Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) gilfoyle válasza Dzsuri89 (#5249) üzenetére


gilfoyle
őstag

Igen, van Fancy Widgets... Akkor ez lehet a gond? Mondjuk nagyjabol azota vannak ilyen gondjaim, miota temakat toltogettem le hozza...

(#5252) Dzsuri89 válasza gilfoyle (#5251) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szerintem a Fancy Widgets okozta, de nem vagyok biztos benne, de hogy mind a ketten használjuk így esélyes. Neked mikor volt ilyen durva fagyásod?

Launcherekre gondolsz? Szerintem annak semmi köze, mert nem töltögetek le különféle launchereket, nálam a gyárinál jött elő.

(#5253) hallerlaller válasza gilfoyle (#5251) üzenetére


hallerlaller
addikt

frissítés milyen gyakori fancyban neked, lehet tul sürü?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5254) gilfoyle válasza hallerlaller (#5253) üzenetére


gilfoyle
őstag

2 orankent frissit, ez sztem nem tul suru.

Dzsuri89
nem launcherekre gondolok, hanem az FW-hez idojaras es ora temakra. Most ezeket letoroltem.
Iyen fagyas ma du volt, nem tudtam scrollozni, de telefonalni siman lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#5255) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Felraktam a tweak packot, a v5-öst, de sajnos nem látok változást wifi terén. Ettől egyébként erősebbnek jelzi a wifit vagy csak stabilan tartja?

(#5256) FőDudu


FőDudu
addikt

Wifi nekem is erdekes.
Itthon vagyok mar orak ota - a routerem meg mar ismeri a telefon.

Megis amikor eloveszem es feloldom a kepernyo zarat - valamiert nem megy a wifi.
Csak lehuzom a status bar-t es ott az Accuweather.com widget. Kell kb 10 masodperc mire frissit - elotte meg dobalja a loading ablakokat....

Ki erti ezt..

FőDudu

(#5257) Dzsuri89 válasza FőDudu (#5256) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Azért csinálja neked, mert amikor lezárod a képernyőt a WIFI alvó módba kapcsol.
Beállítások\Vezeték nélküli és hálózatok\Wi-Fi beállítások itt nyomj egy 4 csíkos gombot a telefon alján, majd Speciális \ Wi-Fi alvás irányelve és itt tedd a Soha-ra!

(#5258) FőDudu válasza Dzsuri89 (#5257) üzenetére


FőDudu
addikt

Meglatjuk javul-e ettol. Illene :)

FőDudu

(#5259) galchris


galchris
csendes tag

Ezt nem hiszem el... :( Pont most akartam venni egy ilyen telefont én is... de azok alapján amit leírtatok, asszem megkímélem magam egy jó adag stressztől és bosszúságtól. Egyrészt - és tényleg nem szeretnék senkit megbántani - nagyon úgy tűnik, hogy ennek a típusnak GPS és Wifi terén jócskán van baja.

Tényleg ennyire nem jó? :Y

Másrészt kiábrándítóak azok a tapasztalatok, amit a SAMSUNG szervizzel kapcsolatban leírtatok. :F

(#5260) BoB válasza galchris (#5259) üzenetére


BoB
veterán

Kicsit gyengus de nem azt jelenti hogy rossz, én még mindig ezt venném ha visszamennék az időben.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5261) Dzsuri89 válasza galchris (#5259) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ebben a 70.000Ft körüli árban szerintem a legeslegjobb vétel.
Azért ezek a hibák nem olyan durvák, hogy használhatatlan lenne a készülék tőlük. Nem fogsz egy olyan telefont találni, ami minden fronton 100%-ot teljesít.
Pár pici hibája ellenére meg van a legnagyobb pozitívuma is, mégpedig a frissítés.

Személyem szerint engem igazából egyedül ez a Wifi bosszant, de ne úgy képzeld el, hogy megyek a routertől 5 métert és nincs vétel. Lehet használni, csak nekem előtte Galaxy Ace volt, az egy fokkal erősebbnek tűnt a számomra.

Én a helyedben átgondolnám azért még a döntést.

