez miez?

(#1427) janist81


janist81
tag

Nektek milyen gondjaitok vannak MM rommal? Nekem is az van fent kb 1hete, de nem tapasztaltam, hogy rosszabb lenne mint előtte a 130 as. Ami feltűnt, hogy néha indokolatlanul eltűnik az alsó gombsor.

(#1428) szente válasza janist81 (#1427) üzenetére


szente
addikt

Messengertől nem jönnek az üzenetek, Gmail-tól csak akkor, ha fel van oldva a kijelző, plusz mint ha az ujjlenyomat olvasás lassabb lenne egy kicsit.

(#1429) csako válasza blasi20 (#1426) üzenetére


csako
veterán

Talán egy utolsó Lollipop frissítés, nekem már fent is van, nem érzékeltem egyelőre változás B140-hez képest.
Mások xda-n az értesítések körüli bugok javítását vették észre.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1430) vitezpeto


vitezpeto
tag

Sziasztok!

Vásároltam egy Honor 7-es telót ( PLK-L01). Kérdésem az lenne, hogy csak a kamera miatt érdeme-e frissíteni a B140-es verzióra? Most B130 van rajt.

Előre is köszi.

Üdv.: Attila

(#1431) BOBAKILL válasza apezka (#1423) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A nevjegyeknel a nev szerinti sorbarendezest a 6.0 mar tudja. ;)

#vitezpeto: erdemes felrakni mert mar a b140ben mar van professional uzemmod is, ahol manualisan tudod allitani a kamera kulonbozo funkcioit.

[ Szerkesztve ]

(#1432) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Ezeket az új romokat, hogy - hogy manuálisan kell feltenni?(b140,b190) Az automatikus frissítő miért nem találja meg?

[ Szerkesztve ]

(#1433) imrus72


imrus72
tag

A B170-es frissítéssel végre nem inaktív a névjegyek rendezési elve!! Csak sikerült javítani a végére.
OTA b121 -> b170

b140 a b170 (mega)

Változások /google translate/ :
HIVATALOS változások listája hozzáadva az módok - "Szakmai Kamara" és a "Scan dokumentumok" foltozott biztonsági rések Stagefright Fix hibák az Üzenetek alkalmazás Javítva a kettős bejelentések Actuallizado a biztonsági fejlesztések Google továbbfejlesztett rendszer stabilitását és teljesítményét (B170) Fix problémák értesítések WhatsApp, snapchat ... (B170) Általános fejlesztések és hibajavítások. LTE Advanced Sokan már tudják, a becsület 7-ben LTE Cat 6 lehet majd élvezni 4G + (de legalább én nem tudom megváltoztatni a szimbólum). A vezeték nélküli hálózatok> Egyebek> mobilhálózat> hozzáadása hordozók lehetővé teszik annak lehetőségét, hogy (ha lefedettség) + 4G. Beszélje meg az árak aktiválása előtt. Vodafone lehet tenni gond nélkül, illetve illeték (aszerint, hogy azok weboldalán)

(#1434) godlock


godlock
csendes tag

Sziasztok

Én is feltettem a B170 frissítést és azóta a Honor felíratnál áll a telefon. Semmivel nem tudom újra tenni a telefont, mivel csak a TWRP van fen az megnyílik kinaiúl. Van vkinek vmi ötlete, hogy tudom a gyári romot vissza tenni? Az a baj nem tudok semmit felmásolni a telefonra.A download mód müködik a recovery.img fel megy de system.img nem tudja feltenni.

(#1435) paolinho válasza godlock (#1434) üzenetére


paolinho
őstag

Az a probléma, hogy telepítés előtt nem raktad vissza a stock recoveryt. A hibát a TWRP okozza. Rakj vissza a 3 gombossal egy korábbi, mondjuk B121-es romot, és arra telepítsd újra az B170-es OTA-t.

(#1436) imrus72 válasza paolinho (#1435) üzenetére


imrus72
tag

Lassan kellene egy összefoglaló,mert mindig belefut valaki ebbe a hibába.

(#1437) godlock válasza paolinho (#1435) üzenetére


godlock
csendes tag

azzal is próbáltam már de nem tesz vissza semmit. esetleg fasbootta vissza lehet valahogy tenni a gyári B121?

(#1438) godlock válasza imrus72 (#1436) üzenetére


godlock
csendes tag

a leírás alapján nem megy vissza a gyári system.img
error: cannot load 'system.img'

(#1439) Soltee válasza godlock (#1438) üzenetére


Soltee
tag

másik adb kell. 1.43

(#1440) martinkeet válasza Soltee (#1439) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Sikerült a rollback ,de a 130-ról 140-re frissítésnél nem csak egy APP file van.
A többivel mi a dolgom?
Előre is köszi!
...bocs nem válasz lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#1441) godlock válasza Soltee (#1439) üzenetére


godlock
csendes tag

honnan tudom letölteni? egyet találtam de azzal is ua. a próbléma

(#1442) Soltee válasza martinkeet (#1440) üzenetére


Soltee
tag

Ne csomagold ki! zip-et komplett másold a dload mappába.

(#1443) martinkeet válasza godlock (#1441) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Innen próbáld.

Soltee: Át kell neveznem ,mert így el sem indul a frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#1444) Soltee


Soltee
tag

A b170-re próbált valaki TWRP-t tenni?

(#1445) paolinho válasza imrus72 (#1433) üzenetére


paolinho
őstag

A B170 valóban megoldást hozott a vezetéknév-keresztnév sorrendiségének problémájára, viszont a TWRP-t nem lehet utána visszatenni. Érdekes!

[ Szerkesztve ]

(#1446) godlock válasza martinkeet (#1443) üzenetére


godlock
csendes tag

köszönöm,
letöltöm aztán próbálkozok vele

akkor ha jól értelmezem akkor ebben a sorrendbe kell adjam majd az utasításokat

fastboot flash recovery recovery.img
fastboot flash system system.img

(#1447) godlock válasza godlock (#1446) üzenetére


godlock
csendes tag

továbbra se jó, :N

lehet ebből szerviz lesz. az a baj, hogy most már a gyári recovery se jön be, csak a download mód

[ Szerkesztve ]

(#1448) martinkeet válasza godlock (#1447) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Lehet hülye kérdés ,de van elég hely a telefonon?

(#1449) paolinho válasza godlock (#1447) üzenetére


paolinho
őstag

Dehogy is lesz szervíz, türelem!
Én pl. az ezt az ADB Toolkit-et használom. A telepítést követően én mind a gyári (stock) recovery-t, mind a TWRP recovery-t, illetve ha szükséges a system.img-t is bemásol a C:\ADB Toolkit\- be, aztán az exe indítását követően az ADB Devices-re klikk. Ide beírod a fastboot flash recovery recovery.img-t, majd a fastboot flas recovery system.img-t.

(#1450) godlock válasza martinkeet (#1448) üzenetére


godlock
csendes tag

megvan a hiba a Win8.1 vmi probléma volt, egy másik gépen (win10) most megy fel a system
lassan kész az alap B100 rendszer
de kellett az ADB 1.43

fel is ment most indult újra kíváncsian várom
most állandóan a Honor felírat után újra indítja magát

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.