Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) nexusking válasza kolosanyi (#6950) üzenetére


nexusking
aktív tag

Nekem, ha rákattintok valami vidire a neten, akkor a youtube videókat az appban nyitja meg.

(#6952) kolosanyi válasza nexusking (#6951) üzenetére


kolosanyi
veterán

De én odáig se jutok el, hogy rákattintsak, mert nagy fekete izé az egész. :D

----------------------------------------------------

Más: Nem tud valaki esetleg ICS custom romot? :))

[ Szerkesztve ]

(#6953) toto0569 válasza kolosanyi (#6952) üzenetére


toto0569
addikt

miért nem várod meg amíg megjelenik a hivatalos,+ mellé "Slukk" romja?!

(#6954) kolosanyi válasza toto0569 (#6953) üzenetére


kolosanyi
veterán

Természetesen azt fogom használni, most is Slukkica romja van fent. Csak gondoltam hátha. A beta 3-at kipróbáltam, nem rossz de marad a jól felokosított, mert a gyári az elég fapados ezután. :)

(#6955) toto0569 válasza kolosanyi (#6954) üzenetére


toto0569
addikt

az még úgy lassu ICS. nekem a karbon nagyon bejött,most töltöm le a MIUI 1.10.21-et nem tom milyen?

(#6956) Slukkica válasza toto0569 (#6955) üzenetére


Slukkica
őstag

Abból is van TSM :D

ICS alatt a Galériában az SD-n lévő képeket mutatja annak aki próbálta?

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6957) toto0569 válasza Slukkica (#6956) üzenetére


toto0569
addikt

most a tiedet töltöttem le a rom managerrel

(#6958) toto0569 válasza Slukkica (#6956) üzenetére


toto0569
addikt

azt honnan tudom leszedni?

(#6959) szkorhetz válasza szkorhetz (#6945) üzenetére


szkorhetz
őstag

most eljutottam odáig, hogy waitinig for device, de nem történik semmi, pedig fastboot mode-ban vagyok..
pls valaki.

(#6960) DonMedve válasza Slukkica (#6956) üzenetére


DonMedve
addikt

:K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6961) Slukkica válasza toto0569 (#6958) üzenetére


Slukkica
őstag

Innen :DD

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6962) nexusking


nexusking
aktív tag

#6946 valaki?

(#6963) toto0569 válasza Slukkica (#6961) üzenetére


toto0569
addikt

kösszi,már jön a kicsike... még mondtad,hogy készül 1 új is.../#6735/ :DD

(#6964) Slukkica válasza toto0569 (#6963) üzenetére


Slukkica
őstag

Elvileg kész van de a tárcsázóval nem vagyok kibékülve :((

Első alkalommal kicsit gondolkodik a betöltésnél utánna már villámgyors, de mivel minden kicsiség bosszant ezért nem töltöttem fel sehova és mivel nem találtam tökéletesnek nem ajánlottam.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6965) toto0569 válasza Slukkica (#6964) üzenetére


toto0569
addikt

sok rommal próbálkoztam,a rom managerrel is töltöttem le ,de a te cuccaid a leg kíválóbbak közé tartoznak. :C

(#6966) hallerlaller válasza szkorhetz (#6959) üzenetére


hallerlaller
addikt

van két dll fájl amit nekem át kellett másoljak, már nememlékszem hogyvolt de az xda leírásnál ottvan, lehet nálad is ez a gond.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#6967) Slukkica válasza toto0569 (#6965) üzenetére


Slukkica
őstag

Köszi a bizalmat de biztos hogy vannak sokkal jobbak is. Csak probálkozom.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6968) szkorhetz válasza hallerlaller (#6966) üzenetére


szkorhetz
őstag

Isten vagy, köszönöm :)

(#6969) szkorhetz válasza szkorhetz (#6968) üzenetére


szkorhetz
őstag

Megint én.. :D
Mikor minden felmásoltam a végén, a recovery-t is és a su-signed fájlt és utána recovery-t indítok
akkor egy másodpercre felvillan egy doboz, abból kifele egy nyíl, majd utána a háromszögben a sárga felkiáltójel. Nem tudom kiválasztani, hogy települjön a zip az sd-ről..

edit: mire leírtam megjavult..

[ Szerkesztve ]

(#6970) Slukkica


Slukkica
őstag

Háát akárhogy barátkozom az ICS-vel szerintem nem lesz a barátom :Y Nagyon fura.
Amúgy szerintem már használható és eléggé fel is lehet gyorsítani :DDD

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6971) losi73


losi73
senior tag

üdv tudna adni valaki egy linket hogy fözöt rom után hogy teszek vissza gyárit?

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6972) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Ugyan úgy, ahogy a főzött ROM-ot felraktad.
Lehet ROM Manager-ből is letölteni majd telepíteni, vagy INNEN letöltöd és recoveryből telepíted.

[ Szerkesztve ]

(#6973) losi73 válasza Dzsuri89 (#6972) üzenetére


losi73
senior tag

üdv köszi. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6974) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

És tessék!Mi történt most????

