Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#176) Ákos45


Ákos45
csendes tag

Egy pár eladással a hátam mögött, újra beszámolok a tapasztalatokról:

iPhone 8, 64 GB, borzasztó leharcolt állapotban, volt, nem volt szerencsétlennek egy ép oldala, de új akksival volt szerelve.
Ez 49.000 "jó" magyar forintért ment el náluk.
Minden a leírtaknak megfelelően, megadott árat kínálták érte, nem volt semmi gond, bár egy jó pár hétig hirdették szegényt, mire valaki elvitte.

Samsung Galaxy S10 Plus, 128 GB, kissé karcos, de alapvetően megkímélt külsővel.
104.000 forintot mutatott a kalkulátor a beállított *nagyon jó* állapot alapján.
Itt már volt egy kis gigszer, ugyanis miután átvizsgálták a telefont, megállapították, hogy a hátlap levált a készülék keretéről, cserére szorul, így 98.000 forintra számíthatok.
Természetesen elfogadtam az ajánlatot, ez is korrekt összeg egy láthatóan használt, több éves telefonért, a legszebb darabok mennek ilyen áron a legtöbb helyen.
Itt azonban megjegyezném, hogy ilyen hibájával én nem találkoztam a készüléknek, pedig többször átnéztem eladás előtt (ezt már kimondottan eladási céllal szereztem be).

Alapvetően eladás terén korrektnek tartom továbbra is őket, sokszor jelentősen magasabb árat kínálnak a telefonokért, mint amennyiért a használtpiacon elmennének.
Vásárlás terén nekem továbbra is vegyesek a tapasztalataim, de ahogy olvasom a fórumot ezzel nem vagyok egyedül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.