Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) batai15 válasza Gülredy (#950) üzenetére


batai15
félisten

Nyugi nekem se jött még,pedig ahogy olvasom a legtöbben már meg kapták.
Türelem pitét terem .

(#952) brucka válasza Gülredy (#950) üzenetére


brucka
tag

Nekem tegnap jött meg az update.
Ma reggel csináltam a gyerekekről pár képet és örömmel nyugtáztam, hogy nem csak két képet tudok csinálni, mert már baromira idegesített 😊

(#953) pgonzy


pgonzy
tag

Szia! Nekem tegnap jött a frissítés, így még sokat nem próbálgattam a kamerát, de a portré bug nincs meg a galéria nekem lassú volt, sokszor csak fekete négyzetek voltak egy ideig a fotók helyén, ez is megszűnt. Eddig pozitív csolódás az update. Nekem az ujjlenyomat olvasó is kritikán aluli volt, nem azt mondom villám gyors, de a találati arány nagyobb. A rendszert gördülékenynek érzem, bár ilyen téren az előzővel sem volt sok bajom. Egyelőre ennyi a tapasztalat. Ja és ami nagyon tetszik, ez nem tudom az android, vagy az emui új tulajdonsága, de szöveg javításánál bele nagyít az adott szóba...mintha ezt eddig nem tjdta volna. Ios-en ez évek óta tetszik.

(#954) Roland0224


Roland0224
senior tag

Akik kaptak frissítést milyen verzió és milyen szokgáltatóval használják? (Nem h hol vették)

(#955) Seduxen33 válasza Roland0224 (#954) üzenetére


Seduxen33
csendes tag

Két telekom simmel használom L29 verzió, a pite tegnap sült meg

(#956) Nick no.1


Nick no.1
aktív tag

Szép napot mindenkinek!
A segítségeteket kérem a problémám megoldásában.
Megtörtént a frissítés(9.0.0.159),minden ok. kivéve ,hogy akku merüléskor küld egy üzenetet telefonkezelő a merülésről ..még ez így rendbe is van,de az üzenet hangja ugyan az lett mint mikor sms-em érkezik.Nagyon zavaró tud lenni.
Hol tudom Telefonkezelő üzenet hangját megváltoztatni? (beállítások-értesítések menü pontban nem találtam meg)
Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#957) fekomat válasza Nick no.1 (#956) üzenetére


fekomat
tag

Beállítások\Alkalmazások\Alkalmazások\ itt nyomj a 3 pöttyre a jobb felső sarokban és Rendszerfolyamatok mutatása. Keresd meg a Telefonkezelőt, nyomj rá, majd ott Értesítések kezelése\Értesítések\Hang. Itt tudsz másik hangot tallózni neki.

(#958) batai15


batai15
félisten

Nekem is meg érkezett a pite, COL-L29 Turbadon vettem, tok is járt mellé szóval tuti nem magyar régiós .

(#959) Bennyboy


Bennyboy
őstag

pite után sehogy sem akar normálisan csatlakozni a honor 10-em a samsung gear S3-hoz. Próbáltam mind2-nél ki-be kapcsolni a bt-t. El is távolítottam telefonból majd újra. A telefon úgy jelzi mint ha csatlakozva lenne de még sem. Híváshang és névjegyek megosztása be van kapcsolva a bt-nél de pl a beviteli eszközt nem is engedi. Az óra meg nem is észleli a telefont. Tud vki megoldást? köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#960) Roland0224 válasza Bennyboy (#959) üzenetére


Roland0224
senior tag

Mi band nekem se működik. De az oreoval se. Csak ha megnyitom a MiFit-et és megvárom a csatlakozást. Utána jó

[ Szerkesztve ]

(#961) batai15 válasza Roland0224 (#960) üzenetére


batai15
félisten

Nekem se épp a legstabilabb a kapcsolat .

(#962) Fin10 válasza Roland0224 (#960) üzenetére


Fin10
tag

Én Mi band 2-t használok, nálam Oreon és Pie-on is működött/működik.

(#963) batai15


batai15
félisten

Egyébként nagyon jónak tűnik a pite , az új gesztus vezérlés is .nem kell le mondani az egykezes felületről sem ,sok más márkával egyetemben ha az ember gesztus vezérlést alkalmaz .

