Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) lkereki válasza Golota (#592) üzenetére


lkereki
tag

Nos, kiderült, hogy csak a gyári kábelt szereti, a samsungét nem... Azzal tökéletes a töltés, és gyors is.
A rendszer újrarakás nem segített viszont a fényképeken. Nekem úgy tűnik ez lesz a keresztem. :O :F :W

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#602) szente válasza imrus72 (#600) üzenetére


szente
addikt

Szomorú, pedig tetszett. Köszi!

(#603) undersance válasza lkereki (#601) üzenetére


undersance
tag

Ja, sokszor nem mindegy, hogy milyen kábelt használ az ember. Volt olyan Samsungom, ami Huawei kábellel csatlakoztatva USB-re rohamtempóban merült, ahelyett hogy töltődött volna.

(#604) gproject válasza szente (#599) üzenetére


gproject
aktív tag

en meg egyelore a gyarit hasznalom, de neked ezt ajanlom

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#605) szente válasza gproject (#604) üzenetére


szente
addikt

Köszi, de most meg az a baj, hogy nrm frissül az óra a widgeteken(próbáltam többet is). Pedig a jogosultság kezelőbe ráböktem, hogy ez egy megbízható alkalmazás.

(#606) imrus72 válasza szente (#605) üzenetére


imrus72
tag

Tedd be a védett alkalmazások közé,mert különben mindig kilövi. Aztán már frissülni fog az óra.

(#607) Dexxter182


Dexxter182
tag

Sziasztok azt meg tudja valaki mondani hogy hol találom az értesítés engedélyezést.
Van egy mi Band-em és szeretném ha hozzáférne az értesítésekhez, hogy tudjon szólni de nem találom

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#608) szente válasza imrus72 (#606) üzenetére


szente
addikt

Köszi, ezt MIUI alatt is beszívtam párszor, ott sem tudtam megtanulni. :)

(#609) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

64GB-os modellt lehet valahonnan rendlelni 2év garral itthon vagy külföldről?

Illetve gondolom a T-nél csak a 16-os lesz a 4G mizéria miatt?

Honor 90

(#610) csajszi29


csajszi29
tag

Sziasztok! Két simmel használom a telefont és az alábbi problémába ütköztem: A párom mindkét simen rajta van más névvel, az 1. simen egyedi csengőhang is be van állítva Neki. Hétvégén megkértem, hogy csörgesse meg az 1. simet. Amikor hívott, akkor a 2. simen szereplő nevet írta ki, a 2. sim csengőhangjával csörgött és nem az egyedivel viszont amikor megnéztem a híváslistámat, akkor mégis azt mutatta a név mellett, hogy az 1. simemre jött hívás. Amikor a 2. simemet csörgette meg, akkor is ugyanazt a nevet írta ki (persze akkor helyesen). Valaki nem tapasztalt hasonlót?

Xiaomi Redmi Note 10

(#611) lkereki válasza csajszi29 (#610) üzenetére


lkereki
tag

...hát nem csodálkozom, hogy összezavarodott a telefonod. ;]
Az nem jó, ha a google fiókodba felmásolod az összes nevet, és mind a két SIM-kártyádon azt használod?

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#612) paolinho válasza lkereki (#611) üzenetére


paolinho
őstag

Az sem biztos, hogy a Google-ra fel van szinkronizálva bármi is. Pedig csajszi29 azt kellene csinálnod, aztán mind a két kártyát letörölni, felesleges rajta tartani a számokat, ha eleveszíted a telót, azzal is csak a probléma nő, hogy a számokat hogyan szerzed vissza.
Ha van duplázás, azt a Google fiókban lehet törölni. Én így csináltam, és azóta nincs galiba. Aki fél, hogy elszáll felhőből a telefonszáma, még csinálhat egy mentést memóriára is, bár szerintem felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#613) Burgburger válasza 77Kilroy (#528) üzenetére


Burgburger
tag

Megnéztem a videót, de én a jutubból nem tudtam elővarázsolni azt amit a srác megcsinál a kis ablakkal.

