Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Scarface_


Scarface_
csendes tag

Köszi a tippeket, ;) újra tettem a programot, a többi beállítás rendben van.

(#652) tabela


tabela
tag

Tartozékként én ezeket rendeltem:
Slim Candy Color Soft Case Cover+Protector tempered glass film for Huawei Phone
Az üveg rendben van, a tok is használható, vékony, de nem egy egetverő minőség.
S1 Mofi Metal Frame Border Pu Leather Back Cover Case Shell For HUAWEI Honor 7
Nagyon jó minőségű tok, de kicsit bulky lett benne a telefon. 2x kellett postázni, mert az első példány fém kerete teljesen deformáltan érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#653) Protector válasza tejeszacskó (#642) üzenetére


Protector
csendes tag

Nemrossz telefon ez a Oneplus cucc, de ahogy előttem is írták, nem mindenkinek bejövős ez a stock android illetve nekem fontos volt a választásnál hogy legyen ujjnyomat olvasó is illetve hogy MEG LEHESSEN VENNI. Én agyvérzést kaptam ettől a meghívó kuncsorgás dologtól.
Egyébként én kimondottam kellemesen csalódtam a Honor 7 emui szoftverében mert szerintem nagyon egyszerű és nagyon használható.

iPhone 11 Pro

(#654) anzo válasza Protector (#653) üzenetére


anzo
senior tag

Abszolút egyetértek az EMUI felület használhatóságában. :K
Egyszer régebben már próbálkoztam vele de nagyon nem tudtam megszokni. Itt csak apró módosításokat kellett csak eszközölni (pl. a hívó képének mérete) de ezt majd minden készüléknél megszoktam csinálni.
Apró hiba, hogy ha magyarra van állítva a nyelv akkor nem lehet állítani a névjegyzékben a rendezési sorrendet. :(

(#655) thomech


thomech
tag

Sziasztok
Valakinek esetleg lenne összehasonlítási alapja H7 és Huawei G8 között? A kettő között variálok, és nem nagyon tudok dönteni. Fő szempont a kamera, zene nem gyári fülessel, aksi idő lenne.

(#656) fjudors válasza Protector (#653) üzenetére


fjudors
aktív tag

azért azon az ujjlenyomat kezelésen még bőven van mit fejleszteni

gyors, meg pontos, meg kényelmes...és ennyi

nincs hozzá keretprogram , nem kezeli a paypal, a mobilbank, a sfa cloud, stb...csak oda lehet használni, ahova a telefon biztosnága kéri

ahova integrálódnia kéne (pl samu: fingerprint passport és fingerprint security) ott nem működik. úgyhogy van, de jelenleg nem teljes értékű szoftveresen, nagyon nem...

tehát szinte csak telefonfeloldásra lehet használni jelenleg, hiába rohadt gyors az olvasó...

[ Szerkesztve ]

(#657) anzo válasza fjudors (#656) üzenetére


anzo
senior tag

Nekem soha sem hiányzott az ujjlenyomat olvasó. Úgy ahogy az NFC sem. Azt gondolom, hogy nagyon rövid időn belül lesznek olyan programok amelyekkel teljes körűen ki lehet majd használni ezt a funkciót.
Viszont ami nekem hiányzik az a névjegyzékből való hívás, utálom, hogy meg kell nyitni a névjegyet és ott kell rányomni a számra a híváshoz. Miért nem lehet berakni egy hívás gombot?

(#658) fjudors válasza anzo (#657) üzenetére


fjudors
aktív tag

egy valamire való jelszó elég bonyolult...
ha napi szinten használom az e-bay/paypal/mobilbank tranzakcióit, akkor könnyebb ujjlenyomattal belépni, mint 8-12 karaktert bepötyögni

és, ugye autokitöltést pénzügyi területre nem szívesen...én legalábbis

van müködő alkalmazás : nok nok labs + finger security...de csak samsungon...

