Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) blasi20 válasza Bubaaa (#499) üzenetére


blasi20
tag

Én vettem 1 2.5D-s és 1 3D-s változatot. Majd kiderül h melyik válik be. Am már rég a magyar postán csücsül, de sztem minimum 2 hét mire hozzám kerül...

(#502) adam0913


adam0913
tag

Honor 10-et vagy Honor Play-t vegyek, esetleg valami mást? Mik a vélemények?

(#503) Bennyboy válasza adam0913 (#502) üzenetére


Bennyboy
őstag

A playt én is néztem de az már nekem hatalmas (that was she said) A 10 még jó lenne méretben de még várok vele az év végéig. Sajnos túl sok extrát nem ad a 8hoz képest amiért rögtön cserélnem kéne.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#504) Bailey válasza adam0913 (#502) üzenetére


Bailey
senior tag

Ha fontos a kamera, akkor a Honor 10-et. A Play kamerái ugyanazok, mint a P20 Lite esetében. Ha a nagyobb kijelző kellene, de jó kamerával, akkor lehet érdemes várni. Talán ide is eljut a Nova 3, ami tulajdonképpen egy Play, de üveg hátlappal, és a Honor 10 kamerájával. Vagy ott a View 10. Annak kicsit nagyobb a kijelzője mint a Honor 10-nek, de kisebb mint a Play kijelzője, és nincs notch. Viszont 6/128-as, és jó a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#505) njnl válasza adam0913 (#502) üzenetére


njnl
aktív tag

Vagy majd Honor Note 10-et ;)

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#506) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Esetleg van valaki akinek van összehasonlítási alapja, tapasztalata leginkább fényképkészítés terén H10 és Nokia 7 Plus összevetésében?

Most már hasonló árban vannak és nem tudom...

F.K.T.

(#507) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Már ketten is kérdezték hogy miért akarnék váltani Nokia 7 plusról. A telefonnal semmi bajom, tökéletes, csak mivel egész jó áron van a Honor 10 így érdekelt hogy tud e annyival többet pl teljesítményben hogy megérné e a csere.

OnePlus 8T

(#508) ragadozo válasza Dennis (#490) üzenetére


ragadozo
csendes tag

Na tegnap megkaptam a készüléket a Smartshop-tól, német régiós a teló. Pozitívum viszont, hogy van tok is, és üvegfólia is.

(#509) psg5 válasza ragadozo (#508) üzenetére


psg5
veterán

Na most már kíváncsi leszek a véleményedre Nokia összevetésében, főleg kamera terén! :)

Amúgy akkor mi van ha német régiós?

F.K.T.

(#510) ragadozo válasza psg5 (#509) üzenetére


ragadozo
csendes tag

Nem nagyon próbálgattam még értelmes fényben a kamerát eddig.
Ezt az oldalt ismered? Ezek alapján a Nokiáé jobbnak tűnik egy fokkal, nézz rá:
https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=4&idPhone1=9157&idPhone2=9058

[ Szerkesztve ]

(#511) psg5 válasza ragadozo (#510) üzenetére


psg5
veterán

Igen itt minden beállításon megnéztem és minimálisan igen, de majd ha fotozól kiváncsi leszek.

F.K.T.

(#512) Bailey válasza ragadozo (#508) üzenetére


Bailey
senior tag

Hívd fel az itteni Huawei-t, hogy érvényes-e náluk a garancia. IMEI szám alapján megmondják. Ha nem és a Smartshop a német Huaweinek küldi hiba esetén, az még nem biztos hogy gond. Csak ne egy sufni szerviz barmolja szét baj esetén.

