Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) marilllyo


marilllyo
veterán

Turbado

Srácok! Innen okés lehet? 2 év garit írnak rá... az akkor vélhetőleg nem sumák ugye?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#752) kali válasza D@niel (#750) üzenetére


kali
legenda

- a 15 perces az a fetch legrövidebb intervalluma, de a különböző szinkronok miatt van néha eltérés a jelzések között - ez más gyártó készülékein is tapasztaltam -, a push viszont nem okés a gyári alkalmazással, az áruházból letöltöttel megy
- megfelelő témákkal oldható meg, ahol adott a lehetőség, mert direkt úgy csinálták meg. (Ezt a Mate 10 Pro-mnál sem értettem, miért nincs benne gyárilag, a Note9-en már örömmel tapasztaltam, hogy alapban adott, kiválasztható, hogy minden külsős alkalmazás bármilyen ikonját is azonosra szabja.)
- külsős alkalmazás/widget segítségével megoldható, vagy ha a rolót lehúzod és hosszan nyomsz a wifi...stb. ikonjára, akkor azonnal bedob adott beállításba és nem kell oda több lépésben belépegetni

marilllyo: Annyi, hogy jellemzően olyan készülék, ami külföldről származik, így te nem feltétlenül viheted a Huawei gyártói/szerződéses szervizbe, hanem a forgalmazónál intézheted. (Van lehetőség IMEI alapján lekérdezni a Huawei telefonos ügyfélszolgálatán, hogy mi a helyzet a gyártói jótállással.)

[ Szerkesztve ]

(#753) Bennyboy válasza marilllyo (#751) üzenetére


Bennyboy
őstag

én onnan vettem, megbízható hely

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#754) Gülredy


Gülredy
tag

A kamera bug-al van bárkinek bármi visszajelzése?
Nekem a legutóbbi update óta már más módokban is csinálja nem csak AI \ Portré módban.
Ha ki-be kapcsolom az AI-t ugyan úgy megy tovább azonnal.

Talált már valaki megoldást erre?

(#755) Bennyboy


Bennyboy
őstag

úgy néz ki nov 10-től jön majd a pite számunkra is.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#756) Roland0224 válasza Bennyboy (#755) üzenetére


Roland0224
senior tag

:)) :DD :C
Ezt honnan tudod? Mármint jó hír de megbízható?

(#757) Bennyboy válasza Roland0224 (#756) üzenetére


Bennyboy
őstag

Lehet, h benéztem és csak az emui jön:
[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#758) pgonzy válasza Bennyboy (#757) üzenetére


pgonzy
tag

Azt írja Android pie-ra épülő szoftver csomag....elvileg jól nézted. :) Hátha a kamera bugokat is javítja.

(#759) Shoo


Shoo
senior tag

Hali! Tud valaki Budapesten egy jó helyet ahol fóliát kapok rá? Lehet az üveg is vagy a hagyományos csak ne emelkedjen el az ujjlenyomat olvasónál és rendesen tapadjon.
Előre is köszi!
Üdv!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#760) D@niel


D@niel
addikt

volt ma egy érdekes dolog,
szóval szinte mindig wifin van a telefon, ma utaztam sokat és azt vettem észre, hogy nem jönnek meg a viber, whatsapp üzenetek
kipróbáltam chromeot, ott se ment a mobilnet

aztán észre vettem, hogy a beállitásokban ki van kapcsolva a mobilnet adat használat
magamtól biztosan nem nyúltam hozzá

lehetséges, hogy a rendszer magától lekapcsolta? akkumulátor miatt?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#761) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

A Honor 10 megkapja még az Android 10 Q operációs rendszert is?

[ Szerkesztve ]

(#762) Gülredy válasza pgonzy (#758) üzenetére


Gülredy
tag

A kamera bugok végett a huawei supporttól 3x küldtek el a szervizbe... Az ő update-jük óta bugos a kamera és nem hajlandóak kijavítani... Nem értem mit várnak egy szakszervizes embertől, hogy majd kijavítja a kódot? A pult mögött fogja átírni amit a fejlesztők az irodában nem tudnak/akarnak? Vagy majd kapot Számomra ez a support eléggé kiábrándító.

(#763) Takvan


Takvan
tag

Üdv.
Azt tudja valaki hogy a tárhely az UFS, vagy eMMC?

