Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) CAB85 válasza vadkörte (#21) üzenetére


CAB85
tag

Ezzel egyetértek, a sokáig nálam lévő sok kaemra közül. a cikkben is említett D-Link DCS 2330L jelenleg kb. 55 ezer Ft. Akkor 65-70 körül volt, és annyiban tud többet mint ez, hogy kisebb... Az éjjellátó üzemmódban rettentő gyenge képet készít, push üzenetnél mozgásra nem küldd képet csak egy linket... az általa készült kép körülbelül ilyen minőségű.

Mindegyik eszköznek megvan a maga felhasználási területe. Aki most ismerkedik ezekkel az eszközökkel, és nem akar kiadni 20-30 ezer Ft-ot egyetlen kameráért, az igenis nagyon jó vételt csinál. Elismerem, az garanciális ügyintézés bonyolultabb, de ezért kell megnézni, hogy milyen eladótól veszi az ember... minimális angoltudással, és türelemmel, minden megoldható.

Több tízezres kamerákhoz hasonlítani ezt az eszközt felesleges. Én sem tértem ki külön arra, hogy egy ~60 ezres kamerát maga mögé utasít. Nem összehasonlító tesztet írtam, hanem bemutatót, egy konkrét típusról, és annak beállításáról.

Volt nálam NAS-ra rögzítő több kamerás eszköz csomag is. Nem nyűgözött le. Pont amiatt, hogy azt a pakkot egy átlag társasházi lakó sosem fogja tudni beüzemelni... Egyszerűen más rétegnek találták ki.

BTW, egy másik hozzászólásra: attól, hogy valakinek nem számít az, hogy a kamera mozgatható, nem biztos, hogy másnak nem fontos. Esetünkben pl. fontos, nem az volt a szempont, de egy nagyon hasznos funkciónak bizonyult.

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.