Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) vargapa1


vargapa1
csendes tag

Sziasztok!

A tegnapi naptól én is egy boldog tulajdonosa vagyok eme remek készüléknek.
Viszont sikerült az infra távirányítóval egy kicsit összekapnom, mégpedig az miatt, mert a T-Home-s set-top boxal nem akar működni. A box típusa Cisco. Hiába választom ki a listából, és próbálom végig mind a tíz lehetőséget, egyikkel sem működik. Minden mást tökéletesen irányít. Valakinek vmi megoldási javaslata?

(#552) imrus72 válasza BC 80 (#547) üzenetére


imrus72
tag

Üdv itt! :)

Fülesből majd ilyet kapunk!

[ Szerkesztve ]

(#553) BC 80 válasza biggamer (#550) üzenetére


BC 80
csendes tag

Hmmm...tényleg? Na...elő is kapom majd a dobozt!
Mondjuk az első kibontásnál is már úgy éreztem magam,mint Tom Hanks a Da Vinci kódban a rózsafa ládikával :K Amúgyvaz egy év gari elég...bízom benne..pár éve(mondjuk mikor először rendeltem Kínából a Lenovo-t) csak álmodhatam bármilyen garanciáról..

(#554) szente válasza vargapa1 (#551) üzenetére


szente
addikt

Próbáld meg betanítani a STB távirányítójával. Okosvezérlő-hozzádás-testreszabás.

(#555) capri79 válasza vargapa1 (#551) üzenetére


capri79
csendes újonc

A listából én sem találtam meg a set-top-boxot, de be lehet rá tanítani. Igaz, nekem nem lett tökéletes, de nem volt sok időm rá, azóta meg nem foglalkoztam vele. (Ha megnyomom a hangerő +/- gombot, folyamatosan halkít/hangosít, akkor is, ha csak egyszer érintem meg.)

Más: Másnál is előfordul, hogy a hangalapú kereső egyszer csak magától bekapcsol? Már többször előfordult, hogy valakit fel akart hívni a telefonkönyvből. A háttérben ment a tévé vagy rádió...

(#556) capri79


capri79
csendes újonc

Ha esetleg érdekel valakit:
A vMall oldalra van pár kuponom, október 28-án déltől lehet felhasználni őket:

Honor 4X: 30 EUR
Honor 6+: 100 EUR
Honor 7: 50 EUR
Honor 6: 50 EUR és ajándék fliptok

(#557) BC 80 válasza imrus72 (#552) üzenetére


BC 80
csendes tag

Hát ez a füles valóban remekül néz ki...még akár az is lehet,hogy elkezdem használni. Mert őszintén szólva eddig viszonylag kevés élethelyzettel találkoztam,amikor fülhallgatóra lett volna szükségem :B
Más...hogy tudom beállítani a google keresőt magyar nyelvre? Tele van kínai krix-kraxokkal,még a keresési opciók is csak mandarin nyelven jelennek meg! :F

(#558) warju


warju
csendes tag

HOPPÁ!
A VODAFONE 4G problémára, ma kaptam egy sms.....
Aztán.....
Budapest XIV. XIII. III. II.ben jártam eddig, mindenhol volt 4G
[kép][/L]

Eladó dolgaim:. https://hardverapro.hu/apro/xiaomi_13_tokok_folia/hsz_1-50.html

(#559) Protector válasza warju (#558) üzenetére


Protector
csendes tag

Nekem is pont ma jött az SMS. Működik hibátlanul.

iPhone 11 Pro

(#560) Protector


Protector
csendes tag

Ja és akit érdekel ez vidék, Pest megye.

iPhone 11 Pro

(#561) VaDy válasza capri79 (#556) üzenetére


VaDy
tag

Hali!

Szallitanak Mo.-ra? Naneee 200 euro a h7? Az 63ezer ft lenne!! Letezik? Itthon kozel 130!