[ Szerkesztve ]

(#5262) hallerlaller


hallerlaller
addikt

kimondom nyiltan amit mindenki gondol: Ez-Egy-f0ss.

na de a zájfón, meg a hátécé meg a szoni erikszon na ezek MÁRKÁK ecsém, nem véletlenül kerülnek annyiba!

meg a jó öreg nokiák, na azok egy hónapig is elmentek egy töltéssel, ezmeg jó ha napvégéig nem merül le!

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5263) BoB válasza Dzsuri89 (#5261) üzenetére


BoB
veterán

"Én a helyedben átgondolnám azért még a döntést."

Dzsuri nyugi nyugi, azért fenyegetőzni még nem kell :D

(#5262) hallerlaller Ki kell hogy ábrándítsalak, mert a HTC-knek is megvan a sötét oldaluk. Pl. az iszonyat szar hangchip + hangszóró.

A régi szar Nokia meg lehet elment egy hónapig de cserébe lószart sem tudtál vele csinálni nemhogy 720p HD videókat nézegessél meg Need for speed-el játszál. Lehet tényleg vissza kell váltanod valami Nokia 3210 szerűre annak sokat bír az akksija és egyszerű a menüje :DD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5264) hallerlaller válasza BoB (#5263) üzenetére


hallerlaller
addikt

akkor nem érezted az iróniát :DDD

ajjaj, ígyjár aki hétköznap iszik, mármint én :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5265) gilfoyle válasza galchris (#5259) üzenetére


gilfoyle
őstag

Vedd meg nyugodtan.
Mas keszulekeknek is vannak hibai, olvasgasd csak a forumaikat. Ha jobban megnezed, itt nehany ember panaszkodik csak, ok lehet h tenyleg rosszat fogtak ki.
Nezz meg egy Sensation forumot az ottani hibakrol, vagy egy iPhoneost, ott is van boven miert sirni.
A dontes a tied, de tokeletes telefont nem tudsz venni.

(#5266) próbakocka válasza Dzsuri89 (#5252) üzenetére


próbakocka
senior tag

Fancy Widgettel már nekem is volt fagyásom jópárszor, aztán ment a kukába ...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#5267) próbakocka válasza Dzsuri89 (#5261) üzenetére


próbakocka
senior tag

biztos én vagyok marhára mákos még a wifivel is, de nekem a routertől 20méterre a kertben 2 téglafalon át is még épp használható a telefon .. (2 hurka a 4ből)

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#5268) szilu7 válasza Slukkica (#5237) üzenetére


szilu7
senior tag

Akkor Wifi-hez, GPS-hez információ.
Felraktam a MIUI_NS_T144_OC _2.6.35.14_BFS_tweaks_v5 tweak pakkot, természetesen MIUI alá.
A Wifi egyértelműen javult. A munkahelyen az asztalomnál eddig szakadozott, most 1-2 vonal a jelerősség állandóan. Ennél pontosabban nem mértem, de használat közben egyértelmű a hatása.
Köszönet érte Slukkicának! :R
A GPS-ről annyit, hogy nálam az autótól függ, amiben használom. Voltam vele külföldön többször saját autóval, és teljesen jól működött. Míg kollégám autójában sokkal nehezebben talál holdakat. Gyalogosan teljesen jó.

(#5269) havri1 válasza próbakocka (#5267) üzenetére


havri1
félisten

Hát akkor tényleg mákod van:)
Nekem ~10m 2 gipszkarton fal, és szakadozik a kapcsolat.

havri

(#5270) havri1 válasza szilu7 (#5268) üzenetére


havri1
félisten

Én többnyire 1 autóban tesztelem sokat, és van amikor jó, van amikor nem.
Bár amióta miui+v4-5 van fent, azóta azt hiszem mindig egyből talált, nem tudok köze van e hozzá.

havri

(#5271) Dzsuri89 válasza BoB (#5263) üzenetére


Dzsuri89
őstag

"-Dzsuri nyugi nyugi, azért fenyegetőzni még nem kell"
Néha azt is kell, kicsit olyan Fűrész-es mondat volt nem? xD

próbakocka
Én már vagy 2 hete nem tapasztaltam a bizonyos fagyást (kop-kop-kop) és ennél szebb külsejű ilyesmi widgetet még nem találtam.