(#6975) Dzsuri89 válasza jackbacsi87 (#6974) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ott minden rendben van? :DDD

Nem igen értem, hogy ezzel mit akartál mondani. :Y

(#6976) Dzsuri89 válasza Dzsuri89 (#6975) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Leesett kis idővel: 2011-10-28 00:00:00 :D :D

(#6977) jackbacsi87 válasza Dzsuri89 (#6975) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Egyrészt első hozzászólás a mai napon.(Vagy utolsó a tegnapin?? :C :C )
Másrészt olyan helyen voltam, mert hajtott a kíváncsiság....Győr, Árkád.
Szifon bemutató. A bevásárlóközpont gyakorlatilag zárva, az egyik főbejáratnál van a t-mobil, az volt csak nyitva. A t-mobil körbetekerve vmi fehér lepellel, ha jól láttam 8ember bent várt, meg másik 4 kint.
Most viszont má télleg elég, egy hétig nem fogok róla beszélni!Rá se fogok gondolni!
Nem úgy, mint József Attila: Mindig csak az almára gondolok! :C

[ Szerkesztve ]

(#6978) smkb


smkb
őstag

Sziasztok,

Média konvertálási kérdésem van. Adott egy Nexus S és egy RK2818-csipes kínai 5 colos tablet. Utóbbi h.264 képességei hardveres dsp-vel a max 720p, 5mb/s, baselinel level 3.1. Handbreakkel, x264-el transzkódolva 800*xxx-re, avg 2 menetes 1000mb/s, 128kbites dolby digital ii-re konvertálva az mkv-kat, gyönyörűen zsírul mennek.

Na Nexuson akadnak, mint az atom. Pedig elvileg a baseline, level 3.1 tökéletesen meg kellene feleljen neki. Végitúrtam a netet... m4v konténerben jobb a helyzet, ott már kevéssé akad de akad. Agybafőbe állítottam a bitrate-t, sztereora a hangot stb. de továbbra is akadozgat... mplyer, vital player, meridian player... mindennel próbáltam. Olyan érzés, mintha nem használná hardveres gyorsítást, vagy továbbra is valami baja lenne a médiával.

Tud valaki pontos beállítási paramétereket, amivel végre a Nexuson is mennek a h.264 videók full akadás stb mentesen 800*xxx-ben úgy, mint egy kínai 2.1-es androidos kütyün?

(#6979) kisg


kisg
tag

Andy Rubin arról biztosította a Nexus S felhasználókat, hogy a Galaxy Nexus hivatalos megjelenése után közvetlenül (november közepén), OTA frissítésként kapják meg az Android 4.0 ICS verziót.

Üdv, kisg

(#6980) premete válasza kisg (#6979) üzenetére


premete
veterán

Talán nem kellene a topikból még egyszer bemásolni egy tegnap esti hírt. :)
[link]
Ezek szerint vagy "write only" módban vagy, rosszabb esetben azt hiszed, mi sem tudunk olvasni. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6981) torois83 válasza kisg (#6979) üzenetére


torois83
csendes tag

Várjuk sok szeretettel!

(#6982) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Kicsit offolok énis, a héten láttam google maps-es autót, csak a tetején kocka helyett focilabda volt, mókásan néz ki.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#6983) j.bravo válasza mgTerminator (#5994) üzenetére


j.bravo
addikt

Az a samu headset szerintem se az igazi.
Furcsa hogy nagy az érzékenysége (legalábbis hangosabban szól azonos hangerőbeállításnál mint a szintén nem érzéketlen Pana HJE-300 fülesem) mélye, van magasa (talán még sok is), van közepe, mégis dobozhangja van, fárasztóan szól, az addig (más fülesen) igen jó énekeseket pedig hirtelen Feró és Geszti is kivágná az ikszfaktorból.

Próbálom bejáratni rózsa-, ill. fehérzajjal - szerintetek van értelme? (mondjuk nem veszthetek vele kb semmit)

Használhatnám a régi fülest, persze, de a headset funkcióról nem szeretnék lemondani (azaz ne csak zenét lehessen hallgatni hanem telefonálni is). Tudtok esetleg szétszedhető headsetet (mint nemrég a Sony Ericssonok, csak ugye a SE FastPort helyett 3,5mm-es jackkel), amiben van mikrofon+hívásfelvevő gomb, és bele lehet dugni egy bármilyen fülest?
Akár úgy hogy nem adnak hozzá fülest eleve, akár úgy hogy adnak de akkor ne legyen túl drága :)

Kipróbáltan mindkét funkcióra minőségi headsetbe is beruháznék szívesen, ha a fenti mód nem lehetséges. Erre van tippetek?
Gondoltam hogy SE headset jó lesz... kolléga SE Xperia X10 mini pro-jához adott headsettel kipróbáltuk (higiéniai okokból az ő fülében), azt mondja telefonáláskor nagyon halkan hallott engem (a samu headsettel a SE telón meg nem is ment a telefonálás, rémes zaj hallatszott)

Még egy láma kérdés: ugye bármilyen nem gyári romot feltenni (pl. MIUI érdekelne milyen, kipróbálnám) a garancia elvesztésével jár-e? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#6984) knyitogato válasza jackbacsi87 (#6930) üzenetére


knyitogato
őstag

zug gsmből, doboz nélkül, only töltővel...ráadásul garanciát se látok ott...