(#614) BOBAKILL válasza csajszi29 (#610) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ahogy a kollégák is írták, valószínűleg a név duplázása lehet az oka a galibának. Én is azt javaslom hogy töltsd fel google-be a névjegyeket, így azt könnyen tudod kezelni böngészőben is, ráadásul ha újratelepíted a telót akkor nem kell mókolni, az első alkalommal ha csatlakozol a netre akkor szinkronizálja a névjegyzékedet.
A névjegyzékeket sd kártyára is tudod menteni, egy fájlt készít. És a simen lévő neveket töröld le bátran ha ezzel megvagy és akkor nem lesz galiba.

(#615) lkereki válasza BOBAKILL (#614) üzenetére


lkereki
tag

Nem feltétlenül kell letörölni, csak állítsa be, hogy melyik SIM-kártyát (vagy google fiókot) használja a névjegyzéknek a telefon.

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#616) BC 80


BC 80
csendes tag

Sziasztok!
A teló szuperül működik,egy hét után tényleg jó pajtik lettünk!
Apróbb hibák vannak csak bár lehet,hogy ez az én tudatlanságom!
A Viber többször nem szinkronizálja a telefomkönyvet,ami a progi kényszerített leállítása és újraindítása után helyreáll! Megbízhatóság kipipálva! Mivel ez az egyik "köldökzsinór", amivel napi szinten tartom a kapcsolatot a family-vel,kicsit bosszantó!
A másik,hogy minden határátlépés után hosszadalmas a menüben megkeresni a mobilhálózat beállításai menüpontot,hogy pl.visszatérve kis hazánkba a lehető leggyorsabban álljon át magyar hálózatra és ne kelljen megvárni,amíg a külföldi jel teljesen elfogy és a teló autómatikusan megkeresse,hisz a határhoz közel már lehetne fogni magyar jelet! Ki lehet ezt a menüpontot tenni vakahová,vagy a leugró ablakba,vagy az okosgombra?
Továbbá futottam egy nagy kört ma Bp-n,de sehol nem kapni tokot (vagy bármilyen tartozékot) hozzá...csak rendelni lehet?
Köszi előre is!

(#617) Man0gatya válasza BC 80 (#616) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

A hálozatváltásra bizos van app, widget. Itt kérdezz rá
tok az edigitálban van
[link]
Ha drágálod akkor aliexpressről rendelj, ott hatalamas választék van és van amikor 1-2 hét alatt ideér

(#618) hriska válasza Man0gatya (#617) üzenetére


hriska
aktív tag

Én innét rendeltem tokot és ahogy látom van pesten üzletük

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#619) warju


warju
csendes tag

Hoppá! :))
[ Nemsokára érkezhet a Marshmallow bétája a Honor 7-re ]

Eladó dolgaim:. https://hardverapro.hu/apro/xiaomi_13_tokok_folia/hsz_1-50.html

(#620) szente válasza warju (#619) üzenetére


szente
addikt

Feltettem a kérdést a magyarországi Honor Facebook oldalon, hogy lesz e nálunk, ott nem tudnak róla.

(#621) BOBAKILL válasza szente (#620) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ott sosem tudnak semmiről csak ha már megvan a dolog. :D Én is írtam már párszor nekik még anno mikor 3C-m volt. Arra sem tudtak válaszolni.
A honor vagy a huawei oldalán lesz gondolom elérhető a frissítés, onnan lehet majd letölteni. OTA-n majd akkor jön ha végleges lesz a verzió. Legalábbis az eddigi Honor frissítések így jöttek. :)

(#622) janston


janston
aktív tag

Úgy tűnik megválok a készüléktől, ha érdekel valakit akkor privátban elérhető vagyok.

(#623) BOBAKILL válasza janston (#622) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Érdeklődhetnék hogy miért válsz meg tőle? Nekem nagyon bejön a telefon, ezért kérdezem.

(#624) janston válasza BOBAKILL (#623) üzenetére


janston
aktív tag

Előtte Xiaomi telefonom volt, és ez a huawei féle "miui" nagyon kevés nekem. Hiányzik a gyári root, a heti developer rom. Ezért úgy döntöttem visszatérek Xiaomira, feltéve, ha sikerül eladnom.
+ a notification led kikészít, nekem elég fontos lett volna, mert mindig le van halkítva a telefonom, de ez így mintha nem is lenne.

