Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zolee11


Zolee11
senior tag

K-Lite évek óta, soha semmi problémám nem volt vele, minden ügyfélnek ezt rakom fel, és senki nem panaszkodott rá... Annó én is sokat szórakoztam a mixer-el és tényleg nagyon jól be lehet konfigolni.
Jó írás, grat.

no brain, no problem

(#52) ollie válasza Kicker (#43) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

szerinted jó...

***

(#53) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

$p@rr0w: Meg is tették, már nem egyszer... Azaz csak próbálkoztak ;]

dokar: :) 30MB-s videó, Fragma - Toca Me 2008

DuplaZso: Nagyon jó páros.

janos666: Néha én is használom a resize funkciót, majd megnézem mit tud gauss-ban... Azt hiszem a YUV dolgot is kipróbálom, mert most hogy mondod nekem is néhány videóm inkább szürke, mint fekete.

kavicssli: :R Remélem neked is beválik.

ollie: :R

Quadkan: Nem állítottad el WMP-ben a fényerőt meg a kontrasztot?

Kicker: Ha neked jó, hogy több száz megát foglal és összeakad néhány más alkalmazással, akkor használd.

__Psion__: :R Én azért használom ezt, mert úgy külön DivX, Xvid, h.264, MKV packet feltéve nem volt olyan jó a minőség. Enkódolásra sajnos nem használom, mert ahhoz a részéhez nem értek, de valami tutorialt írhatnál róla.

Mr Sm!tH: :R Igyekeztem mindenről írni egy keveset, de én sem tudok mindent róla.

raskolnikoff: :R

Zolee11: :R

Ha valakihez telepíteni megyek, akkor én ezt szoktam feltenni, de legközelebb lehet megpróbálom ezt a K-Lite-ot is.

Harrrr!!!!

(#54) Quadkan válasza Ndruu (#53) üzenetére


Quadkan
tag

nem

(#55) __Psion__ válasza raskolnikoff (#50) üzenetére


__Psion__
tag

He egy hétköznapi felhasználónak sok az ffdshow, akkor minek a K-Lite (amelyben amúgy intergálva van ez a szűrő)? Persze könnyű feltelepíteni, s mindent visz, csak a multimédiás fájlokat lassaban nyitja meg a gép... de végtére is, minek van sok magos processzorunk, 1-2-3-4GB memóriánk? Had dolgozzon, azért tartjuk! :DD
Igazából egy régi PII-es gépen lehet megnézni mennyit árt valójában a rendszernek egy ilyen codec csomag...

Az "avi" mint olyan abszolúte nem gagyi, csak ha rosszul kódolják az adott filmet. Például: legrosszabb esetben például a már amúgy is "shrinkelt" DVD9-es (DVD5-re) forrásból, XviD-el kódolnak másfél órás (vagy hosszabb) filmet, AC3-as hanggal. Naná, hogy ótvar lesz a képminőség (persze ez nagyban függ a filmben levő jelentetek dinamikájától (mennyi vágás, részlet gazdag jelenetek, fényerő változás, stb.). Ebből adódóan minden film külön kódek beállítást igénylne, de kinek van erre ideje ha futószallagon kell "szállítani" az anyagot?

Valójában már rég át kellett volna térni x264-es codec-re... de mivel a legtöbb user nem is hallott róla, illetve az asztali lejátszók többsége nem tudja kezelni, ezért továbbra is maradunk a már rég elavult x263-nál.

ps.: nekem is 1680*1050-es felbontású monitorom van.

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#56) Mnemomic


Mnemomic
csendes tag

Én a KmPlayert rakom fel az mindent lejátszik.-másoknak is. És nem kell hozzá semmilyen kodek. Egyedül a divx van felrakva, mert a Tv-ről felvett dolgokat azzal tömörítem be.

(#57) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Jó hosszú, komoly cikk, bár az ffdshowt én már régóta használom. :)

(#58) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ennek a jelenségnek mi a neve? Hirtelen nem jut eszembe...:U

A kép jobb oldalán, a háttérben a verandán.

