Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Kroni1 válasza Spirit (#3300) üzenetére


Kroni1
veterán

Ez szinte minden gyártónál így van sajnos. dobták a 2020-as termelést, már csak 21-re készülnek. Addig meg amit találsz az van azt kész. (semmi) A Dema állítólag ősztől már árulni fogja a 21-es modelljeit, de ki tudja mekkora számban, talán más gyártónál is ez a helyzet. Most nem túl jók a lehetőségek szinte sehol.

[ Szerkesztve ]

(#3302) nemeth989 válasza Kroni1 (#3301) üzenetére


nemeth989
senior tag

Én szerencsés voltan ezekszerint,2hete vettem át és 1hónapot vártam a bringára, ennyit is ígértek. De már a bolt oldalán is 21es bicók vannak. Már azokra is levan adva egy rakat rendelés gondolom.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#3303) Janaboy válasza Kroni1 (#3301) üzenetére


Janaboy
veterán

Csak nem értem az okát, azért már egy ideje visszaindult a termelés vagy van ahol le se állt, az igény meg nem csökkent a kerékpárokra, szóval elég idióták, ha ezt választották.

Ez a Dema mennyire jó minőség amúgy?
Én személy szerint egy Kellys e-carson 70-est néztem, az vajon milyen lehet? vagy van jobb abban az árban? ~750k

Janaboy

(#3304) Somatom


Somatom
veterán

ide is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3305) big-J válasza Somatom (#3304) üzenetére


big-J
őstag

Augusztusban vetted tavaly... Veletlen nem egy ev a tagokra a garancia? :U

(#3306) Somatom válasza big-J (#3305) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, de ennek jelen esetben nincs jelentősége. Az számít, hogy a meghibásodás garanciaidőn belül történt. Illetve, lassan már az sem, mert inkább megjavíttatom mással (ha elvállalja).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3307) Janaboy válasza Somatom (#3304) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez a 3x visszaviszem és visszakapom az árát nem teljesen urban legend, én ugy emlészem, hogy van a fogyasztovédelmi szabályzatban erre iránymutatás, csak talán nem 3x, hanem 5x.

Janaboy

(#3308) axlfsi válasza Dr.FantastiK (#3297) üzenetére


axlfsi
veterán

Hát nem hiszed el, de baj van vele! 😔
.. és most mérges is vagyok, mert ráadásul vidékről mentem érte Pestre...

A bringa elkészült, gyönyörű lett és csodásan megy 👍 De(!) Azt vettem észre, hogy nagyobb nyomatéknál mintha megugrana a lánc. A váltóra kezdtem el gyanakodni, de hamar rá kellett jönnöm, hogy azzal semmi gond sincsen.

Egyébként telejsen új; láncot, kazettát és ugye lánctányért kapott, igazán nem kellene, hogy baj legyen vele... Par km után felraktam az állványra es a következőket láttam:

Gyakorlatilag egy láncszemnél úgy szorul, hogy a váltó feszítése nem képes kiegyenesíteni (kézzel is erő kell hozzá). Fújtam rá némi WD40-et, de feszegetni (vagy nem tudom mit lehetne ezzel tenni) egyelőre nem akartam, míg ki nem kérem a véleményetek, de ezt legszívesebben visszavinném ahol vettem... Gyári hibás lenne? Láttatok már ilyet?🤷‍♂️🤔😔

Ha házilag orvosolható, szívesen vennék pár hasznos tanácsot, de lévén itt komoly erőhatások vannak, azért nem szívesen avatkoznék be mechanikailag...

