Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) Land válasza ciceroo (#6749) üzenetére


Land
veterán

Majd az idő eldönti. Pár nap, hét és kiderül.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6752) DonMedve


DonMedve
addikt

A screenshot funkció érdekes benne,ugyanis a hangerőgomb megnyomásával bejön a csuszka és azt is szépen leképezi. :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6753) premete válasza DonMedve (#6750) üzenetére


premete
veterán

Nálam wifi van, 3g nincs, hiába írtam be az apn-t. Viszont nagyon szép, főleg a fényképes tárcsázója. Ramból lehetne több is neki, asszem, mert 60 MB maradt szabadon 10 perc használat, egy hívás után. Kipróbálásra jó volt, lassan megy vissza a nandroid backup.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6754) DonMedve válasza premete (#6753) üzenetére


DonMedve
addikt

Gondolom wifi nálam is csak azért nem volt,mert manuális ip-t nem lehetett neki megadni,amúgy látta a routerem.Nálam fixre van lőve a router nincs DHCP.Amúgy tényleg faja tetszik,de restart ebben sincs.Telefonálni tudtam vele.Land álltal linkelt oldalon le van írva mik nincsenek,vagy nem megfelelően működnek.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6755) kolosanyi válasza premete (#6745) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is kipróbáltam gyorsan. Alapvetően tetszik az új felület, hasznos dolgokat építettek bele. Mondjuk a billentyűzettel kezdhetnének már végre valamit, mert egyrészt csúnya, másrészt még mindig nem az igazi. Én inkább maradok a Multiling Keyboard nevezetűnél, nekem az jött be legjobban.

(#6750) DonMedve
Olvastam, csak kipróbálni raktam fel. Meglesni a felületet. :) Egyébként a wifi ment, viszont a mobilhálózatra nem tudott felcsatlakozni, hívások lebonyolítása így lehetetlen. Kamera is működött, igaz kicsit lassan. Nem lesz ez rossz egyébként, várós.

Ja a screenshot tényleg elég béna lett. :DD Ezen még dolgozhatnának kicsit, mert ez így gáz.

[ Szerkesztve ]

(#6756) DonMedve válasza kolosanyi (#6755) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja értelek.Mint mondtam szerintem nálam csak a manual ip miatt nem volt,mert a routerem látta,csak az ip-t nem tudta lekérni.Beírni meg nem engedte.A routert meg nem voltam hajlandó a kedvéért átkonfigolni. :))

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6757) premete válasza kolosanyi (#6755) üzenetére


premete
veterán

A hívások mennek, csak adatforgalom nem (illetve csak wifin).

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6758) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

kolosanyi:Akkor az aksi darabja 8$ vagy 4?

[ Szerkesztve ]

(#6759) premete válasza ricsi0307 (#6758) üzenetére


premete
veterán

4 darab 8 dollár, plusz adnak mellé egy Motorola Razr_t. :))

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6760) DonMedve


DonMedve
addikt

Akik nem próbálták még.A screenshoton kicsit faragni kell. :DDD Meg miért csak felébe csinálja a felbontást? :F

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6761) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Teljesen gyári, módosítatlan romommal nem tudok új névjegyet felvenni a címtárba, a folyamat váratlanul leáll.. Ez vicc. Próbáltam már mindent, kényszerített leállítás, kikapcsolás, aksikivétel, minden és még mindig szar.

(#6762) kolosanyi válasza DonMedve (#6756) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem ezzel nem volt gondom, nem volt manual ip. :)

(#6757) premete
Nálam nem, nem tudott csatlakozni valamiért. Mindegy, már nyomtam egy restore-t. Csak kipróbáltam gyorsan, hogy milyen. :)

(#6758) ricsi0307
Darabja 8. De ha elérjük a 10+ darabszámot, akkor 7,73. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6763) DonMedve


DonMedve
addikt

Mondjuk a GB app drawerét meghagyhatták volna,nekem az nagyon begyere.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6764) kolosanyi válasza DonMedve (#6763) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem ez jobb, de ízlések és pofonok. :D Mondjuk jobban szeretem a függőlegesen görgethetőt, mint a lapozósat, de ettől függetlenül most ez tetszik. Az egész jó lett szerintem nagyon. Jól megcsinálták ezt a felületet.

(#6765) lord.lakli válasza kolosanyi (#6741) üzenetére


lord.lakli
őstag

Hali!
Ha még nem késő, akkor csapj hozzá mégegy akkut nekem.
Köszi.

(#6766) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok! Most vettem észre, hogy csak 70 000 Ft ez a telefon. Gondolom az S-LCD miatt lett ennyire olcsó, de érdekel a telefon. Tudna valaki egy kis beszámolót írni. Androidos világban a Defyvel vagyok tisztában illetve a barátnőmnek van Galaxy 3. Mennyivel másabb a gyári szoftver?

