Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) Land


Land
veterán

Most hallom, hogy nálunk a SCLCD-s NS kapható és hogy a GSM boltok tévesen hirdetik Samoledként? Nekem most is Samoled van. Szinek szépek, de "szőrösek" a betűk a pentile matrix miatt... Akkor a SCLCD élesebb képű?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6252) jackbacsi87 válasza Land (#6251) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Samoled energiatakarékosabb, nagyobb betekintési szög, szebb színek, viszont ráférne a borotva. Az sclcd meg tűéles...

(#6253) volvoguy


volvoguy
addikt

Ti találtatok appot ami helyettesíti a Notifi LED-et?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6254) nexusking válasza kolosanyi (#6182) üzenetére


nexusking
aktív tag

Én azért egy jövőbeli Prime-ért odaadnám :D

Más:
Ma olyan történt, hogy speedx3d-vel toltam, mikor kiléptem, iszonyatosan belassult, bármit csináltam(görgetés, katt, vissza), kb 5másodperc múlva reagált. Újraindítottam, és még utána is akadt egy percig. Azóta rendesen működik.
Ez szerintetek mi okozhatta? (a játék biztos hogy nem :( )

(#6255) palesz53


palesz53
senior tag

[link]
:C

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#6256) DonMedve válasza nexusking (#6254) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem melegedett be?Vagy lehet telepakolta a memóriát.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6257) nexusking válasza palesz53 (#6255) üzenetére


nexusking
aktív tag

megelőztél, de azért én is rakok be valamit. :)

(#6258) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na itt vannak a képek a CaseMate tokról, illetve arról, hogy hogy néz ki benne a Nexus. A minőségért bocsi, csak egy kompakt gép volt, amivel fotózni tudtam.

Így néz ki maga a tok:

Ilyen belülről:

És ilyen a telefonon.

Ahogy látjátok a tetején van egy kis hézag, ahol nem illeszkedik tökéletesen, de egyáltalán nem vészes.

Összességében elmondható, hogy egy minőségi, jól kinéző tokról van szó, külön pluszpont, hogy az oldalán a gumis részen is megtalálhatók a "gombok", azaz kis kitüremkedések, amikkel könnyen lehet kezelni mindent. Egyébként műanyag, a fényesebbik fajtából, karcolódik is rendesen, de inkább ez, mint a telefon hátlapja. :)

(#6259) Dzsuri89 válasza jackbacsi87 (#6243) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szerintem egyáltalán nem olyan óriási ez a 4,65-ös képátló, mint ahogy sokan mondják.

[ Szerkesztve ]

(#6260) vinacarlos


vinacarlos
tag

Sziasztok! Szerintetek az új nexus fogja lejjebb nyomni az S árát?

(#6261) kolosanyi válasza Dzsuri89 (#6259) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem teljesen rendben van. Nálam 5"-ig nem nagy a telefon. :D

(#6262) kolosanyi válasza vinacarlos (#6260) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ennél lejjebb már nem nagyon fogja szerintem. :)
Viszont jó lenne, ha jövő ősszel ugyanígy el lehetne hozni 70-ért függetlenül a Galaxy Nexust. Egye fene, lehet az is SLCD-s. :D

Hopp bocsi, mehetett volna egybe.

[ Szerkesztve ]

(#6263) Dzsuri89 válasza vinacarlos (#6260) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szerintem se fog lejjebb menni az ára, már így is elég olcsón hozzá lehet jutni. (Én örülnék neki, ha nem esne az ára, mert legalább egyszer sikerült úgy vennem valamit, hogy nem esett az ára a vásárlásomat követően 10.000-30.000-rel. :D)
Épp ma néztem az Árkád Media Marktban, hogy már ott is barátságos áron, azaz 74.990 Ft-ért megvásárolható.

(#6264) Land


Land
veterán

Akinek Omnia 7 kell, azzal cserélek :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6265) vinacarlos válasza Dzsuri89 (#6263) üzenetére


vinacarlos
tag

Igen, én is így okoskodtam, csak kíváncsi voltam a véleményetekre.