(#562) warju válasza VaDy (#561) üzenetére


warju
csendes tag

Akárhogy nézem
250 font vagy 350 euro

Eladó dolgaim:. https://hardverapro.hu/apro/xiaomi_13_tokok_folia/hsz_1-50.html

(#563) janston válasza warju (#562) üzenetére


janston
aktív tag

250 font - 40 font kupon = 210 font, kb 90ezer huf -> elég jó ár, kár, hogy nem szállítanak ide.

(#564) Black&White válasza janston (#563) üzenetére


Black&White
addikt

Ilyen esetekre van ez: [link] :K

(#565) janston válasza Black&White (#564) üzenetére


janston
aktív tag

Akkor ennyi! 100-ból kijön kb? Vegyétek, amíg van :)

(#566) igali


igali
tag

Sziasztok!
Legyen szíves valaki töltse fel az okos vezérlő app-ot, ami Honor 7-re van! :R Pl Titanium Backup-al (root szükséges).
Nekem valamiért nem volt fent, és amit letöltöttem, az Honor 6-ra való ( ezek szerint nem kompatibilis 7-el), mert ez fogad, mikor elindítom:

Pedig engedélyezve van az SDK, gyanítom a 6-os változat nem szereti a 7-es SDK-t. :W

(#567) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Pár napja megnéztem az MM-ben, fehér volt kirakva. Pofás darab, feketét nem láttam, de nem is fogom megnézni. ha kicsit lejebb megy az ára, vagy lehet használni rá a 18%-os akciót, akkor ez lesz a következő telóm

(#568) loukie válasza 77Kilroy (#20) üzenetére


loukie
tag

Szia! Elárulnád, hogy honnan sikerült ezt a verziót venned? Én is ilyennel szeretném leváltani a Honor 6-omat!

(#569) loukie


loukie
tag

Sziasztok! Valaki esetleg tudna ajánlani megbízható forrást, ahonnan be tudnám szererzni a 64Gb-os, NFC-s verziót? Előre is köszönöm! :))

(#570) Black&White válasza loukie (#569) üzenetére


Black&White
addikt

(#571) VaDy válasza janston (#565) üzenetére


VaDy
tag

Innen rendelve milyen garancia vonatkozik rá?

(#572) gproject válasza loukie (#569) üzenetére


gproject
aktív tag

esetleg meg itt

vagy itt

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#573) loukie válasza Black&White (#570) üzenetére


loukie
tag

Köszönöm! Te itt is ténykedsz? Nemcsak a H6 oldalon? :DD Legalább lesz ismerős, ha lecserélem erre a Honor 6-omat. :)

(#574) loukie válasza gproject (#572) üzenetére


loukie
tag

Köszönöm, mentettem! :R

(#575) #95561216


#95561216
törölt tag

Sziasztok!

Az addig világos, hogy programok telepíthetőek sd kártyára is. Ez egyben azt is jelenti, hogy külső progi, pl ES file manager is képes írni rá?

(#576) BOBAKILL válasza #95561216 (#575) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Biztosan. Az sd kártya alapból írható-olvasható. Igaz ez a belső és a külső sd-re is.

(#577) gproject


gproject
aktív tag

van e valaki masnak is gondja az ujjlenyomat olvasoval?
nekem egyszeruen a jobb mutato ujjamrol alig akarja levenni a mintat, aztan miutan nagy nehezen sikerul a reg, utana se tudom feloldani vele, 8-10 probalkozas utan se fogadja el
erdekes, mert a bal kezemmel szinte hibatlanul mukodik
es most nem tudom, hogy sirjak vagy nevessek ezen
mert ez igy vicces, de amikor hasznalnam akkor mar marhara nem az

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#578) paolinho válasza gproject (#577) üzenetére


paolinho
őstag

"A hiba NEM az Ön készülékében van! mondhatnám ezt viccesen, de az a helyzet, hogy ez az igazság is. Én olyan helyen dolgozom (reptér), ahol a belépéshez ujjlenyomat azonosítással (+ egyéb) lehet bejutni, és van egy-két olyan kollégám, akinek annyira "nem jó" az ujjlenyomata, hogy képtelen a gép kezelni, legalább is egy-két ujját. Ne vedd rossznéven, de valószínűleg Nálad is ez lehet a probléma. A jobb kezed mutatóujján nem értékelhető a teló szempontjából az ujjlenyomatod, de ez nem a telefon hibája.

