Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Fin10 válasza cinikis (#1550) üzenetére


Fin10
tag

Nekem angol a menü, de ahogy írtam menüben System and updates-> Software update->Current version, itt van róla említés, hogy tartalmazza a rendszer.
Ha az a kérdés, külön nem kell bekapcsolni, ha támogatott játék fut, akkor elvileg aktív, de ezentúl nem igazán ismerem a működését.

(#1552) zsolt320i válasza cinikis (#1550) üzenetére


zsolt320i
senior tag

:W
de hová tűnt "démon hill"
:W

(#1553) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Elméletileg még a Máté 10 pro és a P20 is kap egy frissitést .180 végződéssel, szerintem a Honor 10 is megkapja, ugyan az a hardver van mind3 ban. [link]

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1554) cinikis


cinikis
tag

Kártyával is ez van.Vagy várni kellene?

(#1555) cinikis válasza Fin10 (#1551) üzenetére


cinikis
tag

(#1556) Fin10 válasza cinikis (#1555) üzenetére


Fin10
tag

Mondtam, hogy ez az utolsó szoftver, nincs újabb.

(#1557) cinikis válasza Fin10 (#1556) üzenetére


cinikis
tag

Akkor tényleg nem tudom miért nem mutatja a gpu turbot.

(#1558) Fin10 válasza cinikis (#1557) üzenetére


Fin10
tag

Ahogy megírtam az előzőt, jelzett is a teló, hogy új frissítés érkezett .180 véggel. :)
Miért olyan fontos, hogy valahol ki legyen írva ez a Gpu turbo, ha úgyis a háttérben működik?

(#1559) cinikis válasza Fin10 (#1558) üzenetére


cinikis
tag

Csak fura hogy nem írja.
Két Honor Play ünk van, ugyan az minden, az enyémben van lépés számláló, a feleségemnek nincs.
Fura hogy mi okaozza ezeket az eltéréseket.

(#1560) Fin10 válasza cinikis (#1559) üzenetére


Fin10
tag

Hogyhogy nincs benne lépésszámláló? A Huawei Health app fel van telepítve neki?

(#1561) pistuka25


pistuka25
csendes tag

Nagyon meglepődtem ma, frissítés jött 630 megás 😃
Pedig nem igen számítottam már rá..

"Az élet az egy sörnyitó csak legyen hozzá söröd" ~ Xiaomi Mi 11 lite 5g

(#1562) cinikis válasza Fin10 (#1560) üzenetére


cinikis
tag

Mostmár igen :R

(#1563) Zsockó válasza pistuka25 (#1561) üzenetére


Zsockó
csendes tag

Van érdemi változás benne? Ez az a bizonyos .180-as végű?

Nekem 8.. Honor 8!

(#1564) V@ns


V@ns
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Volt korábban Honor 8-as készülékem, ott volt 1-2 olyan betegség, amivel ha bevittem garanciáztatni, cseréltek rajta mindent IS, akku, kijelző, hátlap stb stb.
Ezek valós hibák voltak ugyan, de nem vennék rá mérget, hogy pontosan megnézték mindegyik jelenséget.

Nem mondom, hogy hazudni szeretnék :U , de vannak olyan betegségek ennél a készüléknél, amivel ha beviszem, hasonlóan kicserélnek akkut hátlapot kijelzőt?

(#1565) brucka


brucka
tag

Sziasztok!
Sajnos kezd az aksi eléggé gyengülni.
Kb mennyibe kerül ha cserélni szeretném?
Illetve Aliról nem lehet esetleg beszerezni?

(#1566) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok! Valaki találkozott már olyan hibával hogy a telefon nem csatlakozik a hisuite-hez, összedugom a gépemmel, hdb engedélyezve, usb hibakeresés engedélyezve, usb fájlátvitel kiválasztva,feldobja a telefon a hisuite-ot, megjelenik a 8 jegyű kód, beírom a pc-n a hisiute-ba, a közkedvelt Windows "hiba van" hang, 2x végig megy a két csík és kéri a 8 jegyű kódot kiírja hogy nincs csatlakoztatott eszköz, beírom megint a kódot ugyan az . Eddig nem csinálta.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1567) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

utángyártott töltő kábelem van , a napokban mintha lassabban töltené a telefont,lehet benne szakadás vagy ilyesmi. kb 1 éves.