(#6767) ricsi0307 válasza kolosanyi (#6762) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Ha még én is beleférek akkor nekem is rendelhetnél :))

(#6768) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na eddig 7 akksinál járunk. Még nem rendeltem meg, ha még 3 embernek kéne akkor már megint olcsóbban jönnénk ki. Akkor csak 7,73 $ lenne. :))

(#6770) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez baromi nagy. Na ezt tényleg irigylem a szifonról. Pláne ha működne itthon is. :D

(#6771) ricsi0307
Ok, de nem ennyire kifinomult. Persze még közel sem tökéletes az sem.

[ Szerkesztve ]

(#6771) ricsi0307 válasza kolosanyi (#6770) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Elvileg van az ICS-ben is.
Voice typing: szövegbevitel hangfelismeréssel (nem csak keresésre, hanem bármire - hello Siri)

[ Szerkesztve ]

(#6772) jackbacsi87 válasza kolosanyi (#6770) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Hehe, ezzel kapcsolatban volt egy biztonsági hibáról szó.
Ajánlom a "Voice search" menüt a nexuson, nagyon sok funkciója hasonlít az almáéhoz.(Bakker, az alma ellopta az ötletet!PERELJÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :C )

(#6773) premete válasza kolosanyi (#6768) üzenetére


premete
veterán

Arra vigyázz, nehogy kereskedelmi mennyiség legyen. 5 szerintem még nem gond, nekem végső soron elég 1 darab is, és akkor az 5 éppen.
Ha megjönnek, összejövünk egy akkus sörözésre Pesten.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6774) kolosanyi válasza premete (#6773) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mennyitől számít kereskedelmi mennyiségnek? Mert akkor arra tényleg oda kell figyelni. A sörözés meg jó ötlet. :)

(#6775) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Kis ízelítő a google voice-ról.
link1
[link]

(#6776) sheep válasza jackbacsi87 (#6775) üzenetére


sheep
addikt

aztaqrva :D
próbáld meg magyar akcentussl is :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6777) fi:zi'k válasza premete (#6773) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

:F
Pedig nekem is jöhetne egy.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6778) premete válasza fi:zi'k (#6777) üzenetére


premete
veterán

Nem én rendelem, de az 5-ből 1-2 ember nem szokta átvenni, így maradhat. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6779) fi:zi'k válasza premete (#6778) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A kereskedelmi mennyiséget nem értem.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6780) premete válasza fi:zi'k (#6779) üzenetére


premete
veterán

Meg van határozva, hogy hány darabon felül kereskedelmi mennyiségnek számít, értékhatártól függően a cucc, ez esetünkben (500-5000 Ft között) maximum 10 darab, illetve az érték:
Vámmentesek a harmadik országból magánszemélyek által magánszemélyeknek küldött olyan küldemények, melyek nem kereskedelmi jelleggel érkeznek, vagyis
alkalmi jellegűek,
kizárólag a címzett, vagy családtagjainak személyes használatára szolgálnak,és jellegüknél, vagy mennyiségüknél fogva nem tükröznek semmilyen kereskedelmi szándékot
a feladó a címzettnek mindenféle pénzbeli ellenszolgáltatástól mentesen küldi. (Ebből következően a manapság igen elterjedt, interneten keresztül történő árumegrendelés esetében a vámot és nemzeti adókat az általános szabályok szerint meg kell fizetni.)
a küldemény értéke a 45 EUR összértéket nem haladja meg (Amennyiben az ajándék cikkek összértéke meghaladja a jelzett értéket, a mentesség azon árucikkekre adható meg, amelyek külön történő behozatal esetén mentességet élveznének, ugyanakkor az egyes áruk értékének megosztása nem lehetséges.)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6781) kolosanyi válasza premete (#6780) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha neked is csak 1 kell, akkor 6 db van eddig összesen. Az még nem lehet gáz.

(#6782) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Feltettem az ICS-t azt kell mondjam, hogy k...a jó munkát végeztek a guglinál.Itt egy pár screenshot róla és nekem nincs benne hangerő csúszka :)

[ Szerkesztve ]

(#6783) fi:zi'k válasza premete (#6780) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De hát nem kereskedelmi jelleggel lesz behozva, csak sok a fogadott testvér. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6784) vamosip válasza ricsi0307 (#6782) üzenetére


vamosip
tag

Gyári billben van már rendes magyar kiosztás Z-Y megfelelő helyen + összes ékezet elérhető-e? Főleg a hosszú ő,ű-re lennék kíváncsi :)

(#6785) losi73 válasza premete (#6747) üzenetére


losi73
senior tag

üdv köszi és neked is Land. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#6786) DonMedve válasza ricsi0307 (#6782) üzenetére


DonMedve
addikt

Hogy csináltad,hogy nincs benne a hangerő?Egyszerre nyomtad le őket?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6787) Dzsuri89 válasza ricsi0307 (#6782) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én azért nem rakom fel ezt az ICS-t, mert mire kijön a hivatalos, addigra elveszik a varázsa, hogy milyen szép, új, stb... :)

