Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Voloka


Voloka
tag

Nagyon bíztató, amit írtál!

(#2) w.miki


w.miki
veterán

Nekem mások a tapasztalataim.
Bangood-ról rendeltem ugyanezt, de FEL (le) nem mozgott a kamerája, csak oldalra.
Hosszas levelezés után végül kaptam refund-ot.

Rögzíteni sem tudtam vele.
Ha beteszek egy SD kártyát, akkor valami más filerendszerre alakítja, amit a Win már nem olvas be, video fájlok sehol.
Állítólag van valami segédprogram, amivel olvasható lesz a kártya, de én nem találtam.

Csak online tudtam vele nézni, amit éppen lát. (Mozgatás nélkül.)
Elvileg itt tudod rögzíteni a videót, a telefonodon, de így ki akarja használni?

Ha bekapcsol vagy infrára vált, és vissza (néha világosban is), hangos kattanás hallatszik.

Most már abban sem vagyok benne biztos, hogy ha így eladnám, akkor más wifi hálózatára felállna-e, mert a RESET gomb megnyomása után sem mond semmit.
Az elején kimondta, hogy Wifi searching.

Most van egy kamerának kinéző valamim, amivel nem tudom mit csináljak.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3) PistiSan


PistiSan
addikt

Érdekes cikk volt, ha nincs 24 órás felügyelet, akkor van értelme a mozgatásnak? Lehet kijön 2 fix kamera is ilyen áron, és az is lát mindent.

(#4) CAB85 válasza w.miki (#2) üzenetére


CAB85
tag

Szia.

Immár pár hete használatban van a mamera. Eddig minden rendben. A mozgása kifogástalan minden irányban. Telefonra tud rögzíteni egy gombnyomásra, ennek akkor van értelme, ha nincs benne memóriakártya, de mozgásra push üzenetet küldd.

Az infra és normál mód közötti váltásnál szinte az összes kamera katgan (optika) ez nem hiba.

Én kaptam linket, ahonnan a PC alkalmazást lelehet tölteni, ezzel olvasható a memória kártya a hálózaton keresztül minden gond nélkül. Önmagában nem véletlenül nem olvasható egy IP (biztonsági) kamera filerendszere. Pl, ha betörnek és elviszik, nemigen tudnak mit kezdeni vele. De ha elis viszik, a mobil eszközökkel is tudsz azonnal rögzíteni

A reset is problémamentes, simán beállítható bármikor. Sajnos rossz darabot foghattál ki. Én az aliexoressről rendeltem, de azért ügyeltem arra, hogy az eladónak sok pozitív visszajelzése legyen. Szerencsére bevált, azóta már érkezett még kettő, szintén hibátlanok.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#5) CAB85 válasza PistiSan (#3) üzenetére


CAB85
tag

Nem a mozgatható funkció volt az elsődleges szempont a kiválasztásnál. A fix kamerák nem voltak sokkal olcsóbbak, és rövid tanakodás, és guglizás után esett erre a választás. A két kamerával teljesen beláthatóvá vált egy három szobás, teraszos társasházi lakás, okosan elhelyezve. Így még olcsóbb is mint a fixek.

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#6) chess001


chess001
aktív tag

A gearbesten a frissebb generációt is meg lehet venni olcsóbban. Nekem az van, kicsit béna szoftver, de minden más rendben van.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#7) Laposelemer


Laposelemer
tag

Hi!

Nem akarom nagyon lefikázni a kamerát, de "jó minőségűnek" titulálni szerintem túlzás.

Rendeltem én is ESCAM kamerát, csak az ANT verziót (ESCAM Ant QF605 HD).
720p a felbontása, de az optikája hígfos. Ezt az általad készített képen is látszik.
A hozzávaló beállító programok nem különben. Az olcsó kamerákkal pont ez a gond.
Az éjjel "látása" viszont nagyon jó.
Én wifi-n használtam, már az IP beállítása is egy kín volt és folyton eldobta a kapcsolatot, mindegy milyen messze volt a router tőle.
Még csak az adatforgalom se volt nagy. kb. száz kbyte vagy az alatti.

