Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Psychlo válasza NPeete (#1450) üzenetére


Psychlo
tag

Értem. Azt láttam én is, hogy letilthatom az értesítéseket csak gondoltam hagyom ha úgy volt alapból. 9.x előtt nem csinálta, most nem tudom, hogy ez valami hiba vagy eddig is ment csak az értesítések voltak máshogy beállítva. Esetleg egy factory reset megoldja ha hiba. Mert ha fut és mondjuk be van ragadva akkor csak meríti a telefont.

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1452) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Gyárilag van feltelepítve a telefon kijelzőjén védőfólia?

Vagy csak a tulajdonságokat megemlítő fólia van rajta?

Esetleg egy tasakszerűségbe van becsomagolva a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#1453) NPeete válasza Wallenberg (#1452) üzenetére


NPeete
tag

Nekem gyárilag volt rajta rendes, teljesen átlátszó fólia (nem üveg). Egész jól bírja, bár nekem kicsit a széle feljött a mocsok miatt.

(#1454) balage06


balage06
tag

Ez mennyire legit infó? Link

Ezek szerint mi is megkapjuk az Android/EMUI 10-et.

(#1455) Fin10 válasza balage06 (#1454) üzenetére


Fin10
tag

Szerintem az lenne a furcsa, ha nem kapná meg egy másfél éves - Honor márkán belüli - flagship. Mondjuk az utóbbi időben nem sok újdonság van a szoftverekben, nekem a biztonsági frissítés is elég lenne.

(#1456) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

A jelenlegi Antutu verzió (7.2.3) alatt hány pontot hoz nálatok a telefon?

(#1457) balage06 válasza Wallenberg (#1456) üzenetére


balage06
tag

Nálam minden frissítés után egyre kevesebbet, legutóbb 184200 volt. Lehet nem ártana már egy factory reset.

(#1458) zala005 válasza Wallenberg (#1456) üzenetére


zala005
tag

Nekem 126 ezret 😅😂

(#1459) Wallenberg válasza zala005 (#1458) üzenetére


Wallenberg
senior tag

és balage06 (1457):

Akkumulátor - Teljesítmény mód

Kapcsoljátok be a teljesítmény módot.
Nálunk Honor Play telefon van.
Eredetileg 137-138.000 pontot produkált Antutu teszten.

A teljesítmény mód bekapcsolása után ez 199958, majd 200824 pontra javult.

Abban a telefonban is Kirin 970 chipset van.

[ Szerkesztve ]

(#1460) balage06 válasza Wallenberg (#1459) üzenetére


balage06
tag

Bekapcsoltam, anélkül még rosszabbat produkál, 150.000 körül.

(#1461) berbatov2


berbatov2
senior tag

Sziasztok!

Telefonálás közben nem kapcsol ki a képernyő, gondolom a közelségérzékelő nem működik valamiért. Mire elemelem a fülemtől a beszélgetés végén, összenyomogatok mindent a fülemmel. Valakinek ötlet vagy megoldás?

(#1462) adabra


adabra
senior tag

Jól sejtem, hogy 80k jó ár ezért a készülékért?
[link]

Hamarosan két telefont kell vásárolnom (a gyerekeimnek), eddig a Samsung A40-et néztem ki. 5k a különbség. :F

(#1463) pgonzy válasza berbatov2 (#1461) üzenetére


pgonzy
tag

Szia! Nekem egy frissítés utan volt hasonló, de egy kikapcs- bekapcs megoldotta, Újraindítás valamiert nem volt eleg. 1-2 percig hagytam kikapcsolva, utana megszűnt.

(#1464) berbatov2 válasza pgonzy (#1463) üzenetére


berbatov2
senior tag

:R
Meg is oldotta!

(#1465) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Párom honor 10e kb egy hónapja újra indulhat néha , saját szememmel is láttam lehetséges hogy Update bugja lehet és mással is fordult már elő vagy inkább vigyük szervizbe ? előtte természetesen nem volt ilyen gond .

(#1466) pulffy


pulffy
őstag

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne hogy ezt a HiSearch kerő faszom baszom funkciót ez ki lehet kapcsol i valahogy a készüléken? Kezd nagyon idehesíteni...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1467) Grecky


Grecky
senior tag

Sziasztok!
Normális lehet, h esti módban (és sötétben normál módban is) lilásodik az elkészült kép egyik oldala? Bízom benne, hogy ez csak sw hiba, valaki meg tudná nézni nekem EMUI 9.1 alatt, h ez gyenge fényviszonyoknál, zárt térben nála is jelentkezik?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1468) pgonzy válasza Grecky (#1467) üzenetére


pgonzy
tag

Szia! Én nem látok ilyen lilás elszíneződést.