Mit gondoltok? (Bp-re sem mennék szívesen fel emiatt 🤷‍♂️🙄)... Jó nagy szivas ...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3309) axlfsi válasza axlfsi (#3308) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, oké; most a szokásos praktikákkal (oldalirányú erőkifejtéssel, óvatosan hajlítva oda és vissza) sikerült úgymond kilazítani azt a szemet és most jól hajlik... ennek ellenére, nem értem, hogy kvázi gyárilag, hogy lehet ez ilyen (gyakorlatilag azonnal jelentkezett a probléma, az első km megtétele után, csak nem vettem azonnal észre...).
... vagy csak nincs elég tapasztalatom és ez így oké(?), simán benne van a pakliban és akkor egy kis hajlítgatás, oszt megyünk tovább? :F

Az a gyári "zsír", ami rajta van (tehát ez egy Shimano E6090) vajon úgy, ahogy van, rajta hagyandó, van azonnal mehet rá szilikon láncolaj (vagy grafitos? Ki, mire esküszik?)

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3310) big-J válasza axlfsi (#3308) üzenetére


big-J
őstag

Ahol toldva lett ott szokott ilyen gebasz lenni, ezert jo a kmc missing linkje, nem kell bele tolni uj szemet.

Ha gyarilag a kozepebe szorulnak a szemek, az vicc minoseg vagy hamisitvany kategoria.

(#3311) axlfsi válasza big-J (#3310) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem, nem. 138-as gyári hossza a láncnak és semmit nem kellett toldani, csak kivenni (nyilván hosszú volt; 10-es váltó rendszer) és ez a szorulás nem is ott volt...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3312) Dr.FantastiK válasza axlfsi (#3311) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

a csoka aki osszerakta neked a Lancot , Nem volt eleg figyelmes a kotoszem preselesenel ! . . ezert jobbal a quick Link -es Lancok !!

. . ilyen esetben egy Lancbontoval kell kezelesbe venni azt a bizonyos problemas szemet addig miig ugyanolyan konnyen mozog mint a tobbi !!

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#3313) axlfsi válasza Dr.FantastiK (#3312) üzenetére


axlfsi
veterán

Én raktam össze a láncot 👌🤷‍♂️😁
...de leírom újra: nem az összetételnél (azaz, ahonnan a felelseges szemeket vettem ki es ment "törős" stift, hanem teljesen odébb, máshol...
Mindegy, most jó... Reméljük még egy darabig így is marad :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3314) big-J válasza axlfsi (#3313) üzenetére


big-J
őstag

Az alap zsir ami rajta van, azt nem muszaj levenni, de attol meg be kell olajozni. A szorulo szemek ha meg van olajozva jobban fognak viselkedni.

(#3315) axlfsi válasza big-J (#3314) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi szépen, így fogok eljárni 👌:R

Egyébként: ki, milyen kenésre esküszik?
PTFE (grafit) vagy valami időjárás álló, szilikonos láncolaj?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3316) big-J válasza axlfsi (#3315) üzenetére


big-J
őstag

En kerulom a spres megoldasokat, tul nagy pocsekolas.
Mucc off ceramic dry ami nekem hasznal, de gyakran kell ujra tenni, kb 2 hetente. Cserebe tiszta marad a lanc.

(#3317) rgqjx válasza axlfsi (#3315) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Az "analóg" topicban néhányan Squirt chain lube-ot használnak, én is. Nekem bevállt. Szemenként egy csepp, majd fél nap pihenő a bringának. Aránylag sokáig bírja.

[ Szerkesztve ]

(#3318) axlfsi


axlfsi
veterán

Köszi srácok! Egyébként értem én, utána is nézek az általatok ajanlott megoldásoknak, de addig is; ez a két spray közül melyiket fújjam rá, ha most addig is, valamivel kezelni szeretném?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3319) big-J válasza axlfsi (#3318) üzenetére


big-J
őstag

Nedves körülmények között jó = víz nem mossa le = ragad es gyujti a port = idonkent teljesen zsirtalanaitani kell.
En a masikkal próbálnek szerencset.

(#3320) Bib válasza axlfsi (#3318) üzenetére


Bib
őstag

legjobb pl a dechathlonos legolcsóbb láncolaj.

