Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122) DeFranco válasza sunavlys (#116) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem szeretnék erről vitát nyitni de mivel van abban szinezőanyag, lágyítószer (ettől lesz a sörte rugalmas, és elég sok lágyítószer kifejezetten rákkeltő) maga a műanyag anyaga is lehet többféle, a nyál meg remek oldószer, a nyálkahártyán meg szeretnek dolgok felszívódni, így nekem kiadja a matek erősen hogy rendkívül óvatos legyek azzal, hogy mivel mosok fogat.

objektíven vitatkozni ezzel szerintem nem is érdemes, mert az egyik oldalon ott van egy termékmegfelelőségi kényszer, egy minősítés és egy engedélyezési eljárás, a másikon meg a semmi csak ugye ocó.

ettől még lehet szubjektív okok alapján (vállalom a kockázatot) úgy dönteni hogy ez valakit nem érdekel és használja a kínait, de akkor nem kell eltagadni azt az egyébként bizonyára kellemetlen gondolatot hogy ez bizony egy (felvállalt) kockázat.

ez mindenkinek a szuverén joga, engem személy szerint nem is zavar a más fogkeféje, csak ne próbáljuk az említett kissé viszkető érzést feloldani azzal hogy megpróbáljuk mentegetni a kínai sörtét. mert nem lehet. azt lehet mondani, hogy nem ismerem de felvállalom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.