Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) pgonzy válasza Gülredy (#700) üzenetére


pgonzy
tag

Kicsit megkésve ugyan, de ment a hiba bejelentése a supportnak.

(#702) Gülredy válasza pgonzy (#701) üzenetére


Gülredy
tag

Köszi!
Mivel nem találtam semmi hivatalos fórumot a honorhoz ezért még itt is bejelentettem hátha :)

https://consumer.huawei.com/en/contact-us/

Remélem hamarosan jön egy update és megoldja a problémát!

(#703) pgonzy válasza Gülredy (#702) üzenetére


pgonzy
tag

Szerintem is orvosolják egy javítással. Esetleg majd a 9-es update. :)

(#704) Gülredy válasza pgonzy (#703) üzenetére


Gülredy
tag

Mind a két helyről az jött vissza, (egy Ádám nevű helpdesk-estől) hogy vigyem el a szervízbe és adjam le.
Alig 20 napja vettem a telefont, biztos minden vágyam, hogy napokra telefon nélkül legyek.
Nem hinném hogy a szervizes újraírná az AI kamera kódját 3 nap alatt.
Ha még újat is kapnék 90% hogy jönne újra a hiba.

A legelszomorítóbb, hogy nem tudok a magyar Huawei helpdesken kívül mást elérni, hogy a hibajelzésem eljusson a fejlesztéshez. Se egy hivatalos fórum se semmi nincs. A HiCare-en még el se küldi az üzenetem...

Akik olvassák még ezt a fórumot és Honor 10 tulajdonosok, megírnák hogy náluk is jön-e a probléma?

(#705) pgonzy válasza Gülredy (#704) üzenetére


pgonzy
tag

Egyelőre én is csak odáig jutottam velük, hogy a kamera alkalmazásnál töröljem az adatokat, és a gyorsító tárat.
Természetesen ez nem oldotta meg a problémát.
Tényleg jó lenne, ha mások is kipróbálnák a leírtakat:

"Proléma:
Amikor be van kapcsolva az AI kamera mód, és portrét készítek (az AI kamera felismeri, hogy portrait) akkor az első két kép készítése után nem működik a kamera gomb. A probléma nem sporadikus, bármikor reprodukálható, többször is leteszteltem.
Ez a probléma más AI módnál, (pl, kék ég, szöveg stb) nem okoz gondot, végtelenszámú fotót tudok készíteni, viszont portrait módban mindig a második kép elkészítése után jelentkezik.
A szoftware-es kamera gomb maga nem változik meg, megnyomásra ugyan úgy reagál (benyomódik) viszont újabb képet már nem készít. A hangerő gombot beállítva fotó elkészítéséhez szintén ugyan ezt produkálja.
Ez a bal oldalt alul látható apró előnézeti képről is látszik, és az albumba lépve is, hogy a második kép után már nem készül újabb kép.
Hibát, vagy bármi más üzenetet nem ír, tárhely még van bőven."

(#706) pgonzy


pgonzy
tag

Egyébként ezen a kamera problémán kívül más gondom eddig a telefonnal nincs.
Sőt, egyre jobban kedvelem. Féltem a notch-tól, de egyáltalán nem zavar.
4G, wifi stabil. A bluetooth a sokszor macerás sport órámhoz is egyből csatlakozott, szívritmus figyelő páttal is egyből kommunikált.
Játékoknál nem éreztem melegedést, Asphalt, Need for Speed. Navigáció közben enyhény melegedett
A szupertöltés meg bámulatos. :-)
Csakhogy a pozitívumokról is szó essen. :-)

[ Szerkesztve ]

(#707) pgonzy


pgonzy
tag

Honor 10 természetesen, éjszakai mód, kézből. :)

(#708) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

Jelenleg egy 2016-os P9 Lite-al bírok, terv az hogy Honor 10-re váltok.
igazából annyi kérdésem van hogy az aksi mit bír?
P9 lite esetében leszedtem vagy tiltottam minden nekem nem fontos dolgot. Így napi egy töltéssel elvan :)
Igazából játszani nem játszok rajta, netet tolom utazás és meló közbe , olvasok rajta, esetleg Youtube illetve messenger és Viber
ahogy olvasom a kamera nagyon jól teszi a dolgát. amire kíváncsi leszek :)

WOT: kissio

(#709) bazumish válasza pgonzy (#705) üzenetére


bazumish
csendes tag

Szia!