(#1469) balage06


balage06
tag

Esetleg azt tudja valaki, hogy a Type C csatlakozó audio kimenetként is használható-e a készüléken?

(#1470) Cavsfan


Cavsfan
tag

Hali.A honor 10-em újabban még lenémított állapotban is éjjel-nappal pittyegő hangokat ad.Azt vettem észre,hogy a helymeghatározás jele jelenik meg ilyenkor az értesítési sávban.De azt is kikapcsolom akkor is ezt csinálja.Éjjel nagyon zavaró,pedig leven némitva.
....?????

(#1471) denko válasza Cavsfan (#1470) üzenetére


denko
senior tag

ugyanezt a jelenséget tapasztaltam a telegrammal, hiába kapcsolom le a hangot, akkor csattog ha ir valaki..

(#1472) Szarandroid


Szarandroid
friss újonc

Sziasztok!
Olyan problémába ütköztem hogy a telefonom ki írta hogy teli a tárhely én átmásoltam az sdkártyára az összes képet és roncsoltak lettek a képek és nem tudom használni őket kérlek olyanok a képek mintha elmentvolna az adás segítsetek ! :R

(#1473) gamegod


gamegod
senior tag

Garanciáztatás kb mennyi idő? héten akarom vinni telekomba. Jack csatlakozó kuka illetve a töltő rész is haldoklófélben..

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#1474) Fin10 válasza gamegod (#1473) üzenetére


Fin10
tag

Huawei szervizbe küldd közvetlenül, akár postán keresztül is! Hétfőn feladtam, csütörtökön már vissza is jött posta automatába!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1475) g@bo


g@bo
nagyúr

üdv urak

vennék egy honor 10-est (4/64) ez a kék/lila mennyire gázos szín? (ezt árulják)

gari nélkül megvehető e, valami sárgulásról és usb c pusztulásról is irtatok, vigyázzak? :R

(#1476) Fin10 válasza g@bo (#1475) üzenetére


Fin10
tag

Szerintem kifejezetten jól néz ki, de nyilván ez egyéni ízlés kérdése. Illetve ha nem átlátszó tokot raksz rá, akkor kb. mindegy is.

Garancia nélkül minden elektronikai cikk lutri, én nem szívesen vennék így, kivéve ha nagyon jó áron van!

(#1477) Lifer092


Lifer092
senior tag

Sajnos az én Honor 10 telefonom ma adta meg magát, Karácsony alkalmából.... :U :(
Feltettem tölteni 30%-al, 10 perc múlva látom újraindul, kék Honor logós képernyő, 10 percig semmi válasz, Honor logó kifagyva. Majd kikapcsol. Dead. Azóta se kép se hang, sem hard reset, sem soft, sem recovery-vel nem ad életjelet. Másik kábel, töltő próbálva. Egyáltalán nem reagál sem töltőre, sem PC csatlakoztatásra. Alaplapra tippelek, tavaly nyáron vettem. Nem bírt túl sokat... :U Pedig vigyáztam rá mint a hímes tojásra.... Mivel még garis így jövőhéten elviszem Huawei átvételi pontra, aztán remélem a legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

(#1478) balage06


balage06
tag

Van valakinek infója arról, hogy Európában mikor várható az EMUI 10? A Lite-ra már megérkezett (persze tisztában vagyok vele, hogy az egy frissebb modell).

(#1479) batai15 válasza Lifer092 (#1477) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is meg halt,nem tudták javítani. Halistennek választhattam másik készüléket.

(#1480) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

sziasztok!

van bárkinek bármi infója arról, hogy mikor érkezik a 10-es android?
már nagyon várom, a fekete téma miatt és a beépített androidauto miatt.

üdv.

(#1481) zala005 válasza zsolt320i (#1480) üzenetére


zala005
tag

Szia!
Nem tudom mennyire igaz, de a Honor Support Italia-tól azt az infót kaptam, hogy még egy ideig várni kell, de maximum áprilisig.

(#1482) zsolt320i válasza zala005 (#1481) üzenetére


zsolt320i
senior tag

:R

(#1483) zsolt320i válasza zala005 (#1481) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Április van, de nekem semmi.
Neked?

(#1484) Fin10 válasza zsolt320i (#1483) üzenetére


Fin10
tag

Áprilisig, értsd április végéig! Mondjuk a dark módon kívül nem sok mindent várok az új verziótól, reméljük nem lesz visszalépés.

(#1485) zala005 válasza zsolt320i (#1483) üzenetére


zala005
tag

A januári biztonsági frissítésen kívül semmi :/
Bízom benne, hogy azért hamarosan megkapjuk.