(#659) Black&White válasza fjudors (#658) üzenetére


Black&White
addikt

Mielőtt pálcát törnénk a H7 felett az ujjlenyomat olvasó hiányosságai miatt, szerintem várjuk meg az M-es frissítést, nem?
Úgy tudom onnantól kap natív támogatást az olvasó, azzal érkezik az új API is.
De javíts ki, ha tévedek! :)

(#660) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

a környezetemben vettek egy Honor 7-et, a következő a probléma a gyári email appban: kínai karakterek vannak random az emailek szövegében, főleg a feladónál, és tárgynál. hogy lehet orvosolni? :R

(#661) Black&White kicsit bővebben kérlek :R :D nem az enyém a telefon, hanem a főnökömé :B

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#661) Black&White válasza Mr.Csizmás (#660) üzenetére


Black&White
addikt

Gondolom egy kínai variánsról van szó.
Ha igen, akkor root és local.prop szerkesztés a megoldás.
H6 esetén így volt. :)

(#662) bkiky01 válasza Black&White (#661) üzenetére


bkiky01
senior tag

Egy ismerős arc.. Csak nem te is Honor 7 tulaj leszel? ;) Én erősen gondolkozom rajta, most, hogy telekom is behozta.. Bár ahogy feljebb írtam P8 kamerájával jobban kibékülnék..

(#663) Golota válasza bkiky01 (#662) üzenetére


Golota
aktív tag

Sajnos a P8 kamerája sem áll a helyzet magaslatán. A tünet ugyanaz, mint a Honor 7-nél: fakók a színek és a kép egyes részei ki vannak égve. Előbbin a saturation állításával lehet jelentősen javítani, de az utóbbi sajnos nem változik. Ez kicsit csalódás, mert ezt leszámítva remek készülék mindkettő. A P8-ban van optikai stabilizátor és a kisebb akksi miatt filigránabb. H7-ben ott az ujjlenyomat olvasó és a nagyobb üzemidő. Egyébként tök egyforma telók, mindkettő jó választás, szerintem.

Szerk:
A P8-at egy barátom birtokolja, együtt teszteltük a fotókat és ugyanazon körülmények között nem volt érdemi különbség. Lehet, hogy el lehet a beállításokkal babrálni, de csak point & shoot jelleggel, meg ugyanazon módosításokkal tök egyforma képeket lőttek.

[ Szerkesztve ]

(#664) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Honor Marshmallow frissítések jövő februártól hivatalosan: [link]

(#665) fjudors válasza Black&White (#659) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem törtem pálcát felette.
csak leírtam a tényt: így nem sokat ér benne a leolvasó. papíron jól néz ki, gyors, stabil a működése, csak nincs mire használni

az, hogy mi lesz hónapok múlva, vagy mi nem , az mellékes...jelenleg nem működik.

én is h7-est használok, együtt tudok élni vele. de az igazsághoz hozzátartozik ez is, és ezt mindenhol elfelejtik közölni, hogy hiába a gyors, pontos leolvasó, ha nincs mire használni a telefon feloldásán kívül...én megvagyok nélküle, bár megszoktam, és hiányzik, de van, akinek lehet pont ez a döntő tényező.

ez sok más, nem felkapott , nem agyonreklámozott csúcskészüléknél is megvan: a szoftveres támogatottság hiánya.

(#666) szente válasza fjudors (#665) üzenetére


szente
addikt

Engem leginkább az zavar, hogy ha egyszer grsztusokat tud kezelni, akkor miért nem tud működni tapipadként?

(#667) unskillful


unskillful
tag

Honor 7 users will have the chance to test the beta version of Android Marshmallow on their devices by beg. 12/2015! https://t.co/WQY7nbGhoX

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#669) BOBAKILL válasza lajos75 (#668) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ebben a topikban ne hirdesd mert szabályellenes. Arra ott az apróhirdetés.

(#670) lajos75 válasza BOBAKILL (#669) üzenetére


lajos75
senior tag

Rendben . :(((

[ Szerkesztve ]

(#671) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Sziasztok! A navigation bart hogy lehet elrejteni?

