Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) nexusking


nexusking
aktív tag

Valaki válaszolna erre? Mert ettől fögg, hogy viszem e szervízbe, vagy nem. Ezeken kívül csak az oldalsó keret picit mozog, meg van5-6pixelhiba.

[ Szerkesztve ]

(#5152) FőDudu válasza slice14 (#5149) üzenetére


FőDudu
addikt

ott van benne a topikban a link,hogy mit es hol kell kikommentelni...

FőDudu

(#5153) Slukkica válasza slice14 (#5149) üzenetére


Slukkica
őstag

Van egy egyszerűbb megoldás rá!

Mobilnet alatt tiltás:kép

Ha akarod akkor WIFI alatt is:kép

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5154) Slukkica válasza FőDudu (#5152) üzenetére


Slukkica
őstag

Most kezdem tesztelni hogy ha ki van kommentelve van-e valami hátúlütője a dolognak.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5155) hallerlaller válasza Slukkica (#5154) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem tudsz direktbe letölteni semmit, pl marketröl se progit mert nem indul el a letöltés, de ezt a letöltéskezelö garázdálkodását javították a 1.9.30ban, nem?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5156) FőDudu válasza Slukkica (#5154) üzenetére


FőDudu
addikt

Miert lenne? Nem szedi le azt a frissitest es kesz...

FőDudu

(#5157) havri1 válasza hallerlaller (#5155) üzenetére


havri1
félisten

Igy van. Ha marketbol akarsz leszedni vmit, elobb a letolteskezelot engedelyezni kell. Hogy en mire erre rajottem.. :-) (en is letiltottam az adatforgalom generalas miatt)

havri

(#5158) Andris_2 válasza brendoncsopi (#5146) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Szerintem elég sok zavaró hibája van. Ha csak ennyi pénzed van telefonra, akkor megteszi, mert még így is elég jó ár/érték arányban van, de ha tudsz többet szánni rá, akkor szerintem ne ezt vedd.

Engem leginkább ezek a hibák zavarnak "fontossági" sorrendben:

1. Akadozó mobilnet:
- Sokszor eldobja a 3G-t, olyan helyeken is ahol más eszközzel semmi gond
- Van amikor hibába van akár 3G is, mégsem tölt semmit. Ilyenkor az segít ha a beállításoknál ki-be kapcsolom a mobilnetet.

2. Gyenge térerő - akadozó beszélgetések
- A térerő teljesen hektikusan ingadozik, van amikor fullon van, ugyanott egy másodperccel később már nullát jelez, majd megint felugrik
- Minden héten van 2-3 olyan beszélgetésem, amikor vagy én nem hallok semmit, vagy engem nem hallanak, mert akadozik a hang.

3. Gyenge wifi
A routerrel egy helyen sincs maximumon jel, két helyiséggel arrébb pedig már csak egy rublikát jelez. Végülis lakáson belül használható, így annyira ezt nem zavar.

4. Gyenge GPS
Nem tudom más eszközöknél hogy van, de pl. vonaton az ablak mellett ez már nem talál műholdat. Kocsiban egyszer próbáltam, ott nem volt gond.

5. Ez szubjektív dolog, de nekem nem jön be a fényes hátlap, mindig zsíros az ember kezétől és még letörölni is nehéz.

Ha ezek a problémák nem lennének tökéletes lenne, de így sajnos nem teljesen megbízható a telefon.

(#5159) havri1 válasza slice14 (#5149) üzenetére


havri1
félisten

Pedig nem keves alkalommal leirtuk, erre figyelni kell!

havri

(#5160) doddencs válasza xnace (#5141) üzenetére


doddencs
senior tag

és hogy lehet ezt a BLN-t letölteni, v aktiválni?