(#513) Bailey válasza ZsyfKo (#507) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem is volt Honor 10 egy hónapig, előtte pedig Honor 9. Viszont ez a fajta ujjlenyomat olvasó ami a 10-ben van, nekem nem jött be. Az még nem lenne gond hogy lassabb mint a hagyományos. Viszont sokszor egyáltalán nem ismerte fel az ujjam, hiába próbálgattam folyamatosan, újra és újra nem oldott fel. És ez már az után a frissítés után volt, amiben az olvasó hatékonyságát növelték. Frissítés után még újra be is kellett vinni az összes ujjlenyomatot, mert annyit javítottak rajta.
Ezek után váltottam Nokia 7 Plus-ra. De sajnos nem győzött meg a sebessége, pedig stock droid. Több év EMUI után pedig kicsit fapados volt nekem, ráadásul a hangminőség is elég gyatra volt ugyanazzal a fülessel, egyedül az akku volt jó benne. Így most visszatértem a Honor 9-hez. Gondolkodtam a P20-on, mert abban hagyományos ujjlenyomatolvasó van, de az még elég drága. Talán, ha itt is megjelenik a Nova 3 (nem a Nova 3i, hanem a sima). Az kb. egy Honor 10, csak nagyobb a kijelző, és hátul van a hagyományos ujjlenyomatolvasó, kamera, hardver ugyanaz. De félek,árban a Honor 10 felett lenne az is.

[ Szerkesztve ]

(#514) psg5 válasza Bailey (#513) üzenetére


psg5
veterán

és kamera minőségben, már ha az nálad számított milyen különbségeket látál Honor 10 és Nokia 7 Plus közt, ha szabad belekérdeznem?

F.K.T.

(#515) Bailey válasza psg5 (#514) üzenetére


Bailey
senior tag

A Nokia nem volt meg olyan sokáig, hogy nagyon fotózgassak vele. Igazából csak pár képet lőttem amikre a munkahelyen volt szükségem, de ott nem néztem a minőséget, mert csak az a cél, hogy dokumentálva legyen pár dolog. Kipróbáltam vásárlás után, hogy rendben működik-e a fotó-videó rajta, és pár kép a munkahelyen, de ennyi. Mire aztán szabadságra mentem, már nem volt meg a Nokia, de a kamera olyankor sem szempont, mert van fényképezőgép is.

[ Szerkesztve ]

(#516) psg5 válasza Bailey (#515) üzenetére


psg5
veterán

Ertem, ertheto. Koszi!

F.K.T.

(#517) ZsyfKo válasza Bailey (#513) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

A rosszabb sebesség miben nyilvánult meg? Nekem egy S7 Edget váltott, de nem érzek semmi különbséget sebességben, a játékok amiket nyomtam azok is ugyanúgy futottak. Persze Honor erősebb hardver már, de gondolnám ez mindennapi használtban nem ad akkora különbséget. Mondjuk azok alapján amiket irtál Honor 10 kilőve.

OnePlus 8T

(#518) Bailey válasza ZsyfKo (#517) üzenetére


Bailey
senior tag

Az ujjlenyomatolvasó van akinek jól működik. Csak nekem száraz a bőröm, télen pedig még rosszabb lesz, így én inkább hamar eladtam, mert később már kevesebbet ért volna. De azért pl. az XDA-n is sokan panaszkodtak rá. Ettől eltekintve nagyon jó a Honor 10, bár a Honor 9-hez képest nem éreztem nagyon gyorsabbnak. Egymás mellett is próbáltam a kettőt, az is igaz persze, hogy a 9-et már régóta optimalizálják, a 10 meg még új volt akkor.
Játszani nem nagyon szoktam a telefonnal, viszont az alkalmazások közti váltás például lassú volt. Összehasonlítottam a Nokiát egy Huawei P20 Lite készülékkel is, és elég hasonló volt a kettő, sőt a Nokián az animációk is lassabbak voltak a menüben való lépkedéskor. Tudom, lehet állítani az animációkat a dev menüben, de én azt vártam volna, hogy egy Snapdragon 660 alapból gyorsabb lesz mint a Kirin 659. Persze ki tudja Pie alatt milyen lesz majd a kettő.
Ja, és persze a Nokiánál ott volt még a csak néha működő gyorstöltés. Elvileg csak akkor nem megy a gyorstöltés, ha használom a telefont, ehhez képest teljesen változó volt, hogy mennyi idő alatt töltött fel még akkor is, ha hozzá sem nyúltam. Na ezt sem szerettem, a Honorjaimnál mindig megbízhatóan működött a gyorstöltés. Legtöbbször persze lassabb töltővel töltöm a telefonjaimat az akksi kímélése miatt, de ha sürgősen kell feltölteni, akkor elvárom hogy működjön ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

(#519) ragadozo válasza Bailey (#518) üzenetére


ragadozo
csendes tag

Lassab töltéssel kapcsolatban tudnátok segíteni? Mivel érdemes tölteni a H10-et, hogy jobban bírja majd az aksi? Egyáltalán mennyit számít ez hosszú távon?

