Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) nexusking válasza xnace (#6550) üzenetére


nexusking
aktív tag

Mivaaa?!
Na én ezért nem próbálom meg a romokat felrakni. Úgyis csak elrontanám a telefont, vagy csak simán nem tudnám visszacsinálni. :D

[ Szerkesztve ]

(#6552) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Srácok nagyon off, ha zavar titeket egy ilyen kérdés a topikban, modoltassátok ki légyszi, de muszáj leírnom, mert egyszerűen nem bírom magamban tartani. :) Nekem úgy tűnik, hogy újabban divat lett "gugli hater"-nek lenni. Miért? Most azzal van tele nagyjából az összes topik, hogy a droid ekkora f*s, meg akkora copy az egész blablabla... Nem értem. Eddig az "Apple hater"-ség volt a divat, előtte meg a Nokia volt a soron, vagy hogy van ez?

(#6553) xnace válasza nexusking (#6551) üzenetére


xnace
őstag

Á, gyerekjáték rendbehozni. :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6554) nexusking válasza kolosanyi (#6552) üzenetére


nexusking
aktív tag

Én szerencsére még nem találkoztam ilyennel. Bár nálunk eddig is az osztályban max 5embernek volt droidja :)

Biztos félnek az ICS-től, hogy amikor megjelenik, akkor már senkinek se kell majd más. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6555) lord.lakli válasza kolosanyi (#6552) üzenetére


lord.lakli
őstag

Manapság ez a divat. Az alma is inkább perelget blődségek miatt, mint hogy fejlesztene. A copy-ról meg annyit, hogy mind az iOS, mind az android linux. Azaz mindegyik a linux testreszabása, átalakítása, semmi más. Akkor onnan lopta mindegyik. A linux meg unix clone. A hasonló design meg szerintem vicc.

(#6556) jackbacsi87 válasza kolosanyi (#6552) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Mert mindenki ki akarja csinálni az androidot. Free oprendszer, ezért az ezt futtató telók olcsóbbak(kivétel erősíti persze a szabályt, pl megjelenésekor a Nexus S, vagy majd a Prime:):) ), és ez nem tetszik nekik.
Az Apple elkezdte perelgetni az olyan telógyártókat, melyek androidot futtató készülékeket gyártanak.Ezek a dizájn miatt vannak, de sokan úgy vélik, hogy ezzel próbálják szép lassan felőrölni az androidot. (élő közvetítés, a bíróságról kiszivárgó twitter (beszarás, modern technika, éjjjjjjjen!!!!!)üzeneteket fordítgatják magyarra[link] )(Szerintem meg biztos.)Steve Jobs-ról olvastam, hogy állítólag kijelentette, az androidot teljesen tönkre szeretné tenni, mert egy rakat apple szabadalmat ellopott. Ezért mindent megtesz, akár a cégét is kockára teszi.
Másik érdekesség, hogy Steve Ballmer-t meghívták egy találkozóra,és erősen bírálta az androidot, míg az apple termékeit majdhogynem dícsérte.[link]

(#6557) BoB válasza jackbacsi87 (#6556) üzenetére


BoB
veterán

Ebben semmi újdonság sincs. Mit vártatok? Majd azt mondják a konkurenciára hogy milyen jó? Nem hülyék. Persze hogy mind megpróbálnak mindent hogy az ellenséget minél rosszabb, önmagukat minél jobb színben tüntessék fel.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6558) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! A Nexus S-t tényleg csak ilyen kattintgatós módszerrel lehet rootolni?

Universal Androot, z4root, superOneClick sem jó?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6559) Land


Land
veterán

Még mindig vennék Nexus S-t :R Tegnap sajna nem jött össze.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6560) nexusking válasza jackbacsi87 (#6556) üzenetére


nexusking
aktív tag

Hát ez beszarás... :Y
Ilyenekre képesek, ha szorul a hurok? :(

(#6561) janston


janston
aktív tag

Milyen fóliát és tokot ajánlotok a telohoz? + a fólia felrakása kíván némi tapasztalatot, vagy rácuppan a kijelzőre szinte magától? :)

(#6562) BoB válasza janston (#6561) üzenetére


BoB
veterán

Ha engem kérdezel akármelyik telefonra kínszenvedés rárakni és mindig maradnak bubik.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6563) ricsi0307 válasza janston (#6561) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Fólia és tok ügyben keresd fel jackbacsi87-et.

[ Szerkesztve ]

(#6564) mgTerminator válasza BoB (#6562) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én 2.jára majdnem tökéletesen felraktam ;) Persze az első fóliát...

