Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53551) ( V ) válasza radicspeter1 (#53550) üzenetére


( V )
veterán

Hoppá, nem tudtam hogy indult egy új topic, my bad :R

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#53552) dkovizoli válasza radicspeter1 (#53550) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nitrogén nem volt rossz, de én most PZoley romját próbálom. Ha már készít fáradalmas munkával újra romot nekünk.

(#53553) Fkris válasza dkovizoli (#53552) üzenetére


Fkris
őstag

+1

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#53554) toridelonge


toridelonge
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy mi a teendő az alábbi esetben, vagy egyáltalán lehet-e valamit kezdeni a telefonnal?
Egyik nap kikapcsolt a telefon és azóta csak a Gooogle feliratig jut el, tovább nem (a felirat nem villog, csak simán mutatja). Bementem a recovery részbe ott kipróbáltam minden menüpontot (főleg reboot..., wipe data/factory reset, stb.), de az összes művelet elég hasonló "failed to mount...", illetve "Can't open/mount...".
Ezeken a képeken láthatóak:
[kép1]
[kép2]

A topik elején található technikai leírást is átolvastam már, de mivel még nem csináltam ilyet ezért nem tudom pontosan mivel lehetne működésre bírni, ha lehet egyáltalán.

Előre is köszi szépen az építő jellegű segítséget! :DDD

(#53555) Martinitius válasza toridelonge (#53554) üzenetére


Martinitius
tag

Hát ez elég nagy oboa. Lehet valami hardwares hiba lesz. Mindenesetre egy parancssoros újrahúzást még megpróbálnék a helyedben. Ha ez sem segít, akkor passz...

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#53556) toridelonge válasza Martinitius (#53555) üzenetére


toridelonge
csendes tag

Köszi szépen! Megnézem, remélem sikerül. :B
A hardveres hibán nem csodálkoznék, mert a burkolata elég sok helyen meg van repedve és már nem tartja valami stabilan a készüléket.

(#53557) toridelonge válasza Martinitius (#53555) üzenetére


toridelonge
csendes tag

Ott elakadtam, hogy az adb devices nem listázza ki a telefont. Tehát nem látja USB-n keresztül. Próbáltam másik telefonnal is, azt kilistázza. Be lehet valahogy kapcsolni az usb hibakeresést? (Ez nem volt bekapcsolva mielőtt behalt a telefon.) :K

[ Szerkesztve ]

(#53558) HREH válasza toridelonge (#53557) üzenetére


HREH
senior tag

Bootloaderbe menj be, parancssorba fastboot devices parancsot írd be.
Ha itt kiírja a telefon azonosítóját, akkor próbáld meg az említett factory image újrahúzást. Ha nem, akkor passzolom a kérdést.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#53559) toridelonge válasza HREH (#53558) üzenetére


toridelonge
csendes tag

Sikerült feltelepíteni. Az adb devices nem ismert fel semmit továbbra sem, viszont unlockolni kellett, utána pedig már ment a fastboot devices.
Köszönöm szépen a segítséget. Martinitius leírása is nagyon hasznos volt. :))

(#53560) Fkris válasza HREH (#53558) üzenetére


Fkris
őstag

Ha nem írja ki, akkor emmc hiba lesz, azaz alaplapcsere.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#53561) X_C


X_C
tag

Marhasokat eszik az akksiból az anroid rendszer. Olyan 2, max 2,5 óra SoT-ot tudok kihozni a telóból. Mit kezdjek vele? Gyári beállítások visszaállítása segíthet? Legfrissebb android van rajta, amit kiadtak rá.

(#53562) HREH válasza Fkris (#53560) üzenetére


HREH
senior tag

Igen, ezt akartam még leírni utána, csak elfelejtettem szerkeszteni :DDD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#53563) randras_83 válasza HREH (#53562) üzenetére


randras_83
addikt

én a kép alapján emmc hibát mondanék, de ne legyen igazam :(

https://www.flickr.com/randras83/

(#53564) Fkris válasza X_C (#53561) üzenetére


Fkris
őstag

Ez amúgy átlagos SOT, sajnos :(

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#53565) X_C


X_C
tag

Akkor nem érdemes új akksit venni? A speedshop-on most 4k-ért van.

Másik téma. A kijelzőm ilyen dolgokat produkál: https://www.youtube.com/watch?v=kBALXrvE-ug&feature=youtu.be
Aliexpresses, valószínűleg azért, de lehetséges hohy a szalagkábel csere megoldaná a problémát?

(#53566) extraktor


extraktor
tag

Üdv!

Nincs esetleg feleslegessé vált, fiókban porosodó (az se baj ha esetleg törött a kijelző)Nexus 5 telefonja?

(#53567) 33as válasza ( V ) (#53551) üzenetére


33as
senior tag

Én már elég "rég" óta a Nitrogént használom, teljesen megvagyok elégedve vele! :)

Most tettem fel a legújabb verziót:

És itt egy videó a gyorsaságáról:

Katt ide

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#53568) X_C válasza extraktor (#53566) üzenetére


X_C
tag

Írtam privátot

(#53569) torrente91


torrente91
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy nem tudok belépni a Recovery -be (robot és felette piros háromszögben felkiáltójel) azt hittem az újraflashelés után jó lesz, de nem oldotta meg sajnos. Mi lehet a probléma?