Régen az M1-en a Híradóban volt ilyen, mikor a bemondó csíkos zakóban volt és a párhuzamos vonalak miatt ott is ilyen jelenség volt látható.

Quadkan: Ha nem volt semmi különleges beállításod az ffdShow-ban, akkor tedd újra a progit. Aztán exportáld az alap beállításokat, hogy később ha megint elromlik, akkor ne kelljen újratelepíteni, hanem csak a beállításokat kell importálni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#59) 3aTi3 válasza Ndruu (#58) üzenetére


3aTi3
tag

Sztem moaré (moire), amire gondolsz.

Amúgy én nem voltam elájulva a cikktől, eddig is tudtam h mit jelent a flip, és ezek után sem akarok fejjel lefelé, visszhangosítva és a ph-s logómat a jobb sarokba téve filmet nézni ;]

És a másik, h átlag usereknek írod a cikket úgy, hogy közben lenézed őket
"Írhatnék róla bővebben is, de ez most csak átlag usereknek szól, akik rádugnak egy 10-20 ezres hangrendszert az integrált hangkártyájukra és "zenét hallgatnak"."
Ha a profiknak írsz cikket, akkor majd egymás között jól kibeszélhetitek a botfülű átlag-népet, aki nem bang&olufsen hifin hallgat "zenét" -mert ez eléggé úgy hangzott.

Bocsi a kritikáért, amúgy semmi bajom veled (talán segítettél is már vmelyik topicban)
úgyhogy remélem nincs harag!

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#60) Ndruu válasza 3aTi3 (#59) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Moiré pattern - azaz, köszönöm! :R

Nyilván nem az volt a célom, hogy mindenki fejre állva nézze a videóit és barlang hangzást érjen el. :)

Nem célom lenézni senkit sem a cikkel. Ha zavaró benne az a mondat, akkor kiszedem.
Azt a részt azért írtam bele, mert sokan szeretnek zenét hallgatni a PC-jükön, valamint van egy viszonylag jó hangrendszerük is, de integrál hangkártyával hajtják meg. Számukra ezt ilyen fricskának szántam, amivel talán rájönnek, hogy nem olyan nagy szám egy integrált hangkártya. Már egy Genius SP-HF1250X is sokkal szebben szól Audigy kártyával, mint integrálttal.
Tehát amolyan fricska, nem lenézés.
Nem tudom a dal címét és a 2.1 hangfalat, de melyiket? topikokban szoktam rendszeresen feltűnni, de máshol is sokszor megtalálható vagyok, lehet találkoztunk már valahol.

Köszönöm a kritikát! :R Erre is szükség van... Legközelebb talán ettől fogok majd jobb cikket írni.
Terveim szerint bemutatnám a VLC vagy a KMPlayert, de ahhoz megint idő kell, mire megcsinálom a screenshotokat meg utánanézek a dolgoknak.

Harrrr!!!!

(#61) Cifu válasza Ndruu (#60) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azt a részt azért írtam bele, mert sokan szeretnek zenét hallgatni a PC-jükön, valamint van egy viszonylag jó hangrendszerük is, de integrál hangkártyával hajtják meg. Számukra ezt ilyen fricskának szántam, amivel talán rájönnek, hogy nem olyan nagy szám egy integrált hangkártya.

Már bocsánat, de ezzel szerintem nagyon alaposan mellélőttél. Ha megmondod nekem, hogy digitális kimeneten erősítőre kötött (példának okáért) egy Realtek 888D miben gyengébb akármelyik csúcs hangkártyánál, akkor megdicsérlek. ;)


Én most azért vagyok ráizgulva a Radeon 48x0 szériára, mert 7.1 LPCM-et is kiküld HDMI-n... no ez az, amit per pillanat egyetlen hangkártya sem tud...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#62) 3aTi3 válasza Ndruu (#60) üzenetére


3aTi3
tag

Örülök, hogy nem vetted sértésnek, és leírtad, hogyan is gondoltad valójában; persze így már én sem írnám azt, amit írtam.
Már majdnem el is felejtettem, milyen egy intelligens emberrel kommunikálni :)