(#625) BOBAKILL válasza janston (#624) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Értem. Remélem akkor sikerül egy neked megfelelőt beszerezni. :)

(#626) kinzo


kinzo
csendes tag

Mit láttak szemeim, lehet csak káprázat, de a speedshop-nál mint keresési opció előbukkant a H7 64-est, csak sajnos, kellékeket hoz fel rá, de hátha lassacskán beszivárog hozzánk...

kinzo

(#627) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Sziasztok!

Na megvan a kicsike. :) Nektek a gps mennyire pontos?

(#628) Golota válasza Man0gatya (#627) üzenetére


Golota
aktív tag

Nekem rendkívül precíz és villámgyors. Messze a legjobb az eddig telóim közül. Még épületben is, közel az ablakhoz, nagyon gyorsan ás biztosan pozícionál.

(#629) tabela


tabela
tag

Sziasztok!
Használ valaki közületek APW widget-et?
Ez egy widget-csomag, amiben van Contacts widget is, amin egy megadható kupac ismerősöm fényképe közül válaszhatok. Az előző (tucatnyi) androidos telefonon pöccre feljönnek a névjegy elérhetőségei, de itt csak egy ilyen üzenetet kapok:
"No application available to view this contact"
Van valami ötlet? Gondolom ez az alapértelmezett alkalmazásokkal függ össze, de ott nem tudom mit kellene beállítanom, hogy ez menjen.

[ Szerkesztve ]

(#630) tabela válasza tabela (#629) üzenetére


tabela
tag

Közben találtam megoldást: A widget beállításaiban át kellett állítani az "Alapértelmezett kattintás művelet"-et "Névjegy mutatása"-ra. (Ez eddig nem volt szükséges, de a konkrét problémát megoldotta...)

(#631) BC 80


BC 80
csendes tag

Lassan 2 hét és még mindig nagyfokú elégedettség jellemzi a kapcsolatomat a telóval!
Egy szót viszont érdemel a puremobile.hu,ahonnan rendeltem....tökéletesen ismeretlen volt a kis cég nekem...viszont ma érkezett meg a megrendelt flip-flop bőrtok,üvegelőlap,szilikontok is hozzájuk,de mivel épp festettek,nem tudott számlát adno,így odaadta fizetés,minden papír nélkül,azt mondva,majd megyek,aztán máskor kifizetem....srácok...very thank you...
Viber még szórakozik a telefonkönyvvel...GPS hibátlan...wifi jelet lényegesen jobban fogja,mint az eddigiek....
Akku....hmmm...hát,ha akkurátusan kilövöldözöm a háttérben futó,powerzabáló progikat,mint a Facebook,stb...akkor szépen teljesít...nap végén megvárja az utolsó pötyögést,aztán kér enni...
Szóval....pajtik vagyunk :-)

(#632) Smuky23


Smuky23
csendes tag

Hello!

Vett már valaki "full body" foliát? Linket meg köszöném!

(#633) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy mitől lehet, hogy mostanában készenlétben úgy merül a telefonom, mint a Titanic? :/
Fél 1-től mostanáig 15%-ot esett a toltottseg, úgy, hogy minden feladatot kilottem előtte, és betettem repülőgép uzemmodba.
Fogyasztasnal az Android Os-t jelzi, hogy ébren tartás...

Az elején tök jó volt az akksiidő, mostanában viszont rendszeresen ezt csinálja. Mintha nem menne le deep sleepbe.

(#634) BOBAKILL válasza b.daniel (#633) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Indítsd újra, ha így sem változik akkor rakd újra a rendszert. Sajnos ez az android verzió nem a legjobb, a következő majd javít ezen. Remélhetőleg. :)

(#635) #12928000


#12928000
törölt tag

Sziasztok!

1 gyári belső tárhely könyvtár struktúrát tudna valaki mutatni vagy leírni? Konkrétan a magazine unlock zárképernyő háttereire lennék kiváncsi, hogy hol is tárolta ezt eredetileg, mert én naivan összepakoltam az összeset, és így jelenleg nem működik az automatikus borító választás a zárképernyőnél. Köszi előre is!