Aztán rendeltem Hikvision 3MP-es kamerát (Hikvision DS-2CD2432F-IW 3MP -> ebay-ről jött eredeti Hikvision), szintén "ANT" félét.
Ez már ténylegesen FHD , nem ráhazudott.
A képminősége (nem csak az 1080p miatt) és a beállítási lehetőségei tényleg ég és föld.
Továbbá szembe fényben is normális képet ad. (nálam bentről kifelé néz a kamera)
Amit hátrányként tudok elmondani a Hikvision kameráról, az az IR megvilágítás gyengesége. Ebben jobb az ESCAM.

Azt elismerem, hogy nem 9-10e volt a Hikvision, hanem 30e, de a tudása se "hasonló".

[ Szerkesztve ]

(#8) Devil Smile


Devil Smile
őstag

En szerencsesebb voltam mert amikor rendeltem pont akcios volt igy 5500ft ert jutottam hozza es 10e ert a q002eshez.. amit en negativumkent felhoznek az a hangszoroja.. a mikrofon eleg erzekeny azt jol hallani de a hangszoroja elegge betorzit ha beszelni probalok.. mondjuk amire nekem kell arra tokeletes (gyerekszoba felugyelet :) )

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#9) adise válasza Laposelemer (#7) üzenetére


adise
őstag

70ert megjobbat kapsz :C

(#10) dementor


dementor
senior tag

Szerintem ennyi pénzért simán jó vétel. Rendben van a night vision is. Viszont a nehézkes garancia ügyintézés miatt nem biztos, hogy megrendelném.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#11) Laposelemer válasza adise (#9) üzenetére


Laposelemer
tag

Mindenből van még drágábban.

De nem mindegy az ár arány 1:3 vagy 1:7.

Ha valakinek elég ez a képminőség, akkor hajrá.
Én azért kicsit többet vártam tőle.
Hiába 720p, mégis VGA képminőséget ad.

[ Szerkesztve ]

(#12) .OM.


.OM.
aktív tag

Lehet ezeket a routerben blokkolni, hogy csak belső hálózaton működjenek? Úgy is működik a kamera? Majd VPN-nel csatlakozok hozzájuk, nem kell, hogy Kínában nézegessék a házam..

ex .Oldman.

(#13) CAB85 válasza Laposelemer (#11) üzenetére


CAB85
tag

A képminőség egyáltalán nem rossz szerintem. Mint írtam, teszteltem komolyabbat, teszteltem rosszabbat. Mivel azok a tesztképek még nem a mostani lakásomban készültek (és egyéb okokból),nem használhatóm fel összehasonlításként ebben a bemutatóban.

Drágábban persze, hogy kapsz jobbat, ez nem is kérdés. A képek telefonnal készültek, az androidos applikációból. A képminőság rendben van, teljesen elfogadható véleményem szerint ezért az árért.

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#14) atike


atike
nagyúr

Erre a kamerára azt mondani, hogy ajánlott azért erős... Ennyi pénzért nyilván olcsó, tény de a jótól messze van. Otthonra nem rossz, hogy wifis, lehet hogy a mozgatható mivolta is poén, de aki foglalkozik komolyabban a kamerákkal az kerüli ezt a két tulajdonságot. Vezetékes és fix. A szenzor felbontása és a képminőség ami inkább prioritás. Lassan alappá válik az infra, a plusz még a POE és az ip védettség. Ez amiről írtál ismétlem nem olyan hűde rossz, de inkább csak villogni jó, anyunak meg apunak megmutatni, hogy ilyen is van. De ennyi pénzért itthon még ilyen sincs, szóval elkezdeni "kamerázni" nem rossz.

(#15) w.miki válasza CAB85 (#4) üzenetére


w.miki
veterán

A PC alkalmazást, amivel olvasható a memória kártyája, azt be tudnád linkelni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#16) DonElvis


DonElvis
tag

Tiszteletem,

"!!! Fontos, hogy mindkét eszköz ugyanazon a Wifi hálózaton legyen. Én elkövettem azt a hibát, hogy a telefonom az 5GHz-es hálózaton volt, és csak a harmadik nekifutásnál vettem észre, hogy miért nem találja a kamerát !!!"