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#63) Ndruu válasza Cifu (#61) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Teljesen igazad van, optikai kimeneten már jó hangja van egy Realtek chipes hangkeltőnek is.
Azt viszont te is tudod, hogy PC-s hangrendszerből nem igazán van optikai bemenetes (Logitech Z Cinéma, Z-5500, Creative MW 250D meg egy régebbi 6.1-es, talán az Altec-nek is van).
Aki pedig erősítőt (digitális bemenettel) vesz és normális hangfalakat, az már nem olyan videót fog nézni, amiben a hangsáv AAC-be van tömörítve és sztereó... Nyilván ők Blu-ray-t néznek vagy Audio DVD-t hallgatnak (és egy darab olyan mp3 nincs a gépükön, ami 320kbps alatti tömörítésű, vagy nincs is mp3-uk...:) ).
Megjegyzem, nálam az Audio DVD hangzása mindent visz és én a fölött már nem hallok minőségbeli különbséget. Audiophile rendszerhez sajnos még nem volt szerencsém, de nagyon szívesen meghallgatnék egy modern csöves erősítőt egy milliós értékű hangdoboz (direkt nem hangfalat írok) párral.

Viszont legtöbben nem használják az integrált hangkártya optikai kimenetét, csak az analógot. Az pedig valljuk be, nagyon zajos.

Azt hiszem kiszedem azt a mondatot. :B Kiszedtem...

3aTi3: ...hát még ha tudnád milyen öreg vagyok...:U :D Igyekszem normális ember módjára kommunikálni, észérvekkel alátámasztani a mondanivalómat.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#64) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem is a VLC és Mplayer jött be. Bár Linux alatt amúgy sem nagyon vannak codec packek...
Winnyóz alatt pedig az öreg laptopjaimon egyértelműen VLC. 400MHz, 192Mb RAM, és viszi az avit :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#65) Cifu válasza Ndruu (#63) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem akarok nagyon offolni, de alapvetően abból indulok ki, hogy most filmnézésről / zenehallgatásról beszélünk.

Aki gyengébb hangfalakkal rendelkezik, nem biztos, hogy jobb hangkártyával többet nyer, mint új hangfalakkal. ^^

Ami a hifimániát illeti, a szerény meglátásom az, hogy aki ennyit áldoz a zenedobozra, annak először egy olyan szoba kell(ene), amelyik meg is felel ehhez. Egy gyenge akusztikájú szobába hiába raksz akármilyen jó rendszert, akkor is rosszul fog szólni. :)

Ezért nem látom én sem értelmét annak, hogy audiophile rendszerre áldozzak. ^^

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#66) Ndruu válasza Cifu (#65) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Offolhatunk nyugodtan, engem nem zavar. :)
"Aki gyengébb hangfalakkal rendelkezik, nem biztos, hogy jobb hangkártyával többet nyer, mint új hangfalakkal." - Azért én sem az "1000Ft-os madaras teszkós" hangrendszernek látszó termékekre gondoltam. Nyilvánvaló, hogy csak akkor érdemes hangkártyát fejleszteni, ha van egy jobb hangrendszered (és visszafelé is igaz).
Amit említettem Genius 1250X, az egy nagyon jó ár/érték arányú szett. Pár hibája van, de rengetegen dícsérik a hangját. A kinézete sem utolsó... Filmnézéshez állítólag sokkal jobb, mint egy 2.1, mert nem nyomja el a mély a többi tartományt, így minden szépen hallható marad. A 2000X is nagyon jó...:)

Én sem áldoznék audiophile rendszerre, 9 m²-re teljes mértékben fölösleges. Felcsapom a Sennheiser HD202-t és azzal hallgatózom. Ez sem százezres kategória, de ár/érték arányban szintén verhetetlen.

hcl: Régebbi, kisebb teljesítményű gépekre nagyon jók az ilyen beépített codec-es lejátszók. Linux alá is van jópár... Media playerek összehasonlítása
Viszont egy olyan régi gépre szerintem a KMPlayer már túl nagy teher lenne. Sok animált menü van a programban, áttűnések, stb., szerintem ez már csak lassítana.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#67) chop


chop
őstag

Van egy sokkal jobb cucc, KMPlayer nevre hallgat, portable, bele van forditva minden kodek, emiatt, mindent visz (Xvid, MPEG, Quicktime, FLV, stb.), rengeteg funkcioja van, gyors es ugy skinezed, ahogy akarod.

