Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Android auto nemmukodik!!! Ha ez fontos valakinek mashol keregeljen. En beneztem, keson olvastam utana.

(#252) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Lehet azt tudni hogy a Tcomhoz mikor érkezik meg a mobil? Vagy szolgáltatónál mindig később kapható és mennyivel + 1 hónap vagy ez típustól függő?

(#253) martin0094


martin0094
csendes tag

Ebben az árkategóriában, tudásban és méretben van más alternatíva??

(#254) Bigyó válasza zsolt320i (#251) üzenetére


Bigyó
tag

Kiválóan működik.
Nem tudom mennyire jon át, de hidd el ez egy 1 hetesH10 képe.

[ Szerkesztve ]

Piros a kék, plussz a minusz

(#255) zsolt320i válasza Bigyó (#254) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Milyen autod vam?

(#256) Bigyó válasza zsolt320i (#255) üzenetére


Bigyó
tag

Skoda octavia

Piros a kék, plussz a minusz

(#257) zsolt320i válasza Bigyó (#256) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Na ez meg hogy? Milyen verzio az Emui, milyen verzio az AA(yahh latom, a legfrisebb) , milyen verzio a google music, milyen evjaratu az Octaviad?

[ Szerkesztve ]

(#258) bostone


bostone
addikt

A szolgáltatók nem sietnek túlságosan a készülék bevezetésével.

(#259) clon válasza bostone (#258) üzenetére


clon
aktív tag

A szolgáltatók az előző 2 Honort is csak akkor kapták meg mikor már csökkent az eladás az nagyobb partnereknél MM, edigi így vélelmezhetően ezt sem fogják még pár hónapig megkapni.

(#260) sebyke7


sebyke7
csendes tag

honor 10 tulajok telefonról vélemény?esetleg eddig valami hibák valami?

(#261) bekebazsi válasza Bailey (#178) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Szia. Elég jókat írtál, tetszik... igen ez aggaszt hogy sokan lehúzták pedig én is nagyon vártam a Honor 10-et.
Honor 8ról váltanék. Én sem játszom, többnyire netezem, emailezek a telefonon. Ami fontos a kamera azt is automata módban használom a két gyerkőc miatt. A honor 8 kamerájával megvoltam elégedve még nyomtatva is jók lettek a képek. Szerinted akkor érdemes, előre lépés váltani a 8-ról 10-re?
Köszi.

(#262) Bailey válasza bekebazsi (#261) üzenetére


Bailey
senior tag

Őszintén szólva a kamerát nem nagyon használtam még eddig, fotózásra van fényképezőgépem, és nincs Honor 8-am nem volt, így nem tudom hozzá hasonlítani. A 9-el is csak ritkán alkalomszerűen fotóztam csak a majdnem 1 év alatt. A Honor 9-et csak a nagyobb kijelző miatt cseréltem le. Gondolkoztam a 4 giga ram miatt rajta, már nem annyira jövőálló 2018-ban, de a 9-nél is rengeteg szabad ram volt mindig, és nem játszom telefonon. Minden másra elég nekem a 4GB. Illetve a zenelejátszás számít nekem fülhallgatóval, és abban nem okozott csalódást a 9 után. Van egy Mediapad M3 tabletem, az hardverben ugyanaz mint a Honor 8. Na annál gyorsabb a 10, viszont nem nagyon érzem a 10-et gyorsabbnak a 9-nél, de gondolom még optimalizálva lesz ez később, illetve az appok is a Kirin 970-re, és 2 év támogatás biztos lesz rá innentől. Lefuttattam egy Antutu-t, rögtön utána meg egy Geekbench-et, és nem lett túl meleg utána.

[ Szerkesztve ]

(#263) bekebazsi válasza Bailey (#262) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Köszönöm az infót :)

(#264) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Budapesten tud valaki üzletet ahol ki van rakva megnézhető? Esetleg a Móriczon az ExtremeDigitálban?

(#265) Bailey válasza Darksiders84 (#264) üzenetére


Bailey
senior tag

Inkább valamelyik Media Marktban érdemes megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#266) pulffy


pulffy
őstag

Sziasztok, van egy olyan gondom hogy archiváltam egy emailt amit nem kellett volna, és nem tudom hogy kellene visszacsinálnom hogy ujra el tudjam olvasni, tudna valaki seggiteni?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#267) realist válasza bekebazsi (#261) üzenetére


realist
őstag

P9 -ről váltottam, annak ugye kicsit jobb a kamerája mint a H8-nak. A H10 fotó képessége számomra meggyőzőbb. Annyi, hogy AI módban az automata néha kicsit lassabb mint az AI nélkül, ha gyors egymásután fotózok akkor kikapcsolom. Egyébként pl. gyerek fotózásnál nekem eddig bejött az AI.