(#520) jololo89 válasza ragadozo (#519) üzenetére


jololo89
tag

Gyári töltővel, én 30-85% között szoktam tartani az aksi szintet. Hogy ez mennyit számít hosszú távon, azt senki sem tudja :)

(#521) Bailey válasza ragadozo (#519) üzenetére


Bailey
senior tag

A Honor 10 töltője már az a fajta, aminél nem nagyon melegszik az akku töltéskor, és a melegedés ami nem tesz neki jót. Én a Honor 10-et a saját gyári töltőjével töltöttem, amíg megvolt. A korábbi Honorok még a sima 9 voltos gyorstöltőt támogatták, aminél jobban melegedett. Ezért én általában a Huawei tabletem gyári 5V/2A-s töltőjével töltöm a Honor 9-et. Az is elég hamar feltölti egyébként, és mégis csak gyári. Az 1 amperes töltő már nagyon lassan tölt fel egy ekkora akkut, egész éjszakára meg nem hagynám rajta.

[ Szerkesztve ]

(#522) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Melyiket érdemesebb venni a kettő közül? A P20 -at vagy a H10 -et? Az előbbit most 150 ért meg tudnám venni. Nekem nem hiányzik az infra meg a 3.5 jack csati sem mert nem használom őket :)

Előre is köszi a válaszokat :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#523) jololo89 válasza joker1220 (#522) üzenetére


jololo89
tag

P20 128 GB-os? Ha igen akkor azt venném, OIS kamera és elvileg jobb LCD panel miatt.

(#524) athlasz


athlasz
csendes tag

Üdv!
A prémium szervíz, 3 hónapos kijelző garanciával elérhető H10-re? Vagy csak P20-nál van? Köszi!

(#525) kali válasza athlasz (#524) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Jelenleg csak a P20 és P20 Pro regisztrálható csak a 3 hónapos kijelzősre: [link]

[ Szerkesztve ]

(#526) joker1220 válasza jololo89 (#523) üzenetére


joker1220
őstag

Szia

64GB -os, bár nekem nem szempont különösebben mert az előző 16 GB os volt és az elérhető kb 8,5 GB helyből is mindig szabad volt legalább 5 GB :) Én rendszeresen lementem a képeket és videókat a telóról, zenét meg nem tárolok rajta :)

Néztem valamelyik nap egy összehasonlító videót és ott a fazon nagyon erősködött hogy a papírforma ellenére szerinte a H10 -el szebb képeket lehet csinálni, bár ő szinte csak az előlapi kamerát tesztelgette főként AI nélkül...

Ez a kijelző dolog azért érdekes mert elviekben ugyanaz a technológia mindkettő :F

P20

Type LTPS IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size 5.8 inches, 84.9 cm2 (~80.4% screen-to-body ratio)
Resolution 1080 x 2240 pixels, 18.7:9 ratio (~429 ppi density)

H10

Type LTPS IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size 5.99 inches, 92.6 cm2 (~78.6% screen-to-body ratio)
Resolution 1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~403 ppi density)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#527) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok?
Drive-ról hogy tudok feltenni apk-t?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#528) Tyer válasza Tyer (#527) üzenetére


Tyer
őstag

Megoldódott :)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#529) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! A H10-nek is agresszív a memória kezelése?

(#530) dezz válasza joker1220 (#526) üzenetére


dezz
nagyúr

Nem biztos, hogy LTPS, legalábbis nem ilyen újfajta pixelszerkezetű. [link]

De ennek is van előnye, ezen a felbontáson/PPI-n. [link]

(#531) joker1220 válasza dezz (#530) üzenetére


joker1220
őstag

Köszönöm! Ilyen mélyen nem mentem bele, a legtöbb oldalon azt írják hogy LTPS IPS LCD, fent írt info -t a gsm arena -ról szedtem, elviekben a most használt xiaomi mi a1 kijelzőjére is ezt írják, bár azt nem tudom hogy ki gyártotta a panel-t hozzá :) Ha ilyen vagy ennél szebb a kijelzője akkor én már elégedett vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#532) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Szerdán tulajdonosa lettem egy Honor 10-nek.

