Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GAI:] FX 5700 LE

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Tisztelem a kitartásodat ezekkel a régi VGA-kkal foglakozó sorozatban! :R

(#2) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Áldom az eget, hogy én anno nem futottam bele egy ilyen 5700le megvételébe. Lett belőle 5600, de hát nálam az is elég gyengének bizonyult. Sajnos nekem csak ati karim van:D, talán van itthon egy tnt, de nemtudom hogy milyen. Személy szerint nagyon várom már a grafikonokat. Szabad tudni hogy pontosan mikkel lesznek tesztelve?

Mit is kéne ide írni?

(#3) GAI válasza KisTopi95 (#2) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Pedig nem biztos hogy olyan rossz ez az 5700LE az 5600-hoz képest... majd kiderül a tesztből :)

Hogy az mikor lesz azt sajnos még nem tudom megmondani, mert még rengeteg kártya hiányzik a teszthez. Szóval még minimum fél év, de inkább több... Hogy milyen progikkal tesztelek majd, azt még nem tudom. A csúcskártyás cikkben szereplő progik egy része biztosan benne lesz, de újakat is kell majd keresnem, főleg az erősebb PCIE-s vasak kihajtásához. Nameg a tesztkörnyezet is más lesz, külön lesz AGP és PCIE tesztgép (igyekszek majd minél erősebb vasat alájuk tenni, az AGP-seknek egy jó erős P4, a PCIE-seknek meg valószínűleg egy i7 dukál majd :) )

(#4) szőröscica


szőröscica
addikt

Viszont elég jó tuningpotenciál volt ezekben az fx5700le-kben.

(#5) GAI válasza szőröscica (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Az elég valószínű, hiszen az eredeti FX 5700 GPU-ja 425 MHz-en jár, az 5700LE meg csak 250-en, szóval elég nagy a különbség. Ekkora nem lehetett a selejtarány, szóval biztosan jól húzhatók, inkább az olcsóbb memóriamodulok foghatják vissza. Ja és az 5700LE szinte egyáltalán nem melegszik :)

(#6) KisTopi95 válasza GAI (#3) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Láttam valahol egy lapot, amibe ment c2q is. Lehet hogy egy olyan kéne. Azzal kilehet hajtani az összes agp-s karit. Sztem p4 kevés lesz. Más nem egy cedar mill agyonhajtva.

Mit is kéne ide írni?

(#7) GAI válasza KisTopi95 (#6) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ha kevés lesz ha nem, egy AGP-s kártya életszerűen sose kapott erősebb procit egy P4-esnél. Elegem van a mókolt chipsetekből, épp eleget szívtam a hybrid alaplappal a csúcskártyás tesztben, úgyhogy az új cikkben kizárólag hivatalosan létező megoldásokat fogok használni.

(#8) KisTopi95 válasza GAI (#7) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Abit ic7 max3? Az p4 fronton a legerősebb tudtommal.

Mit is kéne ide írni?

(#9) GAI válasza KisTopi95 (#8) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

inkább ASUS P4C800-E Deluxe :) Nem szeretem az ABIT-okat...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GAI:] FX 5700 LE
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.