(#268) bekebazsi válasza realist (#267) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Köszi a választ, ezek jó és meggyöző érvek számomra... Többen mondják hogy inkább vegyek egy mate 10 prot használtan 150 körül mint honor10et ujjonnan... Most ezen jár az agyam. Mert 210ezret nem adnék ujjonan a mate-ért... Nem tudom hogy annyival ér e többet a kamerája... vagy átlag felhasználoként ezt a H10töl is megkapom?! :)

(#269) Darksiders84 válasza bekebazsi (#268) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Én is H8-ról váltanék és erősen hajlok rá mivel nagyon vártam a 10-et és számomra megfelelő is lenne mert egyáltalán nem játszom rajta csak netezek és néha átlag gyors fotók főleg gyerek de azért engem is zavar a kritika attól függetlenül hogy jó lett és jobb lesz javításokkal. Tényleg ár értékben jó aki szebb fotókat és képstabilizátort akar annak jóval többet kell fizetnie de átlag felhasználásra teljesen rendben van szerintem és írták már aki H8-ról váltott hogy van fejlődés. Nekem a mérete pont jó lenne a Mate 10 Pro már nagy páromnak az van nagyon szép és jó mobil sötétben tényleg szebb láthatóbb képeket lő jó az aksija a videózás viszont zoomolva zavaros nem tiszta pl egy Iphone 7-nek nincs ilyen hibája.

(#270) realist válasza bekebazsi (#268) üzenetére


realist
őstag

A 10 pro sokkal jobb, főleg kamerában. Viszont méretben jóval nagyobb. Esetemben ezért nem volt érdekes.

(#271) Benőke válasza Darksiders84 (#264) üzenetére


Benőke
őstag

Ott nincs. Ott vettem rendelésre, de kiállítva alig van valami.

(#272) jololo89 válasza realist (#270) üzenetére


jololo89
tag

Plusz kérdés esetleg, hogy hiányozna-e a jack a mate 10 pro-ból...

[ Szerkesztve ]

(#273) sebyke7


sebyke7
csendes tag

meg jött a h 10 :) eddig elég jó :)

[ Szerkesztve ]

(#274) jololo89 válasza sebyke7 (#273) üzenetére


jololo89
tag

Gratula ;)

[ Szerkesztve ]

(#275) zsolt320i válasza sebyke7 (#273) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Smartshoptol?

(#276) sebyke7 válasza zsolt320i (#275) üzenetére


sebyke7
csendes tag

igen onnan lett

(#277) sebyke7 válasza jololo89 (#274) üzenetére


sebyke7
csendes tag

köszönöm :)

(#278) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok

Puha, fekete szilikon tok kellene Honor 10-hez. Tudtok javasolni párat?

Köszi... :R

(#279) jololo89 válasza joefasalasso (#278) üzenetére


jololo89
tag

Ez ugyan csak szürke, de nekem ilyen van átlátszóban és bejött:
[link]
Ezt is szokták szeretni:
[link]
Ez egy olcsó variáns:
[link]

(#280) Bigyó válasza zsolt320i (#257) üzenetére


Bigyó
tag

EMUI: 8.1.0 (COL-L29 8.1.2.120(C432)
Google music-ot nem használok (letiltva), arra ott van a Spotify.
Octavia:2018-as.

Maga a telepítés simán ment apk-ból. A telepítést követően a telefonon simán megpróbáltam elindítani az appot , de hibaüzenet miatt nem tudott elindulni. Valami olyasmi volt, hogy a Play áruházzal kapcsolatban valami nem OK. Na ekkor kaptam sokkot :) Elkezdtem túrni a Google-t, találtam egy nagy csomó bejegyzést ezzel kapcsolatban, megoldást nem sokat. Össze vissza nyomkodtam mindent, de ha így visszaemlékszem, volt olyan is, hogy a play appot letiltottam, lehet ez volt a megoldás. De ettől még nem indult el.
Utolsó szalmaszál az volt, hogy ha a kocsival összepárosítom, akkor hátha jó lesz, és jó lett.
Azóta kiválóan működik, bár a legutolsó AA egy kalap fos, emiatt downgradeltem.

A telefonról annyit, hogy nekem nagyon bejött, szeretem, eddig semmi panasz, nem fagy, új-lenyomat, faceID sötétben is jól, gyorsan megy, érdekesség, hogy a faceID-ban egy teljesen megborotválkozott képet mentettem el, azóta nem borotválkoztam és kiválóan megy.

Tokkal kapcsolatban én évek óta a Nillkin fekete tokokat használok, 0-a problémával.

Piros a kék, plussz a minusz

(#281) zsolt320i válasza Bigyó (#280) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Akkor a különbség az autóban van, lehet, hogy a tiedben már MIB3 van és abban más firmware van mint az én MIB2-ben?
A telefont én is szeretem, az autót is szeretem (2 hete vásároltam), az AA miatt nem akarom egyiket sem lecserélni.
Annyit tettem az ügy érdekében, hogy írtam a facebookon a huawei csoportba, a PH-s Honor fórumba, illetve írtam direktbe a huawenek.
Ha valakinek van hasonló problémája, kérem, bombázza a huaweit a PH Honor dórumot és a facebookot e-maillel.
3-ik legnagyobbak, és nem képesek odafigyelni a vevői elvárásokra?
PH link
Facebook
mobile.hu@huawei.com <mobile.hu@huawei.com>

Thx az infót!