Az én készülékem is pontosan ezt a hibát produkálja.

(#710) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Pár képet én is csináltam mostanában és bár nem vagyok fényképész de ha be van kapcsolva az Ai akkor nagyon túlhúzza a színeket. Majd teszek fel ide is képeket róla ha lesz időm.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#711) pgonzy válasza Bennyboy (#710) üzenetére


pgonzy
tag

Mostanában többet fotóztam, és azt figyeltem meg, hogy a szoftver nagyon be tud lassulni. Lehet a fentebb írt probléma is abból adódik, hogy a háttérben még dolgozik a telefon a képeken, és azért nem lehet újabbat készíteni.
Ma más módokban is előjött ez a hiba, de egy idő után elmúlt magától, és újra lehetett fotózni.

(#712) Gülredy válasza Dr.Én (#708) üzenetére


Gülredy
tag

Az akksi:
Első napokban 1 nap \ töltés.
Utána:
Reggel híreket olvasok, aztán munkába és hazamenet használom a waze-t (kb 20-20 perc) napközben email-t olvasok és messenger + néha böngészek. Délutánonként pedig fotózni szoktam.
Legutóbb megnéztem kb 1óra 10 perces screen on time-om volt nap végére. Wifi mobilnet bekapcsolva, GPS-t navigáció után ki szoktam kapcsolni. Estére minden adatkapcsolat kikapcsolva.
Ezen használati szokások alapján pedig 70-80%-al zárom a napot. De másnap végére már csak 20% körül marad.

Egyébként ha ennél többet nyúzom és telefonálgatok is napközben többet is akkor már csak 50-60% marad, ami másnapra már nem elég.

(#713) Sn00k


Sn00k
veterán

HEllo,

Valaki megtudna mondani ez melyik Honor a videoban ? Azt irja honor 10, de ezen nincs home gomb illetve a fenti hangszoroja is mas mint a honor 10-é :F A Bal oldali az a honor 10 kozbe rajottem de engem a jobb oldali erdekelne.
[link]

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#714) zsolt320i válasza Sn00k (#713) üzenetére


zsolt320i
senior tag

az a honor play

(#715) Sn00k válasza zsolt320i (#714) üzenetére


Sn00k
veterán

Koszi👍🏼

3njoy the Lif3

(#716) batai15


batai15
félisten

Sziasztok, lehet január körül vennék egy ilyen telefont viszont hosszabb távon gondolkodom kivételesen. Honorok mennyi fő verziót kapnak? Igazából azért lenne fontos ez mert sokszor van egy egy újabb fő verzióban valami amit használok és tetszik.honor play és Mate 20 lite néztem, és play például úgy úgy kirin 970 és friss modell. Tehát akár hosszabb távon is jó lesz a vas? Bár még nézem mi lesz akkor l a kínálat, meg hogy fogok állni anyagilag hogy dragabbat is tudja venni.

(#717) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Itthon honnan tudok hátlapra fóliát rendelni? Sehol sem találtam. köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#718) sebyke7


sebyke7
csendes tag

pite mikor jön h10-re valakinek info?:O :D

(#719) Long1 válasza sebyke7 (#718) üzenetére


Long1
csendes tag

Majd ha megsült. :DD

(#720) pgonzy válasza sebyke7 (#718) üzenetére


pgonzy
tag

Ma jött egy frissítés, hirtelen elkezdtem örülni, de csak biztonsági frissítés.

(#721) sebyke7 válasza pgonzy (#720) üzenetére


sebyke7
csendes tag

énis így voltam. lehet még lehet nyers a tészta :S , de talán idén megérkezik :D

(#723) Gülredy válasza pgonzy (#720) üzenetére


Gülredy
tag

A frissítésnek én is örültem volna, ha legalább a kamera bug múlik el. De sajna ugyan úgy 2 portré kép után nem csinál többet.