(#6565) orrlyuk válasza janston (#6561) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Két jótanács van: az egyik, alapos takarítás után a fürdőszobában nedves levegőt csinálni, pl. forró zuhannyal - ez portalanítja a levegőt. Ide kell bevonulni.

A másik: plasztikkártya élére hajts textilzsebkendőt vagy szemüvegtörlő kendőt, és azzal simítsd egyenletes tempóval és nyomáserősséggel. Másodikra általában összejön... :)

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#6566) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

köszi mindenkinek.

jött egy ajánlat nfc nélküli hátlapról, ha az nem jön össze akkor veszem azt amit mondtatok.

bölcső meg a gyári lesz.

Aurea mediocritas

(#6567) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok!

Újdonsült 23-as tulaj lettem, nagyon pöpec kis telefon, bár sokat agyaltam, hogy mi legyen. Van nálam egy SGS is, az jobban tetszik külsőre, ezért nehéz volt a döntés. De, hogy a lényegre is kitérjek. Facebook app-al mit lehet tenni, hogy ne egye ennyire az akksit? 5 óra alatt 73%-ig merült, amiből 51%-ot a facebook vitt véghez. Ráadásul borzasztó agresszív program is, hiába lövöm ki. A külön programon lévő chat része is ugyanezt teszi, még akkor is, ha nincs is bejelentkezve az ember. Remélem, hogy Ti tudtok rá valamilyen megoldást. Elkezdtem visszaolvasni is, láttam ment a nagy fólia meg tok mizéria. Erre meg csak annyit, hogy van egy dekoros, ahol lakom és 2ezerért előre-hátra rak fóliát. Ilyen minőséget még csak a ZAGG fóliáknál láttam, de ez nem akar leválni a telefonról egy idő után. A válaszokat előre is köszönöm!

Dávid

https://barbieripnk.hu/

(#6568) kolosanyi válasza nexusking (#6554) üzenetére


kolosanyi
veterán

Naja, átlag felhasználók között én se találkoztam ezzel, sokan azt se tudják, hogy androidos-e a telefonjuk, vagy nem.

(#6555) lord.lakli
Igen, bár azért hozzá is tenném, hogy pl az iOS 5 már eléggé használhatónak néz ki, az már más kérdés, hogy még mindig nem ruháznék be egy szifonra. Egyrészt marhára zavar a testreszabhatóság hiánya, meg ott a Flash mellőzése is. Szóval van ott fejlesztés, csak nem az az irány ami nekem (nekünk, elvégre mind droid userek vagyunk :)) ) a legjobban tetszik. Bár azért a 4S-ben levő GPU megeszik reggelire mindent... :))

(#6556) jackbacsi87
Na ja, ki akarják nyírni, csak azt nem értem, hogy a fórumokon miért lesz divat a haterkedés... Szerintem ez is olyan dolog, mint a politika. Vannak a meggyőződéses "hívők" (pl én úgy tartom, hogy jelenleg nincs számomra jobb megoldás a droidnál, meg a Nexusnál, bár ennek ellenére minden rendszert szeretek, és elismerem, hogy a többi is baromi jó), illetve azok akik mennek a tömeg után. Ezért is érzem úgy, hogy a hater divathullámban most a gugli a soros. Kíváncsi leszek ki lesz utána. :DD

(#6569) RAID 2


RAID 2
aktív tag

Mp3 csengőhangot hogy tudok beállítani, illetve gyorstárcsázás van benne?

(#6570) sghu77 válasza RAID 2 (#6569) üzenetére


sghu77
tag

Létrehozod a következő könyvtára(ka)t az SD kártyán: media/audio/alarms, notifications, ringtones. Bemásolod az mp3-at, újramountolod az SD-t és máris benne lesznek a listában az új dallamok.

(#6571) RAID 2 válasza sghu77 (#6570) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Köszönöm, de ez az első androidos telóm és nem tudom hogy kell újramountolni az sd-t.

(#6572) ramizbátyám


ramizbátyám
csendes tag

Sziasztok

Valaki tudja hogy a galériát hogy lehet jelszóval levédeni?
köszi

(#6573) ramizbátyám


ramizbátyám
csendes tag

ja és hogy hol találom a memória kártyára másolt videót illetve más fájlokat?

(#6574) KillBorn


KillBorn
senior tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy képernyő védő fólia mennyire befolyásolja a képernyő érzékenységét? Illetve a színekre van valamilyen hatással?
Előre is köszi! :)

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#6575) Nundee K. válasza RAID 2 (#6571) üzenetére


Nundee K.
tag

Akkor mount-olás helyett indítsd újra a telót, miután végeztél a bemásolásokkal.

ramizbátyám

Gondolom, ahová másoltad. :)

KillBorn

Ha "átlagos" (nem tükrös, stb.) fóliát teszel fel, akkor semmilyen hátrányt nem fogsz tapasztalni.