Javíts ki ha tévedek, de ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy nem látom a saját lakásom kamera képét,
ha mondjuk átugrom barátokhoz, és az ő wifi-jére csatlakozom a telefonommal, és nem arra a routerre, amire a kamera is kapcsolódik.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#17) Devil Smile válasza DonElvis (#16) üzenetére


Devil Smile
őstag

beallitas utan olyan halozatrol nezed amilyenrol akarod.. konfigolasnal kell azonos halozat..
ha minden beallitas megvan akkor megy mobilnetrol is.. :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#18) atike válasza DonElvis (#16) üzenetére


atike
nagyúr

Durva lenne ha látnád... Ilyen erővel bárhonnan bármit bárki bármikor elérhetne. Külső hozzáférést kell beállítani, vagy fix ip-vel vagy valamilyen dyndns szolgáltatást, porttovábbítást... :U

Bármilyen IP alapú eszközt el lehet amúgy érni kívülről ha adottak a feltételek hozzá. De ehhez több dolognak is teljesülnie kell.

(#19) kalifa777


kalifa777
tag

Lehet megnézem alaposabban mielőtt rendelek egyet.

(#20) CAB85 válasza DonElvis (#16) üzenetére


CAB85
tag

Szia.
Bármilyen hálózatról látod. Bárki WiFi hálózatáról, vagy mobilnetről. A kamera keretprogramja regisztráció után használható, tehát nem láthatja bárki a Te kamerád képét... te is csak akkor, ha az ehhez szükséges keretprogramba a saját adataiddal belépsz

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#21) vadkörte válasza Laposelemer (#7) üzenetére


vadkörte
addikt

Almát hasonlítasz a cseresznyéhez. OK, hogy mindkettő gyümölcs, mindkettő ehető, de...

Egy ismerős édesapjának kellett venni valami kamerát a házához, mert sok volt a váratlan érdeklődő a műhely környékén.
Vettek 2db D-Link DCS-932L-t. Darabját 25.000 Ft-ért.

Drágább? Igen nem is kicsit. Jobb? Hmmm. Nagyon nem. Kemény 640x480 pixelt tudnak. Az egyetlen előnyük a WiFi. Ezekhez képest egy ilyen - és hasonló - Escam maga a tökély.
A két kamera kb. semmire nem elég, de ennyire futotta, ilyen Escam-ból vehettek volna 4-5 db-ot, amivel a fél ház és az udvar lefogható lenne.

Üdv. V. Körte

(#22) CAB85 válasza w.miki (#15) üzenetére


CAB85
tag

Innen tudod letölteni, kikell kutatni.
Az általam rendelt kamera dobozában volt egy közvetlen link QR kóddal hozzá.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#23) CAB85 válasza kalifa777 (#19) üzenetére


CAB85
tag

Az escam.cn oldalon találsz több típust, és teljes leírást a gyártó minden termékéhez

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#24) kalifa777 válasza CAB85 (#20) üzenetére


kalifa777
tag

Igen ez a többi terméknél is így van. (Másképp nem is lenne értelme)

(#25) CAB85 válasza vadkörte (#21) üzenetére


CAB85
tag

Ezzel egyetértek, a sokáig nálam lévő sok kaemra közül. a cikkben is említett D-Link DCS 2330L jelenleg kb. 55 ezer Ft. Akkor 65-70 körül volt, és annyiban tud többet mint ez, hogy kisebb... Az éjjellátó üzemmódban rettentő gyenge képet készít, push üzenetnél mozgásra nem küldd képet csak egy linket... az általa készült kép körülbelül ilyen minőségű.

Mindegyik eszköznek megvan a maga felhasználási területe. Aki most ismerkedik ezekkel az eszközökkel, és nem akar kiadni 20-30 ezer Ft-ot egyetlen kameráért, az igenis nagyon jó vételt csinál. Elismerem, az garanciális ügyintézés bonyolultabb, de ezért kell megnézni, hogy milyen eladótól veszi az ember... minimális angoltudással, és türelemmel, minden megoldható.

Több tízezres kamerákhoz hasonlítani ezt az eszközt felesleges. Én sem tértem ki külön arra, hogy egy ~60 ezres kamerát maga mögé utasít. Nem összehasonlító tesztet írtam, hanem bemutatót, egy konkrét típusról, és annak beállításáról.

Volt nálam NAS-ra rögzítő több kamerás eszköz csomag is. Nem nyűgözött le. Pont amiatt, hogy azt a pakkot egy átlag társasházi lakó sosem fogja tudni beüzemelni... Egyszerűen más rétegnek találták ki.

