Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) marton.m válasza the_blu36 (#1400) üzenetére


marton.m
tag

Úgy értem, hogy az exponálás gombra nyomva nem történik semmi. Az élőkép megjelenik hiba nélkül.
Azóta kiderült, hogy portré módban működik a fényképezés, csupán egy kb. 8-10 másodperces késleltetés után menti el az app a képet.

(#1402) szilasz1975


szilasz1975
csendes tag

Sziasztok,
Honor 10, jelenleg: COL-L29 8.1.0.148(C432) és nem talál frissítést. Lehetséges ez?
Köszönöm előre is a segítséget,

(#1403) ProEvoFan válasza szilasz1975 (#1402) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

9.0.0.229. nekem a legújabb.
Júniusi frissítés.

(#1404) zala005 válasza szilasz1975 (#1402) üzenetére


zala005
tag

Próbáld meg egy általad többnyire beszélt idegen nyelvre állítani a telót egy kis időre, és akkor valószínűleg jelezni fogja; legalábbis nálam ez oldotta meg a problémát.

(#1405) szilasz1975


szilasz1975
csendes tag

Köszi, megoldódott, sim kártyát cseréltem benne és láss csodát rögtön vagy 4 frissítés...
9.1 mikorra várható?

(#1406) #95763968


#95763968
törölt tag

Sziasztok! Készülék csere előtt állok, Huawei/Honor készülékek is szóba jöttek. Szeretném megkérdezni, hogy mennyire támogatja a gyártó a készülékeit? Gondolok itt rendszeres frissítésekre, biztonsági frissítésekre? Illetve, hogy látom, hogy a Telekom már függetlenül adja ki az új készülékeket, akkor már az OS is mentes mindenféle törölhetetlen szolgáltatói appoktól, abba egyáltalán nem piszmalnak bele? Ezer éve nem volt szolgáltstótól készülékünk, pont ezek miatt :)

Nagyon köszönöm!

(#1407) #65577472 válasza #95763968 (#1406) üzenetére


#65577472
törölt tag

Szia,

Igen, a Telekomnál már az összes készülék független. Az enyém holnap, vagy hétfőn érkezik meg, de az előző telefonomat is tőlük vettem és garantáltan nem lesznek rajta törölhetetlen rendszer alkalmazások.

(#1408) elfelejtette válasza #95763968 (#1406) üzenetére


elfelejtette
veterán

Január első hetében vettem tőlük Honor 7A-t, már akkor is független volt felesleges programok nélkül. :K

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1409) #95763968


#95763968
törölt tag

Van, aki cseréli a 10-est a 20-asra? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? Nem tudok dönteni :)

[ Szerkesztve ]

(#1410) Fin10 válasza #95763968 (#1409) üzenetére


Fin10
tag

Én biztosan nem cserélném le a 10-est 20-asra, a kötelező upgraden kívül (CPU-RAM) semmilyen területen nem történt előrelépés, sőt még a 3,5-ös kimenetet is kihagyták. Mindezen felül pedig, ha ránézel a 10-es használt piaci árára, akkor látható, hogy még egyszer annyit rá kellene költeni...

[ Szerkesztve ]

(#1411) Noukoum válasza #95763968 (#1409) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha teheted várj még egy évet. Úgy nagyobb lenne a fejlődés.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1412) #95763968 válasza Noukoum (#1411) üzenetére


#95763968
törölt tag

A jelenlegi készülékemet szeretném lecserelélni, gondolkozom a kettő között. 128-as Honor 10-et 90-100 ezerért láttam újonnan hivatalos gyártói két éves garival, viszont több helyen olvastam, hogy melegszik... Még nem volt Honorom, de most kifejezetten ezt a márkát szeretném... De legközelebb ez áll még az elfogadható méret kategóriához, azonban hosszútávon gondolkozom, így a 6 giga RAM is mozgat...

(#1413) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Új Emui megjött már valakinek?

(#1414) Fin10 válasza Redchucky (#1413) üzenetére


Fin10
tag

Igen, nálam 9.1-re pénteken frissült. (9.1.0.325)

(#1415) Redchucky válasza Fin10 (#1414) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Köszi, én még várom :)

(#1416) vieri2000


vieri2000
tag

nekem is tetszik a Honor 10 de szemezgetek a MI9 SE telefonnal is. Szerintetek?