(#964) Bennyboy válasza Roland0224 (#960) üzenetére


Bennyboy
őstag

samsung saját appal sikerült, ez vhogy nem jutott eszembe. Remélem tartja is majd a kapcsolatot.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#965) batai15


batai15
félisten

Reboot úgy néz ki nálam is meg oldotta.

(#966) Gülredy


Gülredy
tag

Ma reggel nekem is megjött az update.
( Mediamarkt L29 )

(#967) Bailey


Bailey
senior tag

Én egy Amazfit órát használok, Oreo alatt sem volt gond, és a Pie frissítés óta is rendesen működik.

(#968) Nick no.1 válasza fekomat (#957) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Köszönöm ! :R Megcsináltam,minden ok ! ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#969) dolphy17


dolphy17
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék a tulajoktol elsősorban, hogy a frissítés milyen hatással volt a cikkben említett hibákra? Üzemidő, melegedés, kijelző. köszi!

(#970) jololo89 válasza dolphy17 (#969) üzenetére


jololo89
tag

Itt erről írtam: [link]
Nem melegszik nekem.

[ Szerkesztve ]

(#971) Bennyboy válasza dolphy17 (#969) üzenetére


Bennyboy
őstag

Sztem amikor a cikk készült még jó pár verziószámmal hátrébb tartottunk. Már amikor én megvettem akkor sem tapasztaltam semmit a leírt hibákból. Kb fél éve.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#972) Roland0224 válasza dolphy17 (#969) üzenetére


Roland0224
senior tag

Csatlakozom az előttem szólokhoz. Semmit nem vettem észre ,szerintem a cikk kicsit lehúzta a telót. itt írtam én is . Nekem egy napot bír , egész nap megy a 4g itthon meg a wifi. Bluetooth is fél napot legalább miband miatt. Nekem 3-4 óra kijelző idő jön ki. De abban sok a messenger illetve a netes játék meg a közösségi oldalak. Frissítésben én nem vettem észre változást ugyan olyan jó mint előtte. Aksi picit jobb talán de nekem nincs rá panasz iPhone 6 után 😂🤦🏼‍♂️ .
Melegedés inkább a szuper töltő melletti használatnál de az sem annyira ahogy a cikkben írják. (Szuoer töltőt én csak vészesetben használom, lecseréltem az adaptert és a kábelt is)

[ Szerkesztve ]

(#973) Roland0224 válasza dolphy17 (#969) üzenetére


Roland0224
senior tag

Egy kis illusztráció . 23 órája és 5 perce volt töltve.

[ Szerkesztve ]

(#974) PACSA75


PACSA75
őstag

Megjött nekünk is a pite. Egyelőre frissebb, lágyabb, jobb, és még szebb is.

(#975) Roland0224


Roland0224
senior tag

Nektek is bugos a pite? Fektetett módban ha jön Facebook Messenger üzenet (chat fej ki van kapcsolva) és írni akarok elkezdek írni és eltűnik a billentyűzet. Factory reset volt telepítés előtt és hiba megjelenése után is de ugyan úgy megvan még.

(#976) szendo777 válasza Roland0224 (#975) üzenetére


szendo777
tag

Nálam nincs ilyen jelenség, jól működik.

Honor 10 kék

(#977) zsolt320i válasza Roland0224 (#975) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Milyen fekete mód?
Az hol aktiválható?

(#978) balage06 válasza zsolt320i (#977) üzenetére


balage06
tag

*fektetett (landscape)

Az egyetlen idegesítő dolog Pie alatt a hiányzó fekete alaptémán túl, amivel találkoztam eddig, hogy valamiért a Facebook app véletlenszerűen értesítéseket küld néha (már elolvasott) Messengeres beszélgetésekről, mintha időnként elveszítené azt az információt, hogy a Messenger app is telepítve van (de ez nyilván nem rendszerhiba).

