Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) torma99


torma99
aktív tag

Nem ájultam el tőle, nagyon nehéz és gyenge az akkus üzemideje.

(#2) gfefe


gfefe
őstag

Jó kis lapos ez... Én most hétvégén cseréltem az asztali konfigom laposra és jók ezek a gépek.... (hasonló kaliberü lett a gépem mint a tied kb)

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#3) tildy válasza torma99 (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

A kicsivel több mint két óra üzemidőt én nevezném azért annyira gyengének. :U
Nagyon nehézről meg: évek óta (6 éve) kb 3 kg--os gépem van. Többnyire itthon használom (nem nagyon számít a súly), de néha vinni kell. Kibírható szerintem.
Pacák : jaja :DDD
Mellesleg határozottan jobb, mint az én gépem. Szebb is, gyorsabb is , ma már azt venném.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Pacák válasza tildy (#3) üzenetére


Pacák
senior tag

Majd megajándékozod karácsonyra egy sokcellás-csili-vili új akkuval - és akkor ez is megoldódik. :DDD

Nuclear launch detected

(#5) dokar


dokar
addikt

anno én is ilyet néztem ki, csak az AMD-s változatát 780G-vel. a pénz meg elment másra (bútorokra).

őőő, anno én is ilyet néztem ki a feleségemnek. :D

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#6) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem is rossz gép, bár nekem speciel nem tetszik a kinézete, de ez az én bajom. :)
Egyébként meg szabad tudni mennyit kóstált?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) tildy válasza BloodRay (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

126 000 volt májusban.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nekem egy Acer TravelMate 4050-es notim van kemény 512MB RAM-al, 1,5GHz-s Dothan procival és kemény 64MB integrált VGA-val. El vagyok vele, mint a befőtt! :DDD Amire kell, arra tökéletes, bár lassacskán le lesz nyugdíjazva az öreg harcos.

Sic Parvis Magna

(#9) BloodRay válasza tildy (#7) üzenetére


BloodRay
veterán

Elég jó az ára. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) Móci


Móci
addikt

Nem rossz masina ez, ennyiért meg pláne jó! A kinézete annyira nem bejövős, de azért lehet, hogy elfogadnám. Lehet. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) MAGura


MAGura
csendes tag

"legelső alkalommal azt hittem, mágnes, de idáig nincs gyártó, ami lealjasodik."

Pedig az Apple elkövette ezt a Macbooknál :D

(#12) DeltaPower


DeltaPower
őstag

általam fontosnak tartott alkalmazásokban (értsd: wow). 1280*800-ban árnyékok nélkül az ultra alatti részletességgel 60-70 fps érhető el
na ez tud idegelni, nálam x2 4,2+@2,75ghz, 2giga ddr500 és 3850 ugyanezen a felbontáson min graf közelében (csak spelldetail és view distance maxon) max 40 fps :W

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#13) Triod


Triod
csendes tag

Én lassan 3 hónapja vattem egy Fujitsu Siemens Amilo Pa3515-ös laptop-ot és nagyon megvagyok vele elégedve!

(#14) Esmein válasza DeltaPower (#12) üzenetére


Esmein
nagyúr

ez azért van, mert a max distance nagyon megzabálja a processzort. Ha abból visszaveszel a többin még nyomhatsz is fel, az egy erős vga amid neked van.

torma99: minden relatív. az asztali gépem 15 kiló és 400msec-t megy hálózati áramforrás nélkül. Ehhez képest ez 126-ért jó.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) Esmein válasza torma99 (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Aki meg nem tud elcipelni 3.2 kilós gépet hátizsákban, az járjon aerobikozni, vagy ne wowozzon, csak otthon. Mindig van alternatíva :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) Thunderzolee

Az az Amilo felirat a fedlapon.. :U
Mondom mi a csuda, Vaio, de azt nem is így írják..

Jahh, először csak a képeket néztem, utána kezdtem elolvasni. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#17) Esmein válasza Thunderzolee (#16) üzenetére


Esmein
nagyúr

A bemutató egyben Sony Ericsson w910i kamerateszt is, a kompakt digi gép eldőlt, kénytelen voltam telefonnal fényképezni :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) JanR


JanR
addikt

Nekem tetszik maga a gep, de az akksija tenyleg elszomorit. Igaz ennyi penzert szep teljesitemeny, de manapsag 2 ora 10 perc nem olyan sok.

