Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Debilon válasza beni121 (#599) üzenetére


Debilon
addikt

ha jól rémlik csak online tudod megvenni

(ehhez minimum 5 másik kamion kell)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#602) beni121 válasza Debilon (#601) üzenetére


beni121
aktív tag

:R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#603) luke. válasza bobooo (#50) üzenetére


luke.
aktív tag

Szerk. Az 50. hozászólást mutatta utolsónak.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#604) jocek91


jocek91
aktív tag

Üdv! Hát így 40 000 levezetett játék kilométer után elég jól a áll a cégem tartozás nuku, 5 foglalkoztatott sofőrrel, kezd kicsit unalmas lenni néha. Egy multiplayert nem akarnak kiadni véletlen hozzá?:D
A gyors megállással kapcsolatban én nem állítgattam semmit a fékerőn ha nagyon para van akkor motor leállítás és sima fék, pillanatok alatt megáll a szekér. :))

(#605) ledgeri válasza jocek91 (#604) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ÓÓ a multi az jól jönne: Konvoj :B bonusz, miegymás...: pl osztályozás, hogy ne vandálkodjon senki a szerón... meg klánok egy cégnél...., meg CB-rádió.... meg..... meg.. meg....( :W valaki csinálja már )meg

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#606) Sub-ZeRo válasza jocek91 (#604) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Már vagy 1 hónapja abba hagytam a játékot. Van 8 sofőröm és annyira unalamas, hogy hihetetlen. Semmi extra az 1-hez képest, cask a grafikát tolták fel, mneg van benne costum kamion, ami cask a tied, az AI nem használja. Kár. Inkább A Scania játékra vissza mentem, mert ott a szabad fuvarozás sokkal élethűbb, mint ez. De hátha jönnek dlc-k hozzá, ami kicsit feltornázza a játékot.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#607) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Ja meg jöhetne egy patch az élsimításra gyúrva.

(#608) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#606) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ott miben másabbak a mindennapok?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#609) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#608) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Sokkal több kihívás van a vezetésben, parkolásban. Meg nem beszélve arról, hogy a fizika jobb mint az ets2-ben. A tempomat is jobb, nem megy el, ha kipufogóféket használsz. Egy városon belül tudsz menni, de a patch-ben kapsz még egy külrészt is. + sofőr verseny van benne stb. Próbáld ki. Ja, meg egy demo centert is kapsz, ami valójában is van a scania-nak. Szóval nézzd meg, szerintem jobb mint az ets2.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#610) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#609) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A demóját próbáltam, de az nem enged a városba... :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#611) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#610) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én megvettem. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#612) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#611) üzenetére


ledgeri
nagyúr

---gondolom...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#613) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#612) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Még mielőtt rosszra gondolnál (bár elkéstem vele) ha én azt mondom hogy megvettem, akkor az úgy van.
És van egy ugyan ilyenem ets2-nél is. Azt is bevágjam?! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#614) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Na kérem megoldottam az élsimításomat!

Beállítások: közepes, renderelés 400! rece egy szál se, gyors és mindezt egy Nv GT 440 kártyával :DD

[ Szerkesztve ]

(#615) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#613) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem voltam részletes:
Gondolom, hogy megvetted, mert nagy számban van a játék topikjához való hozzászólásod olyan, ami alapján számomra egyértelmű volt, hogy szereted annyira a játékokat (ezeket mindenféleképp), hogy megtiszteled őket azzal, hogy megveszed őket....
Én erre gondoltam... :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#616) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#615) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor elnézést. Csak az irónia még mindig nem jön át.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#617) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#616) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Pont, hogy azt hitted, hogy az is ment.... :DD (lehet, hogy kéne bővíteni a smile-pakkot..., mert ezt is : Kaptam, és dropboxból osztom mindig mikor kell..)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#618) Teasüti válasza ledgeri (#617) üzenetére


Teasüti
nagyúr

[link]

Másolod a kép url-jét, majd itt képként beszúrod. Voilá!

[ Szerkesztve ]

(#619) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok bocsi de nem találtam topikot hozzá!:

Elővettem a fiókból Truck & Trailer-t (mivel 32. szinten már kezd unalmassá válni). megcsináltam 1-2 oktató pályát, aztán mondom patchelem a hivatalos oldalról 1.0->1.01-re és azóta kéri a kulcsot. A magyar support elvileg 17ó-ig van de nem veszik fel és péntek van... Mit tudnátok tanácsolni? Nem troollt

Sürgős lenne!

(Persze nincs a dobozban, füzeten, lemezen.)

[ Szerkesztve ]

(#620) Teasüti válasza Tacsika (#619) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hát hol van? :F
Én lemezes játéknál eddig nem láttam olyat, aminek a csomagolásán ne lett volna ott.
Kivéve az újságokhoz járó teljes játékokat, mert azok kulcsa az újságban szokott lenni.