(#672) Man0gatya válasza fjudors (#665) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Miért? Melyik másikat lehet?
az apple amit igen mást nem nagyon. Ennek k.rva prózai okai vannak: nem oprendszer szintü. Tehát a gyártónak kell a fizetést stb megoldani vele.

(#673) Prime110


Prime110
aktív tag

A holnap induló Media Markt újságban tudtommal minden hirdetett termékre 0%-os THM akció lesz az újságban szereplő termékekre, de a legfontosabb, hogy ebben az újságban a Honor 7 is szerepel! :)
Úgyhogy, aki eddig hezitált a cc 130.000 ár miatt az most lehet elgondolkodhat, ha akar.

(#674) Scarface_


Scarface_
csendes tag

Tegnap előkerestem a gyári töltőt és azt használtam a töltéshez...

Amikor rajta van a készülék akkor csendes a töltő de amint lekerül róla akkor elkezd sípolós hangot kiadni az adapter. Baromira zavaró az ágy mellett az alapzaj...

Jól gondolom hogy gariban ezt is kell cserélniük!? (Edigital)

(#675) njnl


njnl
aktív tag

Sziasztok!

Telekomos verzió mindkét foglalata kezeli a sim kártyát?

A kérdés csak azért merült fel, mert most olvasgattam a G8 tesztet és Legendd azt írja, hogy "a szolgáltatói verzió csak egy simet kezel".

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#676) Smuky23


Smuky23
csendes tag

Sziasztok!

Az mért van, hogy a teszt videókon működik a dupla koppintos képernyő mentés? Nekem viszont nem, hangerő le +bekapcs gombal menti a képet.
Edigitalban vettem a telót ha számít.

(#677) szente válasza Smuky23 (#676) üzenetére


szente
addikt

Hali!

Működik az,csak rá kell jönni, hogy milyen ütemben kell kopogtatni. Szerintem egyszerűbb, ha berakod a gyorskapcsolók közé a képernyő mentést.

(#678) BOBAKILL válasza Smuky23 (#676) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Működik az tökéletesen. Én most kopogtattam az ütem is számít ahogy a kolléga is írta. A lényeg hogy határozott legyen a kopogtatás, a mutatóujjam bütykével csináltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#679) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Sziasztok!
Engem is érdekelne njnl kérdésére a válasz, valahol mintha azt olvastam volna, hogy a Telekomos Honorok függetlenek.

(#680) thomech válasza njnl (#675) üzenetére


thomech
tag

Szerintem kellene kezelnie mindkettőt, mert Honor-t csak dual sim-esként árulhatnak mindenhol függetlenül. Meg a T honlapján is úgy van feltüntetve, hogy dual és független

Megnéztem, és úgy van specifikációkban, hogy sim: nano, sim-ek száma: 2 és független

Amúgy meg megrendeled webshop-ban és ha nem olyan, akkor 14 napos elállás van, visszaviszed :DDD

[ Szerkesztve ]

(#681) vargapa1 válasza njnl (#675) üzenetére


vargapa1
csendes tag

Sziasztok!

Telekomtól vettem a H7-esemet. Mind a két kártya foglalata független. Semmi mókolást nem találtam a készülékben ami arra utalna, hogy szolgálatótól vettem. Hibátlanul működik. :)))

(#682) dedike válasza Greg-77 (#679) üzenetére


dedike
addikt

Itt olvashattad. Persze ez sem szentírás. :)

(#681) vargapa1:

Akkor igaz.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#683) njnl


njnl
aktív tag

Nahh megjött a futár. Ezennel beléptem közétek. :C

Sajnos a második Sim kártyám micro sim, úgyhogy várni kell a próbára :))

Bocs közben írtátok már

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#684) Smuky23 válasza BOBAKILL (#678) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Köszi, akkor próbálkozom! :D

(#685) szente válasza njnl (#683) üzenetére


szente
addikt

Az enyém is micro SIM volt,simán kivágtam egy ollóval.