Nekem is volt Fuji notim, de mar nincs es nem is lesz...Miutan lejart a garancia ( 2 het volt kb.. ) kikapcsoltam ejszakara es tobbet nem kapcsoltam be. Az alaplapja nagyon elment aludni. (Amilo PA 1538)

(#19) 30z.Samu válasza JanR (#18) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Nekem is volt Fuji notim, de mar nincs es nem is lesz..."

Nekem eddig Acer volt (pontosabban ez az első notim :P ) és eddig nincs vele bibi.

Sic Parvis Magna

(#20) tildy válasza JanR (#18) üzenetére


tildy
nagyúr

Szét lehet nézni, ebben az árkategóriában milyen akkuidők vannak . :U
Volt fusi notim , 5 évig bírta, még akkor is 50 perces üzemideje volt kb, most is fusi notim van. Eddig kopp-kopp, jó :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) lezso6 válasza JanR (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van itt 1 méterre tőlem is egy Pi1538. Megtört az alaplapjánál a tápcsati rész, és nem ment. Szétszedtük megforrasztottuk. Szétszedve pöccre ment, de ha összeraktuk cseszett bekapcsolni.

Konklúzió: A FuSi notik műanyagjában van valami varázserő, ami tönkreteszi őket... :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) Esmein válasza lezso6 (#21) üzenetére


Esmein
nagyúr

szerintem ezzel a szériával összekapták magukat, maradjon is így

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) lezso6 válasza Esmein (#22) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nagyon remélem! :K

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#24) thomikaf1


thomikaf1
tag

Hát én is lecserlném az asztali gépem egy hasonlóra! sokat már nem játszom, szal elég lenne nekem! bár az nem tetszik h nincs numerikus billenytűzet! sajna nekem az alap követelmény egy lap topnál is :))

(#25) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Elsőre egész jó vételnek tűnik. Talán elkerülte a figyelmemet, de nem találom, a pontos típusmegjelölést, melyik gép is ez.

x gon' give it to ya

(#26) Esmein válasza fordfairlane (#25) üzenetére


Esmein
nagyúr

izé, a bemutatóba írtam bele ezek szerint csak :) Fujitsu-Siemens Amilo Ppi3540 -ről van szó

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#27) tildy válasza fordfairlane (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem kerülte el, csak a logout cikk megjelenítés nem írja ki valamiért a "leadet" a főoldalon az ajánlóban látszik:

Fehér kütyü szőke rendszergazdáknak
08:04Mi az, fehér, gyönyörű és fut rajta a windows? Fujitsu-Siemens pi3540

Úgy látom csak akkor van ez , ha lapozós a cikk.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) fordfairlane válasza tildy (#27) üzenetére


fordfairlane
veterán

Köszi.

x gon' give it to ya

(#29) madstunt


madstunt
addikt

tiszta gonosz KiTT.
És tényleg úgy néz ki mint a Knight Riderben a gonoz KiTT

(#30) Esmein válasza madstunt (#29) üzenetére


Esmein
nagyúr

:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Hát ....
3,2 kiló de mire föl?
mert nem az aksi és a hűtés az tuti
más gyártók 1 kilóval könnyebbek és ugyan olyan masszív a cucc

viszont az aksi időt javíthatod egy p8xxx-sal úgy jó 1-1,5 órányival
a 9300gs meg egész jó cucc

na mindegy én maradok a az r40-semnél aminek 5 órás aksiideje van :D :DD

(#32) tildy válasza Esmein (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

Akarod mondani K.A.R.R.

:)
Angyalpc2 : elég súlyosak a fusi akkumulátorok, legalábbis mikor kivettem, pillekönnyű lett a gépem. mint mondtam újonnan, kategóriájában és árában érdemes szétnézni üzemidő téren.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) twollah


twollah
nagyúr

En vagyok a vaksi vagy tenyleg nincs a cikkben megemlitve a gep pontos tipusa?

(#34) Esmein válasza twollah (#33) üzenetére


Esmein
nagyúr

vettem a célzást, beleírtam előre is :)

tildy: Na jó, de karr-ra senki nem emlékszik, kitt-re meg igen :)

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#35) bajnokpityu válasza tildy (#3) üzenetére


bajnokpityu
félisten

3 éves 1 coreos gép 1733Mhzs kézi feszejtéses trükkök nélkül is kibir filmnézős üzemben több mint 4.5 órát.acer wlmi4720.uj korában 5 órát tudott.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#36) Esmein válasza bajnokpityu (#35) üzenetére


Esmein
nagyúr

nekem mindenképpen kellett egy relatív erős dedikált videokártya, megéri a rövidebb akkuidőt, hogy nem kell inte GMA-val játszanom, ahova nekem kell, ez az egyik legjobb választás, aztán lehet veszek mellé egy nettopot vmi brutál akkuval és azon netezek ha megyek valamerre :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#37) Mace Windu


Mace Windu
csendes tag

Ha bottal ütnének se vennék FuSi-t. De a bemutató tetszett.