A huawei support azonban csak azt mondja, hogy vigyem el a szervizbe. De arra külön kíváncsi lennék hogy mit csinál a szervizes a szoftware-es problémával...

[ Szerkesztve ]

(#724) Gülredy


Gülredy
tag

Kamera bug:

Ráírtam ma a huawei supporta a HiCare-en keresztül a live chat-en.
Itt a kolléga sokkal készségesebb hozzáállást tanusított.
Leírtam neki a hibát és elmondása szerint továbbítja a problémát a technikusoknak és a fejlesztésnek.
Ahelyett, hogy a szervizbe küldött volna.

Email-ben értesítenek majd. Ha megtudok valamit megírom ide is.

Reméljük lesz belőle valami. :)

(#725) pogi1


pogi1
tag

Sziasztok!Nincs véletlenűl valakinek egy magyar nyelvű felhasználói útmutatója pdf fájlban a Honor 10 -röl?

(#726) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok,

sajnos a "milyen okostelefont vegyek" topicba nem kaptam választ, úgy hogy beteszem ide is.

segítséget szeretnék kérni, természetesen szokványos kérdésben.
Céges telefon csere előtt állunk és jelenleg egy Honor 8 van használatban.
100 K körül van a keret rá. Néztem a P10-et meg a Honor 10-et.
Ami fontos:
-csak dual sim
-ne legyen tepsi - építőiparban dolgozok és sűrűn kell zsebből kivenni, plusz nincs nagy tenyerem
-lehessen rá normális védőfóliát kapni - honor 8-ra nincs, és már 3. kijelzőcserén vagyok túl
-megfelelő háttértámogatás
-helyszíni szemle alatt normális kép készítése
-hosszú de legalábbis a mai elvárásoknak megfelelően normál akku idő
-min 32gb belső tárhely

Olvastam,hogy a honor 10 kb mindennél jobban forrósodik. Ezt tapasztalta már valaki? Illetve ezt mikor produkálja? Játék vagy GPS közbe ? A telefon egész napos GPS-re is lenne használva, szóval ez is szempont.

A honor 8 eddig hozta az elvárást, csak volt rossz tapasztalatom vele és elvesztettem a bizalmat a márka felé. - 3 hónapnyi céges email leves 1 perc alatt, beállítások csesztetése nélkül -

Természetesen a fent említettem 2 készüléktől függetlenül is szeretnék kérni javaslatokat. Ha pedig túl nagy az elvárás a rászánt összeghez képest, akkor jelezzétek.

Előre is köszönöm.

:R :R

(#727) pgonzy válasza Járókeret (#726) üzenetére


pgonzy
tag

Szia! A honor 10 nagyjából lefedi az elvárásaid, de én csak a saját tapasztalataimait tudom megosztani.
Nekem különösebben nem forrósodik, melegedes volt, játék és gps alatt. Hogy ez mennyire zavaró gondolom egyén függő.
A kamera az általad leírt célokra biztos jó, szinte barmelyik modern telefon kamerája jó lehet, ha viszont sokat kell fotozni felhomályos helyen, akkor egy stabilizatoros kamerával felszerelt mobil szerintem jobb.
Kijelzővédőt még nem kellett vennem, az van egyelőre rajta,amit adtak hozzá,a tokkal ugyan ez a helyzet.
Az üzemidő megint csak szubjektív, használattól függ. Szerintem átlagos. Nekem sok net, fotózás, valamennyi jatek, kb 1-2 ora beszelgetessel 1 napot bír ki, de volt amikor estere mar tolteni kellett, de olyan is, hogy két napig bírta kevesebb netezessel.
A dual sim, tárterület adott.
Ezek az én tapasztalataim, tanácsot nem tudok adni, de talán segítenek dönteni.

(#728) pgonzy válasza pgonzy (#727) üzenetére


pgonzy
tag

A tepsire nem válaszoltam. Egy kis telefon, galaxy a3 után nem érzem tepsinek.