Mindenkinek ajanlom. Nekem csak ez van fenn es maximalisan elegedett vagyok vele, mert nagyon jo az interfesze es rengeteg dolgot tud (kepi hatasok, dupla-tripla felirat, stb.)

Jah, es freeware.

(#68) hcl válasza Ndruu (#66) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kmplayer igazából nem egy Mplayer + frontend? Amúgy régebbi vason még nem próbáltam.

Mutogatni való hater díszpinty

(#69) Ndruu válasza chop (#67) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Beleírtam azt is a cikkbe. Aki akarja kipróbálhatja, de nagyon könnyű elállítani a beállításokat, ezért nem ajánlom a nagyon kezdőknek.

Most jöttem rá, hogy két KMPlayer is létezik.
The KMPlayer és KMPlayer. Nem összekeverendő, én eddig a The KMPlayer-ről beszéltem. A sima KMPlayer tényleg MPlayer-ből lett.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#70) Quadkan válasza Ndruu (#58) üzenetére


Quadkan
tag

tudod én anno azért raktam föl, hogy hátha majd ez megoldja...
még nem volt fönn addig is ilyen volt. Az az érdekes, hogy tesóm fiókjában frankón működik, nincs sötétedés. Megnéztem, ugyanazokat a beállításokat használom mint ő,de nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#71) Ndruu válasza Quadkan (#70) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem maradt régebbről valami codec maradvány, ami bezavar? Ezek szerint erről lehet szó, ha másik felhasználói fiókban jól működik. Registry-t érdemes átnézni, hátha maradt valami szemét. Így én se tudok többet segíteni...

Harrrr!!!!

(#72) daninet


daninet
veterán

Helló!
Jó cikk gratula.. én JetAudio-t használok, nekem nagyon bevált...elméletileg mindenféle hiperszuper javításokat meg mindent csinál ezis de inkább csak a hang terén.. volt egy cikk róla itt logouton annó. Igazából kodeket már 2 éve nem telepítettem mert ilyen kombó windowsokat használok és azokba a kedves készítők belegyógyítják..sztm ez még a telepítgetésnél is tisztább.. :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#73) Calibos


Calibos
addikt

BSplayert használ itt valaki? Minden filmre ezt használom.
K-lite használom 1,5 éve, nem rossz, ace codec teljes káoszt csinált.

(#74) Calibos válasza daninet (#72) üzenetére


Calibos
addikt

kombó windows pont ilyen szarokat kell kerülni! Azon kívül, hogy itt a legtöbb ember szidja, ismerősöm is beszívta vele.

(#75) Hunter2


Hunter2
addikt

régebben ezt használtam +vobsub-ot most cccp+kmplayer.Mindent visz még a HD-kat is.
Bsplayer se rossz sima divx/xvidre de HD-nál néha megbolondul ill.nem kezeli le lendesen a több hang és felirat sávokat mkv esetén.

[ Szerkesztve ]

(#76) Zolaash


Zolaash
aktív tag

GOM Player az isten. Visz mindent, mint a piros hetes. Még az .mkv (matroska) HD videókat is. :K
Ó, és ingyenes, jut eszembe.
A cikk pedig jó.

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#77) agressiv


agressiv
addikt

Én azt tapasztaltam, hogy az ffdshow-val ugyan mennek a filmek viszont sok játéknak nem tetszik és különböző hibákra panaszkodva kilépnek amikor a saját intrójukat próbálják lejátszani :(

Nálam egy ősrégi egyszerű XViD pakk van ami be van lőve, hogy minden támogatott formátumot kezeljen és semmi gond nincs vele :D

Hát még a borz.....

