Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

jó a csaj :P
illetve kár a túlmelegedésért.
szívesen vásároltam volna egy ilyet amikor 115-re lemegy az ára, de így már nem biztos :(

[ Szerkesztve ]

(#3) NoMagix


NoMagix
addikt

150 ezerért ez jó vétel? :F
A Redmi 5-ös, na, az jó vétel... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Wifi hatótávot, gps pontosságot is jó lett volna mérni, így az adatkommunikációs rész csak a speckók felsorolása - amit a dobozról is elolvashatok.

Üzemidőre meg jó lenne egy szabványosított módszer, adott fényerőn, adott progikkal - hogy összehasonlíthatók legyenek a telók.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) #16820480 válasza NoMagix (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kategóriáján belül. Amúgy a a Redmi is nevetségesen drága egy jó kis Blaupunkt telóhoz képest ;]

(#6) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Apropó, hány év szoftveres támogatás/mennyi droid főverzió jár ezekre? (Mondom ezt úgy, hogy a 2éves S7e-mre mostanában várom az Oreo-frissítést)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) nozs23 válasza t72killer (#6) üzenetére


nozs23
addikt

Honor 8-ból kiindulva egy év. Szánalmas ez a gyártó.

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Inkább egy kicsit még ráfizetnék:

(#9) t72killer válasza nozs23 (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Tekintve, hogy a droid az új windows, biztonsági frissítések nélkül ez így kuka... Megaztán a funkcionális frissítések se jönnek rosszul ebben a rohanó világban.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) koxminator


koxminator
senior tag

Köszönjük a tesztet!

Annyi megjegyzést tennék, hogy ha ez ajánlott, akkor a Honor V10 különösen ajánlottat érdemelt volna (mondjuk nekem ez nem újdonság, 4 hónapja vagyok V10 tulajdonos). Ráadásul azt nem sokkal többért meg lehet venni tudtommal. Néha nem értem teljesen az értékeléseket (egymáshoz viszonyítva sem), de ez legyen az én bajom. :R

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#11) Hallosz


Hallosz
senior tag

Kihagyom. Pontosabban, színjátszós fényözön jobban mutatna a kijelzőn mint a hátlapon.
Ez a külső a gyártó országában bizonyára népszerű, ám ebben a majdnem európai országban bazárinak tartom.

Mert lakni, muszáj.

(#12) akooos válasza nozs23 (#7) üzenetére


akooos
veterán

Nem 6.0-val jelent meg? 2 főverzióváltást megélt, ezen kívül biztonsági frissítések is mennek rá, vagy nem?

(#13) #22743424


#22743424
törölt tag

Inkább a Honor View 10 szerintem mint ez.

[ Szerkesztve ]

(#14) Obyboy


Obyboy
addikt

Múlt héten volt hír, hogy a Huawei le akarja tiltani a készülékek rootolását, ha ezt ki akarják terjeszteni a Honor készülékekre is akkor én biztosan nem fogok tőlük készüléket vásárolni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#15) amanoba


amanoba
őstag

őőő..ajánlott gyenge kijelzővel,kamerával és akkuidővel? és még melegszik is.. :U

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#16) t72killer válasza amanoba (#15) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

+kérdéses szoftveres támogatással, kínából... :F

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) #16820480 válasza amanoba (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

De színes a hátlap és még notch is van, mindent tud, ami idén számít :D

(#18) <Lacy85> válasza #16820480 (#17) üzenetére


<Lacy85>
addikt

:DDD

(#19) vigyori78


vigyori78
őstag

Ajánlott :F :F :F
4-5 óra kijelzőidő :F azért ennél többet vártam ez így nulla.
Pedig a P20-ban is ez az aksi van, de ott 7-9 óra közti.

[ Szerkesztve ]

(#20) amanoba válasza #16820480 (#17) üzenetére


amanoba
őstag

tényleg, a noccs az trónf! (de legalább jack van, bár amilyen amilyen 1-2 honor/huawei hangja..)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#21) DaWehun


DaWehun
tag

biztos az én figyelmemet kerülte el, de nem olvastam, hogy lenne RAW fotózás!? :F

[ Szerkesztve ]

...

(#22) stellaz


stellaz
addikt

150-ért nem lehet normálisan látni napsütésben?