Ami számomra zavaró, hogy a viber értesítési hangját nem tudom megváltoztatni...

Erre valakinek ötlet?

Nem kínálja fel az értesítési hangokat...

:R

(#533) Tyer válasza dbilas (#532) üzenetére


Tyer
őstag

Az miért van, hogy a naptár automatikusan visszaállitja a szineket? Baromi idegesitő, hogy zöld a google naptáram, ismerőség lila, erre ő az enyémet kékre rakja, övét meg zöldre...:O

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#534) Tyer válasza dbilas (#532) üzenetére


Tyer
őstag

Én egyáltalán nem találtam szegmentálást az értesitési hangokban... :O

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#535) dokee78


dokee78
félisten

Telekom nem kapkodja el a bevezetést.

(#536) dbilas válasza Tyer (#534) üzenetére


dbilas
tag

Szia!

Viber 6.8.3 verzió kell rá és ott tudod módosítani az értesítést.

Már csak a google playre kell valamit kitalálni, hogy ne frissítse automatikusan az alkalmazásokat. Bármikor vagy csak wifi hálozaton frissít. Ez a két lehetőség van. Nem dobja fel, hogy soha.

Erre valami ötlet???

:U

[ Szerkesztve ]

(#537) Tyer válasza dbilas (#536) üzenetére


Tyer
őstag

9.4.0.6-nál járunk... Ez most komoly???
Ennyire régen nem lehet állitani a hangot?

És mi vna a többi értesitéssel... jo lenne tudni, hogy sms-t, vagy mail-t kaptam, ill melyik mail cimemre...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#538) njnl válasza dokee78 (#535) üzenetére


njnl
aktív tag

Hallod hihetetlen. Telenornál már több hete kapható.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#539) njnl válasza Tyer (#537) üzenetére


njnl
aktív tag

Én simán tudom most állítani a csere telefonomon. (Android 6.0, Viber 9.4.0)

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#540) Rula válasza dbilas (#536) üzenetére


Rula
tag

Nem lehet, hogy nem fért bele a részbe, és igazából egy slide menu? Azaz feljebb húzva nincs ott a soha?

(#541) Tyer válasza njnl (#539) üzenetére


Tyer
őstag

Hol? Hogy?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#542) blasi20


blasi20
tag

Sziasztok!
A telcsimet elképesztő mértékben zabálja a cella készenlét. Nem tudtok valami megoldást erre?

(#543) zsolt320i válasza blasi20 (#542) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Mi az a telcsi? :W :o

(#544) jololo89


jololo89
tag

Tech2-s videóban a Szigeten próbálták ki a telefont. Állítólag egy új frissítéssel az esti fotókat is támogatja az EIS. Találkozott vele valaki?

(#545) rocketry23


rocketry23
tag

A specifikációnál írjátok a légnyomás mérőt, de ez csak hiba ugye?

(#546) Woodo válasza jololo89 (#544) üzenetére


Woodo
csendes tag

Ha jól tudom az még az augusztus 3-ai GPU turbós frissitésbe van, ami azóta sem érkezett meg nekem.. :(((

(#547) jololo89 válasza Woodo (#546) üzenetére


jololo89
tag

Akkor várni kell rá :((
Csak csodáltam, hogy a srác már le tudta tesztelni...

(#548) Tyer


Tyer
őstag

Én vagyok béna, vagy ez az AI fotózás irtó elmosódott szar képeket csinál?
Tudtok vlaami tippet adni, hogy éles legyen a kép???
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#549) jololo89 válasza Tyer (#548) üzenetére


jololo89
tag

Nappal vagy este? Nappal mennie kéne, este csak az új frissítéssel, amiben a GPU turbo is benne van.

(#550) Tyer válasza jololo89 (#549) üzenetére


Tyer
őstag

Este volt, lámpafénynél. Az a GPU turbo mikor jön? vagy mi a frissités száma?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.