Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) CAB85 válasza w.miki (#2) üzenetére


CAB85
tag

Szia.

Immár pár hete használatban van a mamera. Eddig minden rendben. A mozgása kifogástalan minden irányban. Telefonra tud rögzíteni egy gombnyomásra, ennek akkor van értelme, ha nincs benne memóriakártya, de mozgásra push üzenetet küldd.

Az infra és normál mód közötti váltásnál szinte az összes kamera katgan (optika) ez nem hiba.

Én kaptam linket, ahonnan a PC alkalmazást lelehet tölteni, ezzel olvasható a memória kártya a hálózaton keresztül minden gond nélkül. Önmagában nem véletlenül nem olvasható egy IP (biztonsági) kamera filerendszere. Pl, ha betörnek és elviszik, nemigen tudnak mit kezdeni vele. De ha elis viszik, a mobil eszközökkel is tudsz azonnal rögzíteni

A reset is problémamentes, simán beállítható bármikor. Sajnos rossz darabot foghattál ki. Én az aliexoressről rendeltem, de azért ügyeltem arra, hogy az eladónak sok pozitív visszajelzése legyen. Szerencsére bevált, azóta már érkezett még kettő, szintén hibátlanok.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.