(#6266) toto0569 válasza Slukkica (#6241) üzenetére


toto0569
addikt

szia! a töltésnél te meg tudod oldani a 100% töltöttséget? a cm7.1 teljesen fel tölti, a te Carbon-TSM romod nagyon tetszik viszont 94% -nál meg áll a töltés . / a cm7.1 tovább/ tölti.
a miui romot, rom maneger mentéssel vissza lehet állítani? mert nekem nem sikerült ez is nagyon szép de ez is meg áll 94-95%-nál és sosem írta ki,hogy feltöltve,viszont baszott gyors csak kicsit eszi az aksit de az elviselhető.

(#6267) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

think office free(meg lite), mind a kettőt feltette külön, itt is találtam jobbat, a litet engedte leszedni a simát nem, minden gomb szürke az eltávolításnál. hogy tudnám leszedni?

erre valaki légyszi.

Aurea mediocritas

(#6268) toto0569 válasza AXisBOLD (#6267) üzenetére


toto0569
addikt

rootolt a telód,akkor Root explorer. próbát meg ér

(#6269) knyitogato válasza xnace (#6242) üzenetére


knyitogato
őstag

Keret nélküli telefon miért is lenne jó?

(#6270) Slukkica válasza toto0569 (#6266) üzenetére


Slukkica
őstag

Kernelben van az a tulajdonság hogy hány %-ig engedi tölteni a telőt. Úgy meg lehet oldani hogy a CM-es kernelt kell feltenni.

MIUI romnál is meg bármilyen rom-nál működni kellene a visszaállításnak. Milyen recovery-d van? Én a CWM 5.0.1.0-at használom avval semmilyen gondot eddig nem tapasztaltam.

Hát erre meg azt tudom mondani hogy a sebességnek ára van. Megpróbálom ROM-jaimban megtalálni az arany középutat hogy gyors is legyen meg akku kímélő is.

Meg lehet növelni az akkuidőt de akkor lassulni fog a ROM. Lehet egyszer csinálok egy ROM-ot amiben az akkuidőre megyek rá :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6271) xnace válasza knyitogato (#6269) üzenetére


xnace
őstag

Esztétikailag szép lenne, de belegondolva nem lenne praktikus.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6272) toto0569 válasza Slukkica (#6270) üzenetére


toto0569
addikt

5.0.2.0.
tudnál olyan kernelt küldeni?
a miui kenterbe vág mindent,elismerésem.!!!
olyan rom-ot te nem tudsz!!! :)

(#6273) toto0569 válasza Slukkica (#6270) üzenetére


toto0569
addikt

kár,hogy nem a szomszédom vagy---ott ülnék nálad egész nap

(#6274) mgTerminator válasza AXisBOLD (#6267) üzenetére


mgTerminator
veterán

Erre már válaszoltam…

(#6275) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Slice: Nekem még soha 1x nem fagyott le feloldásnál. Nagyon nagy ritkán szokott megfagyni, de csak azért mert 1.2GHzen használom, de ez is vagy 2 naponta ha 1x előfordul…

DonMedve: Igaz én nem használok 3Gt de nálam nem volt ilyen probléma. Most ki is próbálom. Egyébként nem lehet hogy a hálózat szarakodott?

Dzsuri: nálam tényleg nem fordult elő semmilyen bug cm7.1-el. Nyugodtan felteheted, de azért nem árt ha csinálsz egy mentést a mostani romodról ;)

(#6276) BoB válasza Borg76 (#6228) üzenetére


BoB
veterán

"Valaki tud infót arról, hogy a jégkrém szendvics támogatja már az ad-hoc megosztott wifire csatlakozást?"

Ice Cream Sandwich Feature Closer Look - Create Ad-Hoc Wireless Networks With Wi-Fi Direct

jackbacsi87: AMOLED esetén nem is beszélhetünk betekintési szögről tulajdonképpen a kijelző technológiája miatt.