(#1417) Roland0224


Roland0224
senior tag

Sziasztok. 2018.08.21-én vettem a telóm a mediamarktban. Tegnap este észrevettem,hogy a kijelző sárgás színű gondolom szervíz. Most még egy éven belül vagyok. A kérdésem az lenne ,hogy így ingyenes-e és hova vigyem Mediamarkt vagy Huawei szervíz ha jól láttam a Blaha Lujza térnél van egy az útba esne vagy ilyenkor abba az üzletbe kell ahol vettem?
Válaszokat előre is köszi
Ha volt hasonló kérdés bocsánat nem tudtam teljesen átnézni a topicot még
([Ez lenne a szervíz] )

[ Szerkesztve ]

(#1418) Fin10 válasza Roland0224 (#1417) üzenetére


Fin10
tag

Vagy a szervizbe vidd a Blahan, vagy postán intézd a garanciát, de semmiképpen sem a Median keresztül. Sokkal gyorsabb lesz így. Az enyém is sárgul két helyen, nemsokára én is beviszem. Különben két év garancia van a telefonra, ha a médiában vetted.

(#1419) sirlacika válasza Fin10 (#1414) üzenetére


sirlacika
csendes tag

Szia,

Wifi hívás, Wifi calling (VoWifi) megjelent a beállításoknál?

Köszi
Laci

(#1420) Fin10 válasza sirlacika (#1419) üzenetére


Fin10
tag

Nem látok ilyet, a kereső sem ad rá találatot.

(#1421) sirlacika válasza Fin10 (#1420) üzenetére


sirlacika
csendes tag

Köszi, hogy megnézted. Szarul hangzik :(

igaz ez nem a 10 DS, hanem a lite... de ha ilyen nincs, akkor nincs.
https://www.o2.co.uk/help/phones-sims-and-devices?page=device/honor/10-lite/topic/settings/how-to-activate-vowifi/1

Akkor viszont félő, hogy mehet a levesbe a telefon :(

(#1422) Fin10 válasza sirlacika (#1421) üzenetére


Fin10
tag

Nincs ilyen menüpont nálam.

(#1423) sirlacika válasza Fin10 (#1422) üzenetére


sirlacika
csendes tag

köszi még1x!

(#1424) Roland0224 válasza Fin10 (#1418) üzenetére


Roland0224
senior tag

Köszi a választ elég korrektek voltak . Adtak csere telót is p10 lite-ot .
Kíváncsi leszek sok rosszat olvastam a szervízről.

(#1425) Fin10 válasza Roland0224 (#1424) üzenetére


Fin10
tag

Nekem eddig pozitív a szerviz tapasztalatom velük, egyszer ott adtam le, egyszer postán és mindig egy héten belül rendben megcsinálták. (Honor 7 és 8)

[ Szerkesztve ]

(#1426) Roland0224 válasza Fin10 (#1425) üzenetére


Roland0224
senior tag

Reggel adtam be. Jött az email ,hogy kész este megyek érte
kíváncsi leszek

(#1427) Fin10 válasza Roland0224 (#1426) üzenetére


Fin10
tag

Majd írd meg mi volt, mert ahogy írtam én is be akarom vinni hasonló hibával!

(#1428) Roland0224 válasza Fin10 (#1427) üzenetére


Roland0224
senior tag

Na el is hoztam a telót. Pozitív csalódás. Reggel bevittem 9:30 körül délután 16:00 körül jött az email ,hogy kész mehetek. Kaptam csere telót hozzá kábelt is .
Aksit+kijelző csere volt. Mivel elvileg egyben van így lehet csak de nem bánom. Előtte tegyél biztonsági mentést gépre/felhőbe mert mindent törölnek (de meg is kérdezik) én tettem előtte szerencsére mert utána olvastam . Sok rosszat hallottam róluk így félve mentem .
Pozitív csalódás

(#1429) Fin10 válasza Roland0224 (#1428) üzenetére


Fin10
tag

Köszi, azért ez az egy napos javítási idő nagyon rendben van!

(#1430) Cimi86


Cimi86
tag

(#1431) #95763968


#95763968
törölt tag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a Honor 10-ben az értesítés jelző fény milyen színű lehet? Illetve, hogy aki szolgáltató keresztül vette, az később kapja meg rá a frissítéseket, mintha függetlenül vette volna? Köszönöm!