(#78) $p@rr0w válasza Calibos (#73) üzenetére


$p@rr0w
őstag

BSplayer a király! :DD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#79) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Segítsetek légyszi, felraktam az ffdShow-t, és nem szólnak az online filmek (pl.: youtube), flash playert újratelepítettem már... Minden más pedig hallható.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#80) Ndruu válasza $p@rr0w (#79) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A Video decoder configuration ablakban a DirectShow control fülnél ha be van pipálva a Use ffdshow only in: rész, akkor töröld ki az iexplorer.exe, firefox.exe, opera.exe részt, utána mennie kell.

Harrrr!!!!

(#81) $p@rr0w válasza Ndruu (#80) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Kösz de nem segített, mondjuk nem az audionál kellene valamit állítani ha hang nincs? :F

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#82) Ndruu válasza $p@rr0w (#81) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jaa... Bocsánat, félreolvastam. Audió résznél is ugyanígy megtalálod a DirectShow control részt. Későn van már, ilyenkor nehezebben megy minden. :DDD

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#83) Winner_hun válasza Ndruu (#25) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sose görgetek, jobb klikk és húzom az egeret;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#84) Ndruu válasza Winner_hun (#83) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

:DDD Én meg megnyomom a Home gombot. :)
Helyesírási hibát nem találtál amúgy az írásban? Igaz, ventilátorokról most nem írtam...:)

Harrrr!!!!

(#85) Winner_hun válasza Ndruu (#84) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az nekem messze van.
Nem olvastam el az írást, részemről nem érzem szükségesnek...:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#86) Ndruu válasza Winner_hun (#85) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Semmi baj... Örök harag! :DDD Csak hülyéskedem...

Viszont a rex asztalod akkor is tetszik. Meg úgy általában az egész szakma, amit tanultál. Egyszer lehet megpróbálkozom vele én is.

Harrrr!!!!

(#87) $p@rr0w válasza Ndruu (#82) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ott is letiltottam a böngészőt, de nem segített. :F

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#88) Ndruu válasza $p@rr0w (#87) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hmmm... Passz...
Majd ma utánanézek, de most inkább alszom egy keveset.

Harrrr!!!!

(#89) hypno skate


hypno skate
senior tag

JetAudio 7 Basic. Nálam ez vált be.
A COWON úgy tűnik nem csak vasat, de szoftvert is nagyon tud csinálni.

Mindent lejátszik, beleértve a Quick Time, Direct Show és Real Media videokat is.
Eszköztár módban egy keskeny csík a tálca fölött, ami semmit nem zavar és mégis minden funkció elérhető róla. Ja és ingyenes, valamint ékes magyarsággal szól hozzátok pajtikáim.

Próbáljátok ki.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#90) hcl válasza Zolaash (#76) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na de milyen gépen az a lényeg :) Ha 1GHz-es procival lejátssza a HD-t akkor az a király :))
Virr volt ofcooooz

Mutogatni való hater díszpinty

(#91) chop válasza Ndruu (#69) üzenetére


chop
őstag

Az Mplayer hatranya, hogy a kezelofelulete elegge kezdetleges, ez pedig szerintem sokat visszavesz az ertekebol.

(#92) hcl válasza chop (#91) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Huhú, hát még GUI nélkül fordítva milyen kezdetleges :D
Amúgy ja, hiányzik belőle pár dolog.

Mutogatni való hater díszpinty

(#93) $p@rr0w válasza Ndruu (#88) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Közben letiltottam már a flash.exe-t is, de nem segített(már ha ez egyáltálán a flashplayer exe-je...).