(#729) Járókeret válasza pgonzy (#727) üzenetére


Járókeret
senior tag

köszönöm a bő véleményed, láttam,hogy pár napja írtál már egyet. :)

amúgy befolyásol e valamit az,hogy a honor 10 újabb, míg a p10 régebbi konstrukció ? céges telefont kb 1-2 évere szoktunk venni.

(#730) jololo89 válasza Járókeret (#726) üzenetére


jololo89
tag

Egyértelmű hogy honor 10, P10 régebbi széria.

(#731) pgonzy válasza Járókeret (#729) üzenetére


pgonzy
tag

Talán a frissítések, főverziók tovább jönnek.

(#732) Benőke


Benőke
őstag

Sziasztok.

Egy új ámbár megszokott kihívással találtam szembe magam.
Asszonynak van egy Honor 10.
Működik minden oké, de a gyári kijelző fóliát cserélni kellet.
Rendeltem egy Nillkin Hiper szuper kijelző védő üveget. Ami állítólag 2,5D.
Na most azt a felét jelölik külsőnek ami a belső, és nem 2,5D nem hajlik rá a kijelzőre, csak lekerekítették a külső felét így remekül látszódik hogy a széle alá levegősödik. Ami ronda így...

Ezzel már számtalan telefonnál találkoztam és ofkorsz sehol nincs rá megoldás.
Ettől agy f@szt tudok kapni :)
Félve teszem fel a kérdést, hogy volt valakinek olyan ami bevált? :)
Vagy erre is vegyek fóliát azt felejtsem el? :D
Sajna női táskában nagyon durva kiképzésnek van kitéve, szóval 4 hónap után úgy néz ki a fólia mint amit megcsiszoltak :D

(#733) blasi20 válasza Benőke (#732) üzenetére


blasi20
tag

3D esetleg 5D fólát kell venni mert annak a szélei feketék és nem látszódik alatta a retek... A másik pedig h van 1 fajta légmentesítő adalék amit a fólia széleihez kell nyomni és betömíti a levegős részeket.

(#734) Benőke válasza blasi20 (#733) üzenetére


Benőke
őstag

Ismerem ezt a légmentesítős adalékot ami aztán pikk pakk kifolyik. Vagy megtörlöd a kijelzőt és a törlő kendő felissza aztán megint ott a hézag...
Ez a jelenlegi 3D üveg... Ráadásul Nillkin.
Azért kérdeztem mert számtalan telefonnal volt/van hasonló probléma...
Nem láttam még tartós megoldást sehol. Prémium samura is úgy rakták fel a bótban hogy körbe ott volt a hézag. Igényes volt az is :D
Előző telefonon az asszony ezért használt flip-flopp os tokot.

Szóval nincs megoldás... Akkor minek kerekítik? :(
Olyan mint a vékonyság fetisizmus, közben a szélesség és a magasság fontosabb.

Kergetek egy másik kijelzővédőt, hátha...

Ha az sem akkor marad fólia... Nem szeretem, meg nem nagyon véd...

(#735) blasi20 válasza Benőke (#734) üzenetére


blasi20
tag

A fekete szélü fóliák pont erre jók. Nekem is 1 ilyen van rajta. Am én is vettem 1 nillkint de olyan ocsmány volt h azonnal le is szedtem... 3D fekete vagy 5D fekete. Ezek tökéletesek.

https://m.aliexpress.com/wholesale/honor-10-5d.html?categoryId=200003089&channel=direct&gclid=Cj0KCQjwsMDeBRDMARIsAKrOP7E3Rihnzq7fkxvFSUSD03sgbR8LeifLlajsH44qYajnPDyeIdT6KJwaAi_1EALw_wcB

(#736) D@niel


D@niel
addikt

sziasztok,
szerdán érkezik a 8x, ha nincs ellene kifogásotok itt szeretném addig feltenni a kérdéseim, amíg ott be nem indul a topik

1) kínából rendelt telefonra is elérhető a +1év garancia? olvastam valami olyasmit, hogy ezekre lehet kérni +1 évet, csak neten kell regisztrálni a vasat

2) Honor telefonokra is elérhető a sötét-mód? ami ugye a telefon, üzenetek, beállításokat rakja át ilyen sötétszürke nézetre (mate 10 pron láttam ezt, viszont 20 lite-on már megint nem, pedig azon emui 8.2 volt, valahol az akkumulátor részen láttam ezt a kapcsolót, ha jól emlékszem)

3) érdemes a futó alkalmazások optimalizálását kikapcsolni, vagy 4 gigán jól végzi a dolgát a rendszer?