(#579) gproject válasza paolinho (#578) üzenetére


gproject
aktív tag

ertem, koszi
amugy az az erdekes, hogy parom honor 7-se gond nelkul megbirkozott ezzel az ujjammal is
na majd, ha legkozelebb hazamegyek, telefont cserelunk :D

jah, volt itt szo a smart flip case-rol
nekunk a biege szinu van es ezen -mondhatni*- nem latszanak a tapicskolasok nyomai

*ha olyan szogben esik ra a feny, akkor kicsit megcsillan foltokban a hatulja

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#580) coleen


coleen
aktív tag

Sziasztok,

Gondolkozok egy 64 GB aranyszínű modell beszerzésén az Oppomart-ról. A garancia érvényesítés annyira nem érdekel, sokkal inkább az, hogy a megadott B1/B3 frekvencia mit jelent? Telenoros vagyok. Nem lesz inkompatibilitás, vagy bármi gubanc a szolgáltatóval?

Ill. még egy kérdés: gyárilag van a telón védőfólia (nem a reklámfólia az infografikákkal, hanem tényleges védőfólia)?

Köszönöm a segítséget,
Coleen

[ Szerkesztve ]

(#581) csajszi29 válasza coleen (#580) üzenetére


csajszi29
tag

Van rajta gyárilag képernyővédő folia, jó minőségű.

Xiaomi Redmi Note 10

(#582) capri79 válasza gproject (#577) üzenetére


capri79
csendes újonc

Nálam pont ugyanez a helyzet. A jobb mutatóujjamat elég sokszor nem fogadja el. Már egészen átszoktam, hogy a ballal oldjam fel a képernyőzárat. ;-)

(#583) BOBAKILL válasza coleen (#580) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Band1 = 2100 MHz
Itthon használt frekvenciák:
Band 3 = 1800 MHz
Band 7 = 2600 MHz
Band 20 = 800 MHz

A 2600mhz-es "új" 4G hálózatot nem tudod használni csak a "régebbit". De az is bőven elég. ;)

[ Szerkesztve ]

(#584) coleen válasza csajszi29 (#581) üzenetére


coleen
aktív tag

Köszi! @Bobakill,neked is köszi!

(#585) #95561216 válasza BOBAKILL (#576) üzenetére


#95561216
törölt tag

Köszi. Még egy dolog érdekelne, ha esetleg valakinek van vele tapasztalata, a "sima" 16-os illetve a 64-es modell svájci hálózatokon hogy viselkedik?

(#586) BOBAKILL válasza #95561216 (#585) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ezt a kérdést egy svájci fórumon tedd fel. :D

De ezt találtam:
Európai szolgáltatók listája

E szerint nagyrészt gsm hálózat van, meg egy szolgáltatónál UMTS is.

[ Szerkesztve ]

(#587) lkereki


lkereki
tag

Tapasztal valaki olyan problémát, hogy este ráteszem a töltőre, és reggelig nem töltődik fel a telefon? Ezt már sokszor eljátszotta, nem tudom miért...
Illetve régebbi gondom, írtam is már, hogy a fényképező alapbeállításokkal színtelen, szürkés képeket lő. Ez még el is menne, mert be lehet lőni a beállításaiban, hogy tűrhetőek legyenek, ezek a beállítások azonban egy idő után "elfelejtődnek", és minden visszaáll alapra...
Mi a franc ez?! Érik egy gyári visszaállítás, csak nincs időm most újra belakni a telefont.
Tapasztalt valaki ezekhez hasonlót?

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#588) undersance válasza lkereki (#587) üzenetére


undersance
tag

Töltési problémával nem találkoztam és fórumokon sem olvastam róla. Egy tesztben írták azt, hogy lassú a töltés, de nálam normál töltéssel bő másfél óra alatt tölt 5-ről 100%-ra.

