Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108) secretgarden válasza Yeffy (#103) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Ja, edge kijelzos telot nekem nem nagyon sikerult normalisan kezbe fognom, kepernyo-interakcio nelkul.
En telefonomon sokat szivok a "konnycseppel" meg a lekerekitett sarkokkal. Elvileg meg lehetne mondani apponkent, hogy melyik app legyen teljes kepernyos es melyik ne hasznalja a felso savot ahova belog a kamerasziget. Gyakorlatban abban a menuben egy fia app nem valaszthato ki, tokures (jelentettem a hibat a OnePlus-nak eddig semmi valasz). Szoval vagy ki vagy be de az ossze appnak. Egyik fitness appnal a gyakorlatokat fejetlen emberek mutatjak be - ugyanis a fejuk rendre a kamera-konycsepp moge esik. Egy sakk app-van a levett babukat alul sorolja fel, az elsonek levett nem latszik a bal also sarok-kerekites miatt. Egy eBook app-ban nem lehet latni hogy hanyadik oldalon ill. hany szazaleknal tartok a konyvben, mert az a jobb also lekeriketett sarok moge esi. Tobb jateknal van hogy idonkent reklamot kell nezni, amit altalaban a sarokba kitett X-szel lehet bezarni, csakhogy sokszor ez az X felig a lekerekitett sarok moge esik, igy csak nagy precizitassal kisujjamat hasznalva tudom kiloni a reklamot (altalaban elsore a reklamfeluletre nyomok es nem az X-re, mire attdob a Play Store-ba, visszajovok, probalkozok ujra). Ekkora marhasagokat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.