(#1568) Oposszum válasza n0is3es (#1553) üzenetére


Oposszum
tag

Így van meg is kapta a Honor 10 is.

(#1569) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Esetleg valaki hátha tudna segíteni. Van egy H10 független átmenetileg nálam míg szervizben van a sajátom(OP 7pro). De nem tudok netet csiholni a 2. Simkartyán. Fő egy voda feltöltő, a mellékes csak neg kártya telenoros a 2. Foglalatban. De sehogy se sikerül azon netet csinálni. Ha átállítom vodára ott van net, de nekem a telenoros kell. Apn próbáltam net-re állítani mert onepluson úgy megy, itt sikertelen..

(#1570) m1lan válasza laskr99 (#1569) üzenetére


m1lan
őstag

Szia!

Pedig az APN lesz a gond, próbáld meg ez alapján beállítani: [link]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#1571) laskr99 válasza m1lan (#1570) üzenetére


laskr99
addikt

Próbáltam, semmi. Ugyan az mint amit állítottam. Újra létrehozva se megy.

(#1572) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

érdemes még honor 10 et venni? használtan persze...

(#1573) janeszgol válasza g@bo (#1572) üzenetére


janeszgol
félisten

P20/S8 szint. Szerintem érdemes, de szigorúan 35k alatt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1574) kokloffolo válasza g@bo (#1572) üzenetére


kokloffolo
újonc

Attól függ mire! Ma adtam el az enyémet, mert csak állt a szekrényben. Használható, de 2020-as frissítés volt rajta az utolsó! Ha a Huawei/Honor vonal érdekel, inkább vennék használtan egy Huawei Nova 5T-t, arra most jött meg az Emui 12, és ezért talán egy pár frissítést fog még kapni!

Iphone 11 and Samsung Galaxy S21

(#1575) balage06


balage06
tag

Üdv! Tud valaki esetleg olyan szervízt Bp-n, ahol vállalnak Honor 10 csatlakozó/akksi cserét? Csak ilyen látszólag halott oldalakat találtam, ahol szerepel még a készüléklistán.

(#1576) micc válasza balage06 (#1575) üzenetére


micc
csendes tag

A múlt héten cseréltettem ki a kijelzőt és az usb csatit itt:
https://smartrepair.hu/
megvárhattam.

(#1577) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

Debrecenben meg várható akksi cserés szerviz esetleg?

(#1578) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Szervizbe kellett küldenem a jelenlegi telefonom és arra a kis időre elővettem a Honor 10-es telót, ami kb 4-5 éve van meg ebből 2 évet ment aktívan majd tartalék telefonnak maradt meg.
De nem akar az normálisan működni. android 10 és emui 10.0.0.180 vab rajta.
akadozik, nem mindig talál 4G-t chrome kegyetlen lassú és szenvedés :DDD
Messenger is akadozik rajt. illetve mintha le fagyna kijelző nem reagál semmire sem néha, benyomom a billzár gombot, majd újra feloldom utána ideig óráig mükszik.
Melyik böngésző, messenger ment rajt legutoljára stabilan ?
Rendszer visszaállítás esetén nem korábbi emui kellett volna várni? 10.0 volt ugyan úgy fent.
Factory reset segítene igazból? :U

WOT: kissio

(#1579) Oposszum válasza Dr.Én (#1578) üzenetére


Oposszum
tag

Szia, nem tudom mi lett végül a telóddal, de azért írok.
Nekem is van egy Honor 10-em, amit a mai napig használok. Ugyanúgy emui 10.0.0.180 van rajta. Simán gördülékenyen működik, a korához képest szépen muzsikál. A Samu Galaxy A53 5G-nél sokkal gördülékenyebb az egész rendszer. A chrome böngésző is szépen stabilan fut. Nálad lehet sérült a háttértár, akkor szoktak ilyen tünetek jelentkezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.