[ Szerkesztve ]

(#6576) sghu77 válasza RAID 2 (#6571) üzenetére


sghu77
tag

A legegyszerűbb rádugni a Nexust USB-n számítógépre, kiválasztani az SD kártya csatolását majd visszavételét. Ekkor lefut a médiakeresés és megtalálja az új fájlokat.

Tehát ha számítógépről másolod be éppen a fájlokat akkor az újramountolás automatikusan megtörténik. Ha a PDA-n belül mozgatod őket fájlkezelővel, akkor kell a fent leírt művelet.

(#6577) Dzsuri89 válasza ramizbátyám (#6573) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Marketről le kell szedni egy fájlkezelő programot és annak segítségével tudsz böngészni az SD kártyára rakott tartalmak között. (ES File Explorer, ASTRO, stb...)

ramizbátyám
Semennyire nem befolyásolja az érzékenységét. Én is azzal használom és észrevehetetlen.
Ha Super Clear (olyan, mint a gyári) fajtát veszel, az semennyire nem ront a színeken.

[ Szerkesztve ]

(#6578) RAID 2 válasza Nundee K. (#6575) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Köszönöm, sikerült.

(#6579) RAID 2 válasza sghu77 (#6576) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Így már értem tulajdonképpen tudtom nélkül mountoltam eddig is. :)

Gyorstárcsázásban tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#6580) toto0569 válasza RAID 2 (#6579) üzenetére


toto0569
addikt

kedvencek a tárcsázóban,vagy a go launcher ben a contacts

[ Szerkesztve ]

(#6581) nexusking


nexusking
aktív tag

ha már így újra beindult a fólia-mizéria, akkor én is kérdeznék egyet.
Az normális a nexus fóliáknál, hogy alul és fölül kb 1,5mm-en nem ragad rá a fólia, és idővel alá bemegy a kosz? :F :F
Illetve két fóliát próbáltam eddig, és mindkettőnél picit a szélei sem ragadtak oda.
Szóval nektek is így van, vagy csak én vagyok béna.
A fóliákat cilo9-től vettem.

(#6582) Toobee válasza nexusking (#6581) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem ne várjatok csodát az ilyen 1-300 ft-os fóliáktól. Mint írtam is, irány egy dekoros, ahol kapni fogtok nagyon jó minőségű, szinte karcolhatatlan fóliát. Én már több éve ott fóliáztatok, és mindig hibátlan minőséget kaptam. Próbálkoztam még Omnia7-nél Invisible Shild-del, de annyira nem jött be, körülményes a felrakás, mert nagyon kevés, az a folyékony valami, amit csomagolnak hozzá. 1500-2000-ért olyan fóliát raknák rá, ami biztosan kibírja azt a 1,5-2 évet, ameddig garanciális a telefon. Garantáltan buborékmentes lesz.

https://barbieripnk.hu/

(#6583) premete válasza Toobee (#6567) üzenetére


premete
veterán

A dekoros érdekelne, bár még nincs NS-.em. A nem kívánt apk-k holtbiztos kilövésére android alatt: rootolás, majd kigyomlálása az ilyen fakszbuk és Tsainak a /system/apps könyvtárból, majd újraindítás.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6584) ramizbátyám válasza Dzsuri89 (#6577) üzenetére


ramizbátyám
csendes tag

Dzsuri89!

köszi,az Astro nagyon jó

(#6585) Toobee válasza premete (#6583) üzenetére


Toobee
veterán

Igen, ezt használtam a Droidomnál is, de a FB pont kellene, mert unalmas perceimben rá szoktam nézegetni. Milestonenál emlékeim szerint nem volt ilyen agresszív, újraindulgatós, bezártam és úgy maradt, vagy nem zártam be, de nem fogyasztotta ennyire az akut. A dekoros Kiskunhalason van, ahol hétvégente tartózkodom. Gondolom Bp-en meg annyi van belőlük, mint égen a csillag.

https://barbieripnk.hu/

(#6586) kolosanyi válasza Toobee (#6582) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hm. Ez a dekoros jó ötlet, lehet, hogy kipróbálom. :)