[ Szerkesztve ]

(#979) NPeete válasza balage06 (#978) üzenetére


NPeete
tag

Ez sztem inkább a facebook f*ssága... Én amúgy nem igazán vagyok elégedett a pitével: az appválasztó vízszintesen szörnyű, nem látod át a többi appot (ráadásul csak felfele húzva lehet kidobni az appokat), meg ha pl 2x nyomod az appváltót, csak akkor ugrik az előző appra, ha nem túl gyorsan nyomtad. Azzal sem bírtak semmit se kezdeni, hogy "fullscreen módban" (amúgy nem is értem ez mi, nem emuin nincs is ilyen) fehér navibar. Nekem még szerintem az üzemidő is rosszabb kicsit (bár ezt csak érzésre mondom).

(#980) zsolt320i válasza balage06 (#978) üzenetére


zsolt320i
senior tag

:R :DDD

(#981) PACSA75 válasza NPeete (#979) üzenetére


PACSA75
őstag

Ez furcsa én az Oreo ra panaszkodtam és ahhoz képest szerintem (vagy legalábbis nekem) jobb a pite természetesen ez sem tökéletes, sőt..., viszont jobban mozog mint oreoval, amivel szerintem nem is lett volna szabad piacra dobni, tiszta ciki volt.

Emberek a play tele van szebbnél szebb dark témákkal, ne sírjatok már annyit ez miatt, ha próbáljatok ki párat.

[ Szerkesztve ]

(#982) batai15


batai15
félisten

Lassított felvétel normális esetleg van ?mert az a lassítás amit a kamerával lehet csinálni,az semmi. Rohadt nehéz amúgy is eltalálni vele a témát,és elég rövid is .

(#983) D@niel válasza PACSA75 (#981) üzenetére


D@niel
addikt

feltöltöttem drive-ba egy viszonylag jó sötét témát, mivel többet is próbáltam (playben lévő appot is) de valahogy egyik sem jött be, amit pedig megosztottam szerintem elég jól néz ki, mutatom

8x-en használom, emui 5/8 alatt szépen megy, kizárólag a fájl kezelőt kavarja össze, az nem egységes, de ez is csak az utolsó frissítés óta van így (8.2.0.150)
érdemes megpróbálni, hátha jó lesz 9 alatt is
a fájlt a huawei/téma mappába kell bemásolni, majd a téma kezelővel aktiválni, ezután vissza lehet tenni a gyári ikonokat, ebben a témában azok nem annyira jók, szerintem

viszont fogok írni a grafikusnak, hogy csinálja meg 9-re is, remélem most már mi is megkapjuk lassan ..

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#984) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Sziasztok!

A P20Pro topikban feldobtam egy ötletet, meg a végén egy saját témát. Hátha esetleg nektek is hasznotokra válik! :R

(#985) batai15


batai15
félisten

Kinek mennyi a sot? Kissé keveslem folyamatos Bt kapcsolat és sok mobilnet mellett a 4 max ,4.5 óra sotot
P20 ennél bő 2 órával jobban bírja ,pedig ugyan az a hw.

(#986) zsolt320i válasza Sumptuous (#984) üzenetére


zsolt320i
senior tag

:R

(#987) NPeete válasza Sumptuous (#984) üzenetére


NPeete
tag

Köszi, király a téma! 2 dolog: egyrészt a dialerben a nem fogadott hívások nem pirosak/valahogy kiemeltek, ez szándékos/nem megoldható/így alakult? Valamint honor 10 esetén sehogy sem lehet megoldani, hogy mindig sötét legyen az alsó navbar?

(#988) PACSA75 válasza NPeete (#987) üzenetére


PACSA75
őstag

Szerintem az alsó sor nem megoldható, mármint hogy állandóan sötét legyen, viszont ajánlom figyelmedbe az egygombos megoldást (ujjlenyomat - azaz home), ha egyszer megszokod, soha többet mást, ráadásul így nem foglalnak el helyet a kijelzőn a navi gombok.

(#989) Seduxen33 válasza batai15 (#985) üzenetére


Seduxen33
csendes tag

Négy óra fellett a SOT, a telefon 43 %on, két kártya folyamatos wifi vagy mobilnet. Kb két óra beszélgetés stb...

(#990) jololo89 válasza batai15 (#985) üzenetére


jololo89
tag

Nekem a 6 óra kijön. Wifi, navigáció, yt, net.