4) aki tud manuálisan apk-t telepíteni, kipróbálná a youtube vanced-et? ez egy módosított youtube app, teljesen fekete móddal (nem a gyári-féle sötétszürkével), reklám mentesen, és fut is szépen a háttérben, lezárt képernyőn is. mtk-s tableten ment a belépés, viszont meizun (szintén mtk cpu) már nem, pedig felment előtte a MicroG is

5) nekem is kérdés, hogy melyik üvegfólia ajánlott? valami olyasmi érdekelne, ami kiér a szélére is, lekerekített, a gyári mezei fólia meddig bírja? 1 hónapig, vagy fél évig is ott marad szépen?

egyenlőre ennyi, köszönöm!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#737) batai15 válasza D@niel (#736) üzenetére


batai15
félisten

Havernak tegnap telepítettük fel p9re a vancedet ha ez segít. Be tud jelentkezni.

(#738) jololo89 válasza D@niel (#736) üzenetére


jololo89
tag

Szia! Kínai telóra nem tudsz itthon garit érvényesíteni sajnos. Ha GSM boltos akkor is csak bolti a gari. Sötét mód nekem nem rémlik.

(#739) pgonzy válasza D@niel (#736) üzenetére


pgonzy
tag

Vanced működik a Honor 10-en is, bejelentkezni is lehet.

(#740) Warloo93


Warloo93
tag

Sziasztok. Segítsetek dönteni honor 10 és mate 20 lite között. Föleg a kamera játszik szerepet, gyorsaságra gondolom nincs panasz egyiknél se, játszani nem szokok.

(#741) Shoo


Shoo
senior tag

Hali!
Vettem a telefonra egy olixar fekete keretes üvegfóliát, de olyan vastag az ujjlenyomat olvasó körül, hogy alig működik. Ráadásul olyan érzésem van, mintha levegő lenne alatt. Tudtok rá valami jobbat?
Előre is köszi!
Üdv!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#742) blasi20 válasza Shoo (#741) üzenetére


blasi20
tag

Vegyél fel ugyan arról az ujjadról még 1 lenyomatot és jó lesz az .:) (nekem így van)

(#743) Shoo válasza blasi20 (#742) üzenetére


Shoo
senior tag

Köszi! Még jobb is lett az érzékelése.... :C :))

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#744) D@niel


D@niel
addikt

1) jópofa ez a lépés számláló, de hol lehet kikapcsolni?
2) 20%-os aksi értesitést is jó lenne kilőni
3) whatsapp értesítés nem jelenik meg zárt képernyőn, ezzel lehet valamit kezdeni? lehet, hogy az ujjlenyomat miatt biztonsági okból nem jeleníti meg

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#745) kali válasza D@niel (#744) üzenetére


kali
legenda

A megjelenítést lehet kikapcsolni, Mate 10 Pro és View 10 alapján írom, de szerintem erre is jó lesz:
Beállítások -> Biztonság és adatvédelem -> Képernyőzár és jelszavak -> Lépésszám mutatása a zárképernyőn
Itt engedélyezted? Beállítások -> Alkalmazások és értesítések -> Értesítések kezelése -> WhatsApp -> Zárképernyő értesítések

[ Szerkesztve ]

(#746) trskv


trskv
csendes tag

Sziasztok!