(#1486) zala005 válasza zala005 (#1485) üzenetére


zala005
tag

Nem tudom mennyire jó hír, de újra megkérdeztem és sorozatszám alapján már májust mondtak, megerősítve, hogy biztosan érkezik.

(#1487) Cimi86


Cimi86
tag

2020 áprilisi biztonsági frissítés érkezett, Android 10 még sehol.

(#1488) balage06 válasza Cimi86 (#1487) üzenetére


balage06
tag

Furcsa, hogy Firmware Finderrel is februári az utolsó 10.0-s firmware

(#1489) Fin10 válasza balage06 (#1488) üzenetére


Fin10
tag

A P20 európai Emui10 frissítését most tolták ki júniusra, úgyhogy szerintem nekünk sem érdemes mostanában várni. Szerencsére semmi gond a jelenlegi rendszerrel, így én nem is várom különösebben.

(#1490) sirlacika


sirlacika
csendes tag

2 hete vittem szervízbe a honor 10 ds-t, kijelző hibával. Felső sarkai sárga foltosak voltak, valamint szétesett a hálózati információs rész(bal felső sarok)
Na mindegy. Rákérdeztem, hogy mikor várható az emiu 10....azt mondták, hogy nem kapja meg. Max. 2 évig szokták kiadni a fő verziót.

Rákérdeztem a honor 10 lightra.... Hogy akkor az miért kapja meg.... Válasz, hogy újabb kiadás. :(

Mérhetetlenül bosszant.... Ha ez igaz, akkor ezentúl csak olyan telot veszek. Amire lineageos fel megy. Erre még az sem :(
Szerintem akku haldoklik majd, akkor kukázom az egészet.... Pedig szép a telo amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#1491) Fin10 válasza sirlacika (#1490) üzenetére


Fin10
tag

A kínai Honor 10eken már egy ideje az új rendszer fut, úgyhogy előbb utóbb ezekre is lesz.

(#1492) sirlacika válasza Fin10 (#1491) üzenetére


sirlacika
csendes tag

Úgy legyen! :) Szeretem ezt a telefont, de nagy csalódás lenne, ha nem lenne frissítés.
:R

(#1493) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv ! Kérdezném aki ilyen telefont használ erdemes-e még venni tartalék telefonnak lenne 45k körül, amit olvastam eléggé melegszik és az aksi egy napos,meg az ujjlenyomat olvasó nem mindig pontos, más probléma, nyugje van-e még esetleg inkább másfelé nézelődjek. Köszönöm

(#1494) Fin10 válasza andrás47 (#1493) üzenetére


Fin10
tag

Hello! Szerintem megéri, ha új vagy legalább még garanciás. Játszani nem szoktam rajta, így nem tudok nyilatkozni a melegedésről, az akku kb. 5 óra SOT-ot tud, az ujjlenyomat olvasó nálam jól működik. A kijelzőn sárga folt megjelenése idővel előfordulhat, nem tudom ez mennyire általános, én ezzel vittem már garis javításra.

(#1495) balage06


balage06
tag

Firmware Finderrel látok egy új verziót (10.0.0.178) 05.06-os dátummal, szóval szerintem legfeljebb hetek kérdése lehet most már.

(#1496) sirlacika


sirlacika
csendes tag

Sziasztok,

Egy hónapja volt szervizben a telo. Mindent lementettem, egy dolgot nem :D
A kezdő képernyőn (Magazin feloldás), mindig jönnek fel képek....
Volt egy zseniális fénykép a prágai Károly hídról... ha esteleg valakinek megvan, elküldhetné nekem a jpg-t :) Egyszerűen nem ajánlja fel a telo... pedig sok régi (kedvencnek jelölt kép vissza jött).

Köszönöm szépen, ha valaki megszán egy ilyen képpel :D

(#1497) Fin10


Fin10
tag

Nálam most dobta fel az emui 10 frissítést, már töltöm le.

(#1498) zsolt320i válasza Fin10 (#1497) üzenetére


zsolt320i
senior tag

az jó.

majd írd le a tapasztalatokat kérlek, sebesség, akku idő és stabilitás tekintetében.

thx!

(#1499) Fin10 válasza zsolt320i (#1498) üzenetére


Fin10
tag

A régi Hicare, mostani support appban keresve dobta fel különben, nem magától. Pár perc nyomkodás után nem látok problémát, hosszútávon meg majd kiderül. Szerintem szebb lett a felülete és végre van beépített dark mode.

(#1500) Cimi86


Cimi86
tag

Csak megjött...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.