(#5272) BoB


BoB
veterán

Kicsit off, de akit érdekel: Nexus Prime :Y
(katt a képre videóért)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5273) vamosip válasza havri1 (#5270) üzenetére


vamosip
tag

Francia kocsiknál szokott gyengébb lenni a GPS, ezeknek általában fémgőzölt az üvegük, és az IC kocsiknak is. Meg mozgás közben amúgy sem igen fog műholdat találni egyik eszköz sem, mobilnet nélkül meg főleg esélytelen.

Nekem amúgy semmi bajom a telefonnal, teszi a dolgát, talán annyi, hogy a FB chat, ha megy nagyon eszi az akkut, meg néha a google szolgáltatások beragad (fent kint van a frissítés ikon) és az is eszi az akkut.
Lehet újra kéne telepíteni, mióta megvettem (július eleje) nem volt újratelepítve, ami nálam nagy szó :) Ez is jelzi amúgy a telefon megbízhatóságát!

(#5274) montyx válasza galchris (#5259) üzenetére


montyx
aktív tag

Nekem is vannak neha -tenyleg csak neha- gondjaim, de meg mindig ez a legjobb android. Van egy motorola itthon volt egy spicam, a barati korben van htc desire s, meg motorola defy, lg 2x meg 3d. Mindnek vannak hibai. Hol a hagero/minoseg, hol az akksiido, a keves ram, sok FC...
En ezzel meg vagyok elegedve. Megvennem megint! :)

Aláírás

(#5275) slice14 válasza BoB (#5272) üzenetére


slice14
veterán

Hát ha tényeg 4,6 colos lesz, akkor az mán nem kompakt. Legalább is számomra, nekem a használható határ az 4 col.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5276) montyx válasza slice14 (#5275) üzenetére


montyx
aktív tag

Detto...

Aláírás

(#5277) BoB válasza slice14 (#5275) üzenetére


BoB
veterán

Remélem annyi lesz, a nagyobb kijelzőn jobb élmény netezni. És valahogy az én zsebem akkora hogy az a méret is simán elfér és nem zavar.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5278) hallerlaller válasza BoB (#5263) üzenetére


hallerlaller
addikt

Mi az hogy a régi sz@r nokia? az enkilencvennött mai napig a legjobb telefon!

még hogy a hátécének vannak hibái, aki ilyet mond az 1xűen hazudik!
tudod te miből vannak azok? fémből, nemis akármilyen hanem álumínium! az orsós rafaelka is abból gazdagodott meg itt a szomszédban, vett is egy mergát 20misiért, na az autó ecsém!

meg a zájfón az tudod miből van? üvegből mint a nagyfater szeme! kilőtték csórinak a háborúban, de mióta megvan neki azóta a retinája is visszanőtt!

ezekben van még anyag, nemám mint a mostani fröccsöntött kacatokban.

:K ;]

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5279) fateless


fateless
veterán

WiFi tesztelve
Kék sarok: Nexus S
Piros sarok: LG Optimus 7, Motorola Flipout, Telenor One Touch (Alcatel 990), Alcatel OT 807
küzdőmód: konkrét összevetés, valamint ahol lehet WiFi Analyzer

Minden készülék együtt vesztette el a jelet különbség nélkül. Két külső valamint két belső falon (50cm, 38cm, 12cm,12cm) 12 méteres távon még átment a jel, de a 3. belső falon már egyikkel sem. Annyival volt gyengébb a Nexus s, hogy amikor már iszonyat gyenge volt a jel (-95dBm), akkor a Nexus szakadozott, hol eldobta, hol visszakapcsolódott. Lehet, hogy az én készülékem túl jó, de ezzel tudtam tesztelni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5280) slice14


slice14
veterán

Melyik screen capture alkalmazást ajánljátok gyári rootolt romhoz? Igen visszaraktam a gyárit a para miatt, nehogy véletlenül megugrassza a miui az adatforgalmam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5281) mgTerminator válasza BoB (#5272) üzenetére


mgTerminator
veterán

Fantörpikus videó volt, kihagyhatatlan! :D

(#5282) BoB válasza mgTerminator (#5281) üzenetére


BoB
veterán

Jó jó, elég lett volna a kép is :DDD

hallerlaller: most valahogy jobban kiérezni az iróniát. :)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5283) hallerlaller válasza BoB (#5282) üzenetére


hallerlaller
addikt

igyekszik az ember. :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5284) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Amúgy MIUI-val nem erősebb a wifi csak erősebbnek jelzi ki... Wifi Analyserrel nincs változás.