(#5161) Slukkica válasza Slukkica (#5154) üzenetére


Slukkica
őstag

A kikommentezés nem működik. Az átírást majd holnap megnézem.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5162) FőDudu válasza Slukkica (#5161) üzenetére


FőDudu
addikt

Ujrainditottad?
Buzi linux csak a service indulasakor olvassa a konfig fajlokat :)

FőDudu

(#5163) Slukkica válasza FőDudu (#5162) üzenetére


Slukkica
őstag

Persze ez alap:)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5164) hallerlaller válasza Andris_2 (#5158) üzenetére


hallerlaller
addikt

mindenesetre megbízhatóbb a készülék, mint a fórumos bejegyzések..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5165) Andris_2 válasza hallerlaller (#5164) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Te tényleg egy fanatikus tag vagy :P

(#5166) BoB válasza lord.lakli (#5129) üzenetére


BoB
veterán

Igen, konkrétan a belinkelt autós tartót vettem meg, 9020-hoz van, a 9023 picit vastagabb, de könnyen és jól belemegy. Kicsit alul nem tökéletes az illeszkedés, mindenesetre atomstabilan benne van és nem lötyög vagy ilyesmi. Nagyon könnyű beletenni és kivenni. Töltő van hozzá, az is jó. Kamerát se takarja el. Ha újra vennem kellene ugyanilyet vennék.

Andris_2:

Az akadozó mobilnetet és gyenge térerőt megcáfolom! Jobb a térereje mint a Nexus One-nak!

A WiFi pedig könnyen orvosolható NFC nélküli hátlap használatával.

A többivel egyetértek :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5167) hallerlaller válasza Andris_2 (#5165) üzenetére


hallerlaller
addikt

csak egy átlagos felhasználó:)

(#5160 ) doddencs

ikszné nemfog válaszolni, nyugdíjazta magát 3napra. kapott egy l'orealt vagyis BANánt a seggébe :DDD

(#5166 ) bob.zxr

azért a gps is erös kissé. mitis várunk el? garmin navim se talált épületen belül jelet csak szabad ég alatt,vonat is eléggé árnyékol, haver iphonja autoban se.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5168) Andris_2 válasza BoB (#5166) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Engem sajnos pont ez a kettő zavar a legjobban. Az előbb megint ki-be kellett kapcsoljam a mobilnetet, hogy működjön.

Lehet, hogy ez csak egyedi hiba nálam, de akkor is jelen van.

(#5169) doddencs válasza hallerlaller (#5167) üzenetére


doddencs
senior tag

más is válaszolhat.

Lényeg, h hogy tudom ezt a BLN Controlt felrakni? Mert azt írja, nem BLN kernelem van.

(#5170) BoB válasza hallerlaller (#5167) üzenetére


BoB
veterán

"azért a gps is erös kissé. mitis várunk el? garmin navim se talált épületen belül jelet csak szabad ég alatt,vonat is eléggé árnyékol, haver iphonja autoban se."

A GPS-től semmi extrát nem várok el, csupán azt, hogy amikor autóval elmegyek hegyes környékre, ahol fák vannak meg sziklák érted :D ott is navigáljon az úton, ugyanúgy ahogy a Nexus One-om tette. De ez nem teszi. Ez elveszti a műholdakat amint beérek fás helyekre. A másik miért tudta??? Ennek általában miért 10m a pontossága amannak meg 3-4m ??

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5171) hallerlaller válasza BoB (#5170) üzenetére


hallerlaller
addikt

akkor ezt megint az alkatrészek szórásával lehet magyarázni, nekem ugyanolyan mint a bladebe, senem jobb senem rosszabb, elhiszem amit írsz.

bln control meg volt fenn de leszedtem, ugyanúgy világít a bill ha esemény volt.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5172) nexusking


nexusking
aktív tag

#5151-re valaki?

(#5173) Slukkica válasza hallerlaller (#5167) üzenetére


Slukkica
őstag

Csatlakozom, a telefonnak az ég világon hardveresen semmi baja!! Ezt lehet cáfolni meg mellette voksolni. Általában amikre panaszkodnak az emberek: mobilnet, wifi, GPS, telefonálás.

Az én tapasztalataim: wifi tökéletes, semmivel sem rosszabb mint más eszközeim.(NFC-s hátlappal).Eldugott sarokban van a gépes sarkam. Itt a samsung R580-as laptopom és a siemens Li 2727 is hamarabb veszti el a jelet. Hozzáteszem a HTC Desire nem szokta, ritka amikor igen.

Szoktam a wifi modult cserélgetni, mert szinte minden általam készített tweak pakkban más modul van. El kell mondjam modul kérdése a wifi viselkedése. Tudom mert tapasztaltam már olyat hogy ez istennek sem szakadt meg hiába akartam, itt lakáson belűl. De volt olyan is hogy megáltam a rooter melett és folyamatosan elgorta a kapcsolatot.