Hatvan9: Persze ahogy egyre öregebbek a telók, úgy drágulnak. Ahogy elképzelted :DD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6277) Hatvan9 válasza Land (#6264) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Gondolom az új Ice Cream miatt. :D
Remélem kicsit feljebb dobja majd a Nexus árát.Vicc hogy ilyen "olcsón" meglehet venni a Nexust amin menni fog a legfrissebb droid.

Srácok:
Gyári szoft van a készülékemen, szeretnék valami jó customot ami kihasználja a wolfson hangchipet.Illetve kellene egy kis segítség hogyan toljam fel. :DDD
Előre Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6278) Land válasza Hatvan9 (#6277) üzenetére


Land
veterán

Alapból visszatérek Droidra és úgy néz ki erre jutott a döntésem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6279) Slukkica válasza toto0569 (#6272) üzenetére


Slukkica
őstag

Holnap csinálok neked egy recovery telepítöt, CM7.1 stable kernelével.

kár,hogy nem a szomszédom vagy---ott ülnék nálad egész nap
Sok sör és baj nem lehet belőle :DD

Lehet nem tudok :) Valahogy a sebesség szerelmese vagyok, nem érdekel az aksi idő!!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6280) toto0569 válasza Slukkica (#6279) üzenetére


toto0569
addikt

a sört állnám,mert frankó srác vagy!!

(#6281) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Feltettem Slukkica Carbon romját, és egyelőre csak azt tudom mondani, hogy tetszik. :) Stabli, nagyon gyors, tele van okosságokkal. Asszem marad egy ideig.

-----------------------------------------------

Fura, nem enged vásárolni a Market telefonos változatán semmit. Gépen ok a dolog, de telefonon valamiért nem hajlandó, azt írja vásárlásnál, hogy "hiba történt próbálja újra". Pár napja ledobott a telefonról beállított Google fiókról, azt írta ki, hogy gyanús esemény történt. Az égvilágon semmi nem történt, csak egy app kért hozzáférést a fiókhoz, erre jelszót kellett változtatnom. Lehet ez van a dologban. Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne "megjavítani" a Marketet?

-----------------------------------------------

Nincs valakinek egy gyári zenelejátszó apk-ja? A Carbon romban a legújabb 4.0.1 van, de nekem az bugzik az albumborítókkal. Normálisan be van állítva, de egy pár helyen csak egy elcsúszott kép látszik egy felirattal.

[ Szerkesztve ]

(#6282) Slukkica válasza kolosanyi (#6281) üzenetére


Slukkica
őstag

Nincs valakinek egy gyári zenelejátszó apk-ja?
[link]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6283) toto0569 válasza Slukkica (#6279) üzenetére


toto0569
addikt

a TSM színei első osztályuak,szép darab.gugli tanulhatna.

(#6284) DonMedve válasza kolosanyi (#6258) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezt hogyé dobálod? :B :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6285) kolosanyi válasza Slukkica (#6282) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi. :R

--------------------------------------------------

(#6284) DonMedve
Félreérthető voltam. :)) knyitogato kérte, hogy tegyek fel képet, mert érdekelné, hogy hogy néz ki. Én még 6 rugóért vettem a gyorsboltban, és ez elvileg nem a 9023-hoz van, de most nézem, hogy azóta van ehhez a típushoz is, és még az ára is lejjebb ment [link]. Viszont nekem nem tetszik abban a színben. :)

(#6286) DonMedve válasza kolosanyi (#6285) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja,értelek akkor sorry.Nekem is ilyenre fájt a fogam,de akkor még valóban 6k körül volt az ára így nem azt vettem.Fehérben nekem sem tetszik,mind1 marad ami van! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6287) knyitogato válasza kolosanyi (#6285) üzenetére


knyitogato
őstag

Köszi a képet! Nem, a Speedshopban továbbra is 9020-ra való van (hiába írják, h 9023), de tényleg csökkent az ára - szóval nem lehet 100 százalékosan ráhúzni, de ennek ellenére jól védi.