(#589) lkereki válasza undersance (#588) üzenetére


lkereki
tag

Az fain... Nekem sosem töltött olyan gyorsan, pedig be van kapcsolva a gyorstöltés funkció. Olyan, mintha nem működne.

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#590) BOBAKILL válasza lkereki (#589) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Mindenképp csinálj egy fullos rendszer újrarakást. Szedd le a gyári romot a honor oldaláról és rakd fel az sd kártya gyökerében egy dload nevű mappába. Aztán menj a beállítások/frissités/helyi frissités. Itt kiválasztod a dload mappába másolt firmwaret és indul a telepítés.
És elötte csinálhatsz eg backupot is. Igy vissza tudod állitani a cuccaidat.

[ Szerkesztve ]

(#591) undersance válasza lkereki (#589) üzenetére


undersance
tag

A gyorstöltés kapcsoló állása nem számít, mert a telefonhoz nem gyorstöltőt csomagoltak. Gondolom, te is azt használod.

(#592) Golota válasza lkereki (#587) üzenetére


Golota
aktív tag

Ennek a telónak a 2 amper/órás töltő kell, különben csak küszködik. A gyári az ilyen töltő, de a házban fellelhető tönni töltő nekem csak küszködik vele.

A fényképeken remélhetőleg a firmware frissítéssel javítanak majd...

(#593) Protector


Protector
csendes tag

A töltés nekem is nagyon gyors és eddig sose volt vele ilyen gond, illetve az ujjnyomatot is jól kezeli.
Viszont ma mikor sok alkalmazást akartam ugye egyszerre bezárni gyorsan újraindult a telefon. De tényleg piszok gyorsan és ennyi. Ez mitől lehetett mert ilyet még nem csinált.

iPhone 11 Pro

(#594) BOBAKILL válasza Protector (#593) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Passz. Ez egy érdekes dolog mert nálam a tablet csinált ilyet már 1-2 alkalommal egy év alatt kb. Nem tudom mitől volt, az android ilyen úgy látszik. Néha elege lesz és újraindul. :D
Vagy az is lehet hogy egy alkalmazás túlpörgette a procit és ezért indult újra.

[ Szerkesztve ]

(#595) undersance válasza Protector (#593) üzenetére


undersance
tag

Ismerős sztori. Nekem a P6-om csinálta ezt rendszeresen miután szolgáltatót váltottunk, előtte semmi baja nem volt. Főleg amikor a hotspot be volt kapcsolva vagy a Runtastic futott a háttérben. Az volt az érdekes, hogy újraindulás után akár félórával, amikor beírtam a pint, a Runtastic ugyanúgy futott a háttérben, mintha mi sem történt volna. Gyári visszaállítás nem segített, mással nem próbálkoztam.

(#596) fjudors


fjudors
aktív tag

sziasztok!
az IP68-as védelemről tudok valamit mondani?
fel van valahol tüntetve esetleg, mert a neten ellentétes információk vannak...esetleg van róla teszt valahol?

[ Szerkesztve ]

(#597) Man0gatya válasza fjudors (#596) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Ebben nincs ip védelem :)

(#598) S.Csaba


S.Csaba
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítség kéne. Olyan appot keresek, ami a bejövő hívásokat automatikusan felveszi, bluetooth headsetre továbbítja. Motorozáskor használnám. A Playstore-ban nem találtam olyat, ami egyszerű lenne, és rendesen működik is. Ami a régi Motorolán, meg az MI2S-en ment, az a H7-en nem működik, bár lehet csak én bénázok.
Köszönöm.

(#599) szente


szente
addikt

Felraktam a Nova Launchert és kiraktam újra a gyári időjárás widgetet a főképernyőre, de csak az órát, meg egy napocskát mutat. Nincs hőmérséglet helyszín stb kijelzés. Találkozott mát valaki ilyennel?

(#600) imrus72 válasza szente (#599) üzenetére


imrus72
tag

Mert a gyári,csak a gyári launcheren működik. Használj xwidget-et.
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.