[ Szerkesztve ]

(#6985) BoB válasza smkb (#6978) üzenetére


BoB
veterán

"mplyer, vital player, meridian player... mindennel próbáltam. Olyan érzés, mintha nem használná hardveres gyorsítást"

Tényleg nem használják a GPU-t, de itt van egy ami igen: Dice Player

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6986) smkb válasza BoB (#6985) üzenetére


smkb
őstag

köszi szépen ezt kipróbálom... azért fura nekem, hogy nem használják mert a Rockchipes kínai kütyün ugyanezen lejátszók gond nékül használják a hardveres dsp gyorsítást.

(#6987) agabe válasza smkb (#6986) üzenetére


agabe
addikt

vagy próbáld az [MX Video Playert]. Nekem bejön.

(#6988) toto0569 válasza Slukkica (#6956) üzenetére


toto0569
addikt

szia! ma zenét akartam hallgatni de mindegyik zene szaggatott aztán 1* csak újra indult a telefon ez a te miui-d volt. de előzőleg a kernelt kicseréltem a CM7.1.0-ra aztán pedig vissza installáltam a saját rendszert újból. ez a cserélgetés okozhat problémát? egyébként pedig nagy dilemmában vagyok mert nem tudok dönteni ,MIUI az egyszerüsége,és gyorsasága miatt, vagy a carbon ami gyönyörű és nagyon gyors. ???

(#6989) Slukkica válasza toto0569 (#6988) üzenetére


Slukkica
őstag

Hát igen ez a dillema, mindig ott motoszkál :D ű

Kernel csere után volt wipe dalvik-cache és wipe cache partition?
Igen install után!

Amúgy a MIUI-TSM 28-asban már a CM7.0.1-es kernel lesz. :)

Nekem mindig a MIUI felé húz a szívem, és szerintem ez így is marad!! pedig a GO-Carbon-TSM nagyon odaverős lett szerintem!
Hamarosan megosztom veletek csak most kicsit sok lett a hétvégén a dolgom.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6990) toto0569 válasza Slukkica (#6989) üzenetére


toto0569
addikt

igen ,volt minden. viszont pl.:a dolphin hd böngészőben újra kellett keresnem a kedvenceim címét mert hiába akartam restorébol vissza rakni nem találta,de ha kikerestem akkor a felh.nevet és a jelszót azt tudta. furcsa volt.majd újra rakom. sajna nekem ez a szokásom ,addig telepítem amíg tökéletesnek nem érzem rendszert és a programokat is.
kérdés:telepítgetés közben kell néha újra indítani a telót?/én szoktam/
GO-Carbon-t nagyon várom!! :)) :DD :R

(#6991) Viper26


Viper26
nagyúr

Melyik a leginkább stabil ICS most?
Nekem ez van most leszedve, de még nem raktam fel:

We-Scream-For-Ice-Cream-b3

iPhone 14 | FR955

(#6992) asimon


asimon
tag

Sziasztok!
Elnézést, de nincs most időm több ezer postot végig olvasni!
Érdeklődni szeretnék mik a tapasztalatok, milyen a készülék, mennyire használható, vannak-e gyári bugok, gyári! androiddal mennyire gyors?
Nagyon gondolkodom, hogy visszatérek az androidra, jelenleg WP7-et használok, ott ugye a lassúság nem téma :) , ellenben androiddal korábban voltak már problémáim!
Szerintetek ICS-el mennyire lesz használható?
Előre is köszönöm! :R

(#6993) DonMedve válasza Viper26 (#6991) üzenetére


DonMedve
addikt

Már van b4 is.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6994) losi73


losi73
senior tag

sorry semmi. :R

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6995) Dzsuri89 válasza losi73 (#6994) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Jó, hogy begépeltem a választ. :D xD

[ Szerkesztve ]

(#6996) losi73 válasza Dzsuri89 (#6995) üzenetére


losi73
senior tag

ja ja lámáskodtam egy picit igy kora reggel:)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6997) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Valaki legyen szíves megnézi a Photo Wrap nevű programot a telefonján, hogy van-e Force Close használat közben?!
Nem tudom eldönteni, hogy a programmal van valami tré vagy a CyanogenMod-7.1.0.1 okozza az FC-t.
5-10 perc használat utána általában előjön a hiba.
Köszi előre is. :)

(#6998) premete válasza Dzsuri89 (#6997) üzenetére


premete
veterán

No FC

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6999) Dzsuri89 válasza premete (#6998) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Milyen ROM-on próbáltad?

Ha jól látom az aláírásodban, akkor te is CM 7.1?

[ Szerkesztve ]

(#7000) frisco válasza asimon (#6992) üzenetére


frisco
aktív tag

Teljesen jó, én nem észleltem soha, semmiféle akadást. (gyári szoftver)
Előtte Defy-nél elő-előfordult, de ott sem volt zavaró.
Bugot sosem észleltem.
ICS? Nyilván csak jobb lehet tőle, hisz azért minden újabb androidos OS jobb az előzőnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.