(#6288) AXisBOLD válasza toto0569 (#6268) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem az, anélkül kellene megoldani

Aurea mediocritas

(#6289) kolosanyi válasza DonMedve (#6286) üzenetére


kolosanyi
veterán

Van rózsaszínűben is - csajok kedvéért pink, mert ugye nem mindegy (rohadtul az... :D) - ha az jobban bejönne. :DDD

(#6287) knyitogato
Nincs mit. Fura, miért írnak rá hülyeséget akkor? Na mindegy, lényeg az, amit írtál igen. Szóval aki ilyesmit szeretne venni, szerintem megéri. Jóárasítva meg pláne, mondjuk azt nem tudom, hogy lesz-e még feketében (gondolom ezek a színek nem sok fórumtársnak jönnek be).

(#6290) nexusking


nexusking
aktív tag

Ha jól értettem az angol szöveget az adnroid developers honlapján, akkor a virtuális gombokat "ki lehet kapcsolni", és akkor nem lesznek ott. Szerintem ez nekünk elég jó hír. :C :)

Nemtudom milesz ha mégsem. Minek vettem 4"-os telefont, ha az eredeti gombokat nem tudom használni, és a kijelzőböl meg elvesznek 1centit a tök fölösleges virtuálgombok...

Szerintetek mikor érkezik XS-re?

[ Szerkesztve ]

(#6291) kolosanyi válasza nexusking (#6290) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nyugi, modderek megoldják. :D

(#6292) BoB válasza kolosanyi (#6285) üzenetére


BoB
veterán

Nekem szimpla fekete van, 500-ftos ebay-es.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6293) nexusking válasza kolosanyi (#6291) üzenetére


nexusking
aktív tag

Deazért ó lenne móka-miki meg főzöcskézés nélkül megldani :DD

Ha ezt elolvassátok, és eddig nem érdekelt a 4.0, ezentúl már egszállottan fogjátok várni azt a kis frissítés ablakot atelefonon. :D

[ Szerkesztve ]

(#6294) BoB válasza nexusking (#6293) üzenetére


BoB
veterán

Ja, elég hosszú a lista. Ennyit a másik topicban síró emberekről akik szerint a 4.0 nem nagy durranás mert alig változott valami, az is csak UI szépítés.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6295) nexusking válasza BoB (#6294) üzenetére


nexusking
aktív tag

most olvasom én is a cikket. Bólogatni szoktam, ha azt gondolom"na ez, ez zsír lesz". Most folyamatosan bólogatok :DD

(#6296) kolosanyi válasza BoB (#6292) üzenetére


kolosanyi
veterán

500 forint? WTF? Ugyanilyen Case-Mate?

(#6293) nexusking
Hát tudod ez olyan dolog, hogy ha a hegy nem megy Moha... izé a Nexushoz, akkor a modderek viszik oda teherautóval. :))
Igazad van, tényleg baromira várom már, ez meg rátett egy lapáttal. Én egy sima 4.0 romot várok CPU beállításokkal meg Voodooval. Öröm és bódottá lenne. :D

(#6294) bob.zxr
Aki sírt, az vagy nem olvasta, hogy mi került bele, vagy irreális elvárásai voltak.

(#6297) doddencs válasza lord.lakli (#6250) üzenetére


doddencs
senior tag

azért nem is kis mobilról van szó :D

[igaz I4 mellett, de akkor is :D]

nincsenek rövid ujjaim, de lehet egy kézzel át sem érném. :D

(#6298) BoB válasza kolosanyi (#6296) üzenetére


BoB
veterán

"500 forint? WTF? Ugyanilyen Case-Mate?"

Nem, az az azért jó lenne :) Egyszerű gumiszerű is van meg egy szilikon. Nem hiszek abban hogy a case mate meg ilyen tokok "jobb gumiból" készültek volna. Már ha csak abból van. Nagyobb, "ütésálló" tokok persze jobbak.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6299) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

dokkolót tud valaki szerezni?

Aurea mediocritas

(#6300) kolosanyi válasza BoB (#6298) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja értem. Nos nekem ez a tok kinézetre nagyon bejött, meg az, hogy kemény műanyagból van. Nem bántam meg, most is ezt venném. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.