A GPS szoktam próba képpen használni és próbálgatni a navi-t is. Amivel összehasonlítom az egy MIO. Tegnap pl. diavetítés volt a navigálás helyett a matr1x kernellel a nexus, míg más kernellel teljesen jó volt. Ezt is ki kell talapsztalni. Melyik szoftveres környezettel a legjobb. Most nem szakadt a jel olyankor sem amikor gsm hálózat sem volt a hegyekben. Emlékszem volt olyan amikor többet nem volt jel, mint igen. Azt nem nevezhetném navigálásnak, bár már nem emlékszem akkor milyen volt a soft-os környezet!

Ergo ilyen vételáron közel sincs ilyen jó készülék. Ami meg jobb ennel az jóval drágább kategória. Most meg az jön hogy 135 volt még em olyan régen a teló. Ez igaz nem is vették meg az emberek, mert annyit nem ért :D

doddencs:Ha már ezt ki írta neked akkor már feltetted! Olyan kernel-t kell feltenni hozzá ami támogatja a BLN-t! Én utánna jó lesz.

MIUI 1.9.30-ban cserélték a kernel-t, igaz hogy mőködik a BLN, mostmár,de nem lehet testreszabni. Csak ki vagy bekapcsolni. Gondolok itt hogy meddig és hogyan világítson vagy villogjon.

nexusking:Tök mindegy hogy jó-e vagy sem, ha beviszed és azt mondod rossz akkor is elküldik javításba. Én a pixel hiba miatt bevinném, és azt is mondanám!

Nos kora reggel hirtelen ennyi :DD Lehet kicsit morcosan ébredtem

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5174) lord.lakli válasza BoB (#5166) üzenetére


lord.lakli
őstag

Köszi a választ. Lehet, hogy én is rendelek egyet akkor. Szimpatikusnak tűnik és az ára sincs elszállva még az ilyen magas font árfolyam mellett sem.

(#5175) slice14 válasza Slukkica (#5153) üzenetére


slice14
veterán

Ez tuti hogy elég asnyi hogy kikapcsolom az adatforgalmat a letöltésvezérlőből? Nem merem mobilneten hagyni, mert nem korlátlan a netem (MMXS 150 MB).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5176) Slukkica válasza slice14 (#5175) üzenetére


Slukkica
őstag

Én úgy gondolom hogy aki nem akar mobilneten keresztűl marketen programokat frissíteni annak jó megoldás. Bizonyosodj meg körültekintően magad is hogy működik-e.

Kép1

Kép2

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5177) slice14 válasza Slukkica (#5176) üzenetére


slice14
veterán

Csak azért kérdem mert már csak 30 MB-m van erre a hónapra. :(

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5178) slice14 válasza Slukkica (#5176) üzenetére


slice14
veterán

Mi volt az a 10,14 MB ha nem titok, reggeli böngészés?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5179) Slukkica válasza slice14 (#5178) üzenetére


Slukkica
őstag

Reggeli hírek, fórumok böngészése. Még 1 videó.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5180) slice14 válasza Slukkica (#5179) üzenetére


slice14
veterán

Akkor az reálisnak tűnik...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5181) slice14 válasza slice14 (#5180) üzenetére


slice14
veterán

Na bekapcsoltam a mobilnetet, letöltésvetélő letiltva mobilneten. És a szoftverfrissítés is manuálra állítva. Remélem nem lesz semmi gubanc az adatforgalommal. Szerintem még 50 MB belefér a számlámba ahogy számoltam 0,1 Ft-vel. Annyi még nem fog a falhoz csapni, ha jól számoltam.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5182) Slukkica válasza slice14 (#5181) üzenetére


Slukkica
őstag

Régen én is mindig számolgattam. Azután meguntam hogy szivatom magam. Bementem és kötöttem egy hűség nélküli korlátlan netet a telóra. 4 gb után lassítós a csomag. 3600ba fáj, de már muszáj volt a miui honlap miatt is.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5183) slice14 válasza Slukkica (#5182) üzenetére


slice14
veterán

Ez csak a net? Mellyinél vagy?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5184) Slukkica válasza slice14 (#5183) üzenetére


Slukkica
őstag

Ez csak a net. A T-ré-nél vagyok.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#5185) slice14 válasza Slukkica (#5184) üzenetére


slice14
veterán

Én a GO!Net L-t néztem ki, de úgy tudom ahoz kéne váltsak tarifacsomagot is. 500 MB-tartalmagot. Nem szivesen fizetnék többet 4000 ruppónál mobilszámlára.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5186) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Ti kaptok értesítést az Android Market-től, amikor valamelyik telepített alkalmazásotokhoz frissítés érhető el?
Nálam soha nem jelez, pedig amikor megnézem a saját alkalmazásaimat akkor ott külön részen mutatja azokat, amik frissíthetőek.
Be van kapcsolva az automatikus frissítés is ráadásul.