(#6587) premete válasza Toobee (#6585) üzenetére


premete
veterán

Köszi.
Holnap tervezek venni egyet, még vacillálok, hogy a vadiújat vegyem a Speedshopban, 69900-ért, 2 év garival, vagy egy pár naposat, szintén 2 év garival, de egy tizessel olcsóbban.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6588) kolosanyi válasza RAID 2 (#6579) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha gyorstárcsázás alatt azt érted, mint amikor a gombsoros telefonokon hosszan nyomtál egy számot és elkezdte hívni a beállítottat, akkor egyszerű. Rakd ki a fontos kontaktokat a főképernyőre. Ha ez nem tetszik, keress rá a Marketen, hogy contact widget. Kiad egy csomót, lehet válogatni bőven. :)

(#6589) frisco válasza Toobee (#6585) üzenetére


frisco
aktív tag

Ha hiszed ha nem, amikor olvastam az első hsz-ed, akkor az jutott eszembe, hogy egy ilyen dekorost már ismerek de helyben, Kiskunhalason.
Erre leírod Te is, hogy Kiskunhalason... :Y Kicsi a világ.
Egyébként ha az 53. út mellettiekre gondolsz akkor ők rakták rá nekem a Speedxxx-ban vásárolt fóliát, meglehetősen jó minőségben.
Akkor azt mondta a tulaj, hogy most rendelt speciális 3M fóliát és azzal egészen jó minőséget tud kihozni.
Azóta nem voltam, de majd beugrok valamikor, egyébként is ingyen tatte fel a fóliát anno, mondván, hogy majd úgyis megyek még.

(#6590) DemonDani


DemonDani
addikt

vaami tippetek van arra, hogy miért nem jön fel az USB háttértárra kapcsolás mikor rádugom a gépre? :O

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6591) Dzsuri89 válasza DemonDani (#6590) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Indítsd újra a telefont vagy a PC-ét is, esetleg másik USB portba dug át a kábelt.
Próbaképen menj a menübe, majd beállítások\alkalmazások\alkalmazásfejlesztés és pipáld ki az USB hibakeresést.
Csináltál a telefonnal valamit (rom rakás, stb...) ami után ebbe a hibába futottál?

[ Szerkesztve ]

(#6592) Toobee válasza frisco (#6589) üzenetére


Toobee
veterán

Igen, rájuk gondoltam. Nagyon nagy forma a csávó, mellesleg marha rendes is. Szerintem régóta olyan fóliával dolgoznak. Ha valakit érdekel, hogy milyen minőségi munkát adnak ki a kezeik közül, az keddtől megnézheti pesten. Legutóbb, mikor bent voltam, akkor épp egy telefon élét fóliázták, valami speciális carbon (vagy hatású) fóliával. De nem tudom erre lehetséges-e.

https://barbieripnk.hu/

(#6593) premete válasza Toobee (#6592) üzenetére


premete
veterán

Jó lenne a hátlapra is valami fólia, hogy ne csússzon annyira.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6594) DemonDani válasza Dzsuri89 (#6591) üzenetére


DemonDani
addikt

tényleg elég lett egy restart :DDD köszi nem hittem volna

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6595) Toobee válasza premete (#6593) üzenetére


Toobee
veterán

Oda is raknak.

https://barbieripnk.hu/

(#6596) Dzsuri89 válasza DemonDani (#6594) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Mindig a legegyszerűbb dolgok adják a megoldást. :)
Nincs mit.

(#6597) szponzor


szponzor
senior tag

A következő problémám akadt, ami nem is gépfüggő, mert sajnos ugyanez a helyzet a Wayteq táblámon. Erre a telefonra és arra a táblára is felraktam a Facebook-ot, amit követően a fiókok importálásánál már lehet Facebook fiókot is importálni. Itt viszont ha rányomok a Facebook-ra, akkor visszaugrik eggyel előbbi oldalra. Ez mi miatt lehet?

(#6598) nexusking válasza Toobee (#6595) üzenetére


nexusking
aktív tag

Hát szerintem ha itt pesten bemegyek egy dekoroshoz, hogy rakjon a telefonomra fóliát, akkor kiröhög, vagy azt mondja mivaan??
Vagy ha valaki tud olyan dekorost budapesten mint az a kiskunhalasi, hogy atoimbiztosan felrakja a fóliát, akkor szivesen várom a válaszát.
Tényleg érdekelne.

(#6599) Toobee válasza nexusking (#6598) üzenetére


Toobee
veterán

Ha van olyan, aki rábízza egy vadidegenre a telefonját, annak szívesen elintézem.

https://barbieripnk.hu/

(#6600) nexusking válasza Toobee (#6599) üzenetére


nexusking
aktív tag

hÁT AZT AZÉRT NEM KOCKÁZTATNÁM MEG. :B
bocs, bennmaradta a caps lock :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.