(#6788) nexusking válasza Dzsuri89 (#6787) üzenetére


nexusking
aktív tag

Egyetértek. :K :K

(#6789) ricsi0307 válasza vamosip (#6784) üzenetére


ricsi0307
senior tag

vamosip:Igen qwertz a bill és van őű is, ráadásul van egy jópár skin is hozzá gyárilag:D
DonMedve:A hangerő csúszka nem tudom mért nincs benne.Nem lehet hogy azóta lett már frissítve?
Dzsuri89:Én nem bírtam kivárni azért raktam fel.Mire kijön hivatalosan kihullik a hajam:D

(#6790) ricsi0307 válasza vamosip (#6784) üzenetére


ricsi0307
senior tag

vamosip:Igen qwertz a bill és van őű is, ráadásul van egy jópár skin is hozzá gyárilag:D
DonMedve:A hangerő csúszka nem tudom mért nincs benne.Nem lehet hogy azóta lett már frissítve?
Dzsuri89:Én nem bírtam kivárni azért raktam fel.Mire kijön hivatalosan kihullik a hajam:D

Szerk:ha ilyen dupla hsz-t nyomok akkor hogy lehet az egyiket törölni????

[ Szerkesztve ]

(#6791) hallerlaller válasza ricsi0307 (#6790) üzenetére


hallerlaller
addikt

sehogy, gyorsan beleszerkesztesz mint most, vagy szólsz a modkerbe hogy töröljék.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#6792) Dzsuri89 válasza ricsi0307 (#6790) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Engem is hajt a kíváncsiság, csak próbálom megállni. :D

A képekről nagyon fainul nézz ki a rendszer. A billentyűzet nagy meglepetés, hogy qwertz és skin-elhető alapból. :)

Milyen hibákat tapasztaltál használat közben a saját "bőrödön"?

Wifi kijelzés javult vagy erősödött a jel?

(#6793) ricsi0307 válasza Dzsuri89 (#6792) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Szeret laggolni a rendszer it-ott de nagy álltalánosságban gyors, a wifi maradt a régi, mobilnet meg ugye eddig nincs.Ezen kívül komolyabb hibát nem találtam vagy csak nem kerestem.Az egész beállítás menü logikusabb, hamarabb el lehet érni mindent és vannak új beállítások is bőven.Az alkalmazásokból azokat nem tudtam kipróbálni amihez kell net de a többi elég jól át lett szabva.A galéria teljesen új amint kapott és már lehet szerkeszteni is a képeket, a zenelejátszó is nagyon pöpec és van benne EQ a kamera szintén új skint kapott, egész gyors viszont egy kép 5-6mega.Én azt mondom ki kell próbálni, mert elég nehéz leírni egy új rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#6794) Toobee


Toobee
veterán

Nem tudja véletlen valaki, hogy hol és mit kell átírni, ha le szeretném venni a fényerôt (gyárinál is kisebbre)? De app is jöhet, ha van. Sokat használom éjszaka, és a legkisebb is túl nagy, feleslegesen meríti az aksit.

https://barbieripnk.hu/

(#6795) xnace válasza Toobee (#6794) üzenetére


xnace
őstag

Screen Filter ;)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6796) fi:zi'k válasza xnace (#6795) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én is ezt használom, de ez ténylegesen tovább csökkenti a fényerőt?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6797) Dzsuri89 válasza ricsi0307 (#6793) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szóval szeret laggolni...
Remélem a teljes verzióban javítanak az optimalizáláson, mert különben a hajszálaimat egyesével fogom kitépni, amik a megjelenésig ráadásul megőszülnek. :D :DD :DDD

A látottak & leírtak alapján pöpec. :P

Egy nagy hiányosságot látok a képek alapján, mégpedig az értesítési sávon nincsenek a wifi,gps, stb... kapcsoló gombok. :(

Vannak új gyári widgetek?

[ Szerkesztve ]

(#6798) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egy kis képcsokor Az ICS-ről. A felületen való bóklászás gyorsult, gondolom ez a GPU gyorsításnak köszönhető, ugyanakkor az alkalmazások megnyitásánál szeret elgondolkodni. A memóriával nem bánik túl jól, illetve a Quadrant eredmény is harmatos, de szerintem ez sokat fog javulni a végleges verzióval. A zenelejátszó végre lejátssza a FLAC formátumot is, ideje volt. A hangszínszabályzó elég gagyi, csak ront a hangzáson (mondjuk én alapból nem szeretem állítgatni), érdemesebb kikapcsolni. Alapjában véve elmondható, hogy modernebb lett a rendszer, kinézet és praktikusság szempontjábó egyarántl. Mondjuk a gyorskapcsolókat hiányolom az értesítési felületről, illetve az állandóan jelenlévő keresősáv biztos nem szimpatikus mindenkinek. Engem mondjuk nem zavar. Mindenesetre szerintem csak előnyére vált a kozmetika, ízléses lett az egész. Szép munkát végeztek.

[ Szerkesztve ]

(#6799) premete


premete
veterán

Van már ICS beta3, állítólag a 3g megy már: [link]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6800) kolosanyi válasza premete (#6799) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szedem is le. Egy kipróbálást megér. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.