(#5187) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok, most vettem ilyen készüléket.

egy kis baja van, 1 pixel nem megy.

erre van garanciáztatás? vagy be lehet kapcsolni valamilyen ügyeskedéssel?

Aurea mediocritas

(#5188) Dzsuri89 válasza AXisBOLD (#5187) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ha még nem telt le a vásárlástól számított 3 napos cseregarancia, akkor vidd vissza a boltba ahol vetted és cseréltesd ki!

(#5189) slice14 válasza AXisBOLD (#5187) üzenetére


slice14
veterán

Ha most vetted, akkor gariba 3 napig cserélniük kel.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5190) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

köszi.

speedshoptól rendeltem, most megint futárszolgálattal macerázni...nem tudom, pont a sarokban van. annyira nem zavaró...nem tudom :B

PC-re melyik szoftver menjen fel hozzá? samsung pc suite?

Aurea mediocritas

(#5191) lupus_l válasza AXisBOLD (#5190) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ez hiba... hidd el, megéri kicserélni. 3 nap az 3 nap

Jobban fogod szeretni a pixelhiba nélküli Nexus-t :DD

[ Szerkesztve ]

(#5192) slice14 válasza AXisBOLD (#5190) üzenetére


slice14
veterán

Én is visszavinném, ha ilyen volna. Lekopogom, szerencsére nincs ilyen baja. wifi kicsit gyengébb az átlagnál, de ahogy ezt olvasod feljebb, az megoldható egy nfc nélküli hátlappal.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5193) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

na hívtam őket, egyből samsung szervizt emlegették...be kellene vinni, majd ők elbírálják. mondtam hogy 3 nap csere, semmilyen szerviz nem érdekel.

most várom hogy visszahívjanak...

szerk: pff, küldenek érte futárt, aztán a samsung majd elbírálja...hát nem tudom, elvileg ilyenkor egyből cserélni kellene nem?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#5194) lupus_l válasza AXisBOLD (#5193) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Egyből cserélni kell 3 nap esetén a KERESKEDŐNEK. Tehát a Samsung-ot itt még emlegetnie sem szabadna a kereskedőnek...

(#5195) slice14 válasza AXisBOLD (#5193) üzenetére


slice14
veterán

Kéne... Nálam az edigital pampogot az 1 napos 5800 cseréjénél. Én alapból kiszúrtam rajta 3 fehéret. És azt monták hogy 5-nél cserélik, azt modták hogy menjek át a nokiához. A Nokiás srác azt monta hogy 3 napig minden további nélkül cserélik a készüléket. Ráadásúl a Nokiánál még találtak 2 kék pixelt. Ernyit a webáruházas boltok jóindulatáról...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5196) knyitogato válasza AXisBOLD (#5193) üzenetére


knyitogato
őstag

egyből cserélni kell, törvény kötelezi őket erre.

emlegesd a fogyasztóvédelmet és a NAV-ot, meg a vásárlók könyvét. megenyhülnek egyből

[ Szerkesztve ]

(#5197) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

én is így tudtam, köszi mindenkinek mindjárt hívom őket.

még annyi, hogy egyből kell küldeniük az új készüléket vagy elviszik ezt és utána hozzák az újat?

Aurea mediocritas

(#5198) knyitogato válasza AXisBOLD (#5197) üzenetére


knyitogato
őstag

menj be, kérd a cserét. ott, helyben.

(#5199) slice14 válasza knyitogato (#5198) üzenetére


slice14
veterán

Az lenne a legtisztább...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5200) AXisBOLD válasza knyitogato (#5198) üzenetére


AXisBOLD
addikt

netről rendeltem, speedshop-tól. sajnos nem tudok bemenni.

Aurea mediocritas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.