(#764) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Nagyon vártam a H10-et én is. H8 van most amit imádok, mindenben megfelel. Legjobb a Dual Active 2 simet használok több mint egy éve, igy is egy napot elmegy az aksi, pedig lassan 2 éve nyúzom a telót. Soha nem csináltam rajta hard resetet, és még mindig gyors. (Néha megröccen egy kicsit, de az semmi) folyamatosan bekapcsolva töltött idő (több mint 60 nap, van screenshot is) szóval a H10-ből sok dolog hiányzik számomra, amit ebben megszerettem. Gondolkozok hogy váltsak e, de kezdek eltántorodni tőle, H8 helyett meg nem tudok semmit ami legalább ilyen felszereltség lenne: infra, jack, dual active, jó akkuidő, nem tul nagy méret, elfogadható kamera, gyors ujlenyomat olvasó stb.

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#765) Redchucky


Redchucky
aktív tag

T. kollégák!
Hol tudom bekapcsolni a lépésszámlálót?

(#766) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Megvan, csak kellett hozzá a Huawei Health is.

(#767) Shoo válasza Shoo (#759) üzenetére


Shoo
senior tag

Találtam egy járható utat... Mivel nem sok különbség van a P20 között, ezért a rá való fólia is paszol rá. Jelenleg egy fekete keretes van rajta, a kameránál kis kivágással, de az ujjlenyomat olvasónál bőven van hely. Egy apró gondja azért van... A ledet nem lehet látni, mert a p20nál a hangszóró felett van, de nem vészes.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#768) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Mennyire elég ez a 3400mAh aksi? Nyomkodnám sokat (napi 3-4 óra képernyőidő), menne valószínűleg egy kis játék is. (Egyelőre HS, de 3d-seket is ki akarok próbálni.)
Illetve mennyire hajlamos melegedni a teló?

(#769) jololo89 válasza Balazs_ (#768) üzenetére


jololo89
tag

Aksi szerintem elég jó, 5 óra sot simán meglehet egy nap. Én nem játszom, nem melegszik, nem tudom mennyire tudna...

(#770) Ruszky1988 válasza Balazs_ (#768) üzenetére


Ruszky1988
újonc

Szia

Én is Hs-ezek a H10-en de nem mondanám melegnek alatta pici változást lehet érezni de nem vészes.
Nagyon szeretem ezt a telefont, nekem nagy előre lépés H7 után, bár azzal se volt bajom.

(#771) Roland0224


Roland0224
senior tag

Android p-ről valakinek info? Nov.10 elmúlt már aztán sehol semmi. Pedig csomó helyen írták ,hogy jön nov. 10-én p20, honor 10 stb. :(

(#772) Bennyboy válasza Roland0224 (#771) üzenetére


Bennyboy
őstag

Sztem e hónapban várható, pontos dátum még nincs ha jól tudom.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#773) Roland0224 válasza Bennyboy (#772) üzenetére


Roland0224
senior tag

Okés köszi :(

(#774) kali válasza Bennyboy (#772) üzenetére


kali
legenda

Ebben a hónapban nem valószínű, ebben a régióban legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#775) pogi1


pogi1
tag

[link]

Most jó vásárolni!

[ Szerkesztve ]

(#776) Takvan


Takvan
tag

Hogy lehet elővarázsolni a távirányítót (okos vezérlőt)? Nekem az eszközök között nincs ott és a hozzáadásnál sem találom. Ami furcsa, hogy a hozzáadásnál az látszik felül, hogy 9/81, tehát gondolom 9 van hozzáadva a 81 elérhető alkalmazásból, viszont összesen 31 alkalmazást látok. :F
Vagy azt utólag kell letölteni? Google play, vagy Huawei appgalery? Egyik helyen sem találtam azt amit a videókon lehet látni.

(#777) Takvan válasza Takvan (#763) üzenetére


Takvan
tag

Közben beszereztem egyet és a lefutottat teszt alapján valószínűleg UFS 2.1 -es

(#778) Takvan válasza Takvan (#776) üzenetére


Takvan
tag

Közben sikerült telepíteni.

(#779) NPeete


NPeete
tag

Szokott valaki Simple-el fizetni?
Nem tudom, hogy telefon függő-e vagy elrontottak valamit a Simple appal, de most az új Honor 10-el csak akkor tudtam fizetni a telóval, ha a Simple meg volt nyitva és ki volt rajta választva a kártya (régi telefonommal simán lock screen feloldás után is működött). Néztem, a default payment appnak be van állítva a Simple. Ötletek?

