Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) brendoncsopi válasza Andris_2 (#5158) üzenetére


brendoncsopi
tag

Köszi az infót. Sajna nekem nagyon fontos lenne a normális netezés,mindennemű 3g,wifi hiba nélkül,na meg a gps is néha. Hát azért sajnálom,de akkor lehet nem ez lesz :-(

(#5202) knyitogato válasza AXisBOLD (#5200) üzenetére


knyitogato
őstag

akkor viszont 8 napon belül OK, MAGYARÁZAT NÉLKÜL elállhatsz a vásárlástól. törvény szabályozza ezt is.

30 napon belül kötelesek visszaküldeni a lóvét.

[ Szerkesztve ]

(#5203) slice14


slice14
veterán

A szám nélküli bejövőhívásokat hogy tudom blokkolni? Nem igazán értem a MIUI feketelistáját.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5204) Slukkica válasza slice14 (#5203) üzenetére


Slukkica
őstag

Tűzfal (DND) :DD

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5205) slice14 válasza Slukkica (#5204) üzenetére


slice14
veterán

Köszi.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5206) AXisBOLD válasza knyitogato (#5202) üzenetére


AXisBOLD
addikt

igen ezt tudom, de egyelőre nem élnék ezzel. a készülék kell, máshol meg nincs ilyen árban.

ha továbbra is ilyen a hozzáállásuk, akkor ez lesz, de szeretném magam tartani az A tervhez :), miszerint küldenek egy hibátlan darabot.

ezt kellene kivitelezni, csak nem adom ki szívesen a kezemből, mert ha bele is mennek, telefonon, annak nyoma nincs, ha meg csak úgy hajlandóak cserélni, hogy én visszaküldöm ők megnézik és utána küldik az újat elég lutri, ilyen hozzáállás után meg pláne. nehezen tudnám elhinni, hogy ha bele is mennek, nem tesznek bele megint valamilyen csavart.

Aurea mediocritas

(#5207) slice14


slice14
veterán

Most nézem... A mobilx nem forgalmazza? Nincs az oldalon...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5208) knyitogato válasza AXisBOLD (#5206) üzenetére


knyitogato
őstag

Saturnban, Media Marktban ennyi, origogsm-ben 3 ezerrel drágább...drukkolok.

(#5209) lupus_l válasza slice14 (#5207) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Pár hete még forgalmazta. Én épp tőlük rendeltem, de lehet, hogy pont azért nincs már, mert kifutó telefon - ezért is lett ennyire olcsó (hamarosan jön az újabb Nexus).

(#5210) slice14


slice14
veterán

MIUI-nál hol lehet állítani a zárképernyő lejátszóvezérlőt? Mármint átállítani hogy a PoweAMP-ot vezérelje.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5211) feka007


feka007
nagyúr

Na gyerekek, megjött a mobil a szervízből. Eredmény: ugyanolyan fos-hugy-szar a wifi meg a gps :K Annyit csináltak, hogy leformázták az egészet kb, mert most semmi nincs rajta, sztem meg se nézték, hogy jobb lett-e. Dőljön rá a Samsung szervizesekre az épület :W

Na jó, nekem van egy eladó Nexusom, ennyi elég volt, maradok N85-nél amíg találok egy használható Androidos telefont

[ Szerkesztve ]

(#5212) nexusking válasza feka007 (#5211) üzenetére


nexusking
aktív tag

lol
azért ez túlzás :Y

(#5213) nexusking válasza Slukkica (#5173) üzenetére


nexusking
aktív tag

szóval ha beküldöm szervízbe, de nemmondom, hogy rosssz a wifi, akkor is megnézik? Vagy mondjam minden problémámat?
Csak azért, mert attol félek, hogy valamibe belepiszkálnak, és mégszarabb lesz. Vagy ettől nem kell félnem?

(#5214) hallerlaller válasza slice14 (#5210) üzenetére


hallerlaller
addikt

beállítások>rendszer>kezelőgombok beállításai>legalul Média gomb A képernyőzáron használt médialejátszó és ott bár nekem nincs poweramp, de a soundcloud és a miui zenelejátszó között tudok választani, gondolom ide rakná be a powerampot is.