(#1432) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Honor 10 zöld 4/128

Újracsomagolt, 2 év garancia

64.050 Ft

https://turbado.hu/outlet/outlet-honor-10-dual-sim-128gb-green-eu--r-ujracsomagolt

[ Szerkesztve ]

(#1433) nandris válasza Cimi86 (#1430) üzenetére


nandris
aktív tag

Te melyik szolgáltatónál vagy? Én telenor független.

(#1434) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Nekem meg nem jott semmi. Fuggetlen.

(#1435) Cimi86 válasza nandris (#1433) üzenetére


Cimi86
tag

Telenor, független

(#1436) NPeete


NPeete
tag

Nekünk is megjött a 9.1 update 1 napon belül 2 db COL-L29-re (függetlenül vásárolt 128gb-osak). Azt tudja valaki, hogy a EROFS-re átállás ilyenkor update során hogy történik (ha történik egyáltalán)?
Nekem amúgy úgy tűnik, hogy kicsit jöbban merül, valamint az Optimizer app Data Usage notificationje megint elkezdett vibrálni, hiába van letiltva az értesítési beállításoknál...

(#1437) Roland0224 válasza #95763968 (#1431) üzenetére


Roland0224
senior tag

RGB szóval kb az összes. De a leggyakoribb a lila,zöld,kék,fehér,piros de ez alkalmazás függő

(#1438) #95763968 válasza Roland0224 (#1437) üzenetére


#95763968
törölt tag

Köszi :C

Azért is kérdeztem, mert láttam már tesztben - nem ennél-, hogy színes az értesítési jelző, ami alatt értették a zöldet, meg pirosat :)

A lényeg a kék, meg a lila :D

[ Szerkesztve ]

(#1439) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Üdv,
75 ezer körül a 4/64-es egész pöpec ár/értékben, így lenne néhány kérdésem a Honor 10-zel kapcsolatban:
1. A tesztvideóban említik a navigációs sáv beállítási lehetőségeit és 5:37-nél ([link]) látni, hogy a gombok sorrendje mellett mintha negyedik gombként egy lefelé nyíl is megjeleníthető. Jól sejtem, hogy ez az értesítési panel lehúzó gombja, mint az LG-nél? Ez kellemes meglepetés lenne, mivel a tesztben azt írják, h csak felfelé ujjtornával lehet lehúzni.
2. A színes LED mérete tényleg kicsinek tűnik, de legalább van (sok gyártó lehagyja és az Allways On Display-jel próbálja helyettesíteni, ami viszont általában alig paraméterezhető, csak néhány gyári app értesítéseit jelzi). Vagy vmelyik gyártó meghagyja, de ugyanilyen kicsi és monochrom. Mivel itt RGB, jól sejtem, hogy minden appra külön paraméterezhetőek az értesítések színei?
3. A notch-os telóknál (főleg Xiaomi) elképesztő problémás az értesítési ikonok megjelenítése. Értesítéskor csak felvillan az ikon, de aztán eltűnik, csak akkor látni, h érkezett vmi, ha lehúzom az értesítési panelt. Ha jól látom, a Honor 10-nél bal oldalon a széles notch ellenére is 7 ikon kifér, ami klassz. Nyugtassatok meg, hogy ezek nem tűnnek el, nincs semmiféle értesítési anomália, mindig megérkezik minden és mindenről jelzést is ad ikonok, ill. villogó LED formájában.
:D
Köszi ;)

(#1440) Wovbagger válasza dave_gahan (#1439) üzenetére


Wovbagger
tag

Szia,

mivel még senki nem írt Neked ezért megpróbálkozom a válasszal, bár vagy 2 hete nem volt kezemben ilyen készülék, és most sincs is itt a közelemben. Így csak az emlékeimre tudok támaszkodni, ezért ha valami rosszat írok akkor kérem javítsanak ki az aktív Honor 10 használók!

1. Az LG megoldását nem ismerem, de itt az a lefele nyíl lenyitja a felső menüt vagy mit, ahol a gyorskapcsolók és az értesítések vannak, ugyanúgy, mintha fentről lefele húznál a képernyő tetejétől.