(#686) Prime110 válasza Prime110 (#673) üzenetére


Prime110
aktív tag

Már az újság is éles, holnaptól, akit érdekel, mehet a dolog! :)
Honor7

(#687) igmond


igmond
tag

Sziasztok!

Akik használják a készüléket, kérdezném, melegszik-e a telefon? Hétköznapi használatra gondolok, kamera használat, videózás, fényképezés. Tapasztaltok-e melegedést, ha igen mennyire jellemző? Esetleg összehasonlítva a Honor 6-sal milyen tapasztalat van?

Köszönöm!!!

(#688) BC 80 válasza igmond (#687) üzenetére


BC 80
csendes tag

Hali....én nyúzom ezerrel...de semmi melegedést nem tapasztalok....talán töltéskor egy ici-pici hőemelkedés....ennyi

(#689) anzo válasza igmond (#687) üzenetére


anzo
senior tag

Nekem eddig minden telefonom melegedett valamilyen szinten navigálás során de a H7 még csak nem is langyos, az is igaz, hogy nincsen negyven fok de direkt végig tapogattam egy 40 perces navigálás után és semmi. ;)

(#690) gilimbgalamb


gilimbgalamb
tag

Sziasztok! A névjegyek normális rendezésére akkor nincs megoldás? Szeretném a gyárit használni,mert az utólagosan telepitett furán működik,feldobja a gyárit egy pillanatra mielott bejön a telepített telefon kezelő... :/

„Engem nem lehet elfelejteni, csak nehéz megjegyezni." :DD

(#691) 77Kilroy válasza gilimbgalamb (#690) üzenetére


77Kilroy
csendes tag

Ha minden igaz akkor az a megoldás, hogy a telefon nyelvét átállítod angolra, majd a feloldott névjegyrendezést átállítod, utána vissza magyarra.... elvileg úgy marad, ahogy az angolon állítottad.

(#692) paolinho válasza 77Kilroy (#691) üzenetére


paolinho
őstag

Nálam ez nem oldotta meg a problémát, pedig minden alternatívát kipróbáltam. A telepíthető névjegyzékek nekem sem jöttek be, így más megoldás nem lévén, átírogattam egysorosra a neveket, és így már rendben is lett az ügy. Kicsit macerás volt, de szép lassacskán helyére került minden.

(#693) gilimbgalamb


gilimbgalamb
tag

Köszi a válaszokat! Remélem hamarosan javítják, ha mást nem a pillecukorban :D

„Engem nem lehet elfelejteni, csak nehéz megjegyezni." :DD

(#694) njnl válasza szente (#685) üzenetére


njnl
aktív tag

Én is így oldottam meg :DD
Remekül működik 2 simmel

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#695) igmond válasza BC 80 (#688) üzenetére


igmond
tag

Köszönöm szépen a válaszaitokat!!! Ez egy elég jó pont a Sony Z3-mal szemben.

(#696) gproject


gproject
aktív tag

del, nem ide akartam.......

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#697) csajszi29 válasza anzo (#689) üzenetére


csajszi29
tag

Én minden nap 3 órát használom navigálásra (1,5 óra egyhuzamban) és egy-egy út után azért elég meleg a hátulja.

Xiaomi Redmi Note 10

(#698) Burgburger válasza csajszi29 (#697) üzenetére


Burgburger
tag

Ha meghajtom wifi hotspot, zene hallgatás, melegszik az enyém is.

(#699) VaDy válasza Prime110 (#673) üzenetére


VaDy
tag

Egy jó hónapja kaptam az elmű számla mellé egy kuponfüzetet, amiben 10% kedvezmény van minden notebookra, tabletre és kártyafüggetlen okostelefonra a Médiában!
Szóval jócskán 130 alatt van az már! :D

(#700) janston


janston
aktív tag

Van a Honor-nak valami kínai-angol fóruma, ahol a fejlesztőkkel lehet kommunikálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.