(#5215) nexusking

írtam tegnap este 3 nap bant kapott szoval előtte ne is várj választ :DDD

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5215) nexusking


nexusking
aktív tag

xnace, jó sokat írtam már neked pü-ben... :(

(#5216) tybsen válasza brendoncsopi (#5201) üzenetére


tybsen
addikt

Nem akarlak rabeszelni de nekem semmi ilyen jellegu bajom nincs a telefonnal. Kb par honapja hasznalom es semmi problemam vele. Pedig en aztan igazan heavy user vagyok.. Szoval max az akksira lehet panasz de az is pont olyan mint az osszes tobbi okostelefon. Volt mar egy par. Eddig teljesen elegedett vagyok vele.

(#5217) BoB válasza tybsen (#5216) üzenetére


BoB
veterán

Igaz ami igaz, pár gyengeség ellenére ez a legjobb okosteló ennyi pénzért.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5218) nexusking válasza BoB (#5217) üzenetére


nexusking
aktív tag

simán :DD

(#5219) mgTerminator válasza feka007 (#5211) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én úgy tudom hogy ez szoftveres probléma amit hamarosan orvosolni fognak, de holnap biztosabb infót tudok mondani ;)

(#5220) AXisBOLD válasza knyitogato (#5208) üzenetére


AXisBOLD
addikt

epic fail, nem néztem körbe rendesen.

lehet az lesz hogy ezt visszaadom 8 napon belül, jöhet a pénz vissza, és beugrok a saturnba egyért.

Aurea mediocritas

(#5221) Lara1


Lara1
csendes tag

Összehasonlítottam iphone 4 el a wifit semmivel nem rosszabb D-link 3 antennás routerrel tesztelve az akkurol meg annyit hogy a Galaxy s2 esem fél nap alatt lemerült úgy hogy minden beállítással spóroltam a Nexus s majdnem kíbír egy napot és a galaxy s2 nekem egy unalmas telefon volt + elkezdett kopni a hátlap 2 hét után eladtam.Ennyi pénzért messze a legjobb választás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 Turkbey V.26

(#5222) tybsen válasza Lara1 (#5221) üzenetére


tybsen
addikt

En a keszulek formajat szeretem a legjobban, szerintem igazan kulonleges a hajlitott kijelzo.

(#5223) feka007 válasza mgTerminator (#5219) üzenetére


feka007
nagyúr

Mi lesz holnap, honnan az infó?
Bocs de ez azért érdekes, mert volt itt ebben a topicban már az, hogy megjavult miután kicserélték az alaplapot szervízben stb., akkor azt ki írta mire? :U

Na mindegy, remélem így lesz. Jó teló lenne jobb wifivel (ahol a ZTE Blade "Good", ott ez általában csak "Fair" vagy "Poor", erre nekem ne mondja senki hogy húde rendben van), a gps meg használhatatlan, szóval ha így marad, akkor én keresek mást

[ Szerkesztve ]

(#5224) lord.lakli válasza feka007 (#5223) üzenetére


lord.lakli
őstag

Milyen romot használsz? Mi a probléma a GPS-el? Egyáltalán nem talál holdacskákat?

(#5225) havri1 válasza Slukkica (#5204) üzenetére


havri1
félisten

És ilyenkor a telefonon semmi nem jelenik meg, (bejövő híváskor, amit blokkolt), csak a tűzfalban fog látszódni?

havri

(#5226) feka007 válasza lord.lakli (#5224) üzenetére


feka007
nagyúr

Hagyjuk, már leírtam 2 hete..

Várom ezt a holnapi dolgot

(#5227) mgTerminator válasza feka007 (#5223) üzenetére


mgTerminator
veterán

Voltam bent a samsungban, fel is küldték a telót, vissza is jött, nem javult és bementem újra. Aztán a srác mondta hogy utánajár a dolognak. Később összefutottam vele a városban és mondta hogy neki azt mondták a központi szervizben hogy a szoftverrel van baj, amit elvileg a 2.4-es frissítés meg fog oldani. Mondta hogy ennek még pontosabban utánajár és h szerdán(ami holnap van :D ) menjek be...