Jó vételnek tűnik....

(#23) #22743424 válasza amanoba (#15) üzenetére


#22743424
törölt tag

A Honor View 10 is ajánlott plecsnit kapott holott szinte mindenben leveri a sima tizest. Szerintem is az az ajánlott ez meg a tetszett kategória.

(#24) t72killer válasza vigyori78 (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Ennyit tudott 7éve az SGS2-m... (ha belepattintok egy új aksit, talán még most is tudja).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#25) papelado válasza vigyori78 (#19) üzenetére


papelado
aktív tag

7-9 óra...?

Drágaszágom....

(#26) tibcsi0407 válasza zsolt320i (#2) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Amazonon elég baráti az ára: [link]

https://utdetailing.hu/

(#27) nozs23 válasza akooos (#12) üzenetére


nozs23
addikt

Azzal jött. 8 már nem jött rá, tehát kapott egy főverzió frissítést és szia. Nem tudom biztonságiakkal hogy áll.

(#28) totgab02


totgab02
junior tag

Ha a realitasokat nezzuk akkor ez egy kivalo ar-ertek aranyu telefon pont arra ko amire ki lett talalva. Ips panel megszokott ebben a kategoriaban, kamera teljesen jo arra amirr az emberek 90%a hasznalja kvazi kepeket loni instara, kinyomtatva se lesz vele semmi problema, nekem tecccik hogy az AI-val ilyen latvanyos a reszletesseget meg a kutya nem figyeli ha az osszkep megnyero de ha a valodagot akarod akkor ott a 24 mpixel AI nelkul aki profi fotokat akar assa el magat ha ezt telefonnal tenne meg. A tulmeleges viszont bajos foleg igy hogy mi lesz evek mulva....Dizájn az mindenkinel mas....Ha egy napot eros hasznalattal kibir a telo akkor az uzemidore sincs panasz.
Osszessegeben ezért az arert teljesen hozza az elvárhatót egyedul az a meleges zavaro meg az ujjlenyomatolvaso az mar megint mas teszta hogy ha egy oneplus 6al hasonlítjuk ossze ami 10essel dragabb de cserebe oled, 6/128g, stock android, nincs melegedes, hagyomanyosan egy erogep akkor nyomaba se er, honorek arra vartak ez lesz az ev felfedezetje de a oneplus csunyan ellopta a show-t ettol fuggetlenul megeri az arat

Nalam oneplus 6, xiaomi mi 8, honor 10 a sorrend a v10 picivel gyengebb teljesitmenyben

Az mondjuk erdekelne meddig kap frissitest!

(#29) PowerBuldog válasza Fred23 (#8) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mindkét Sony-s oldal 199e-ért hozza be ha rá kattint az ember.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#30) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Az új divat itt is ott is

(#31) kali válasza nozs23 (#7) üzenetére


kali
legenda

Ne is foglalkozz a tényekkel, hogy a Honor 8 mindjárt 2 éves telefon és még rendszeresen kap frissítéseket, az idén is kapott már többször, májusban is és májusi biztonsági szinten van jelenleg. (Sok Samsung...stb. csúcstelefon régebbin áll.)
A korábbiakkal ellentétben úgy néz ki, hogy hamarosan jön rá az Oreo is: Link

Más butaságokra nem is reagálok inkább...

[ Szerkesztve ]

(#32) proci985 válasza tibcsi0407 (#26) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

azon a szinten eleg nagy verseny van. jelenleg ott a G6, ott a Pixel (XL), ott a Nokia 8 akcioban, esetleg az s7.

most, hogy a huawei p20 ara elegge elszallt igy legalabb van valami ertelme, de korabban 50 euro kulonbseg volt a honor 9 es a huawei p10 kozott, annyival meg egyertelmuen jobb volt az utobbi, sot.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33) nozs23 válasza kali (#31) üzenetére


nozs23
addikt

A tény, hogy egy főverzió frissítést kapott. Dead, ennyi.

(#34) Fred23 válasza PowerBuldog (#29) üzenetére


Fred23
nagyúr

A Media Mark csak +5k, és az is megbízható. Sokkal inkább 165-ért az a Sony!

De 100 körül van már LG G6 is, szerintem még az is jobb, mint a Honor 10.