(#3321) axlfsi válasza Bib (#3320) üzenetére


axlfsi
veterán

OKé, köszi. Ma pont arra jártam, vettem egyet (a 4 évszakosat, mert az volt teflonos)

Brutális, hogy le van ürülve; nincs egy bukó, pedál vagy bármi egyéb, alkatrész, de kerékpár is kb. 3 volt összesen... ruhanemű még csak-csak, de minden más félelmetesen le van ürülve, mint egy apokalipszis idején, filmekben...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3322) big-J válasza axlfsi (#3321) üzenetére


big-J
őstag

Mi miatt van ez, nem kerdezted, sokan veszik vagy keves a keszlet.

(#3323) axlfsi válasza big-J (#3322) üzenetére


axlfsi
veterán

Szerintem is-is. Nem kérdeztem ugyan, de gondolom azért, amiért minden mással (leszámítva az élelmiszert talán, mert ott nemigazán venni észre hasonló jelenséget); Covid-19
Hetekig, vagy még tovább álltak gyárak, a termelés, +sokkal többen költenek kevesebbet nyaralásra és emiatt talán több jut idő és pénz most sportolásra(?), a nyaralásra szánt pénzeket máshol verik el az emberek.
Nem tudom, de határozottabban több embert látok pl. kerékpározni... Medencét, jakuzzit (felfújhatót) szintén már alig találsz, úgy le lett rabolva minden készlet és sok helyen csak őszre vagy télre lesz ismét készleten...
Bringa kínálat eleve nagyon korlátozott lett egy ideje, ahogy a készletek lefogytak és nem kerültek feltöltésre, mert a gyárak leálltak/kevesebbett termeltek, azóta már a 2021-es szezonra koncentrálnak és azért is alakult ki ez a helyzet.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3324) Gaborkik


Gaborkik
csendes tag

Sziasztok,
Én is beszállnék a Bafang - Aliexpressz építős vonalba.
Van gyakorlati tapasztalatotok melyik motor-akku párosítással érdemes foglalkozni ?
48V-12Ah, 48V-17.5 Ah, 52V 12Ah, 52V-14Ah, 52V-17,5 Ah.
Nyilván a legolcsóbb 48V-12Ah páros hangzik a legjobban, ez ugye elméletileg 45 perc max terhelésre elég, de a valóság biztosan más.
Nekem napi 2x 10km munkábajárás a cél Győrben, viszonylag sík terepen.
Köszönöm szépen!

(#3325) ttrap válasza Gaborkik (#3324) üzenetére


ttrap
tag

Az én 750W/48V-17.5Ah bafangom viszonylag sík terepen (1 vasúti van felüljáró munkába menet) kb. 180km után jutott 20% alá, ahol már tölteni kellett. Június eleje óta használom, még csak ez az 1 töltésem volt. Én nem teljes terheléssel használom, (gázkar nincs használva) csak annyira, hogy kényelmesen lehessen hajtani, általában 26km/h körüli átlagsebességekkel tudom le a munkába járást. A felüljáróra felfele azért dolgozik a motor is rendesen. Meg vagyok vele elégedve maximálisan.

(#3326) big-J válasza Gaborkik (#3324) üzenetére


big-J
őstag

A lehet legkisebb akksit vedd mindig a kapacitas melle, amit szansz. 12ah egesz kicsi hailongban elfer. Van 9cm, 11cm, 13cm magas doboz. Kissebb doboz =kevesebb cella=konnyebb. Es nagyobb kapacitas kevesebb cellaval=jobb minosegu cella.

Ha tudsz, fizess extrat az akksi bluetooth app kepessegert, es ha megkapod, akkor razd meg minden szogbol, hogy nem e laza valami.

(#3327) coolabácsi


coolabácsi
tag

Kész lett nekem is a gépem :B. Az akkut viszont csak a képen látható módon tudom felfogatni, fejjel lefelé, tehát lefelé lehet kicsúsztatni.
Volt aki azt mondta hogy neki is így van, ne aggódjak :F .
Jól van ez így ?