(#636) igali válasza #12928000 (#635) üzenetére


igali
tag

Remélem tudok segíteni!
Azokat elvileg a /storage/emulated/0/MagazineUnlock mappából tölti be.

(#637) igmond


igmond
tag

Sziasztok!
Kíváncsiságból szeretnék kérdezni? Van egy összehasonlítás a honor 6 és 7 között az alábbi linken: [link] Hogy lehet az ha legörgetitek a lap végére az tesztadatok összehasonlításánál a 7es mindenben alul marad a 6-os modellel szemben?

(#638) Goxi válasza BC 80 (#631) üzenetére


Goxi
tag

Kedves Viber használók, másnak is van hasonló problémája mint BC 80-nak? Kb napi 25 üzenetet írok és ugyanannyit kapok. Meg lennék kicsit szomorodva, ha telefonvásárlás után nem tudnám használni az appot.

[ Szerkesztve ]

(#639) Smuky23 válasza Goxi (#638) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Szia!

Nekem működik, be kell tenni a védett alkalmazások közé, és akkor nem lesz probléma.

Üdv.

(#640) dullsa válasza igmond (#637) üzenetére


dullsa
csendes tag

Szia. Ahol a Honor 7 1 SIM-es és a 6 az 4 magos, ott nem is érdemes tovább olvasni.

64 GB-s Honor zenelejátszójában megy az online zene? Zenekeresés, letőltés?

[ Szerkesztve ]

(#641) igmond válasza dullsa (#640) üzenetére


igmond
tag

Láttam én is ezeket a téves in7formációkat!!! Ha lentebb nézed a benchmarks grafikonok amik nekem érdekesek, ott kékkel 6os, zölddel 7ess van jelölve és mindenhol a 6os jobb. Ezt furcsállom egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#642) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

Sziasztok.

Nektek mi a véleményetek a Oneplus X-ről? Eddig nagyon biztos voltam benne, hogy Honor 7-et veszek, de most 50-50 hogy H7 vagy OPX :F

(#643) anzo válasza tejeszacskó (#642) üzenetére


anzo
senior tag

Hasonlóan nagyon szép készülék az Oneplus x is de nekem az a véleményem, hogy igazából a két dologgal lehet kitűnni a többi gyártótól.
A forma nagyon fontos és ide is lehet plusz funkciókat bele préselni mint a Honor esetében a magic button, ujjlenyomat olvasó plusz funkciókkal.
A másik pedig a szoftver, az alap android rendszer azt gondolom a nagy tömegeknek már nem elég, ezért fejleszt mindegyik nagyobb gyártó saját felületet és ezzel egyidejűleg plusz funkciókat a termékeibe.
A hardver mindenki számára elérhető és ezekben nagy különbség nincsen.
Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy melyik készülék áll közelebb a szívéhez illetve a használati szokásai szerint melyik felel meg jobban.

(#644) wacek068


wacek068
tag

Sziasztok!
Lehet, hogy benne van a leírásban, csak én nem vettem észre!
El lehet-e tüntetni az alsó gombsort különböző oldalakról!

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#645) BC 80


BC 80
csendes tag

A Viber már frankón működik!
:-)...keine Panik...
A gombot el lehet tüntetni!

(#646) wacek068 válasza BC 80 (#645) üzenetére


wacek068
tag

Ha nekem jött, akkor köszi!

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#647) Goxi válasza Smuky23 (#639) üzenetére


Goxi
tag

Köszi.

(#648) Scarface_ válasza BC 80 (#645) üzenetére


Scarface_
csendes tag

Nekem annyira nem tuti a Viber... amikor kilépek a wifis környezetből elég sok idő kell mire mobil neten újra szinkronizálja a kontaktokat. És nem értem ez időre miért üres a contact list.

(#649) Smuky23 válasza Scarface_ (#648) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Próbáld meg újra telepíteni. (ha még nem volt)

(#650) BC 80 válasza Scarface_ (#648) üzenetére


BC 80
csendes tag

Hali.
Nekem már megjavult...bár hogy pontosan mit mókoltam,nem tudnám megmondani....a biztonságos alkalmazás és a telefonkönyvek szinkronizálásánál állítgattam és láss csodát,szépen,stabilan fut!szóval ne add fel! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.