BTW, egy másik hozzászólásra: attól, hogy valakinek nem számít az, hogy a kamera mozgatható, nem biztos, hogy másnak nem fontos. Esetünkben pl. fontos, nem az volt a szempont, de egy nagyon hasznos funkciónak bizonyult.

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#26) Laposelemer válasza vadkörte (#21) üzenetére


Laposelemer
tag

Én nem akarok meggyőzni senkit.
Hajtogathatjátok, hogy ez milyen szuper kamera. Meg milyen faja a képe.
5m-ről már kevés részletet lehet kivenni.
Ha az a cél, hogy volt e mozgás, akkor persze jó.

Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy az ismerős drágábban vett egy rosszabb képminőségűt.
Ha szarul választ, mitől lesz az ESCAM jobb képminőségű?

Én csak leírtam a tapasztalatom, hogy az ESCAM képminősége ratyi a 720p felbontásához képest.
Akkor nézzétek a VGA minőséget én meg nézem a FHD-t.
Vettem egy drágábbat ami mindenben jobb ez kellene elfogadni.

[ Szerkesztve ]

(#27) vadkörte válasza Laposelemer (#26) üzenetére


vadkörte
addikt

"Vettem egy drágábbat ami mindenben jobb ez kellene elfogadni."

Senki sem győzköd, hogy vedd meg a (szerinted) rosszabbat. Vettél valamit, elégedett vagy vele.
Ennyi!
Csak jeleztem, hogy ha valami olcsó(bb), nem biztos, hogy rossz(abb). A produkált minőség és a szolgáltatás Neked nem felelt meg, Másnak megfelel.
Ezt Te is fogadd el!

Üdv. V. Körte

(#28) Laposelemer válasza vadkörte (#27) üzenetére


Laposelemer
tag

Nem kell győzködni, mert elsőnek ESCAM ANT-ot vettem.
Nem csak a levegőbe beszélek, amikor azt mondom amit mondok.

Rendben, elfogadom. Nekem az alapvetéssel volt "bajom".
Peace.

[ Szerkesztve ]

(#29) Avicularia


Avicularia
veterán

Vettem banggoodról én is egy ilyet. 25 dollár volt. Synology NAS-hoz vettem, de sajnos nem lehet beállítani alá, nem tudja kezelni, mert nem ismeri. Szóval csak áll kihasználatlanul a dobozában. Működni működik, kipróbáltam mobillal, de nemek a NAS kellene hogy rögzítse a dolgokat.

(#30) nemlehet válasza Laposelemer (#28) üzenetére


nemlehet
őstag

Kicsit olyan vagy mint a hifisták. Igen, 3x annyi pénzért jobbat lehet venni. De ha egyszerűen nincs rá szükség/igény? Akkor minek? Ok, 5 méterről nem kivehetőek a részletek. De ha a lakásban nincs 5 méteres helység? Ezzel nem filmet forgat senki....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#31) Sequadon


Sequadon
tag

Én egy Digoo BB M1-et vettem, a napokban kell megérkeznie. Hasonló a tudása, és van egy nagyon jó teszt is róla.

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#32) uki válasza Avicularia (#29) üzenetére


uki
aktív tag

Sima OVF kamerakent probaltad mar? Nekem van escam igaz mas tipus es siman megy syno-val.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#33) Avicularia válasza uki (#32) üzenetére


Avicularia
veterán

Próbáltam mindent, OVF-et is ,meg ezt is [link], sajnos sikertelenül :(

(#34) Capella válasza Avicularia (#33) üzenetére


Capella
senior tag

Synology NAS tényleg nem látja. QF002-t próbáltam. Amit linkeltél, azzal a moddingal sem.
Az van, hogy ez nem ONVIF kompatibilis kamera. Ha az lenne, működnie kellene a Surveillance Station programmal. De nem az. Nem is írják az QF002 kamera tulajdonságainál, hogy ONVIF lenne, bár láttam már legalább 1 oldalt, ahol igen, de nyilván tévesen.

(#35) k2laci


k2laci
tag

Nem tudja valaki, hogyan lehet ennek a kamerának az infráját kikapcsolni ?