(#5285) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

billentyűzetet át lehet valahogy állítani QWERTY-ről QWERTZ-re?

Aurea mediocritas

(#5286) DemonDani válasza AXisBOLD (#5285) üzenetére


DemonDani
addikt

smart keyboard pro biztos képes erre, gyárilag nem

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5287) palesz53 válasza AXisBOLD (#5285) üzenetére


palesz53
senior tag

anysoft keyboard is tudja

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5288) nexusking


nexusking
aktív tag

Szerintem én azért elviszem szervízbe, hátha jobb lesz.

Otthon persze muxik a wifi, mert a szobámba van a router. Az iskolai könyvtárban is van wifi, az egész könyvtár kb akkora mint 1,5 tanterem, de kb bárhova megyek, néha mindig dobja a jelet. Ilyenkor nem took netezni(szürke az ikon), viszont van rajta 1-2 csík, csak nem zöld. Ilyenkor nemtudsom igazán hogy mi van.

(#5289) nexusking


nexusking
aktív tag

Van valakinek eladó tokja?
Nem ilyen-beteszem-kiveszem fajta, hanem olyan amit rajta lehet hagyni.
Olyan kell, ami i9023-ra pontosan passzol

[ Szerkesztve ]

(#5290) hallerlaller válasza BoB (#5272) üzenetére


hallerlaller
addikt

hát ha ez így fog kinézni.. :Y :R

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5291) -axxon- válasza nexusking (#5289) üzenetére


-axxon-
tag

keresd jackbacsi87-t.
én is tőle vettem.

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#5292) BoB válasza hallerlaller (#5290) üzenetére


BoB
veterán

Igen, elég bejövős :)
Viszont az XML fájlban amit oda betettek 800x-480 van írva... Na majd jövőhéten meglátjuk.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5293) nexusking válasza -axxon- (#5291) üzenetére


nexusking
aktív tag

hogy lehet felhazsnálókat név szerint keresni? mert eddig még nem sikerült rájönnöm. :N

[ Szerkesztve ]

(#5294) -axxon- válasza nexusking (#5293) üzenetére


-axxon-
tag

Részletes keresés, majd
Szűrés felhasználó szerint

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#5295) hallerlaller válasza BoB (#5292) üzenetére


hallerlaller
addikt

azt már cáfolták 1184 x 720 lesz.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5296) MichaelSD válasza hallerlaller (#5290) üzenetére


MichaelSD
őstag

Megvárom még lemegy az ára, mert egyenlőre semmi olyat nem tud amiért azonnal kellene.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#5297) tybsen válasza BoB (#5272) üzenetére


tybsen
addikt

Nekeez szerelem elso latasra. Bar imadom a nexusomat de szerintem valamikor ha lemegy az ara, ez lesz az utod.

(#5298) BoB válasza hallerlaller (#5295) üzenetére


BoB
veterán

Tudom, már régóta kering ez, de 1280 az csak a gombok (a szotfveresek) nélkül 1184. Nem úgy ahogy itt írják, állapotjelző nélkül.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5299) havri1 válasza hallerlaller (#5278) üzenetére


havri1
félisten

HTC tulaj akkor elsőként jelzem, a diamon kalap szar! 4 évig küzdöttem vele. Soha többet HTC, ez tuti..wildfire van ismerősnek, naponta hív, hogy "nem talál a gps jelet", én meg csak mosolygok..

havri

(#5300) feka007


feka007
nagyúr

Bakker, levettem a hátlapot, 3-ról 5 csíkra ugrott fel egyből a wifi, ahol meg eddig alig volt és szakadozott, ott hátlap nélkül folyamatosan fogja stabilan. :Y Tényleg ez az NFC a bűnös a hátlapon.

El is kezdtem nagy hévvel leszedni az NFC-t a hátlapról, talán túl nagy hévvel is és ez egy kissé fail lett mert csak szétcseszni sikerült, na mindegy mert még mielőtt felidegeltem volna magam, találtam is eBayen NFC nélküli hátlapot 15 USD-ért. :C Csak jöjjön meg minél hamarabb, addig használom lap nélkül :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.