[ Szerkesztve ]

(#282) joefasalasso válasza jololo89 (#279) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Köszi... :R

(#283) bekebazsi válasza sebyke7 (#273) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Hali, irsz pár friss tspasztalatot légyszi... Kamera, melegedés stb... Honor 8ról váltanék. Köszi.

(#284) zsolt320i válasza Bigyó (#280) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Btw, melyik verzióra downgradeltél?
Kipróbálom én is.

Thx!

(#285) jézusom


jézusom
addikt

Nem tudja valaki, lesz szolgáltatónál?

(#286) jololo89 válasza jézusom (#285) üzenetére


jololo89
tag

Lesz, de nem tudni mikor.

(#287) Darksiders84 válasza jézusom (#285) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Kérdeztem a Tcomban nem tudják pontosan szóval egyhamar biztos még nem.

(#288) sebyke7 válasza bekebazsi (#283) üzenetére


sebyke7
csendes tag

Szia 3 napja használom, melegedést nem tapasztaltam, kamera szerintem best nagyon jó képeket csinál, gyors a készülék, új lenyomat gyors, arc felismerés sötétbe is nagyon, napszemüvegbe nem akar felismerni, jól is néz ki a készülék gyári fólia, tokot is adtak mellé, eddig semmi hátrányt nem tapasztaltam, gyors töltő kiváló, akku 1 napot simán bir, rendszer stabil, infra, nfc hibátlan, bármi más kérdésed van nyugodtan 😀, röviden ennyit tudok

(#289) machata1993 válasza sebyke7 (#288) üzenetére


machata1993
csendes tag

Szia,
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a Smartshop-tól gyári gari volt rá?

(#290) sebyke7 válasza machata1993 (#289) üzenetére


sebyke7
csendes tag

Azt mondják, meg írjak mindenhol, de mások szerint nem 😕

(#291) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Elektronikus képstabilizálás legújabb frissítési tapasztalatok?

(#292) bekebazsi válasza sebyke7 (#288) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Köszi a választ te is meggyőztél ;) Végül is mindenre választ adtál. Ma teszteltem, kézbe fogva a Mediában! Nagyon tetszik nagyon simulékony, kézbevaló!

(#293) sebyke7 válasza bekebazsi (#292) üzenetére


sebyke7
csendes tag

Örülök neki, még annyi szerintem kékbe ved 😁

(#294) realist


realist
őstag

"A Honor 10-tulajdonosok pedig nem csak a cég sikerének, hanem egy új szoftverfrissítésnek is örülhetnek, a legújabb verzió elektronikus képstabilizálást és Amazon Assistant szolgáltatást hoz a kamerába és parti módot a mobilos zenéléshez."
[link]

Ez több mint jó hír, egy jól megírt AIS nagyon sokat tud(na) dobni az amúgy is elég jó fotó képességeken.

(#295) whited


whited
addikt

Ha a cikkben közölt ár 150
Hogy lehet sok helyen már 117ert megvenni?
Mert így erősebb vétel mint amiket a cikk ajánl ugye ?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#296) bekebazsi válasza whited (#295) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Azért lehet olcsóbban megvenni, pl: gsm bolt, mert szürke importos és nincs rá két év gyártói garancia. A bolt ad rá 1+1 év bolti garanciát... Tehát ha elromlik a gsm bolt javítja, ha javítja...

(#297) bekebazsi válasza realist (#294) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Ez kurva jó hír :) mmint a képstabilizálás nekem. Így biztos vagyok benne hogy ő lesz az én új telóm :) Tetszik a mate 10pro is nagyon de sztem nem ér 70 ezerrel többet...

(#298) jololo89 válasza realist (#294) üzenetére


jololo89
tag

A 120-as frissítésbe - amiben a party mód és az Amazon Assistant benne van - ott ennyit ír a kameráról:
"Optimalizálja a MI lencse utasításait. A helyzet azonosítása után egy szöveges üzenet jelenik meg, amely jelzi a fényképhatást. Optimalizálja az előlapi kamera fényképezési hatását a természetesebb színmegjelenítés érdekében."
Elektronikus képstabilizálásról nem ír, és én nem is tapasztalom.
Hátha a következőben lesz ilyen :U

(#299) jololo89


jololo89
tag

Utána olvastam:
A COL-L29 8.1.0.120 (C432)-ben nincs még EIS,
A COL-AL10 8.1.0.120 (C675)-ben már van EIS:
"EIS Feature – (Most awaited feature) EIS minimize the blurring and compensates for device shake while capturing video."
[link]

Akinek COL-AL10-es a készüléke, az kipróbálhatja és elmondhatja milyen :)

[ Szerkesztve ]

(#300) bekebazsi válasza jololo89 (#299) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Tehát ha most fogok venni H10-et akkor érdemes figyelni hogy a Col-AL10et vegyem?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.