Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) thesound válasza Fkris (#53050) üzenetére


thesound
őstag

A nugátot rákened a hajadra.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#53052) Fkris válasza thesound (#53051) üzenetére


Fkris
őstag

Megyek szolok anyunak, vegyen nekem nugátfésűt!

Köszönöm a segiccséged :R

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#53053) smisa válasza ( V ) (#53048) üzenetére


smisa
őstag

Használtam 3 napig és nagyon rossz véleményem van róla le is szedtem. Mintha ette volna az akku-t illetve lassult a telefon, de lehet csak nekem.

(#53054) metal01 válasza smisa (#53053) üzenetére


metal01
őstag

Nekem pont ellenkező a véleményem. Fürge és az akku idő is jó.

(#53047) ( V ): Csinálják majd a Nougatot majd :)

(#53055) smisa válasza metal01 (#53054) üzenetére


smisa
őstag

Engem idegesített a 80% rezgés és nem találtam kikapcsolást illetve csak olyat csinált amihez nem kell egy app ami fut mindig, ahogy írtam is nekem nagyon zabálta za akkut lehet a GSam Battery Monitorral nem fért össze

(#53056) metal01 válasza smisa (#53055) üzenetére


metal01
őstag

A Cataclysm nagyon jó volt. Csak sajnos nem fejlesztik tovább. Nekem tényleg semmi bajom a Pure Nexussal. Amíg nem váltok telót ez marad.

Várom már az új Nexusokat, mint a zsidók a Messiást :) Ott meg a Nougat. Jó is, hogy hamar kiadták, így már lehet szakácskodni. Ha OP3 lesz, akkor ott egyelőre OOS + Xposed + GravityBox. Télre szerintem ott is lesz Nougat :)

[ Szerkesztve ]

(#53057) smisa válasza metal01 (#53056) üzenetére


smisa
őstag

:F ezt biztos nekem akartad írni?

(#53058) metal01 válasza smisa (#53057) üzenetére


metal01
őstag

Igen. A custom ROM-okkal kapcsolatban. Egész pontosan a Pure Nexussal. Arra akartam célozni, hogy a Cataclysm volt a legjobb főzött ROM. De a Pure sem rossz.

(#53059) mutyi


mutyi
őstag

Régóta foglalkoztat egy kérdés.
Van egy Nexus 5 készülékem és folyamatosan jönnek rá a frissítések.
A kérdés pedig az lenne, hogy van-e különbség stabilitásban, bármiben, ha felhúznék egy legfrissebb gyári stock-ot és aközött hogy két év alatt már egy csomó frissítés felkerült a rendszerre?
Ilyenkor a frissítések szaporítják a rendszert és kevésbé stabilak,mintha felhúznék egy vadi új rendszert?

(#53060) metal01 válasza mutyi (#53059) üzenetére


metal01
őstag

Ne húzd újra. Néha egy factory reset nem árt. Az rendbe teszi a rendszert.

Szerk.: Előtte természetsen mentsd az adataidat.

[ Szerkesztve ]

(#53061) ( V ) válasza LógaGéza (#53049) üzenetére


( V )
veterán

+ (#53054) metal01

Igen de a nugát már csak az új nexusokra lesz uh nem lesz több hammerhead PN :(

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#53062) Fkris válasza ( V ) (#53061) üzenetére


Fkris
őstag

Főzött tuti lesz.Nem kell temetni azért!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#53063) snorbi5


snorbi5
csendes tag

Beragadó gomb esetén csak gombot javítják vagy egész alaplapcserére szorul?

(#53064) Fkris válasza snorbi5 (#53063) üzenetére


Fkris
őstag

Csak gomb, kb 5000ft :)

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#53065) eisento válasza Fkris (#53064) üzenetére


eisento
addikt

Skacok. Kb mennyibe kerulhet egy nexus 5 feher 16gbos verza? Kijelzo karcmentes a sim talcanal el van repedve a haz bar sztem akik ng ek ilyen telojuk van mindegyiknek el van. Doboza tartozekok megvannak kartyafuggetlen mm-ba vasarolt. Nem hirdetesnek szanom (meg) xD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#53066) tvse1995


tvse1995
senior tag

2.5 év alatt nem lett semmi baja erre egy kis esés összetörte a kijelzőmet...
Rendelhetem a legolcsóbbat ebay-ről vagy van valami ajánlott eladó? (kerettel együtt)

(#53067) randras_83 válasza eisento (#53065) üzenetére


randras_83
addikt

Max 40. Nagyon max. Inkább 30-35.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#53068) ( V ) válasza Fkris (#53062) üzenetére


( V )
veterán

mármint Pure Nexus nem lesz.

"Kár érte, kiváló ügynök volt."