(#621) Tacsika válasza Teasüti (#620) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Én lemezes játéknál eddig nem láttam olyat, aminek a csomagolásán ne lett volna

Neked is van a polcon vagy 50 bolti dvd-és játékod hogy ekkora tapasztalatod van? Mert hogy pl van olyan magyar kiadó ahol nem ritkán reklamálni kell a serial key hiánya/olvashatatlansága miatt.

Aztán lehet hogy a hun kiadáshoz nem is jár az a bizonyos patch. Erre lettem volna kíváncsi, nem warez témára, mert ez nem az a portál.

Máskülönben az érdekesség az, hogy az alaphoz nem kér kulcsot (ezért nem reklamáltam eddig)

(#622) Teasüti válasza Tacsika (#621) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hát egy pár darab már megfordult a kezemben, nem volt még ilyen problémám. :)
"Ezt vedd meg!" játékok magyar kiadótól származnak? :))

Amúgy én leszarnám a helyedben, törd csak fel nyugodtan, elvégre megvan az eredeti lemezed is, szóval szvsz az már nem warez. Szerintem a no-cd crack is teljesen rendben van úgy általában, kényelmesebbé teszi az életet.

Nekem pl nem okoz semmiféle elvi problémát, h az eredeti Carmageddon 2-met az újabb windows-okon nem lehetne futtatni xp patch és crack nélkül. Hivatalos frissítés meg nem is létezik. :U
Akkor ne is játsszak az eredeti játékommal, mert csak win98 alatt hajlandó működni? :N

[ Szerkesztve ]

(#623) Švejk


Švejk
őstag

Üdv,
Nekem is megvan a játék, és bár nagyon elégedett vagyok, van egy problémám. Kormánnyal vezetek, és az irányítással gyűlt meg a bajom, gyakorlatilag csak rángatva tudok kormányozni, nem olyan szép folyamatos, mint amilyennek elvárnám. Mi a javaslatotok, holtjáték, érzékenység, stb, mi a legjobb beállítás?
Továbbá, mikorra várható Dél-Olaszország, és az Ibériai-félsziget?

(#624) Teasüti válasza Švejk (#623) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ha a jobb- és baloldal között kell rángatnod, akkor túl nagy a holtjáték. Én azt mindig nullára veszem, vagy 1-2%-nak, egy mechanikailag jó állapotú kormánynál gyakorlatilag nincs holtjáték.
Ha egyik oldalra forgatva is rángatnod kell két kormányszög között, na az passz, olyannal még soha nem találkoztam.

(#625) ledgeri válasza Teasüti (#618) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Itt meg a bőség zavara áll fönt....és nem is esik annyira kézre, mint egy kattintás...
EVM-Flat out 2- steam és gameranger.... :W :O

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#626) Švejk válasza Teasüti (#624) üzenetére


Švejk
őstag

Végül sikerült belőnöm úgy-ahogy, a kormány mechanikailag tökéletes, de nem tudom, én úgy képzelem el, hogy egy kamion nem ilyen érzékeny a kormánymozdulatokra. Pedig az érzékenységet is levettem minimumra... :N

(#627) Sub-ZeRo válasza Švejk (#626) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Vedd fel a kormány központba állását úgy 70%-ra. Akkor nem less az olyan érzékeny.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#628) Teasüti válasza Švejk (#626) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Attól is függ mennyit fordul a kormányod. Két és fél fordulat már élethű.

(#629) Švejk válasza Sub-ZeRo (#627) üzenetére


Švejk
őstag

Köszönöm, majd megnézem!
Teasüti: Sajnos nem 2,5 fordulatos, kifejezetten versenyautós, kb 2/3 fordulat. :(

(#630) Teasüti válasza Švejk (#629) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Kettő közt elég nagy aránybeli különbség van, ne csodálkozz ezen! :)

(#631) agoka07


agoka07
senior tag

Úgy látom inkább él ez a topic: valaki ki tudna segíteni? kérdés

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#632) apach


apach
senior tag

Hali.

Az lenne nekem a kérdésem, hogy saját pótot lehet e egyáltalán venni a játékban, vagy csak a cégeknél levőket lehet vontatgatni?