Ezt senki se vegye készpénznek! Neki is ezt mondták, ő meg nekem...

Egyébként lehet valami a dologban, ugyanis a wifi hotspot az nagyon durva a vételhez képest! Nagyon erősen tudja sugározni NFC-s hátlappal!

(#5228) Dzsuri89 válasza feka007 (#5211) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Van egy társad, aki segít az épületet rájuk dönteni...
Szombaton én is megkaptam a telefont és nekem is kiszúrták a szemem ezzel a tetves szoftverfrissítés dologgal, immár másodjára...
Meg is mondtam a magamét és azon gondolkozok, hogy felhívom a központi szervizt és számon kérem rajtuk, hogy mi a fene alapján csinálják meg a telefonokat...
Alig várom, hogy felhívjon a Samsung ügyfélszolgálatáról a csaj, hogy megkérdezze sikeres volt-e a szerviz, mert azzal az erővel küldöm el a végbélbe...
Rohadt tetves egy banda az egész. Mindenre az tetű szoftverfrissítés a megoldás!!!!!!!!!!!!

(#5229) nexusking válasza Dzsuri89 (#5228) üzenetére


nexusking
aktív tag

Akkor asszongyátok, hogy szrt se csinálnak a telefonnal, csak frissítik?
Mondjuk nekem a legújabb van rajta, szal azt nem tudják. :F

(#5230) Slukkica válasza havri1 (#5225) üzenetére


Slukkica
őstag

Beállítás kérdése. Lehet úgy hogy csak a tűzfal log-ban jelenjen meg, ugyis hogy értesítési sávra küldjöb üzenetet, de ugy is hogy csak a hívásnaplóban.

feka007Engem érdekel ha jó árban adod :D

Elmondom neked mielőtt idegből eladnád, egy modul file kicserélése az egész és utánna jó a wifi :DD De az ajánlat áll!!!

mgTerminator:Elkészült az igért pakk. Az aláírásomban szerepel és le tudod tölteni a szokásos helyről :DDD

nexusking:Persze hogy nem csinálnak semmit. A hardver nem hibás, mert csatlakozik, működik. Ezért nem fogják cserélni! Nyomnak rá egy friss soft-ot, oszt kalap. Vissza a feladónak. Mindig is így működött ez, nem értem miért háborodsz fel.

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5231) Andris_2 válasza mgTerminator (#5227) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Én is kíváncsian várom a fejleményeket! :K

(#5232) Dzsuri89 válasza nexusking (#5229) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Azt csak hiszed, hogy nem tudják... xD

Amikor mentem legelső szervizelést követően a telefonért, akkor a szervizben rákérdeztem, hogy mit csináltak vele. Azt mondta, hogy szoftvertfrissiítettek. Mondom az kemény, hogy 2.3.4.-ről 2.3.4-re! xD

Amúgy meg annyit nem képesek ezek a szervizesek, hogy maguktól közöljék velem, hogy ugyan mi a lószart csináltak a telefonnal. Visszakapom a garanciapapírt lepecsételve és annyi, szervizlap nuku... Másodjára se kaptam.
Már több a pecsét a garancia lapomon, minta a Fila pontgyűjtő lapomon... xD :D

Ha wifi miatt vinnéd be, akkor ne vidd be, mert úgy is csak szoftvert buzerálnak.

Remélem olvassa a fórumot valami szervizes fószer, hogy tudja hogyan is állunk!

(#5233) Dzsuri89 válasza Slukkica (#5230) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Elmondom neked mielőtt idegből eladnád, egy modul file kicserélése az egész és utánna jó a wifi

Ha csak ennyi az egész akkor megoszthatnád velünk! :D

Köszi

(#5234) Slukkica válasza Dzsuri89 (#5233) üzenetére


Slukkica
őstag

bcm4329.ko :DDD

Ez az orvosságod!!!! Ezt kell lecserélni oszt kalap.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5235) mgTerminator válasza Slukkica (#5234) üzenetére


mgTerminator
veterán

Zippyre feltolhatnád csak ezt az egy fájlt meg akkor ide leírhatnád a link mellé hogy hova kell berakni :D Tod most kernel nélkül tesztelem a telót a néha nem induló progik miatt…

Dzsuri, megnyugtathatlak hogy nem olvassa 1 szervizes sem a fórumot :D ezt is "biztos" forrásból tudom :D

(#5236) havri1 válasza Dzsuri89 (#5233) üzenetére


havri1
félisten

Már rég megtette, Tweak pack a neve!

havri

(#5237) Slukkica válasza mgTerminator (#5235) üzenetére


Slukkica
őstag

Kértél tőlem egy tweak pakkot ami kernel nélküli.