(#780) Bennyboy válasza NPeete (#779) üzenetére


Bennyboy
őstag

én használom és elég ha a telefon nincs lockolva. Sztem vmi beállítás lehet a ludas.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#781) D@niel


D@niel
addikt

az engineer mód melyik kombinációval hozható elő a tárcsázóban? 8x-hez kellene, gondolom ugyanaz lesz, csak összesen ha négy 8x tulaj van, még mindig

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#782) Bennyboy válasza D@niel (#781) üzenetére


Bennyboy
őstag

ha jól tudom a jelenlegi build számra kell nyomni

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#783) D@niel válasza Bennyboy (#782) üzenetére


D@niel
addikt

az a fejlesztői mód, az más

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#784) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

mikor lesz már pie?
nagyon várom, nekem akadozik mostanában a 8,1,0,148

[ Szerkesztve ]

(#785) kali válasza zsolt320i (#784) üzenetére


kali
legenda

A Huawei Blog szerint decemberben indul az EU-ban a frissítés a P20 Pro-val, P20-szal és a Mate 10 Pro-val, a többi típus pedig aztán fog majd következni valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#786) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Helló!
A Dual SIM beállításoknál mindkét SIM-et be lehet állítani egyszerre 4G-re? Vagy egyik 4G a másik meg csak 2G?
4G hang - VoLTE elérhető rajta Telekom ügyfélként?

(#787) brucka


brucka
tag

Sziasztok!

Nekem úgy tűnik ez elég jó áron van.
[link]
Mit gondoltok,meg merjem rendelni innen?

(#788) Fin10 válasza brucka (#787) üzenetére


Fin10
tag

Miért rendelnéd kintről gyakorlatilag garancia nélkül, mikor pár ezressel többért megveheted itthon? Illetve, ha még Áfa+ vám is kerül rá, akkor drágább is...

(#789) brucka válasza Fin10 (#788) üzenetére


brucka
tag

Még jó,hogy rákérdeztem.
Úgy megörültem az árnak,hogy fel sem tűnt,hogy nem magyar az oldal. :)

(#790) brucka


brucka
tag

Még egy 'okos' kérdés. :-)
Mi a különbség a view 10 és a sima 10 között?

(#791) Bailey válasza brucka (#790) üzenetére


Bailey
senior tag

A View 10-nek kicsit nagyobb a kijelzője, nincs notch, alapból 6/128-as, nagyobb az akksija, illetve a kamerája egy generációval régebbi, de ez nem feltétlenül jelent rosszabb képeket. A Honor 10 a P20 Honor megfelelője, a View 10 pedig a Mate 10 Pro rokona.

(#792) jololo89


jololo89
tag

Jött egy novemberi biztonsági frissítés, optimalizált hívás funkciókkal (jelentsen ez bármit is)
COL-L29 8.1.0.151 :)

(#793) zsolt320i válasza jololo89 (#792) üzenetére


zsolt320i
senior tag

na "fasza", inkább pie jött volna :(

(#794) Sty01


Sty01
tag

Srácok olyan kérdésem volna van-e lehetöség a SIM kártyák elnevezésére és ha igen hogyan?

(#795) jololo89 válasza Sty01 (#794) üzenetére


jololo89
tag

Lehet.
Beállítások - Vezeték nélküli és egyéb hálóz. - Két-kártyás beállítások - és itt rákattintani az első és a második SIM mellett a szolgáltató nevére (nálam Telekom HU)

(#796) jololo89 válasza zsolt320i (#793) üzenetére


jololo89
tag

Az S9+-omra sem jött még. Majd megjön... :)

(#797) Roland0224


Roland0224
senior tag

Aki rootolt meg bl unlockolt az már tud frissíteni. Fent van a rom le lehet tölteni. Szóval lassan érkezik hagyományosan is. Szerintem a hónapban már pitések leszünk 😁

[ Szerkesztve ]

(#798) athlasz


athlasz
csendes tag

Üdv!
Bnőm 3 hónapos telója egyik pillanatról a másikra a következő tüneteket produkálta: csak kék alapon Honor, powered by android felirat látható, semmire nem reagál, töltésnél ugyanez, csak erőteljesen melegszik és a piros led villog fent. A szgép nem ismeri fel ha csatlakoztatom... Lehet erre vmi házi megoldás, vagy mehet vissza gariba?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#799) kali válasza athlasz (#798) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A főkapcsoló hosszan történő nyomására kikapcsol?
Amennyiben igen, úgy kikapcsolt állapotból recovery, ott gyári vusszaállítás, ha szoftveres a gond, akkor segíthet:
Egyszerre kell megnyomni és benyomva tartani a hangerő fel és a főkapcsoló gombokat, a Huawei logó megjelenése után elengedhetők a gombok, amikor is megjelenik a Recovery menü, abban a hangerő gombokkal lehet navigálni, kiválasztandó a Wipe data/Factory reset, a végrehajtást pedig a főkapcsolóval lehet jóváhagyni.

(#800) athlasz válasza kali (#799) üzenetére


athlasz
csendes tag

Le van merülve teljesen, csak ha töltöm akkor jelenik meg a kék kijelző, viszont se így, se úgy nem reagál semmire. Kikapcsolni sem tudom, csak ha magától lemerül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.