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#53069) gery2123 válasza ( V ) (#53068) üzenetére


gery2123
őstag

Pedig ahogy olvastam az volt az egyik legjobb rom N5-re.
Én nagyon sajnálom, hogy nem lesz, mert nekem gyári droid van már nagyon rég óta, és nem is akartam mókolni, de így vissza kell térnem a jó öreg Nexus 4 időkhöz :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#53070) gabro0


gabro0
őstag

Ha valaki ki akarja próbálni milyen az Android 7, már letöltheti [link]
Jó pár hardver nem működik még, de dicséretes dolog, hogy már kipróbálhatjuk :)

(#53071) mcgeri1


mcgeri1
tag

Sajna ma előjött nekem is a bekapcs gombos hiba :( szétszedtem, összeraktam most jó. Gyári romom van, szóval hirtelen felraktam a wakeup touch nexus-t, hogy kíméljem. Melyik főzött romba van alapból dupla érintésre ébresztés/lezárás?

(#53073) Fkris válasza mcgeri1 (#53071) üzenetére


Fkris
őstag

Romban nincs, franco kernel tud rá lehetőséget, de eszi az akksit rendesen...

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#53074) mcgeri1 válasza Fkris (#53073) üzenetére


mcgeri1
tag

köszi a tippet. És mit lehet kezdeni a szarakodó gombbal (csere előtt)? WD40? kifújni levegővel? kalapácsot neki? :)

(#53075) mm89 válasza mcgeri1 (#53074) üzenetére


mm89
őstag

Volume wake rock? Főzött rom/ kernel tudja

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#53076) dkovizoli válasza gabro0 (#53070) üzenetére


dkovizoli
addikt

Valaki próbálta már?

(#53077) metal01


metal01
őstag

Hát gyerekek. Központi LG szervizről mi a tapasztalat? Két hete adtam le a telefont bekapcsológomb javításra garban. Hívom őket, hogy mi f@sz van már és még csak nem is tudják, hogy mi a helyzet, mert kiküldték valahova a készüléket. Cseretelefont sem adtak. Az tuti, hogy LG-t soha többet nem veszek semmit :/

(#53078) HREH válasza dkovizoli (#53076) üzenetére


HREH
senior tag

Jövőhéten, ha hazaértem felrakom, érdekel hogy milyen :D

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#53079) LógaGéza válasza metal01 (#53077) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az jó, nekem is van egy G3-am náluk... Rákérdek már én is.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#53080) mcgeri1 válasza mm89 (#53075) üzenetére


mcgeri1
tag

ez is jó ötlet! köszi.

(#53081) tvse1995 válasza tvse1995 (#53066) üzenetére


tvse1995
senior tag

Valaki? :)

(#53082) vacs válasza tvse1995 (#53066) üzenetére


vacs
Topikgazda

Keresd Fagyállló-t, vagy rendelhetsz külföldről is! :K

(^)(>.<)(^)

(#53083) metal01 válasza LógaGéza (#53079) üzenetére


metal01
őstag

Vicc ez a cég. Anno a ThinkPad laposomat beadtam a Smartba alaplapcserére, 3 nap alatt megvolt alkatrész beszerzéssel együtt.

(#53084) Crestol


Crestol
tag

Segítséget szeretnék kérni!

Ki mit javasol?

A Magyar oldalról töltsem le a MIUI-t vagy az angolról?

És melyiket miért?

(#53085) dkovizoli válasza dkovizoli (#53076) üzenetére


dkovizoli
addikt

Müködik, de még bőven van hiányosság. Pl nincs google azonosító, play, stb. Ezek nélkül számomra napi használatra nem alkalmas. De ha lesznek még fejlesztések akkor lehet, hogy jó lesz.

(#53086) Fkris válasza metal01 (#53077) üzenetére


Fkris
őstag

Ugyan ez volt a panaszom, plusz akksicsere.
Csütörtök du. adtam le asszem és hétfön mentem érte.
Eltörtek egy fület a hátlapon, azt is kicseréltettem velük, együttműködőek voltak.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#53087) metal01 válasza Fkris (#53086) üzenetére


metal01
őstag

Remek :/ Minden nap fogom baszogatni őket. Van nekem is egy olyan sejtésem, hogy még jobban elb@sszák majd mint volt... Nagyon meg kell majd nézni, mielőtt elhozom. Az akkut tényleg csak az első évben cserélik garban?

(#53088) Fkris válasza metal01 (#53087) üzenetére


Fkris
őstag

Nem, arra panaszkodtam, hogy rossz az üzemidő, zokszó nélkül cserélték.
NAGYON nézd meg, tüzetesen, hátlap, és képernyőnél is, nem e karcolták, meg keretet!

Sok sikert! :K

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#53089) metal01 válasza Fkris (#53088) üzenetére


metal01
őstag

Nekem azt mondták, hogy az akkut csak az első éven belül cserélik, bármi van. Én is mondtam nekik, hogy hamar merül és ez nem szoftveres. Akkor sem cserélik. Mákod volt ezek szerint. De lehet, hogy még futok majd egy kört az akkuval.

(#53090) gabro0 válasza dkovizoli (#53085) üzenetére


gabro0
őstag

Oh. Azért a Google azonosítós izé nem árt ha van :)
Azóta már azt írták a kamera is működik, szóval jó lesz ez. Multirom támogatást is kapott.
Gapps? Köszi, a beszámolót!