(#991) batai15


batai15
félisten

Mondjuk sokat játszom ,lehet emiatt is annyi meg folyamatos Bluetooth kapcsolat szintén .
Első 3 hely játék ,Facebook és youtbe.

[ Szerkesztve ]

(#992) Lasy


Lasy
veterán

Lehet valamivel frissiteni a 9.0-ra, vagy minidg ki kell várni a frissitéseket?
nekem 3 nap alatt 3 frissitésa jött, de csak egy volt 3,8GB

Az ujlenyoimat olovasó nagyon rosszúl teljesit. Teljesen használhatatlan. vagy csak a munkás ujjaimat nem kedveli?
Csak le kellett irnom, és most néztem ujra, erre itt van a 9.0. :)
elég furcsa, mert kb fél óraja lett a 8.1.0.151 feltéve

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#993) balage06 válasza batai15 (#991) üzenetére


balage06
tag

Eleinte az ujjlenyomat olvasóval nekem is gondjaim voltak a vastag ujjaim miatt, én azt vettem észre, hogy ha az ujjbegy helyett inkább kvázi merőlegesen a körömágy alatti részt érintem hozzá, akkor általában elsőre feloldja.

(#994) Lasy válasza balage06 (#993) üzenetére


Lasy
veterán

Be sem tudom neki adni, hogy használni tudjam. Egyszer sikerült, de gondoltam adok hozzá újat, és amikor ugyan azt akartam adni közölte ez már hozzá van adva. De törlés után már menni se ment.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#995) pgonzy válasza Lasy (#994) üzenetére


pgonzy
tag

Miota frissített a telefon, és újra felvettem az ujjlenyomatokat, azota stabilabbnak érzem ezt a funkciót, mind találati arányban, mind gyorsaságban.
Igaz az ujjlenyomat felvétele macerás, de nekem jobb lett.

(#996) Aslan


Aslan
aktív tag

Sziasztok Honor 10 Userek!

Nos, megérkezett és fel is nyomtam az Android Pie frissítést a telefonomra. Rögtön az első, amit futtattam az új rendszeren egy Antutu volt. Nos itt nagyon érdekes eredményeket kaptam:

- Android 8.1 alatt 200.000 - 205.000 közötti pontot kapott a telefonom
- Frissítés után Android 9-en ez leesett 130.000 - 135.000 pontra...

WTF? Ez normális? Nem hinném! Más is járt így?

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#997) Roland0224 válasza Aslan (#996) üzenetére


Roland0224
senior tag

Nekem is ennyi volt, le is töröltem :( . De sebességben lekopogom (kop kop kop) nem érzem azt a 100.000 pont különbséget. Sőt kicsit gyorsabbnak is érzem

(#998) Aslan válasza Roland0224 (#997) üzenetére


Aslan
aktív tag

Hát ez az, hogy én sem érzem a különbséget... de akkor sem értem, hogy ez most mi?! Android 8.1-en bő 200.000 pont, Android 9-en meg kb: 130.000? Ez komoly? Nem akarom elhinni!

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#999) PACSA75 válasza Aslan (#996) üzenetére


PACSA75
őstag

Őszintén? Szerintem a Huawei / Honor trükközik (főleg a tesztekkel), szerintem irreális volt a 200000 feletti eredmény, főleg ha azt nézzük mennyire gagyi volt oreo val. Én is futtattam egy tesztet egyszerre az én i6s emmel, az enyémen gyorsabban is lefutott a teszt, valamint a video tesztek sokkal simábban futottak ájfoson, az eredmény mégis 203000 vs 140000 (kb) lett a Honor javára. Szerintem trükk volt ( nem is beszélve arról hogy sokkal simábban mozog az ájfos, mondom ezt úgy hogy android párti vagyok). Szerintem a 9 es droiddal sokkal jobb lett ez a Honor (a teszteket meg le kell szarni).

[ Szerkesztve ]

(#1000) Lasy válasza pgonzy (#995) üzenetére


Lasy
veterán

Mindjárt újra fel fogom venni. E eddig nem volt olyan telefonom ami fel se vette az ujjlenyomat om

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.