[ Szerkesztve ]

(#35) kali válasza nozs23 (#33) üzenetére


kali
legenda

Nem csak a főverziós frissítés volt a kérdés, hanem a szoftveres támogatás is, az pedig kifogástalan, hiába nem (volt) csúcskategóriás készülék és mindjárt 2 éves, de jöhet még rá újabb főverzió is.

(#36) Bass válasza t72killer (#4) üzenetére


Bass
addikt

Ugyan ezt írom én is csak a kamera teszteknél. Kellene valami lehetőség az összehasonlításra is. Nagyon szegényesen tesztelik a telefonokat. Azt hiszem nem lesz H10(pedig gondoltam ez lesz a H8 utódja)de akkor marad még a H8 az Mi8 se megjelenéséig.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#38) ollie


ollie
MODERÁTOR

Akkor már inkább egy OnePlus 6.

***

(#39) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Én nagyon vártam ezt a mobilt H8 cserére amivel meg vagyok elégedve de így hogy átlagon aluli az aksi a fényerő és átlagon felüli a melegedése már egyáltalán nem nyerő sőt inkább nem akarom elhinni a közel 2 éves H8 után. Valaki írhatna aki már birtokolja a mobilt hogy tényleg létező valós gondok ezek. Amúgy jönnek a frissítések maguktól még a H8-ra de vajon meddig. Ez a One Plus 6 kezd érdekelni de még sosem volt a márkától telóm pedig egyre többen dícsérik remélem nem csak az ára miatt.

(#40) t72killer válasza Bass (#36) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog (1)

Így bújik marketingszöveg mögé a tény, hogy egy ideje az egyetlen előrelépés az, hogy a gyártó méltóztatik újabb szoftvert kiadni az ugyanolyan hardveres képességekkel megvert vasra. "Bónuszképp" néha eltűnik egy-két alapvető dolog, pl Jack...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#41) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Biztos, hogy nem fogom a Honor 8-at erre cserélni. Nem is értem, hogy miért nem tudnak Dual Aktív telefonokat csinálni mostanában...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#42) #16820480 válasza #50751744 (#37) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ellenben nem ugyanaz a fejlesztőcsapat. Nem úgy van, hogy egy pár ember dolgozik egy főverzión, és minden telefonra ők csinálják meg, hanem van egy csapat, akik H8-ra fejlesztenek, egy másik pedig Mate8-ra. Lassan már egyből ugorhatnák is át, és csinálhatnák rá a P-t (de nyilván nem fogják).

Darksiders84: Az ára miatt dicsérik legkevésbé már az OP6-ot szerintem :D Kezd felmenni náluk is az ár, de cserébe korrekt telefonokat csinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#43) #52588800


#52588800
törölt tag

Ennyiért már inkább Samu S8 -at veszek.

(#44) Fecogame


Fecogame
veterán

Noccs :(

Kár érte.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#45) Wesder


Wesder
félisten

Inkább egy Mi8

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Most hónap közepén ha jól emlékszem lesz valami új Honor mobil bemutatva ami nagyon különlegesen brutál lesz elvileg de azért kíváncsi leszek a Mate 20-ra is remélem kimarad a notch és az ujjlenyomatos gomb előről lehetne teljes kijelzős új forma.

(#47) Bass válasza t72killer (#40) üzenetére


Bass
addikt

Igen ,sajnos megy a parasztvakítás,eddig a kamerák számát növelték most meg jön az AI 😂 Igen (p20pro)egy 40megapixeles kép 5-7mb ahha😀 A méret és számmániások el is hiszik hogy a 40megapixeltől lesz jó egy kép. Kár a lézeres fókuszért,a dupla ledért és 150-ért mar lehetett volna benne optikai stabi is.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#48) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát mit is írjak. Nekem se nyerte el egy-két pontban a tetszésem. Ez a két pont elég fontos, a kijelzőről és a kameráról van szó. Bár előbbivel még simán lehet élni így, de a kamera max közepes. Összességében a cikkből azt szűrtem le, hogy ez egy élhető készülék. Én ennyiért mindenesetre nem ezt venném szerintem.

Még valami: Alice nagyon csinos.

[ Szerkesztve ]

(#50) Jeanne d'Arc

Kár hogy a Honor sorozat árazása is kezd a csillagászati kategória felé menni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.