(#53091) randras_83 válasza metal01 (#53089) üzenetére


randras_83
addikt

Én amikor még vittem keretrepedés miatt, akkor cserélték a keret+lcd-t, az akkut, a pwr gombbal is csináltak valamit, viszont visszakaptam és itthon láttam, hogy a hátlap eláll, letört pár pecek, másnap vissza és csere azonnal. Szóval ja nézd át alaposan. Mondjuk nekem az egész négy nap volt.

A hivatalos LG gari egy év, ami mindenre jó. Az extra 1 év (pl:MediaMarkt v Telenor) korlátozott, de ez benne van a garijegyben is, vagyis az N4-hez ami volt garijegy abban benne volt.

Megjött tegnap az OP3. ;) Engedd el a HTC Nexusokat ;) ;] :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#53092) metal01 válasza randras_83 (#53091) üzenetére


metal01
őstag

Átnézem mindenképp. Az akkura a Telenorban azt mondták, hogy a telefon része, mivel "non removable" és így nem tartozék. Azaz a második év is vonatkozik rá. Van benne valami. Az LG szerint akkor is tartozék, és arra csak egy év van. Mondjuk simán kicserélhetnék, ha akarják :((( Ha kijön még ebben az életben a szervizből, megy majd az asszonynak az N5. Szenved szerencsétlen egy G3S-sel. Fos az a telefon.

Na, mesélj, milyen a OP3? Hogyhogy tegnap megkaptad? Szeptember közepéig nem került szopóágra kis hazánk is a forgalmazást illetően?

(#53093) randras_83 válasza metal01 (#53092) üzenetére


randras_83
addikt

az akku tartozék, a Telenorosnak fingja sincs, amúgy is náluk kéne intézni, vidd el hozzájuk, lehet nekik kérdés nélkül cseréli az LG.

Én ugye 4-én rendeltem meg a motyót - 9-ig lehetett leadni rendelést -, a várható érkezés augusztus 31. volt. Aztán beindult a gépezet Oneplus-éknál és hamarabb ideért. :) amúgy brutális, gyors szép hibátlan, nem nagyon tudok rosszat mondani, bár ez lehet azért is van mert rajtam volt a "must have" érzés már a megjelenés óta. Akksi jónak tűnik 85%-on vagyok 1h SOT-tal, két SIM-mel.

https://www.flickr.com/randras83/

(#53094) metal01 válasza randras_83 (#53093) üzenetére


metal01
őstag

Van akinek cserélték már a második évben is. Személyesen ismerek olyat. Szóval nem értem miért van az, hogy valakinek igen, valakinek nem.

Még mindig semmi hír az új Nexusokról. Ha szept. közepéig nem lesz tuti infó, rendelem én is a OP3-at. Néztem is ki hozzá fasza tokot :) Bayen olcsóbb...

Nekem az lenne a lényeg, hogy az Xposed + GravityBoX menjen rendesen a OP3-on. Meg legyen kicsit a custom érzés :)

[ Szerkesztve ]

(#53095) Scooter74 válasza metal01 (#53094) üzenetére


Scooter74
őstag

Xposed müxik, még még is van a Nexus érzés.

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#53096) metal01 válasza Scooter74 (#53095) üzenetére


metal01
őstag

:C

(#53097) slice14 válasza Scooter74 (#53095) üzenetére


slice14
veterán

Amúgy az a legjobb az OP3-ba, hogy sose kerülhetsz oxygen hiányos állapotba. ;]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#53098) Crestol


Crestol
tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne!
Backup app-ot keresek az alábbi funkciókkal: képet, videót, zenét... Stb... Ergo Média fájlt, valamint telefon számokat, üzeneteket tudjon menteni! (Az utóbbi funkció nem lényeg.)
Mivel romot szeretnék cserélni...
Ha már rom. Akkor a Miui világába szeretnék fejest ugrani de döntés képtelen vagyok, hogy a miui.hu - ról vagy a miui hivatalos honlapjáról töltsem le... Mivel félek hogy a magyar az egy össze tákolt rom.
Köszönöm a segítséget!

(#53099) slice14 válasza Crestol (#53098) üzenetére


slice14
veterán

Már írtuk az off topikban hogy telefonszámokra ott a felhő (googe contacts). Képekre a google photos. Videókat, zenéket meg átmásolod gépre. Ja az smsekre meg sms backup restore.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#53100) YAS-dude válasza slice14 (#53099) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nagyon megszívjuk, ha egyszer ez a felhő biznisz beleáll a földbe, de addig nagyon kényelmes :) Fotók, videok mentve a google photosban, kontaktok wifi routerek, beállítások szintén a google felhőben, zenére spotify előfizetés van (kb havi 1700ft a family pack, amiben 6 account használhatja korlátlanul), azt se kell sehova másolni, szóval egy újrahúzás/költözés egyszerűbb, mint valaha. Amíg a felhők bírják...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.