LINK

Egyébként a tweak pakkok-ból ki lehet venni a file-t.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5238) nexusking válasza Dzsuri89 (#5232) üzenetére


nexusking
aktív tag

Hát ha már rászánom magam a szervízre, és visszaadják nyöszörgős kerettel, pixelhibával és a xar wifi-gps párossal, tuti bebaszok nekik egyet, vagy visszaadom, hogy csináljanak is vele valamit.
Remélem nem csinálják azért azt hogy: Persze kicseréltük az alaplapot megfszomtuggyamit, közbe meg csak frissítettek...pfff

(#5239) mgTerminator válasza Slukkica (#5237) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi! Már tolom is felfele, aztán teszt! :D

(#5240) BoB válasza mgTerminator (#5239) üzenetére


BoB
veterán

Amit persze megosztasz majd velünk, értettem? :DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5241) feka007 válasza Slukkica (#5237) üzenetére


feka007
nagyúr

omg
És most itt mit kell csinálnom pontosan?

(#5242) mgTerminator válasza BoB (#5240) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát a wifi térereje változatlan, majd még kiderül hogy eldobja e a jelet vagy sem…

(#5243) Slukkica válasza mgTerminator (#5242) üzenetére


Slukkica
őstag

Te nem wifi-s pakkot kértél :Y

A MIUI_NS_iNAND_ext4_v1_Signed.zip-nak semmi köze a wifihez, persze hogy nincs változás. A leírásban meg sem említettem a wifi-t!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5244) feka007 válasza Slukkica (#5243) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor most ezt kell a wifihez leszedni?

És még azt is magyarázd már el ha lehet, hogy hova kell berakni, mert láma vagyok :U

(#5245) havri1 válasza feka007 (#5244) üzenetére


havri1
félisten

Miért nem teszed fel 1:1 -ben a tweak v5-t?
MIUI rom azt csókolom.

havri

(#5246) gilfoyle válasza feka007 (#5244) üzenetére


gilfoyle
őstag

Mostanaban a gyari launcher belassul, ugy h tobb masodperc is eltelik, mire oldalt valt. A gombok pl. a home jol mukodnek, app drawer folyamatos... Mindez addig tart, mig nem dob egy fc-t utana megint jo.
Jol sejtem, h ezt egy telepitett alkalmazas okozhatja? Illetve volt mar ilyen problematok?

(#5247) mgTerminator válasza Slukkica (#5243) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát nem azt mondtad hogy a kernelen kívül minden benne van? :D

Igen feltűnt egyébként hogy nem említetted meg a wifit, kicsit furcsálltam is :U

[ Szerkesztve ]

(#5248) Slukkica válasza feka007 (#5244) üzenetére


Slukkica
őstag

Igen ez a file neve. Hogy amit linkeltél az hogy fog viselkedni azt már neked kell kideríteni. Nekem is van 5 féle.

/system/modules/bcm4329.ko könyvtárban találod a telón. Ezt kell lecserélned.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5249) Dzsuri89 válasza gilfoyle (#5246) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam kétszer előfordult ilyen, de amióta újra raktam a rendszert és 2.3.6.-ot használok azóta nem jelentkezett.
Fancy Widgets nevű alkalmazást használsz? Én arra gyanakodtam anno, mert frissítése után nem jött elő a hiba. Volt olyan, hogy 2 percig nem mozdult az főképernyőn az ablak, de aztán gondolkozott nem keveset és bedobta a hibát, majd ment szépen tovább.

(#5250) mgTerminator válasza Slukkica (#5248) üzenetére


mgTerminator
veterán

Na akkor csinálsz egy ilyen kernel nélküli mindenes packot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.