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#38) Jhonny06 válasza tildy (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

Főleg, hogy a mostani gépek már 8-9 órát bírnak. :U Kinek mi.

(#39) Esmein


Esmein
nagyúr

na mielőtt belemegyünk a kinek hosszabb a fütyijébe, ha valakinek van konstruktív ötlete, hogy legalább ilyen paraméterekkel rendelkező gépet milyet érdemes 120-130 körül venni, aminek 4-5 órás az üzemideje, vevő vagyok az ötletre :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#40) Kantorpe


Kantorpe
tag

Nemertem miert szamit a suly, az auto tobbet fogyaszt 0,00001 literrel, talan kibirhato.
Ha meg a garazstol irodaig, egyeb helyszinig nembirod el, akkor elegge tajgetosz pozitiv.
Fusikkal nemvolt jo tapasztalatom, pavi eddig tetszik, azthiszem arrol is volt teszt. Akkuidon sem ertem a rugozast, buckanezesre ne vidd magaddal, mashol meg biztosan talalsz valami aramvetelezesi lehetoseget.

Iras tetszet, nekem korrektnek tunik. :K

[ Szerkesztve ]

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#41) cellpeti


cellpeti
veterán

Nekem nagyon bejön ez a design,engem a Star Warsból a fehér droidokra emlékeztet.

Biztos nagyobb procit is simán megeszik,itt a PH-n meg lehet hozzá venni "olcsón" akksit. De nem rossz masina,nekem volt ilyen a kezemben! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#42) tildy válasza Jhonny06 (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Rendben, akkor lássunk 15"-ost, dedikált videókártyásat, vadonatújat, számlával , garival, 8-9 órás akkumulátor üzemidővel 126 ezer forintért (Bruttó).

Meggyőzhető vagyok, de én ilyet, ilyen árban még nem láttam:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) Jhonny06 válasza tildy (#42) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem értem, hogy miért teszel kikötéseket. 126-ért ne várj csodákat, de 150-ért az új Timeline sorozat legkisebb tagja például (AS 3810T). Én általánosságban beszéltem.

(#44) Esmein válasza Jhonny06 (#43) üzenetére


Esmein
nagyúr

mindenféle ledorongolás nélkül:
-A mai autók már 240-250 km/h sebességre is képesek.
- de nekem egy ldaára volt szükségem, vettem egyet 200-ért, azok mennyibe kerülnek?
- Hjakérem, az 5 millió, 200-ért ne legyen igényünk.

érzed te is ?:)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#45) tildy válasza Jhonny06 (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

Esm : na jó. Akkor csak annyit írok, hogy az a gép , amit jhonny06 ajánl, nem dedikált vga-s így akkuidő ide vagy oda, de kiesne a szórásból.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) Esmein válasza tildy (#45) üzenetére


Esmein
nagyúr

:) Nem szabad leharapni a bácsi fejét, ragaszd vissza szépen.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#47) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Jó kis masina ez, nekem tetszik. És ahogy MAGura írta a #11-ben, azt a mágnes dolgot az Apple tényleg elkövette a műanyag MacBook sorozatban... Szeretett is ott szétrepedni a gép.

Gratulálok a géphez, használd egészséggel! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48) Jhonny06 válasza tildy (#45) üzenetére


Jhonny06
veterán

Intel GMA 4500MHD?

Ennél dedikáltabb már nem is lehetne.

(#49) Jhonny06 válasza Esmein (#44) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kicsit más arányokról beszélsz, itt kb. 20k a különbség, de látom meggyőzhetetlenek vagytok, hagyjuk. :)

(#50) Pisztillus válasza Jhonny06 (#48) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pedig a GMA4500 MHD nem dedikált, az a chipset része, osztott memóriával. Dedikált az az, amikor külön van a VGA, pl. ATi 4760, vagy nVidia 9400, és valamennyi saját memóriája is van. (És az az igazi, amikor ezt egy intel chipset mellé teszik, akár úgy is, hogy a GMA4500-at egyszerűen letiltják.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.