(#53570) slice14 válasza torrente91 (#53569) üzenetére


slice14
veterán

Nyomd meg a bekapcs gombot és a hangerő fel gombot. És már bent is vagy. De ez a stock recovery, ebbe nem sokat tudsz csinálni. Ha romot, kernelt vagy rootolni szeretnél, akkor tedd fel a twrp-t.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#53571) vacs válasza torrente91 (#53569) üzenetére


vacs
Topikgazda

Ha slice14 javaslata nem válik be, akkor próbáld ki ezt:

Ha most is TWRP recovery-d van, akkor a töltsd le play-ből a TWRP Manager app-ot és próbáld ezzel frissíteni.
Én is így teszem fel a friss recovery-t. :K

(^)(>.<)(^)

(#53572) torrente91 válasza slice14 (#53570) üzenetére


torrente91
tag

Próbáltam, nem jön be. Plusz amikor ráteszem töltőre, nem lehet normálisan kezelni, ugrál a görgetésnél, swipe se úgy működik, ahogy kellene...

(#53573) randras_83 válasza torrente91 (#53572) üzenetére


randras_83
addikt

Szar a földelés a hálózaton, ghost touchot okoz töltés közben.

A felkiálltójeles a gyári recovery hang fel vagy le és tovább lép - emlékeim szerint.

https://www.flickr.com/randras83/

(#53574) torrente91 válasza randras_83 (#53573) üzenetére


torrente91
tag

És azzal lehet valamit kezdeni?

(#53575) slice14 válasza torrente91 (#53572) üzenetére


slice14
veterán

Mi nem jön be? A stock recovery, vagy a twrp?

Ha a stock, akkor azt elfelejtettem írni hogy a power nyomvastartása mellett nyomd meg a hangerő fel gombot. Amennyiben a twrp-vel való nemtetszésedet írtad, akkor nemtom, mert nálam problémamentesen ment N5-ön és 5X-en se volt vele problémám.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#53576) torrente91 válasza slice14 (#53575) üzenetére


torrente91
tag

A sima stock, egyszerűen megakat az említett robotnál, nyomkodtam mindent, de nem megy tovább.

(#53577) slice14 válasza torrente91 (#53576) üzenetére


slice14
veterán

Pedig a power nyomva tartása mellett, megnyomva a vol+ -t, be kéne jöjjön a recovery menü.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#53578) ( V ) válasza 33as (#53567) üzenetére


( V )
veterán

jól néz ki :K

és ez stock AOSP vagy vannak benne extrák is?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#53579) torrente91 válasza slice14 (#53577) üzenetére


torrente91
tag

Megvan, ezerbocs, 1 éve nem nyúltam bele a telefonba és nem volt meg a mozdulatsor. Viszont ez a ghost touch töltés közben nem nagyon tetszik...

(#53580) dkovizoli válasza ( V ) (#53578) üzenetére


dkovizoli
addikt

A nitrogénben vannak extrák dögivel és nálam is jól működött.

(#53581) dkovizoli válasza 33as (#53567) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ez melyik óra widget? Egyszer belefutottam már, de most nem ugrik be.

(#53582) Martinitius válasza toridelonge (#53559) üzenetére


Martinitius
tag

Örülök hogy életre kelt az N5-öd, az meg külön öröm, hogy az én írásom segített benne. :)) :) :)

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#53583) Madoc válasza randras_83 (#53573) üzenetére


Madoc
veterán

Na ekkora hülyeséget is régen olvastam! :DD Földeletlen töltőnek ugyan mi köze lenne a földeléshez?? (villanyszerelő vagyok)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#53584) torrente91 válasza Madoc (#53583) üzenetére


torrente91
tag

Tegnap próbáltam otthon egy másik töltőt és avval nem csinálta. Érdekes...

(#53585) 33as válasza dkovizoli (#53581) üzenetére


33as
senior tag

Tessék: Katt ide :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#53586) dkovizoli válasza 33as (#53585) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi!

(#53587) Just486 válasza Madoc (#53583) üzenetére


Just486
senior tag

Na, ha villanyszerelő vagy, akkor ugyan a kapacitív képernyőről a töltést hogyan vezetik el? Régóta keresem a választ, hogy töltés közben bizonyos hálózatokon/modelleken miért szarabb az érintő, és nekem is ez még a leglogikusabb magyarázat.. (telefonban/kábelben/töltőfejben/hálózatban rosszul alkalmazott földelés)

That unconquered country we call the future.

(#53588) Draken válasza torrente91 (#53584) üzenetére


Draken
őstag

Nekem regebben volt hasonlo problemam. Bizonyos toltovel nem volt gond, nem hulyult meg tole a kijelzo, valamelyikkel meg teljesen osszegabajodott. Vegul beutott a problema, nem tudtam wifire csatlakozni, szervizbe alaplapot kicsereltek es minden flottul mukodott.

