Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#307) FJerome


FJerome
csendes tag

Végig olvastam az összes hozzászólást! Többen kérdezték már ezt de még senki nem válaszolt!

A követekező a problémám.
Van egy HD4850 toxicom ebből a kártyához adott hdmi átalakítóval megy megfelelő hdmi kábellel a jel egy full hd Sharp lc46dh77 be.

A tv pontrol pontra megjelenítésre van állitva, minden felbontás tökéletes kivéve az 1920x1080.
Ennél a felbontásnál már nem kéne körbe fekete csíknak maradnia, mivel ez a tv max felbontása, de mégis van körbe egy 3cmes fekete csík. Így a ugye az 1920pixel kb 1770ra van kiosztva, ettől nem túl éles a kép.

1777x1000 (nemtom pontosan) ben tökéletesen éles a kép, persze logikus hogy nem full screenen.
Próbáltam több ati driver, utoljára most legyalultam és a legújabb ati catalyst van fennt, de a max felbontást még mindig nemhúzza ki teljes képre.
(7600gt vel tökéletes minden ugyanazzal az átalakítóval és ugyanazzal a kábellel)

Valamint egy kis késés is van a megjelenítésben pedig minden képjavító ki van kapcsolva. (kb olyan 50ms lehet(érzésre))

Valószínűleg a felbontásos hibám vmi driver okozta hiba lehet, mert ugye nvidiával tök jól megy.

oprendszerem: win7 64bit

üdv. és várom a válaszotokat
köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.