(#3328) Somatom válasza coolabácsi (#3327) üzenetére


Somatom
veterán

Egy fokkal szimpatikusabb, mint azok a vázbedobozolós megoldások.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3329) big-J válasza coolabácsi (#3327) üzenetére


big-J
őstag

Nekem pont igy volt, amig kulccsal lezarod, nem lesz gond, de ha egyszer elfelejted lekulcsolni, a legvaratlanabb pillanatban fog leszaltozni az akksid. A felso, lefogatatlan akksi resz es a vaz koze tegyel valami puha tavtarto anyagot, ugy kissebb fuggoleges kilengesei, rezgesei lesznek menetkozben.

Meg a masik, hogy pont ott ahol a zsinor kijon, be tud menni az eso. Ez ellen vegyel egy kis szilikon ragasztot(lehetoleg fekete) es csinald be hogy a kanoc jojjon ki a szilikonbol.

[ Szerkesztve ]

(#3330) Somatom válasza big-J (#3329) üzenetére


Somatom
veterán

Mi az a két furat felül a tartón? Pont úgy néz ki, mint a süllyesztett csavar helye. Az nem a felső rögzítőpont lenne? Mondjuk, egy bilinccsel a vázhoz fogatni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3331) big-J válasza Somatom (#3330) üzenetére


big-J
őstag

Nekem csak 4 furat volt negyzetesen, itt egy 3 szog van meg egy nagy folotte, meg meg 2 ures mellette. Nem tudom mire valo, de en egy 8szorosan gongyolitett textil szigszalagot tettem ala puhitasnak, fele meg 3 szorosan tekert vekony textil szigszalagot akksi meg vaz koze.

Amugy a belseje annak a csavarozott fekete doboznak igazad van ureges, kifurhatod az aljat es tehetsz ra bilincset de akar gyorskotozot is. Valami puhat ha teszel ala es arra raszoritod jobban nez ki mint amit en csináltam.

A felso ures pontok nem sokat fognak onmagukba segíteni mivel az akksi teljesen rasimul. Talan ha az aljaig kilennenek furva, de eleg kicsi atmerojuek amugy is.

[ Szerkesztve ]

(#3332) Joshi


Joshi
titán

Volt aki letekerte egy nap alatt a Balaton kört? Meg lehet csinálni egy feltöltéssel ezt a távot (~200km)? Most nyilván nem teljes rásegítéssel, hanem trükközve itt-ott.

(#3333) coolabácsi válasza big-J (#3331) üzenetére


coolabácsi
tag

Köszi, akkor nem para ha lefelé van.
Arra én is gondoltam hogy rakok alá valami gumi csíkot a rezgések ellen, néha berezeg, de ez is ok lesz így akkor. :R
A 2 süllyesztett furat ugyan azt a szerepet töltené be mint amelyikben van csavar (3db), az alját hivatott odafogni, de kispórolták. :) A nagy pedig fröccsöntött zsákfurat, nincs funkciója.

(#3334) big-J válasza coolabácsi (#3333) üzenetére


big-J
őstag

Keresztmetszet, en igy csinalnam, a 3 csavarral lefogatott resze ures, csak az akku zsinor megy at rajta a kozepen. Ha fursz ket lyukat akkor igen szepen meg tudod csinalni. Lehet egy vagy ketto ebbol.

Kek=vaz/akku fogato panel felso resze.
Rozsaszin=nagy gyoskotozo, esetleg ujrahaszonsithato fajtabol.
Zold=vaz lakkot vedo reteg, ragsztoszalag, legjobb esetben nem csuszos tetetju. Ujrahasznosithato gyorskotozo eseten cserelni lehet idonkent.
Narancs=vastag, de osszenyomodo, anyag, belso gumi, vagy neopren jo, csomagolasi feher szivacs nem, az elveszti rugalmassagat.
Piros=szilikon ragaszto vagy hasonlo a furt lyukakba a kotozo kore hogy ne menjen be semmi.