Aki már rendelkezik ezzel a telefonnal,mennyire ajánlja?A telenornal a srác nagyon oda volt érte,hogy a sima p20hoz nagyon hasonló.Meg mondom őszinten,bár szívem szerint p20 prot vagy a matet vennem,de annyira nem érték állóak ezek a telefonok,hogy utána lófütyi pénzért se venné meg senki.Ezért gondolkozom most ezen a készüléken,ha valóban olyan mint a tesztben leírtak.köszi a segítséget

(#747) D@niel válasza kali (#745) üzenetére


D@niel
addikt

köszönöm, meg is vannak. igen teljesen ugyan az a rendszer/felület

olyan kérdésem lenne, hogy milyen beállításokat érdemes használni a futó alkalmazásokra? mondják többen is, hogy az emui is szűk markúan bánik a háttérben futó appokkal, ezidáig én csak annyit állítottam, hogy sok felesleges appot ne töltse be boot során illetve később se induljanak, ne fussanak a háttérben
létezik valami komolyabb megoldás azokra az appokra amik meg vannak nyitva és jó lenne ha ott is maradnának? vagy erre való a le lakatolás? és ha igen, ez mennyire befolyásolja az üzemidőt? gondolok arra, hogy estére bent hagyok egy whatsapp, viber kombot a háttérben, hogy reggel egyből induljon, viszont akkor meg este elvileg többet csökken a %

emellett érdekelne az is, hogy milyen funkciók azok, amiket nyugodtan ki lehet kapcsolni, és mi ennek a módja? előzőleg volt pl a lépés számláló ami nekem feleslegesen eszi a cpu-t, aksit

köszi!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#748) Bennyboy válasza trskv (#746) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én nem bántam meg. Megéri az árát. Szép, gyors és tud mindent.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#749) kali válasza D@niel (#747) üzenetére


kali
legenda

Amiket nem szeretnél, hogy automatikusan indulhassanak, illetve futhassanak a héttérben, azokat tedd kézire az akkumulátoros indításnál és kapcsold ki akár mind a három opciót, ellenkező elvárásnál meg fordítva.
A Mate 10 Pro összefoglalójába írtam néhány dolgot arra is, hogy miként mellőzhető a rendszer által esetlegesen alkalmazott agresszív bezárás, nézz rá, hátha segít itt is: [link]

Erre a három bekezdésre gondolok:

Alkalmazások nem kívánt (automatikus és másodlagos) indításának és a háttérben futtatásának a szabályozása, illetve megakadályozása:

...

Utóbbi beállítások alapján engedélyezett alkalmazások esetén, ha azokat továbbra is leszabályozza vagy bezárja a rendszer, szükség lehet még a következőre is:

...

Alkalmazások fixálása az alkalmazásváltóban:

...

Az üzemidőt alkalmazása válogatja, hogy mik vannak manuálisan engedélyzve, azok mennyir fogyasztanak...stb.

(#750) D@niel válasza kali (#749) üzenetére


D@niel
addikt

köszönöm a válaszaid, át néztem mindent, most már csak azok a a programok töltődnek be amik nekem fontosak, szépen jönnek az értesitések is

ha nem gond még lenne kérdésem

1) a gyári email kliensbe be tudom állítani a Gmailt pushban? mert igen van akár 15 perces lekérdezés viszont az is késik, illetve Gmail is adott de most jött privát és tabon egyből jelzett a Gmail, telefonon viszont nem
és inkább a gyári megoldásokat preferálom
ha Exchange-ként állítanám be, elvileg jó lenne de trükközni kellene a szerverrel

2) kezdő képernyő úgy néz ki, hogy egyes ikonok négyzet, mások kör alakúak, ezt lehetne valahogy egységesíteni? próbáltam több témát is de erre a dologra nem volt kihatással, érdekes módon meizun több téma is van ami a kört simán kitölti fehérrel négyzetté

3) értesítő központban wifi illetve adatforgalom kapcsolót nem lehet lehúzni, hogy ne kelljen be lépni a beállításokba és ott meg nézni az éppen elérhető hálózatokat illetve 3g-re át kapcsolni - nekem alapesetben 2g-n van, szinte mindenhol van wifim de előfordul, hogy át kell váltanom 3g-re
ugye van automatikus váltás, de szeretném ezt is magam irányítani

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.