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#94) LSL1337


LSL1337
őstag

csak pár dolog, én MPC+ k-lite codec packot használok ami gyakorlatilag ffdshowból és pár egy két ksiebb programból áll

audi decode-ra továbbrais ac3filtert használok, mivel sokkal több mindent lehet állítani és ha pl a filmek nem az alapértelmezett hangkártyán vannak

pl nálam a windows alapból midnent audigyra küld amin a füles van de a film és zenelejátszó programokat beálljtottam a másik hangkártya kimenetre ami 5.1 a füles meg 2.0
tehát windowsban sztereora kell állítanom, ezért ffdshow audio része is sztereot küld ki 5.1es karinak, de acfilterrel vissza lehet álljtani 5.1-re
nem tudom ki tudta követni de remélem érthető

amúgy meg a crop meg zoom funkciókat ffdshowban teljesen felesleges piszkálni

mpc-vel numerikus bill-el tudsz zoomolni nyújtani akármerre (próbálgassátok numpad 9 zoom 1-essel kcisinyít 2-4-6-8-al lehet nyújrani megfelleő irányba 5össel meg reset)

képjavításnál 1 dolgot használok csak, az pedig MPCban az output-ot átrakom hali media spliterre
és akkor ami fekete lesz az teljesen fekete
biztos volt már olyan hogy a filmben az adott rész teljesen fekete de te mégis kis szürke csíkot látsz, engem ez nagyon zavart, azaz kcisit nagyobb a gamma meg contrast és pár dolog

ja audio settingsnél még kapcsoljátok be a flac-t és mást nem kell piszkálni

coreAVCt régebben (1éve) ajánlották, mert kevesebb volt erőforrásigénye mint ffdshownak (azért egy 6-7mbit-es x264 régi ffdshow-al már megfektetett egy 3200+-t pl) de coreavc-vel még elment, de manapság már az ffdshow is van olyan gyors és álljtólag szebb is a képe

RÖVIDEN: ffdshow+ac3filter+MPC, és ott options/playback/output/direct show video
ott válaszd ki a haali media splitter-t és enjoy!

ui: Vistan ez a trio nem játszik le DVDt iso képfileból, szóval arra az 1 indításra amikor képfileból nézel dvd-t a halli splitter-t visszaállítod default-ra) de XPn ez a probléma sincs,

(#95) Ndruu válasza LSL1337 (#94) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"amúgy meg a crop meg zoom funkciókat ffdshowban teljesen felesleges piszkálni" - Csak bemutattam, hogy ilyet is tud. Amúgy ha jól vágná le a videók széleit, akkor nagyon jól lehetne használni pl. WMP-rel (mert a WMP nem tud vágni a videóból).

"képjavításnál 1 dolgot használok csak" - Az csak a renderelési metódust változtatja meg. Igaz, hogy szebb képe van (én is a Haali Renderer-t használom).

"és akkor ami fekete lesz az teljesen fekete" - Sajnos nem minden esetben. Sokszor a szín szabványokkal kell játszadozni.

"coreAVC" - Fizetős (warezt meg nem reklámozunk és nem is csinálunk, főleg nem egy nyilvános cikkben), ezért nem foglalkoztam vele.

Vistát én akkor fogok használni, ha megszűnik az XP támogatottsága. Abszolút nem nyerte el a tetszésemet ez a pista op rendszer...

Harrrr!!!!

(#96) daninet válasza Calibos (#74) üzenetére


daninet
veterán

abból is van sok fajta énis sokkal megjártam...csak nem éppen a 2dvd-s agyonpimpelt sz*rokat kell használni...vannak nagyon korrekten összerakott rendszerek lásd ByteXP... :W

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#97) Calibos


Calibos
addikt

Media Player11 használja valaki? Szép a képe de sok mindennel gondja van. szar az egész.

(#98) hcl válasza Calibos (#97) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sztem ugyanolyan képe van mint bármi másnak (vagy csak a monitorom miatt? :D ) és még csak nem is tud semmivel sem többet...

Mutogatni való hater díszpinty

(#99) Calibos válasza hcl (#98) üzenetére


Calibos
addikt

Nálam a képminőség egyértelműen sokkal szebb lett a MediaP11 alatt, viszont számtalan formátummal gondja van. Le is töröltem...

(#100) Eagle16


Eagle16
addikt

Én is ffdShow-t használok, annyi gondom van vele, hogy néha mikor Media Player Classic-kal nézek .avi kiterjesztésű filmeket, elkezdi "darálni" a képet, tehát olyan mintha folyamatosan akadozna. De ezt nem mindegyik filmnél játssza el.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.