Az ures furatokba kereshetsz csavart, jo az ha nincsenek tatongo lyukak.

[ Szerkesztve ]

(#3335) coolabácsi


coolabácsi
tag

Nagyon jó ötlet :K, így fogom kivitelezni valahogy.

A csavarokat terveztem pótolni, meg a meglévőket is cserélni, mert elég silánynak tünnek. Remélem kapok valahol olyan piciket.

(#3336) Lemaitre


Lemaitre
tag


Nos festés meglett (igaz még valami matricát vagy valamit szerzek még rá hogy ne legyen ilyen egyhangú :D ), pedal assist is felkerült , annak a kábeljét hirtelen csak fehér gyorskötözővel tudtam megoldani, majd kap feketét később. Illetve rendeltem Suntour NCX rúgós nyeregcsövet amit ajánlottatok, elvileg a jövőhéten megjön az is a sisakommal együtt, aztán indulok neki a nagyvilágba :B . Még annyi kérdésem volna, hogy ez a Torque arm (piros téglalapnál található) ami most van rajta ezen az oldalt, illetve a másik oldalt az a beakadós alátét elég-e neki? Másik kérdés pedig most 27.5 x 2 -es gumik vannak rajta, a váz szerint kék karikánál a legkisebb ott mértem: 1-1 centi van mind a két oldalt a gumi mellett, szerintetek 2.2 vagy esetleg 2.4-es szélességű felférne még rá? Elől más a helyzet ott másfél-másfél centi is van.

Brolex

(#3337) Joshi válasza Lemaitre (#3336) üzenetére


Joshi
titán

A Suntour NCX rúgós nyeregcsöről majd írj véleményt. Én is vennék, de nekem ~35mm-es a nyeregcsövem mérete (Merida Esspresso), ekkora méretben viszont nincs. Ilyenkor mit lehet tenni?

(#3338) Somatom válasza Joshi (#3337) üzenetére


Somatom
veterán

Szűkítő?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3339) chemand


chemand
tag

Sziasztok!

Egy új pedelec kerékpárt szeretnék vásárolni. 3 különbözőt (Haibike, Cube, Speci) sikerült kipróbálnom néhány hónappal ezelőtt, de akkor még nem volt vásárlási szándékom. Egy 2017-es Canyon Spectral AL 6.0 tulajdonosa voltam, de a váltás miatt sajnos eladni kényszerültem (pedig nagyon a szívemhez nőtt). Jelenleg hasonlót keresek csak elektromosat. Kb. 4500-4600 eurót szánnék rá nagyon max, ennél többet már nem szeretnék, csak ha csúcs ár/érték arányút találnék.

Több kérdésem is lenne:
1. Van itt valakinek Canyon Spectral: On bicaja?
2. Milyen típust ajánlanátok nekem ami hasonló geo-ban ill. tudásban mint a korábbi bicajom?
3. Tudom, hogy előtte nem ártana kipróbálni a kiválasztott modellt, de pl. a Canyon-t csak a gyártótól tudnám megrendelni (mint ahogy korábban is tettem, sajnos akkor nem tudtam kipróbálni, de szerencsére tökéletes lett). Biztosan lesznek olyan típusok, amiket valószínűleg nem fogok tudni vásárlás előtt kipróbálni. Ilyen esetben mit tanácsoltok, mire figyeljek?