(#53589) torrente91 válasza Draken (#53588) üzenetére


torrente91
tag

Aatyavilág... Az azért jó, mert tavaly nyáron lett alaplap cserélve... Ja és fennáll egy olyan probléma is, hogy mikor telefonálok lemegy a hálózat egészen G-ig és egy felkiáltójel is van a térerő ikonba, van, hogy megszakad a hívás is... ( Telefon kártya ma lett cserélve és ugyanúgy csinálja)

[ Szerkesztve ]

(#53590) LógaGéza válasza torrente91 (#53589) üzenetére


LógaGéza
addikt

4G hálózatnál ez természetes is lehet, ugyanis a készülék nincs felkészítve a VoLTE szabványra, ergo nem tud 4G-n hangot átvinni. Ilyenkor visszavált 2G/3G-re... Vidéken ahol B20-as LTE van, ott gyakran még 3G sincs rendesen kiépítve, és akkor ez 2G lesz.

Ha sűrűn megszakad, akkor az is lehet, hogy nem normálisan rakták vissza az antennakábeleket alaplapcserénél, vagy egyéb dolog miatt lecsúszott...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#53591) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
Én is elbúcsúzok a topiktól, mert ma megérkezett a kedden rendelt O+3-am. (Sajnos a Pixel túl drága lett, annyit nem ér meg nekem 1 telefon sem, így a Nexus/Pixel vonaltúl is elköszönök, remélem az O+ OS lesz legalább olyan jó.

Mind2 Nexust valószínűleg el fogom majd adni, csak még átköltözés, meg ilyenek. ;)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#53592) torrente91


torrente91
tag

Régebben 3G ig ment le ott, ahol 4G volt, szóval ez most sem kéne, hogy gondot jelentsen neki. A másik meg, ha lecsúszott az antennakábel, akkor hogyan lehet az, hogy miután letettem, visszaáll 4G-re? :F

(#53593) zolka95 válasza szpali (#53591) üzenetére


zolka95
őstag

Telefonon, hogy lehet megoldani azt, hogy ne lehessen visszakeresni az adatokat??
Mert a DiskDigger nevű appal elvileg lehetséges, ha formáztad akkor is. Erre majd figyelj.

Olvastam, hogy pc-nél van erre egy program, ami random adatokat ír a merevlemezre aztán leformázza, ezt megcsinálja x alkalommal aztán a régi fájlok nem kereshetők vissza.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#53594) LógaGéza válasza torrente91 (#53592) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem is volt, hogy simán kiírta, hogy 4G, aztán ha jött volna egy hívás, visszament 2G-re, és végül kaptam egy SMS-t, hogy nem fogadott hívásom volt - csak épp nem csörgött ki. De a 4G max térerő megvolt.
Nem vagyok benne annyira a hardveres felépítésben, gondolom az antennák máshol vannak, és máshogy vannak kapcsolódva az alaplapra... Nem nagy valami megnézni, leveszed a hátlapot, és az akksi mellett két oldalt futó fekete - fehér vezetékeket megnézed, hogy nem-e mozog könnyen. Ha hozzáférsz a műanyag borítástól kicsit helyére is nyomkodhatod.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#53595) szpali válasza zolka95 (#53593) üzenetére


szpali
addikt

Ezen sose gondolkodtam... De legyalulok róla mindent és majd ráérős időmben felveszem a wc csempét sz*rás közben, amíg meg nem telik a memória...És ezt megismétlem mondjuk 5X :))

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#53596) smisa válasza szpali (#53591) üzenetére


smisa
őstag

Az durva 3 nap alatt itt is volt :Y

(#53597) HREH válasza smisa (#53596) üzenetére


HREH
senior tag

Én is gondolkodtam a rendelésen, a hivatalos honlapon azonban nov. 10-et írnak shipping date-nek, ehhez képest tényleg durva a 3 nap.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#53598) radicspeter1 válasza smisa (#53596) üzenetére


radicspeter1
őstag

Nem hiába One+3 :DDD Szép napot mindenkinek!

[LG NEXUS 5]

(#53599) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Szeretném feltelepíteni a nougat romot de se a pure se a nitrogen meg se a az aosp romot nem tudom feltelepíteni mert állandóan ugyan arra a hibára fut. A twrp 3.0.2 parancssorból fent van a root és letöltöttem a superSu 2.7.7-et is egyszerűen nem értem miért fut hibára :Error unknown .
Viszont a purenexus projectet a 6.0.1et simán vissza tudom rakni hiba nélkül.
Kell még valami hozzá?
Vagy esetleg hol tudok utána nézni?
Melyik hozzászolásban beszéltetek erről vagy mikor és vissza olvasom akkor.
Köszönöm a segítségetek

(#53600) dkovizoli válasza SteveJobs (#53599) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nézz körül PZoley oldalán. Nálam most az övé van fent, jól működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.