(#36) CAB85 válasza k2laci (#35) üzenetére


CAB85
tag

Emlékeim szerint, a mobil applikációban (androidon) kikapcsolható

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#37) k2laci válasza CAB85 (#36) üzenetére


k2laci
tag

Ezeket lehet állítani az app-ban :

(#38) CAB85 válasza k2laci (#37) üzenetére


CAB85
tag

Nem a local settingsben kell, hanem a device list feluleten, az adott kamera beallitasainal.

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#39) isti1968


isti1968
csendes tag

Hol a legolcsóbb most ez a kamera, illetve ki mennyiért tudta megvenni ?

(#40) CAB85 válasza isti1968 (#39) üzenetére


CAB85
tag

Én Aliexpressen szoktam nézni és rendelni is. Jelenleg ott 31,07 USD ingyen szállítással. A bejegyzés írása óta már többet rendeltem, rendeltünk, mind megjött és mind hibátlan. 28 és 34 USD közötti áron

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#41) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

Kedves kollegák egy használati utmutatót bescennelne valaki nekem? kaptam kamerát,de nincs melette, és nem tudom müködésre birni :(

(#42) CAB85 válasza Ittnemaz (#41) üzenetére


CAB85
tag

Hali.

Elég messze vagyok tőle, de megpróbálom befotóztatni neked, amíg nem kerül elő szkennelt változat. De csak egy kis füzet van hozzá gyárilag. Ha megkapom a képeket feltesem ide

A youtubeon is van hasznos videó:
https://www.youtube.com/watch?v=nd6IAwHlMq8

És a gyértó oldalán letölthető egy halom user manual: (a qf100 asszem hasonló, vagy egyező leírással rendelkezik)
http://www.escam.cn/en/Download.html

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#43) Ittnemaz válasza CAB85 (#42) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

Szia Köszönöm!

igazábol ha valaki leirja nekem az is elég,

amit probáltam:
kamera a routerre dug, reset gomb megnyom, app telefonra telepit, qr kod beolvas, adatok kitölt,de a kamera offline. (azonos wifi, vagyis hálozat ellenrőzése meg volt). (más gyártó hasonlo kamerája gond nélkül müködik ez alapján.)

(#44) CAB85 válasza Ittnemaz (#43) üzenetére


CAB85
tag

A kamerán a reset gombot addig kell nyomni amíg izgalmas kínai angollal benyögi, hogy wait to cofingure :) Vezetékkel mehet a routerre és az "add" opciónál megkeresi a kamerát, QR kóddal én már nemis vesződtem. Ha megtalálta akkor a kis söld kamera ikonra kattintva megadhatod a wifi jelszót és kész. Pont pár napja telepítettem haveromnál a második kamerát és pár perc alatt megvolt. Először nekem sem találta, de rányomtam mégegyszer a resetre, és utána már ment is.

Ha megkapom a képeket felteszem ide, vagy ha adsz egy mail címet elküldöm

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#45) CAB85 válasza Ittnemaz (#43) üzenetére


CAB85
tag

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#46) Ittnemaz válasza CAB85 (#45) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

örök hálám üldöz!

(#47) Adamyno


Adamyno
tag

Nálam egy ideje nem mondja, hogy "wait to configure". Így nem tudom beállítani az alkalmazáshoz. Próbáltam gépről a böngészőn keresztül beállítani, de semmi. Így csak direkt kapcsolatot tud, ami azt jelenti, hogy a telefon rácsatlakozik a kamera wifijére és úgy láthatom a képét. De akkor mellette nincs netem. Eleinte be tudtam állítani és akkor rácsatlakozott a routerre, így távolról is elértem. Nem tudom mi történt de most olyan mintha nem lehetne resetelni vagy setup módba tenni.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#48) CAB85 válasza Adamyno (#47) üzenetére


CAB85
tag

Ha már mondja a wait to configure szöveget az már jó... de ilyenkor egy routerre kell kábellel csatlakozni, és a mobil appon keresztül beállítani a wifi hálózatra.

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#49) Timyyy


Timyyy
őstag

Épp a rendelésen gondolkozom, de csak akkor jöhet szóba, ha iOS-t is támogat. Mondja meg valaki pls. :))

Szerk.: talán a 2. generációs még jobb lenne, árban ugyanaz, és itt látom is hogy ios-t támogat, meg egyből qr kódot is adtak a leírásban a progijához.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.