[ Szerkesztve ]

(#3340) Somatom válasza chemand (#3339) üzenetére


Somatom
veterán

Elektromosban is ugyanazokat kell figyelni, mint analógban. Telók, kerekek, fékek, váltó, stb. Plusz a hajtás. Itt a kérdés az, hogy jó-e neked a gyári állapot (25Km/h korlát). "Mindjárt" jön az új Shimano. Addig sztem a Bosch 4. gen. a jó választás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3341) Joshi válasza Somatom (#3338) üzenetére


Joshi
titán

Ha tudsz linket akkor azt megköszönném. :R

(#3342) Somatom válasza Joshi (#3341) üzenetére


Somatom
veterán

Én egy német OBI -ban vettem egy 5db. -os készletet fityingekért. Pötyögd be a gugliba, hogy "nyeregcső adapter"! Pl. itt egy 34,9/31,6 -os. Biztos lehet lőni olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3343) coolabácsi válasza Joshi (#3337) üzenetére


coolabácsi
tag

Én is olyat vettem nemrég, 25K körül volt az ára, annyit bőven megér.Sokkal komfortosabb mint a merev cső, első alkalommal olyan volt mintha a váz hajlott volna alattam :) , de hamar hozzá lehet szokni. Most már észrevétlenül nyeli el az úthibákat, jól teszi a dolgát.Nekem bevált nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#3344) Joshi válasza Somatom (#3342) üzenetére


Joshi
titán

:R

(#3345) Joshi válasza coolabácsi (#3343) üzenetére


Joshi
titán

Konkrétan belinkelhetnéd hogy te melyiket vetted, mert itt több verziót látok. Somatom belinkelt egy 31,6/34,9 mm - 120 mm-es nyeregcső adaptert, szóval nekem kimondottan 31.6mm-es verzió kellene a Suntour NCX-ből. Köszi. :R

Itt fele árban van mint itthon. :Y Szerintetek érdemes Aliról rendelni? :F

[ Szerkesztve ]

(#3346) Runner_fxr válasza chemand (#3339) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem a YT Decoy egy jó gép, geora is. Illetve az Orbea Wild FS.
Canyon Spectral On nekem annyira nem jön be és viszonylag rövid is a Reach. Speci jó, geora szuper a levo, de a Brose motorokkal több a baj mint a Shimano-val vagy a Bosch-al.

(#3347) chemand válasza Runner_fxr (#3346) üzenetére


chemand
tag

YT-t néztem, de mind Sold Out (és 5000 Euro), nem tudom mikor lehet majd megint kapni. Az Orbea elsőre tetszik de látom, hogy a legolcsóbb is 4.600 Euro. :O Egyébként az Orbea-t a honlapjukról tudom csak megrendelni vagy van ajánlott másik (esetleg itthoni) weboldal?

Megmondom őszintén nem néztem amikor az analóg Spectral-t vettem, hogy mennyi a Reach (egyébként most utólag látom, hogy 455 mm), a Spectral: On esetében ez 465 mm. (Nekem L méret kellett, 182 cm magassághoz.)

Somatom Köszi a választ. Nekem egyébként megfelel a gyári 25 Km/h.

[ Szerkesztve ]

(#3348) big-J válasza Lemaitre (#3336) üzenetére


big-J
őstag

Ha 1 centi hely van, akkor mehetsz feljebb, fel centi ami mar keves. 2.35 vagy 2.4 biztos, utana necces.

[ Szerkesztve ]

(#3349) Runner_fxr válasza chemand (#3347) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez a járvány dolog megnehezítette a termelést és az igények is megnőttek a kerékpárokra. YT Decoy nagyobb tételben valószínűleg majd 21-re lesz elérhető, már az új Shimano motorral.
Orbea itthon a Bikeart centerben van: [link]

Alapvetően nem rossz bicaj a Canyon, erről szó nincs, de én jobban szeretem az agresszívebb geometriát, ha már egy durvább felhasználásra szánt kerékpárról van szó. Kicsit lehetne laposabb a fejcsöve és hosszabb a váz.

[ Szerkesztve ]

(#3350) jilian válasza chemand (#3339) üzenetére


jilian
addikt

Mennyiért sikerült megválni tőle?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.