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#633) Debilon válasza apach (#632) üzenetére


Debilon
addikt

csak céges, sajátot nem tudsz venni

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#634) ledgeri


ledgeri
nagyúr

[STEAMEN A JÁTÉK!]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#635) Nowhereman


Nowhereman
őstag

No ennek a proginak nem lesz gond a futtatása 10 év múlva...
Portolják Linuxra

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#636) ledgeri válasza Nowhereman (#635) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Pc>linux>?mac/android? pár év mulva.... :F :C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#637) Sub-ZeRo válasza Nowhereman (#635) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem windows-on sem. Ha baj lenne és még lesz akkor steam, akkor max emulátorral, mint a wolfenstein. Win7 alatt is játszottam vele.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#638) Nowhereman válasza Sub-ZeRo (#637) üzenetére


Nowhereman
őstag

Lehet, hogy van Dosbox és más DOS emulátorok, de Win95-98 emulátor jelenleg nincs, pedig nem igazán futkosnak a Win7-en az azokra írt progik(még Wine alatt is könnyebb működésre bírni azokat), valszeg Win13 alá sem lesz Win7 emulátor, ugyanígy kötve hiszem hogy a MS jobban fog foglalkozni a két generációval korábbi dolgainak kompatibilitásával mint jelenleg. Persze lehet, hogy azok az átkozott Hacker-Kalóz banda majd ír hozzá valami törést amivel majd megy Win13 alatt...

ledgeri: PC az nem Windows-t jelent...

Utánam a kondenzcsik!

(#639) apach válasza Nowhereman (#638) üzenetére


apach
senior tag

Hm. Érdekes dolgokat írok, amihez azt hiszem nem sokat értek, (még), de már a Win 9 ről beszélnek a weboldalak egy részén, hogy neki láttak a fejlesztésének vagy valami ilyesmi. nMi lesz akkor ha az is meglesz. Holott, most jött ki még csak a win8.

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#640) ledgeri válasza Nowhereman (#638) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az emulátor miben másabb, mint egy virtuális gép?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#641) Sub-ZeRo válasza apach (#639) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezen nincs min meglepődni. Mikor a 7 kijött, már akkor utána nem sokkal a 8-nak neki is fogtak. Igaz nem szivároktak ki egyből build-ek, de képeken látható volt, hogy a win7 rtm száma változott már. Késöbb jöttek pre-alpha képek meg stb.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#642) kpal


kpal
veterán

Mivel lehet a játékba varázsolni plussz pénzt mert nagyon padlón vagyok ,milyen megoldás van erre ? :DDD
Ja és és lesz 3. része a játéknak ? :)

[ Szerkesztve ]

(#643) DigitXT válasza kpal (#642) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem fuvarozni kell.;] Bár mostanában a Far Cry 3-at tolom.:)
Ja és sofőröket alkalmazni - csak venni kell nekik traktort, de idővel
behozzák, sőt. Persze a garázs sem két fillér, szóval fel kell építeni
a céget, utána már adódik. (Az elején hitelfelvétellel tudsz elindulni.)

[ Szerkesztve ]

(#644) Sub-ZeRo válasza DigitXT (#643) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem muszáj a hitelt felvenni. Ha tökös vagy akkor megtudod oldani hitel nélkül is. Én is így csináltam. Már 4 garázsom van 17 sofőrrel.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#645) apach válasza kpal (#642) üzenetére


apach
senior tag

Hali

Én pl egy programmal csináltam magamnak pénzt. :)) Kikapcsoltam a rendőrséget, vagyis büntetést már nem füzetek ha 90 helyett 120-l megyek. :D Csak akkor füzetek ha javítani kell a gépem, vagy ha totálkár és be kell szállíttatnom egy szervizbe. :) Jah a 120 Km/h is egy mód ami 90 helyett 120-t enged. :) De találtam már 300 Km/h sebesség módot is. :)

Akit esetleg érdekel a pénz csináló progi írhat privin és adom a nevét vagy linket ahonnan leszedhetni. Youtube-n meg talál a használatáról videót. Egyszerű használni amúgy, bár volt hogy elsőre nem írta át a pénzem.
Van köztetek biztos, akinek nem fog kelleni a progi, de nekem nem ment el a játéktól a kedvem cseppet sem, pedig volt hogy 100 millióra írtam a pénzem át. :)) 120 Km/h nál meg, nyugi, rendesen törik a gép. :D Van mire kiadni a pénzt. :)

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#646) kpal válasza DigitXT (#643) üzenetére


kpal
veterán

Garázs már van kettő is. :K +4ember járgánnyal :D . Nagyon lassan indul be a biznisz. :B

#645) apach : Sebesség nekem is megoldva 160-ig. :)

[ Szerkesztve ]

(#647) kpal válasza Sub-ZeRo (#606) üzenetére


kpal
veterán

Scania Truck -ba van valami online rész is ugye ? Azt a játékot is megpróbálom .

(#648) bobooo


bobooo
addikt

Hamarosan új patch ! :C [link]

(#649) Sub-ZeRo válasza kpal (#647) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ott az időeredményt nézi. De ha úgy veszzük, mindenhol online vagy, mert mindenhol "nézi" a pontokat.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#650) ledgeri válasza bobooo (#648) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Magyarország nuku...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.