2. Nekem nem sikerült olyan menüpontot találnom, amivel értesítés fajtától függően paraméterezni lehetne az értesítési LED színét. Ugyanakkor töltéskor változik a színe, 90%-ot elérve zöldre vált, előtte meg ilyen sárgás-barnás vagy milyen.

3. Én nem vettem észre értesítési anomáliát, de azt hozzá kell tennem, hogy viszonylag kevés értesítést szoktam kapni.

Remélem valamennyit tudtam segíteni!

(#1441) dave_gahan válasza Wovbagger (#1440) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Mivel nem pörög úgy a topic, nem is számítottam azonnali válaszra, de meglehetősen gyors voltál ezzel az 1 órával... :D...szóval köszi. :R
1. Igen, én is erre gondoltam, szuper!
2. Általában beállítható a színes RGB-knél, h milyen értesítést milyen színnel jelezzenek, de az sem tragédia, ha esetleg a Honor 10-nél nem lehet.
3. Köszi!

(#1442) sohi83 válasza dave_gahan (#1439) üzenetére


sohi83
tag

Szia!
Az első két kérdésre nem annyira tudok válaszolni (nem vagyok túl pro :D ), de az értesítésekkel kapcsolatosan semmilyen anomáliát nem tapasztaltam soha kb. Teljesen jól jelez bármilyen app, nálam elég sok van fent, szóval érkezik dögivel. :D
LED szuperül villog, ha érkezik valami. Valóban nem a legnagyobb a LED, de nekem épp elég. Én is örülök neki, hogy még van, hasznos kis dolog ez. :)

(#1443) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Anyum honor 10-e frissített, és a névjegyekben, hívás közben a kép színes lett neki. Ezt hol lehet kikapcsolni? Mivel gyűlöli a rózsaszínt, meg zavarja,hogy színes ki akarom kapcsolni, de semmi beállítást nem találtam róla, mit tudnék kezdeni ezzel?

Előre is köszönöm a segítséget!.

(#1444) Psychlo


Psychlo
tag

Sziasztok!

A telefonom nemrég frissült 9.1.0 EMUI-ra Build (9.1.0.326). Azóta olyat produkál, hogy random felugrik hogy névjegyzék szinkronizáció és el is tűnik. Ezt napjában többször is megcsinálja és már kezd idegesítő lenni, mert az üzenet hangot próbálja lejátszani ilyenkor, de sokszor azt is elcsípi és csak az eleje hallható. Ez valami hiba vagy szimplán csak a jelzések vannak rosszul beállítva ehhez, mondjuk nem is találom ezt az alkalmazást, így csak olyankor tudnék állítani valamit is, ha sikerül rábökni, mielőtt eltűnik az értesítési sávból. Előtte nem csinált ilyet a telefon csak a frissítés óta.

Előre is köszönöm a segítséget!

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1445) NPeete válasza Psychlo (#1444) üzenetére


NPeete
tag

Nálam is rezeg többször is nap közben, én azt hittem, hogy az Optimizer app Data usage warningja, régen (frissítés előtt) is az csinálta. Mondjuk akkor letiltottam az értesítéshez tartozó rezgést és hangot, a frissítés óta újra előjött, hiába van elvileg még mindig letiltva... De akkor lehet ezek szerint most nem is az a Data usage warning csinálja(?)

(#1446) Psychlo válasza NPeete (#1445) üzenetére


Psychlo
tag

Nekem ez csinálja:

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1447) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

mitől lehet az hogy videó készítés közben elkezd fókuszálni a telefon és ilyenkor csúnya a kép. a frissítés okozhatta ezt? mert előtte nem csinált ilyet.

(#1448) Psychlo válasza Psychlo (#1446) üzenetére


Psychlo
tag

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1449) Psychlo válasza Psychlo (#1446) üzenetére


Psychlo
tag

Bocsi a múltkor lemaradt a kép.

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1450) NPeete válasza Psychlo (#1449) üzenetére


NPeete
tag

Na, nekem is ez jött utoljára, bár a 10-ből kb csak 1x láttam pont ezt villanni. Az alkalmazás beállításoknál rákerestem erre az appra (trükkös, mert rendszer app, az alkalmazások pöttypötty menüben be kellett nyomnom a rendszerappok mutatását, úgy meglett), majd az értesítési beállításoknál (igazából nálad itt a képen az Értesítések alatt) egyszerűen letiltottam minden hozzá tartozó értesítést, azóta nyugtom van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.